Seriale

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: ZnawcaCalcio »

The walking dead jest swietny! Ogladalem kiedys serial Chuck, fajny, ale do konca nie obejrzalem.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: Seriale

Post autor: pewny »

AlwaysRemember pisze:Misja Afganistan - serdecznie polecam. Jest na torrenty.org. Świetnie zrobiony film. Jak ktoś nie korzysta z torrentów: http://peb.pl/obyczajowo-sensacyjne/127 ... ip-29.html. Polski, świetny film.:)
odcinki od 1 do 6 (max 7) ciekawe, reszta już trochę wieje nudą :oops:

ogląda ktoś serial Lekarze?? warto się za to zabrać?? :]
Paru
Posty: 272
Rejestracja: 22 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: PASIASTY Miechów !

Re: Seriale

Post autor: Paru »

Jak ktoś nie oglądał to polecam Boardwalk Empire. Tydzień temu zakończył się 3 sezon i 4 zapowiada się ciekawie już po końcówce obecnego :)

Polecam również Person of Interest. Trwa właśnie 2 sezon :)
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Seriale

Post autor: Dzonyy »

Boardwalk Empire ma dla mnie jedną wadę , a mianowicie postać Margaret , która mnie tak niesamowicie wku***a!

Dla mnie rewelacja tego okresu jest Dexter i Walking Dead. Biją całą konkurencję.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Seriale

Post autor: Piekarz »

Dzonyy pisze: Dla mnie rewelacja tego okresu jest Dexter i Walking Dead. Biją całą konkurencję.
Serio? Co prawda jeden odcinek jeszcze został, ale zastanawiam się, czy to nie jest najgorszy sezon tego serialu. No, być może nie wyklucza to bicia konkurencji (nie jestem i zresztą nigdy nie byłem na bieżąco z serialami), zwłaszcza że w przypadku niesamowicie zachwalanego Breaking Bad poddałem się po trzech sezonach, szczerze żałując, że nie znacznie wcześniej.
Paru
Posty: 272
Rejestracja: 22 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: PASIASTY Miechów !

Re: Seriale

Post autor: Paru »

Dzonyy pisze:Boardwalk Empire ma dla mnie jedną wadę , a mianowicie postać Margaret , która mnie tak niesamowicie wku***a!
W 4 sezonie sądzę, że będzie jej duużo mniej. Tak, jak to było w ostatnim odcinku, gdzie z wielką chęcią się oglądało nie widząc tej durnej postaci :)


Co do Dextera, ten sezon rewelacyjny nie był, ale poczekajmy jeszcze do poniedziałku na jego zakończenie :)
berniol21
Posty: 158
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:55

Re: Seriale

Post autor: berniol21 »

Ja wróciłem do klasyki, Dragon Ball Z już po 50 odcinkach ;D
Czorny87
Posty: 106
Rejestracja: 14 lis 2012, 04:01
Lokalizacja: Koźminek k. Kalisza / Mogilno

Re: Seriale

Post autor: Czorny87 »

To ja jeszcze głebiej sięgam do klasyki : Drużyna A w sezonach ;) A z bajek to się nie przyznaje , bo za dużo lat mam na to , ale co poradze jak człowiek lubi :)
Godny fanpage dot. piłki nożnej i tego jak ją postrzegaliśmy w młodości.

https://www.facebook.com/pages/Tu-gra%C ... 825?ref=hl
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: Blablarzynca »

Nie widzę nic dziwnego w oglądaniu bajek ;)
berniol21
Posty: 158
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:55

Re: Seriale

Post autor: berniol21 »

Dragon Ball Z to coś więcej niż bajka :D
Paru
Posty: 272
Rejestracja: 22 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: PASIASTY Miechów !

Re: Seriale

Post autor: Paru »

I zakończenie Dextera bardzo dobre, aczkolwiek dobrze, że się kończy na 8 sezonie.
Natomiast końcówka Homeland piorunująca i z niecierpliwością czekam na 3 sezon :)
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Seriale

Post autor: Dzonyy »

Dla mnie zakończenie strasznie słabe. Nic ciekawego nie było w tym odcinku, strasznie przewidywalny. Dla mnie nie godny bycia finałem.

Sezon 2 lepszy od 1 ? Oczywiście chodzi mi o Homeland.
Paru
Posty: 272
Rejestracja: 22 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: PASIASTY Miechów !

Re: Seriale

Post autor: Paru »

Jak dla mnie sezon 2 zdecydowanie lepszy niż 1. Choć za dużo mizianek Carrie z Brodym.
Co do Dexa to też się takiego zakończenia spodziewałem, aczkolwiek wiadomo, w innym wydaniu ;)
Jovanyc
Posty: 16
Rejestracja: 1 sty 2013, 21:17
Lokalizacja: Lkr

Re: Seriale

Post autor: Jovanyc »

Polecam The Wire, The Shield, Suits, Carnivale, American Horror Story, Deadwood, no i Gra o Tron.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: Seriale

Post autor: pewny »

Szpiedzy w Warszawie, zapowiada się dość ciekawie po dwóch odcinkach, kwestia czy ktoś lubi tematykę wojenną ;)
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Re: Seriale

Post autor: groch »

Apropo seriali. Szukam czegos co pomoze mi sie odprezyc po pracy. Ale mam warunki :D:

Nie wiecej niz 3-4 sezony. Dexter czy House juz nudzi...

Co polecicie? :) Dobrze jakby cos kryminalnego bylo ;)
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Seriale

Post autor: Kusy »

Person of Interest
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: Seriale

Post autor: mikruzzo »

"The Take" Brytyjska produkcja 4 odcinkowa, z Tomem Hardy w roli głównej. Mocno polecam fanom kina gangsterskiego (i nie tylko), a gra Hardy'ego w roli sukin... mistrzostwo świata
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Re: Seriale

Post autor: Vancore »

groch pisze:Apropo seriali. Szukam czegos co pomoze mi sie odprezyc po pracy. Ale mam warunki :D:

Nie wiecej niz 3-4 sezony. Dexter czy House juz nudzi...

Co polecicie? :) Dobrze jakby cos kryminalnego bylo ;)
Sons Of Anarchy
Karuna29
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2013, 16:39

Re: Seriale

Post autor: Karuna29 »

"Misfits" - jak dla mnie jeden z najlepszych seriali :) Ma jednak jeden problem, a mianowicie... ilość odcinków. Ach, te brytyjskie seriale, zawsze za mało! Zanim się rozejrzałam trzeci sezon dobiegł końca...
Obrazek PND Polska - Ajurweda Club Obrazek
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Seriale

Post autor: Kusy »

mikruzzo pisze:"The Take" Brytyjska produkcja 4 odcinkowa, z Tomem Hardy w roli głównej. Mocno polecam fanom kina gangsterskiego (i nie tylko), a gra Hardy'ego w roli sukin... mistrzostwo świata
Jutro zabieram się za ten serial:)
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Re: Seriale

Post autor: Serpente »

To co się dzieje z Suits w 4 sezonie jest totalną kpiną z widzów i fanów tego serialu, oglądam już raczej z przywiązania do postaci i z ciekawości rozwoju sytuacji ale jeśli tak to ma dalej wyglądać to niech ten serial się jak najszybciej skończy.

Ktoś ogląda "Better Call Saul"? jest naprawdę dobry jak przedpremierowe zapowiedzi czy raczej medialny balonik pękł razem z pilotem?
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: Blablarzynca »

Better Call Saul jest bardzo dobre. Widać, że robią to ci sami goście co Breaking Bad. Dużo smaczków, nawet kilka postaci się już przewinęło z BB, a za nami dopiero 5 odcinków.
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Re: Seriale

Post autor: Serpente »

Z moich obserwacji wynika że opinie są podzielone więc wstrzymam się jeszcze i łyknę cały sezon na raz ;)

Co byście polecili z nowości? na radarze mam parę pozycji ale nie wiem za którą się zabrać:
- Gotham
- Fargo
- Black Sails
- The Following
- The Knick

No i też polskie Krew z krwi wygląda bardzo ciekawie, widziałem gdzieś w tv jeden odcinek ale za cholerę nie mam pojęcia gdzie mogę obejrzeć cały pierwszy sezon i na bieżąco drugi :/
Con-Man
Posty: 19
Rejestracja: 9 mar 2008, 12:36

Re: Seriale

Post autor: Con-Man »

Z tego co wymieniłeś to zdecydowanie Fargo. Gotham skończyłem oglądać na jakimś 3 czy 4 odcinku, kompletnie nie wciągnął, drewno jak dla mnie :)

Krew z krwi też polecam, dobrze że napisałeś, że drugi sezon wychodzi, bo nie miałem pojęcia o tym.

Better call Saul dobry jest, widać rękę ludzi od Breaking Bad.
Ja aktualnie śledzę 3 sezon House of Cards i jak dla mnie słabszy od poprzednich dwóch (jestem w połowie).
Aktualny sezon The Walking Dead również nie powala...
Bosch fajny serial, obsada z The Wire.

Od siebie to mogę polecić Gomorre, świetny klimat, czuć realizm. Szybko zleciał mi też The Fall. No i jeśli jeszcze nie widziałeś to z pewnością True Detective. Mob City za świetny klimat noire :)

A tak to czekam na Grę o tron :P
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Re: Seriale

Post autor: Serpente »

Con-Man pisze: Krew z krwi też polecam, dobrze że napisałeś, że drugi sezon wychodzi, bo nie miałem pojęcia o tym.
A nie wiesz gdzie mogę obejrzeć pierwszy sezon? już pal licho z jakąś dobrą jakością, chociażby gdzieś online na stronach.
Con-Man pisze:Ja aktualnie śledzę 3 sezon House of Cards i jak dla mnie słabszy od poprzednich dwóch (jestem w połowie).
A ja się jakoś nie potrafię przekonać do tego serialu, ale z pewnością jeszcze raz zrobię do niego drugie podejście.
Con-Man pisze:Od siebie to mogę polecić Gomorre, świetny klimat, czuć realizm. Szybko zleciał mi też The Fall. No i jeśli jeszcze nie widziałeś to z pewnością True Detective. Mob City za świetny klimat noire :)
Czekam z przyrodzeniem w łapie na drugi sezon Gomorry :P kapitalny serial. True Detective również obejrzane, jestem ciekaw jak producenci chcą wykombinować drugi sezon a co do Mob City to miałem chrapkę na niego ale nie znalazłem polskich napisów więc porzuciłem oglądanie.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: Orzeu »

Serpente pisze: - Gotham
całiem ok. Dobra gra aktorska.
Con-Man
Posty: 19
Rejestracja: 9 mar 2008, 12:36

Re: Seriale

Post autor: Con-Man »

A nie wiesz gdzie mogę obejrzeć pierwszy sezon? już pal licho z jakąś dobrą jakością, chociażby gdzieś online na stronach.
Łap http://vod.pl/krew-z-krwi-serial
Mob City to miałem chrapkę na niego ale nie znalazłem polskich napisów więc porzuciłem oglądanie.
z tego co pamiętam to napiprojekt nie miał problemów ze znalezieniem napisów
88mj
Posty: 139
Rejestracja: 25 kwie 2007, 11:41
Lokalizacja: Łódź

Re: Seriale

Post autor: 88mj »

Z mojej strony polecam z czystym sumieniem Mentaliste. Niedawno byl ostatni odcinek ostatniego, 7go sezonu i czuje pustke ;) super kreacja i rola glownego bohatera, pozostale postacie rowniez ciekawie zagrane, naprawde bardzo wysoko oceniam ten serial.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Seriale

Post autor: sampam »

Dla milosnikow gangsterki "Zakazane imperium" i bardziej kameralne, brytyjskie "Peaky blinders".
ODPOWIEDZ