23 kolejka Serie A: Siena-Inter

Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

23 kolejka Serie A: Siena-Inter

Post autor: Nen »

No to już dzisiaj mecz z absolutnymi outsiderami ligi, w którym zwycięstwo to coś więcej niż obowiązek. Nie zdobycie 3 pkt w dwumeczu ze znajdującą się od pól roku na dnie Sieną to kompromitacja. Nie spodziewam się jutro rozstrzelania Sieny, ale oprócz 3 pkt przydałoby się pograć piłką sklecić kilka akcji i nie pozwolić, by na boisku chociaż przez minutę zapanował chaos. Strama dostał 3 nowych pomocników, co jest kolejnym powodem, by na mecz ze słabiutką Siena nie wychodzić 7 obrońcami. Zobaczymy, ciekawe czy/jak zagrają.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 23 kolejka Serie A: Siena-Inter

Post autor: Piekarz »

Absolutnymi outsiderami - no, niby, ale trzeba pamiętać, że Siena zaczęła sezon z sześcioma ujemnymi punktami i w bezwzględnej tabeli wyprzedzałaby teraz Genoę i Palermo, z którymi na własnym stadionie a) uratowaliśmy remis i b) wygraliśmy po samobóju przeciwników. Siena mimo niskiej pozycji to nie jest aż takie byle co (porównując ją do Interu). W dodatku to teren i drużyna, na którym i z którą praktycznie zawsze się męczymy, jakikolwiek nie wychodzi z tego wynik (odsetek pewnych, kategorycznych zwycięstw Interu w krótkiej historii rywalizacji tych drużyn jest naprawdę znikomy jak na różnicę klas - w samej Sienie to już w zasadzie nigdy nie obyło się bez nerwów).

Tego typu rozczulanie się nad Sieną jest oczywiście dość śmieszne, ale to adekwatne do sytuacji, bo śmiesznie prezentuje się również nasz zespół. Nie nastawiam się na zwycięstwo. Powiedziałbym, że w razie straty punktów Stramaccioni może pakować walizki, ale w sumie najlepiej byłoby, żeby zrobił to jeszcze rano. No, dobrze już - dostał swoje transfery marzeń; a więc nowy miesiąc i nowa szansa. Ostatnia.

Chętnie zobaczę wszystkie nowe nabytki: ciekawi mnie tylko Kovacić, ale po prostu nie mam ochoty patrzeć na niektóre stare mordy.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 23 kolejka Serie A: Siena-Inter

Post autor: Imrahil »

Piekarz pisze: Powiedziałbym, że w razie straty punktów Stramaccioni może pakować walizki, ale w sumie najlepiej byłoby, żeby zrobił to jeszcze rano. No, dobrze już - dostał swoje transfery marzeń; a więc nowy miesiąc i nowa szansa. Ostatnia.

Chętnie zobaczę wszystkie nowe nabytki: ciekawi mnie tylko Kovacić, ale po prostu nie mam ochoty patrzeć na niektóre stare mordy.
Bardzo trafnie napisane,te mercato bylo jakby typowo pod trenera.. jesli nie poprawi wynikow przez najbize 5-6 spotkan to trener z niego marny i trzeba na nastepny sezon poszukac kogos z kwalifikacjami.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: 23 kolejka Serie A: Siena-Inter

Post autor: yoda79 »

To, że trener z niego marny to wiadomo już teraz. Na dodatek marionetkowy.
Na mecz czekam z niecierpliwością -nowi zawodnicy maja niezłą okazję do debiutu. Siena to słaby przeciwnik (abstrahując od naszej formy) i powinniśmy takie mecze na luzie wygrywać.
marcinek91081
Posty: 127
Rejestracja: 9 mar 2008, 17:51

Re: 23 kolejka Serie A: Siena-Inter

Post autor: marcinek91081 »

3 pkt to obowiązek! ale nie zdziwi mnie nawet wymęczony remis lub porażka. Mamy nowych zawodników i liczę na powiew świeżości w składzie...GRANDE INTER :inter:
BadSantaClaus
Posty: 52
Rejestracja: 31 maja 2006, 16:56
Lokalizacja: Kępno

Re: 23 kolejka Serie A: Siena-Inter

Post autor: BadSantaClaus »

Jezeli tego meczu nie wygramy to juz chyba bedzie po wszystkiemu... Chcialbym zobaczyc wszysatkich nowych w pierwszej jedenastce... Odpowiedz okolo 17 ;] Tylko 3 pkt !
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 23 kolejka Serie A: Siena-Inter

Post autor: Chuchu »

w ostatnich 10 meczach Siena przegrała 7 razy. Brak trzech punktów z tak słabą drużyną będzie blamażem. Mam nadzieję zobaczyć ten legendarny (oby prawdziwy) talent Kovacica.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: 23 kolejka Serie A: Siena-Inter

Post autor: pewny »

tylko 3 pkt, innej opcji nikt nie bierze pod uwagę.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 23 kolejka Serie A: Siena-Inter

Post autor: miniu86 »

No nie wiem. Widziałem co nie co ostatniego spotkania z Torino i nie oczekuję niczego. Skromne zwycięstwo mnie uszczęśliwi.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 23 kolejka Serie A: Siena-Inter

Post autor: Dzonyy »

Rewelacyjna postawa naszego zespołu. Scudetto jest coraz bliżej.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: 23 kolejka Serie A: Siena-Inter

Post autor: andyvdm »

Jedynymi pozytywy dzisiejszego meczu to dobra postawa Kuzmanovicia oraz Kovacicia oraz kolejny wystep do rekordu Zanettiego
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 23 kolejka Serie A: Siena-Inter

Post autor: sampam »

Siena postawila arcytrudne warunki...
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: 23 kolejka Serie A: Siena-Inter

Post autor: Andy »

No i co? Dostajemy z ostatnią drużyną w tabeli...3-1!! Co się dzieje z tym klubem ja się pytam? Zanetti - który oprócz bicia rekordów, nic specjalnego nie pokazuje, mało tego - zabiera miejsce tym, którzy na to zasługują. Guarin coś na początku spotkania próbował, ale później już tak wesoło nie było...Chivu? Niech on lepiej spakuje swoje walizki i wyp...jak najdalej z Mediolanu. Schelotto? Cień piłkarza z Atalanty, ale chyba on jest po kontuzji (?!?)...bardzo dobrze wypadł Kuzmanovic, który to widać, że chce spłacić zaufanie zarządu. Kovacic? Jak na 18 letniego chłopaka jego gra nie wyglądała tak źle. Podsumowując - 3 pkt zostały u spadkowicza, a my tym sposobem dajemy szanse goniącym nas drużynom. BRAWO STRAMA. BRAWO MORATTI.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 23 kolejka Serie A: Siena-Inter

Post autor: mio85 »

mhhhhmm pyyyychaa....tluka nas juz nawet spadkowicze, 3 mecze - 2 punkty, no po prostu jestesmy w formie......wiecie kiedy zrozumialem, ze nie wygramy tego meczu? w momencie utraty drugiej bramki, no bo musielibysmy strzelic trzy, co obecnie jest nierealne.....kiedy ostatnio strzelilismy trzy bramki? w meczu z juventusem? no tak ale wtedy nas ponioslo, Inter nie byl soba.....nie strzelamy bramek bo nie mamy napastnika, przypuszczam ze gdybysmy jako fdp pielgrzymką pelzali klatami po ziemi z Polski do Mediolanu w intencji kupna klasycznej dziewiatki, Moratti uznalby nasze blagania za bezdpostawne.....powierzenie Chivu dowodztwa nasza defensywa zawsze bedzie wiazalo sie z ogromnym ryzykiem, dlatego nie ma co sie co pastwic nad chlopakiem, zdaje sie ze mamy na prawej obronie nowy wynalazek......dlatego to okienko uznalem za zle - nie mamy kregoslupa, potrzebny byl srodkowy obronca, pomocnik i napastnik, zarzad widzial to inaczej......Wiwat Moratti! Wiwat nowa koncepcja zarządzania klubem! Wiwat puchary!

Panie MM oddaj Pan ten klub w rece ludzi kompetentnych..........
Ostatnio zmieniony 3 lut 2013, 18:04 przez mio85, łącznie zmieniany 1 raz.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 23 kolejka Serie A: Siena-Inter

Post autor: miniu86 »

Przestałem oglądać te gówno jak tylko Rosina podwyższył na 3-1 z karnego. Ależ cyrk. Najpierw, tak jak sobie przewidziałem, Inter nadział się na kontrę w momencie gdzie nic tego nie zapowiadało. Owa kontra zakończyła się bramką ze spalonego. Niewielkiego, ale sędzia liniowy bądź bramkowy powinien to zauważyć. Następnie nie podyktowano ewidentnego karnego na Cassano. W międzyczasie Inter wyrównał po dość szczęśliwej bramce Cassano, by chwilę później stracic drugą bramkę po życiowym strzale jakiegoś pachołka ze Sieny. Nadal jednak pozostawały jakieś nadzieje (Kovacic wszedł po przerwie nadając Interowi bardziej ofensywny obraz) tak więc trzeba było je zabić. To było kuriozum. Jakiś inny pachołek ze Sieny udawał kontuzję więc Inter przerwał dobrze zapowiadającą się akcję. Wiadomo fair play. Po odzyskaniu piłki była strata i długa piła w pole karne Interu, a tam faul Chivu - czerwona kartka, karny i gol. W tym momencie podziękowałem.

Wszystko wskazuje na pech, ale wg mnie zawdzięczamy go przede wszystkim naszemu niewydarzonemu trenerowi, który uparł się na to pierdolone 3-5-2. Stramaccioni nie potrafi sprawić by to przeszło w Interze, ba to ustawienie znacznie ułatwia zadanie wszystkim ogórom z którymi gra Inter. Lazio i Napoli mogą sobie tracić punkty do woli. Inter i tak ich nie przegoni. Nie z tym partaczem. Za moment będziemy oglądać plecy Milanu i Fiorentiny.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 23 kolejka Serie A: Siena-Inter

Post autor: Piekarz »

Mówiłem, powtarzałem, tłukłem - Chivu to piłkarskie gówno i powinien zostać wywalony na zbity pysk, to ciągle ktoś się znalazł, kto upatrywał w nim solidnego stopera. No i mata.

Stramaccioni zdecydowanie do wyrzucenia (nie od dziś, ale dziś to już aż nie wypada go zostawić).

Szczegółową analizę sobie podaruję, nudne już to.

Jeszcze tylko wpierdol od Chievo i ferie!
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 23 kolejka Serie A: Siena-Inter

Post autor: Seba »

Oby to był ostatni mecz Chivu i Stramaccioniego. Miarka się przebrała...

Kovacic? Chłopak ma łeb na karku. Przyjemnie patrzyło się na jego grę. Niby nie robił niczego specjalnego, ale nie wywalał piłek na oślep i widać spokój w jego grze. Przez 45 minut zaliczył może jedną stratę. Frustracja Guarina z meczu na mecz się powiększa. W końcówce non stop próbował solowych akcji, bo widzi, że nie ma z kim grać. Sezon, dwa i zapewne odejdzie. Nagatomo na "5 minut" wspiął się na wyżyny, niektórzy dali się nabrać, że mamy super kozaka na lewej stronie, a tymczasem oglądamy ponownie beznadziejnego, chaotycznego i nie potrafiącego dośrodkować kamikadze.

Jeśli ktoś ma zająć 3 miejsce, to będzie to najprawdopodobniej Milan, który jeszcze niedawno tracił do nas 15 pkt :hahaha:
Obrazek
Damiano
Posty: 186
Rejestracja: 19 wrz 2008, 12:41

Re: 23 kolejka Serie A: Siena-Inter

Post autor: Damiano »

czekam na opinie obrońców Stramy i drewniaków typu Gargano którzy często się spinali na SB, jakiego rewelacyjnego trenera mamy
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Re: 23 kolejka Serie A: Siena-Inter

Post autor: Pablusso »

Andy pisze:No i co? Dostajemy z ostatnią drużyną w tabeli...3-1!! Co się dzieje z tym klubem ja się pytam? Zanetti - który oprócz bicia rekordów, nic specjalnego nie pokazuje, mało tego - zabiera miejsce tym, którzy na to zasługują. Guarin coś na początku spotkania próbował, ale później już tak wesoło nie było...Chivu? Niech on lepiej spakuje swoje walizki i wyp...jak najdalej z Mediolanu. Schelotto? Cień piłkarza z Atalanty, ale chyba on jest po kontuzji (?!?)...bardzo dobrze wypadł Kuzmanovic, który to widać, że chce spłacić zaufanie zarządu. Kovacic? Jak na 18 letniego chłopaka jego gra nie wyglądała tak źle. Podsumowując - 3 pkt zostały u spadkowicza, a my tym sposobem dajemy szanse goniącym nas drużynom. BRAWO STRAMA. BRAWO MORATTI.
Ja się tylko zapytam, kto tam na naszej ławce zasługuje tak na miejsce w pierwszym składzie kosztem Zanettiego? Gargano? :D

Po tym co dzisiaj zobaczyłem, stwierdzam, że ten milion zapłacony za Kuzmanovicia może być jednym z najlepszych biznesów ostatnich lat. Jeśli chodzi o Kovacicia, to momentami miałem wrażenie (może przez fatalną jakość transmisji), że po boisku biega Sneijder. Oczywiście kaliber wciąż mniejszy, ale umiejętności ma spore. Musi grać.

Oglądanie tych dwóch -iciów to bya jedyna przyjemność z tego meczu.
IlCapitano

Re: 23 kolejka Serie A: Siena-Inter

Post autor: IlCapitano »

No cóż, wiedziałem że przegramy, niestety nie trafiłem z dokładnym wynikiem.:( Dzisiaj na plus Kovacić i Kuzma. Nic dziwnego, jeszcze nie zniżyli się do poziomu reszty. Schelotto już się to udało, jest Argentyńczykiem i szybciej się zaaklimatyzował.
Strama do wywalenia na pysk - NATYCHMIAST. Wywalić go czym prędzej, póki jest cień szans na 3 miejsce, bo Lazio to takie same kloce jak my.

PS. Kuzma ma niesamowitą jakość, od czasów Motty nie mieliśmy w środku takiego zawodnika. Oby tylko wuefista go nie zdążył zniszczyć.
Ostatnio zmieniony 3 lut 2013, 18:09 przez IlCapitano, łącznie zmieniany 1 raz.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 23 kolejka Serie A: Siena-Inter

Post autor: Omen »

Panowie a najlepsze będzie znów mydlenie oczu przez Zanettiego ,że to wypadek przy pracy.Tego nie zniosę ! Stramaccioni jest dla mnie skończony, Może cudów dziś nie oczekiwałem ale u tych piłkarzy brakuje profesjonalizmu. Co do nowych to się na razie nie wypowiadam...Pierwszy ich mecz i taka kompromitacja. Schelotto to się wyróżnia ale tymi swoimi kudłami długimi jedynie.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 23 kolejka Serie A: Siena-Inter

Post autor: mio85 »

ale Strama nie wyleci, Moratti ustawil pod niego polityke na co najmniej dwa sezony, wylozyl pod niego kase na transfery, sam mowi ze daje mu czas, tzn. pewnie nie wymaga on od niego nawet lm.....gdyby go teraz zwolnil to by sie osmieszyl, a wiemy ze jest uparty......
Il Capitano pisze: PS. Kuzma ma niesamowitą jakość, od czasów Motty nie mieliśmy w środku takiego zawodnika. Oby tylko wuefista go nie zdążył zniszczyć.
spokojnie, to pierwszy mecz, ja sklaniam sie ku temu ze za wiele nie zmieni, zagral przyzwoity mecz, ale na spole z Zanettim ponosza wine przy drugiej bramce - defensywni musza w takiej sytuacji wyskoczyc i zabezpieczac przedpole, czyja to byla strefa to juz nie moja brozka......
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Re: 23 kolejka Serie A: Siena-Inter

Post autor: Pablusso »

Branca i Moratti teraz pewnie zacierają ręce śmiejąc się z działaczy Dinama. Zobaczą te bonusy za Kovacicia jak świnia niebo :)
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 23 kolejka Serie A: Siena-Inter

Post autor: Seba »

Moratti niech nie świruje pawiana i ściąga szybko Blanca. Ostatnia szansa, aby uratować jeszcze ten sezon. Roma ponoć mocno zabiega o Francuza i nie można na to pozwolić.
Obrazek
glinek
Posty: 369
Rejestracja: 17 sie 2007, 20:31
Lokalizacja: Bytów

Re: 23 kolejka Serie A: Siena-Inter

Post autor: glinek »

Pablusso pisze:Branca i Moratti teraz pewnie zacierają ręce śmiejąc się z działaczy Dinama. Zobaczą te bonusy za Kovacicia jak świnia niebo :)
Hahahahaha :-D padłem :brawo:
a co do meczu, to dupa, dno i wodorosty. Tragedia normalnie. Strama po meczu pewnie powie, że pierwsza bramka to ze spalonego, na Cassano powinien być karny, druga ich bramka to po prostu strzał życia komuś tam wyszedł, a trzecia to graliśmy ofensywnie i nadzialiśmy się na kontrę no i sfaulował Chivu, karny i gol :]
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 23 kolejka Serie A: Siena-Inter

Post autor: miniu86 »

Jeżeli Moratti chce zakwalifikować się do LM to powinien natychmiast zwolnić Stramaccioniego. Andrea pokazał juz, że za każdym razem gdy mamy okazje podgonic stawkę, to zawodzimy. Za każdym pieprzonym razem. Z ni na ławce i z taktyką 3-5-2 nie widzę szans na trzecie miejsce.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 23 kolejka Serie A: Siena-Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Po meczu z Torino obiecałem sobie że na następny mecz nawet nie popatrze. Na szczęście nie zmieniłem zdania przez tydzień. Cały czas podtrzymuje też zdanie że z tym trenerem absolutnie nic nie wygramy. Im wcześniej ktoś pójdzie po rozum do głowy i go wypieprzy na zbity ryj tym lepiej dla klubu.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 23 kolejka Serie A: Siena-Inter

Post autor: Imrahil »

Przy stanie zerowym wlaczym mecz i doslownie po trzech minutach wcisnalem alt+F4; wiecej nie potrzebowalem aby przewiedziec wynik.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 23 kolejka Serie A: Siena-Inter

Post autor: miniu86 »

Podejrzewam, że gdyby nie Cassano i jego umiejętności rozegrania i podań to Stramy i tego 3-5-2 już by dawno w Interze nie było. Zajmowalibyśmy jakieś 9 lub 10 miejsce. Strama powinien mu codziennie stawiać obiad.
Klinsi64

Re: 23 kolejka Serie A: Siena-Inter

Post autor: Klinsi64 »

mecz jak wyglądał każdy widział...cieszy mnie że nie ma pojazdu na Kovacica i Kuzmanovica i to tyle :)
ODPOWIEDZ