Gry na konsole i komputery

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
miko
Posty: 144
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:13

Re: Gry na konsole i komputery

Post autor: miko »

Ja nigdy nie byłem przekonany do FIFY, zawsze PES, ale muszę przyznać, że FIFA13 miodzio :)
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Re: Gry na konsole i komputery

Post autor: Blablarzynca »

W końcu wymieniłem wszystkie części w kompie, więc czeka mnie nadrabianie tytułów z ostatnich 2 lat. Poza tym, ciągle się zastanawiam, czy kupić najnowszą FIFE na ps3.
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Gry na konsole i komputery

Post autor: Baszczu »

Jeśli chodzi o serię FIFA, to mam wszystkie tytuły począwszy od rocznika 1997, więc można powiedzieć, że trochę swojego życia na symulacje piłki nożnej straciłem. :) Do wydania A.D. 2010 kupowałem gry na PC, potem zostałem szczęśliwym posiadaczem Play Station 3. Od 27.09. regularnie gram w najnowszą z serii - FIFA 13.

Co do ostatniego tytułu - jestem trochę rozczarowany. Zmiany w gameplayu są zauważalne w stosunku do poprzedniczek, ale jest kilka rażących problemów związanych z trybami gry. Panowie z EA bardzo zepsuli tryb Virtual Pro (można grać tylko w trybie kariery i w trybie Pro Clubs). Tryb kariery zawodnika również pozostawia wiele do życzenia (ograniczona możliwość wyboru klubów, słabo zorganizowany system osiągnięć, katastrofalnie zrobione powołania do reprezentacji). Na plus na pewno dochodzą cotygodniowe aktualizacje, ponieważ Milan nie będzie już tak silny :hahaha: .

Co do Twojej zagwozdki, Blablarzynca, radziłbym solidnie się zastanowić nad wydaniem 179zł na ten tytuł. Nie wiem jak sprawa wygląda z PESami, w które generalnie nie grywam od dłuższego czasu. W historii FIFY dostrzegalne jest kilka rewolucyjnych gier, wnoszących totalne odmiany, jak FIFA99, FIFA 2003, FIFA09... Na pewno spodziewałem się więcej kupując FIFA13. Wygląda mi to na inaczej ubraną FIFĘ 12, z bardzo małymi zmianami. W dodatku niekoniecznie in plus... Na pewno nie jest to aż taki zawód i żenada jak EURO 2012, ale i tak to wszystko śmierdzi mi jechaniem na marce...
Patelus
Posty: 18
Rejestracja: 19 gru 2011, 09:54

Re: Gry na konsole i komputery

Post autor: Patelus »

To ja pójdę w całkiem innym kierunku.. Mam tutaj ciekawą gierkę dla ludzi o mocnych nerwach :) Chodzi w niej o to, że wchodzimy do budynku, idziemy w szyb wentylacyjny i znajdujemy drzwi, za którymi są schody. No i tutaj zaczyna się zabawa. Wydaje się to bardzo monotonne, bo powtarzamy cały czas tę samą czynność, czyli schodzimy w dół po schodach. Jednak bez obaw, przy ok. 25 piętrze czekają na nas "niespodzianki", a potem jest coraz straszniej. Dla przykładu zaraz przed naszymi oczyma przelatuje zjawa, która potrafi zrzucić z fotela nawet gracza o mocnych nerwach :D Polecam grać w nocy, przy zgaszonym świetle, a dla odważnych na słuchawkach ;]

Oto link do gierki: http://www.instalki.pl/gry/pobierz/przy ... P-087.html

Zajmuje ona jedynie 16mb i ma przeciętną grafikę, ale nie to tu się liczy :)
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Re: Gry na konsole i komputery

Post autor: tomiko85 »

FIFA 13 bardzo podobna do 12, jestem fanem PES ale zagrałem parę meczy i całkiem całkiem , PES 13 również bardzo podobny do 12, niewiele się zmieniło :)
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Gry na konsole i komputery

Post autor: Kusy »

gra ktoś tutaj w WRC 3?
Lola212
Posty: 4
Rejestracja: 29 paź 2012, 12:52

Re: Gry na konsole i komputery

Post autor: Lola212 »

FIFA to w wiekszości kopiowanie pomysłów i rozwiązan z poprzedniczki. No cóż ,ale takie jest prawo serii - producenci wolą unowocześnić graficnie grę i puścić jako nowa cześć niż tworzyć zupełnie nowy tytuł;)
W dobrej cenie pomiary drgań
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Gry na konsole i komputery

Post autor: Piter »

Co do Fify, czy jest ktoś zainteresowany pograniem przez INTERnet w 08 lub 11?
Jak ktoś zainteresowany to pisać tutaj i się zgadamy.
Programy potrzebne do gierki to hamachi i najlepiej ts żeby była komunikacja :D
berniol21
Posty: 158
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:55

Re: Gry na konsole i komputery

Post autor: berniol21 »

Mam pytanie czy ktoś miał też taki problem ,ze po wgraniu cracka fifa nadal nie chciala odpalic?? Wiecie co mozna zrobic?
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Gry na konsole i komputery

Post autor: Piter »

Daj screena i napisz jaka fifa a postaram się pomóc :)
berniol21
Posty: 158
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:55

Re: Gry na konsole i komputery

Post autor: berniol21 »

Juz po problemie.
Paru
Posty: 272
Rejestracja: 22 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: PASIASTY Miechów !

Re: Gry na konsole i komputery

Post autor: Paru »

Panowie, jest ktoś chętny na sparing przez neta w Fifę 13 na PC ? Przed wczoraj dokonałem zakupu i fajnie byłoby się sprawdzić z kimś z forum. Jak na razie bilans w trybie Sezony 5-2-2 :)
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Re: Gry na konsole i komputery

Post autor: tomiko85 »

ONLY PES :)
mac1989
Posty: 57
Rejestracja: 2 lis 2010, 23:03

Re: Gry na konsole i komputery

Post autor: mac1989 »

A jeśli ktoś chętny na spary w w Pro Evo na PS3 to dawać znać, ja chętnie zagram :D
fafibra
Posty: 45
Rejestracja: 4 maja 2009, 22:57

Re: Gry na konsole i komputery

Post autor: fafibra »

Grał ktoś może w najnowszego Hitmana? Jeśli tak, to mógłby powiedzieć, jak wrażenia z rozgrywki? Jestem wielkim fanem Agenta 47 i liczę na to, że ostatni tytuł z serii nie będzie gorszy od poprzednich ;)
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Re: Gry na konsole i komputery

Post autor: Blablarzynca »

Polecam wszystkim grę - The Walking Dead. Nie jestem fanem przygodówek tzw. "point'n'click", ale ta gra wciągnęła mnie totalnie. Jest jak interaktywny film, świetny klimat i fabuła. Polecam wszystkich, szczególnie fanom serialu.
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Re: Gry na konsole i komputery

Post autor: lena182 »

Blablarzynca - źle robisz że polecasz mi tą gierkę... widziałem jej kawałek ale od niedawna jestem fanem serii... w dwa tygodnie się nim stałem... dzisiaj zacząłem 3 sezon :P jak tylko skończę oglądać to chyba sobie pozwolę zbadać temat... chyba że moja mikołajka mi przyniesie dzisiaj jakiś inny czasoumilaczopochłaniacz :D
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Re: Gry na konsole i komputery

Post autor: lena182 »

dobra poprawka... trzeci sezon i gra the walking dead muszą poczekać ponieważ... dzisiaj pod poduszka znalazłem nowiutkiego FM-a 13 :) prosto od mojej mikołajki :D
berniol21
Posty: 158
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:55

Re: Gry na konsole i komputery

Post autor: berniol21 »

Czy ktoś z was wie jak bronic karne w Fifa 13?? Gram na padzie, na żaden przycisk nie reaguje.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Gry na konsole i komputery

Post autor: Kujon »

2 gałki, te na środku od tricków itd :)
berniol21
Posty: 158
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:55

Re: Gry na konsole i komputery

Post autor: berniol21 »

Czy ktoś z was wie w którego CoDa pogram w sieci na piracie bez tego origina ?
fafibra
Posty: 45
Rejestracja: 4 maja 2009, 22:57

Re: Gry na konsole i komputery

Post autor: fafibra »

http://www.gameranger.com/games/
Tu powinieneś znaleźć :)
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Gry na konsole i komputery

Post autor: hQ »

Blablarzynca pisze:Polecam wszystkim grę - The Walking Dead. Nie jestem fanem przygodówek tzw. "point'n'click", ale ta gra wciągnęła mnie totalnie. Jest jak interaktywny film, świetny klimat i fabuła. Polecam wszystkich, szczególnie fanom serialu.
Ja również polecam! Co prawda nie grałem, ale oglądałem jak gościu grał i praktycznie widziałem na żywo jak przeszedł całą grę. Niesamowicie emocjonalna gra. Koniec gry jest najlepszy, zakończenie niesamowite, ale nie powiem jaką reakcję wywołuje.
demik508
Posty: 5
Rejestracja: 2 sie 2010, 11:31

Re: Gry na konsole i komputery

Post autor: demik508 »

Ja polecam Mortal Kombat 9 może weźmiecie mnie za świra ale mi się podoba :) FATALITY!!!!!
berniol21
Posty: 158
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:55

Re: Gry na konsole i komputery

Post autor: berniol21 »

Grał ktoś z was w nowego Medal of Honor ?? Bo mam dylemat czy kupić MoHa czy BF3, jak myslicie?
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Re: Gry na konsole i komputery

Post autor: lena182 »

black ops-a 2 ;)
berniol21
Posty: 158
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:55

Re: Gry na konsole i komputery

Post autor: berniol21 »

CoD ostatnimi czasy strasznie się popsuł.
Matteo
Posty: 128
Rejestracja: 31 mar 2006, 17:45
Lokalizacja: Racibórz

Re: Gry na konsole i komputery

Post autor: Matteo »

Ja tez mam tego Mortala, w challenge Tower jestem juz na 112 i konca nie widac :) Ogolnie muce PESa 2013 i Assasins Creed 3, który poza świetną grafiką nie przypadł mi do gustu ;)
Tkrauze
Posty: 414
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:23
Lokalizacja: Słupsk/Gdynia\Gdańsk

Re: Gry na konsole i komputery

Post autor: Tkrauze »

Dla fanów Twierdzy :)

Wychodzi Twierdza Krzyżowiec 2 :]

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=19392
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Gry na konsole i komputery

Post autor: Adriano_forever »

Mam takie małe pytanie. Mianowicie, zastanawiam się nad kupnem nowego PESa i chciałbym się dowiedzieć czy ktoś na FCI ma kupionego PESa żeby można było z tą osobą pograć przez neta. Tak więc, ma ktoś? :) Czy wszyscy Fify kupili? :)

Najlepiej byłoby zrobić taką listę małą kto ma jaką grę i wtedy bym miał wszystko czarno na białym :) Z góry dziękuje :)

Kto ma PESa14?
1.
2.
3.

Kto ma Fifę14?
1.
2.
3.
ODPOWIEDZ