21 Kolejka: Roma-Inter

ODPOWIEDZ
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

21 Kolejka: Roma-Inter

Post autor: Nen »

Tematu jeszcze nie ma, a już mecz zdążył się skończyć. Wynik winien być najlepszym komentarzem do postawy naszych graczy. Zagrali dobrze, ale bez rewelacji, mogli wygrać, ale i porażka nie była daleko.

Patrząc optymistycznie, to w I rundzie po meczu z Romą mieliśmy 3 pkt dzisiaj mamy 4 więc jest progres. Teraz nie zgubić tylko punktów ze Sienami i Chievami i pójdziemy w góre w tabeli. Szkoda tylko tego zonku ze Sneijderem.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 21 Kolejka: Roma-Inter

Post autor: Seba »

Kapitalny mecz Zanettiego oraz świetna zmiana Rocchiego. Dziadki górą :!:

Sneijder sprzedany, więc możemy spokojnie zarzucać sieci na kolejnych wypalonych po 30-stce;)

Milan nas goni 8-)
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 21 Kolejka: Roma-Inter

Post autor: sampam »

Mecz wlasciwie nijaki w wykonaniu obydwu druzyn. Roma pseudoofensywna, bo docierajac do pola karnego nie mieli pojecia co dalej poczac. Osvaldo to w ogole chyba dzisiaj sprawdzal czujnosc sedziow liniowych;)
Kilka podan Interu potrafilo narobic wiecej chaosu niz ataki gospodarzy. Niestety ponownie wystep niektorych graczy pozostawial sporo do zyczenia W sumie jednak remis sprawiediwy.
marcinek91081
Posty: 127
Rejestracja: 9 mar 2008, 17:51

Re: 21 Kolejka: Roma-Inter

Post autor: marcinek91081 »

Moim zdaniem mogliśmy dziś stuknąć słabiutką Romę, choć w pierwszej połowie na to się nie zapowiadało. Pamiętajmy że nie graliśmy optymalnym składem, remis uznaję za dobry wynik. Za tydzień gramy z Torino 3 pkt w ciemno obstawiam. GRANDE INTER :inter:
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 21 Kolejka: Roma-Inter

Post autor: Piekarz »

Nie wiem, czemu dopiero teraz, ale w trakcie meczu uderzyło mnie jak młotem, w jak dużym stopniu nasz zespół (i to ten grający, a nie cała kadra) składa się z gównianej, nijakiej masy, piłkarzy beznadziejnych lub bezpłciowych. Patrzę na skład w ostatnich minutach meczu. Chivu, Gargano, Mudingayi, Pereira, Obi, Rocchi - co to w ogóle jest? Boże jedyny. Co drugi to bardziej udany. Pierwszy to tykająca bomba, drugi miota się jak w klatce i nie potrafi celnie podać, trzeci chce tylko wypierdolić piłkę przed siebie, czwarty jest tak zajebisty w ofensywie, że postawiłbym go na bramce, piąty psuje każdą piłkę, jaką dostaje, a ostatni jest beznadziejnym, skończonym dziadem, którym pogardziłaby Pescara. Sześciu kompletnych prawdziwków, a przecież z dzisiejszą grą można do nich dorzucić Zanettiego i Nagatomo.

Podobał mi się Livaja - zagrał tak, jak nigdy bym się po nim nie spodziewał, zdecydowanie najlepszy mecz w Interze. Guarin nie gra idealnie, ale jako jedyny obok Handanovica robi prawdziwą różnicę.

Myślę, że razem z Romą skończymy w LE.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 21 Kolejka: Roma-Inter

Post autor: miniu86 »

Remis w Rzymie to dobry wynik. Mogliśmy przegrać, mogliśmy wygrać. Guarin to kozak, kolejna asysta, gracz napędzający całą drużynę. Livaja póki co wciąga dupą Rocchi'ego. Palacio strzelił swoją 13 bramkę w barwach Interu. Chyba najskuteczniejszy nasz gracz w tym sezonie.
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Re: 21 Kolejka: Roma-Inter

Post autor: Don_Balon »

Kolejny raz gramy systemem Handa-Rano-Juan-Guaracio-Reszta. Prawda jest taka, że nasza gra w całości zależy od dnia Guarina i szczęścia Palacio.

O ile bramkarz i nasi dwaj obrońcy to czołówka ligi, Guarin potrafi zjeść każdego w tej lidze, a Rodrigo jest poprostu solidy reszta składu wygląda śmiesznie/tragicznie. Straszne, że wolimy utrzymywać 10 darmozjadów, a lekką ręką oddajemy najlepszego gracza - to suche patrzenie na pensję, bez jakiejkolwiek analizy całości drużyny.

Wracając do meczu. Prosta taktyka, wyk.ic w kosmos, a może ktoś tam do tej piłki dojdzie. Straszne, że tak bronimy się przed śmiesznie słabą Romą, która poza prostą klepką na środku boiska jest tak chaotycznym zespołem, że ręce opadają.
Niestety poprzednie lata były tłuste i zwiększyły apetyt kibiców, a musimy zrozumieć, że klub dobrowolnie wycofuje się z czołówki. Zamiast nowego stadionu zatrudnijmy dyrektora sportowego i wymieńmy prawie całą kadrę - tylk tak coś się w tym Klubie może zmienić
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: 21 Kolejka: Roma-Inter

Post autor: magneto86 »

Mecz nie najgorszy, ale gdyby Roma była bardziej skuteczna to mielibyśmy zero punktów po tym spotkaniu..... Na plus Livaja, który ma potencjał ale brakuje mu minut na boisku
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 21 Kolejka: Roma-Inter

Post autor: BAGGIO1 »

Bardzo słaby poziom meczu, tak jak zespołów, które ze sobą się mierzyły. Kadre mamy słabą (jeszcze ją osłabiamy na własne życzenie), trenera może i mamy młodego i z pewnym potencjałem, ale praktyke to on powinien zdobywać w mniejszym klubie, a nie Interze, gdzie jest zawsze presja wyniku, no i zarząd mamy beznadziejny. Wczoraj Gargano wytrzymał do 80min, a grał taką padake, że szok. Nagatomo po kontuzji, również słabiutko, Zanetti z całym szacunkiem dorzuca kolejne mecze do rekordu, ale nie wnióśł nic, bezpłciowy. Pereira cały czas nie spełnia oczekiwań, zresztą większośc grała słabo, wyróżnić można Hande, Jesusa, Guarina, a pochwalić Palacio (strzelil kolejnego gola) i Livaje na którego powinno się konsekwetnie stawiać i wybaczać mu wtopy, bo jest młody i ma prawo się czasem mylić. Rocchi to totalna pomyłka, ale tego można było się spodziewać. Strasznie mnie to WKUrza, ale trzeba się chyba przyzwyczaić, popadliśmy w przeciętność dzięki serii beznadziejnych decyzji po maju 2010
Andi10p
Posty: 84
Rejestracja: 24 maja 2010, 18:20

Re: 21 Kolejka: Roma-Inter

Post autor: Andi10p »

Niestety widać że nie mamy pomocy(oprócz Guarina który robi za dwóch). Gargano - jeden z gorszych meczy, Zanetti akurat jak to on solidnie ale bez szału. Nagatomo bardzo słabo Juan i Rano bez zarzutu bo karny to śmiech(ktoś Cię kopie w głowe a tu jeszcze karny tego jeszcze nie było żeby blokowanie głową było zabronione :P) Pereira dużo biegał po skrzydle ale mało z tego wynikało. Chivu mnie zaskoczył brakiem podań do przeciwnika jak ma w zwyczaju.
Świetny Guarin, Palacio ale Livaja przy odrobinie szczęscia mógł przyćmić wszystkich 2 golami(piekny słupek i piękniejsza zablokowana próba piętką z krzyżaka).
Ogólnie brak pomocnika poza Guarinem któremu chciałoby sie ciągnąć do przodu
majosmajos
Posty: 78
Rejestracja: 7 sie 2006, 21:58
Lokalizacja: Łódź

Re: 21 Kolejka: Roma-Inter

Post autor: majosmajos »

Jest jedna kwestia, którą chciałbym poruszyć, a mianowicie osoba Zanettiego. Strasznie mnie wczoraj zdenerwował tą swoją głupią stratą, po której Rano wyciął głową zawodnika Romy. Il Capitano jest historią Interu, uwielbiam tego człowieka, ale czas najwyższy zejść ze sceny. Odnoszę wrażenie, że dopóki nie ogłosi męskiej decyzji o zakończeniu kariery, dopóty każdy trener będzie go wystawiał, już chyba tylko celem bicia kolejnych rekordów. Zanetti, Cambiasso, Stankovic i Chivu są symbolami starego Interu, a czas najwyższy na nowy Inter. Latem pozbyliśmy się w mniej lub bardziej elegancki sposób Maicona, Lucio, Julio Cesara i oby po sezonie, wymienieni przeze mnie wyżej panowie, podzielili ten sam los. Zapomniałem o Samuelu i Milito - chyba również czas najwyższy się pożegnać. Niestety obawiam się, że i tak nic z tego nie wyjdzie, wymienieni panowie zostaną przynajmniej na kolejny sezon, a kadrę uzupełni się jakimś kolejnym transferem załatwionym przez niezawodnego i niezastąpionego Marco Brancę.
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Re: 21 Kolejka: Roma-Inter

Post autor: groch »

Teraz jestem już niemal pewien, że żaden trener nie zrobi tutaj sukcesu...
0 taktyki...
0 pomysłu...

Ale czy to wina trenera? Ilu już ich było po Mou? I ciągle to samo. Jedyny który miał "jakiś" pomysł na Inter to Benitez, który był nielubiany przez piłkarzy... Tutaj rządzi Javier ze spółką i to widać gołym okiem...
Cała pomoc to kpina. Zanetti zrobił bramkę dla Romy, Gargano głupie straty... Guarin jest bogiem ale co on ma zrobić jeżeli tylko Palacio chcę z nim grać a reszta stoi 40 m od niego. Chwalimy bardzo Guarina ale to nie NBA. Tutaj sam nie pokaże nic, on dopiero pokazałby klasę w klubie grającym w piłkę jak Juve. U nas..> Cała gra na niego ok ale nikt kompletnie nikt nie pokazuje mu się do gry.

Na plus na pewno
Palacio
Guarin
Mimo wszystko Livaja
JJ też niczego sobie

Rzygać się chcę patrząc na to wszystko.... A sprzedajemy Wesa :) Świetnie. Teraz przy kontuzji Cassano będziemy oglądać ciągle mecze jak ten wczorajszy. Bez pomysłu
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 21 Kolejka: Roma-Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Po raz kolejny wraca drażliwy temat Capitano. Wszyscy obchodzą się z nim jak z jajkiem a efekty są takie że przez niego Inter nie wygrał wczoraj ważnego spotkania. Capitano to legenda. Zdaje sobię sprawę że kocha go pół Mediolanu, ale nie może to mieć wpływu na jego obecność w 11.Mamy dużo zdolnej młodzieży ale niestety nie dostają oni szansy gry. Benassi zagrał dobry mecz z Pescarą pokazał że jest w stanie grać na dobrym poziomie a w nagrodę kolejny mecz ligowy spędza na ławce. Za to na boisku jest Zanetti który ma 40 lat i 120 minut meczu pucharowego w nogach. Jak ta nasza młodzież ma się rozwijać? Livaja dostał szanse i pokazał że jest obecnie dwa razy lepszy od Rocchiego.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 21 Kolejka: Roma-Inter

Post autor: Nen »

esteban91 pisze:Umówmy się ze El Capitanno czyli Totti to ikona Romy. Szanujmy go również :) bo u nas jest taki Zanetti.
Nie przypominam sobie Zanettiego kopiącego po łydkach, wyzywającego, opluwającego, ciągnącego za włosy czy umyślnie depczącego przeciwnika. Porównywanie Tottiego do Javiera uznaję za niestosowne.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 21 Kolejka: Roma-Inter

Post autor: Chuchu »

Porównywanie jednego z najwybitniejszych pod względem klasy i zachowania fair play zawodnika do boiskowego chama i prostaka kopiącego i opluwającego rywali i wyzywającego sędziów jest wybitnie nie na miejscu. W młodych latach? Przecież Totti takie rzeczy odwala przez całą swoją karierę.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 21 Kolejka: Roma-Inter

Post autor: Piekarz »

Jprdl chłopaki, z kim wy dyskutujecie :lol:
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 21 Kolejka: Roma-Inter

Post autor: sampam »

Osobiscie mnie nie interesuja pozaboiskowe kwestie, aczkolwiek Totti czasem bywal niezlym ch****, Trzeba mu jednak oddac, ze to wielki pilkarz.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 21 Kolejka: Roma-Inter

Post autor: Nen »

sampam pisze:Osobiscie mnie nie interesuja pozaboiskowe kwestie..
Nikt tu o pozaboiskowych nie wspomniał, bo w moim odczuciu plucie, kopanie i deptanie przeciwników jest bardzo boiskowymi kwestiami. Nikt tez nie podważa jakości piłkarskiej Tottiego, bo ta jest ogromna, ale na szacunek trzeba sobie zapracować czymś więcej, niż długą grą dla jednego klubu czy skillem.
ODPOWIEDZ