33 kolejka Serie A Inter - Parma

Kogel
Posty: 19
Rejestracja: 14 wrz 2011, 17:59

33 kolejka Serie A Inter - Parma

Post autor: Kogel »

33 kolejka Serie A



Obrazek




Stadio Giuseppe Meazza
Niedziela - 21.04.2013, godzina 12:30


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Charakterystyka siły ofensywnej Interu Mediolan:

Gole:

Obrazek


Asysty:

Obrazek



Charakterystyka siły ofensywnej AC Parmy:

Gole:

Obrazek


Asysty:

Obrazek


Prognozowane 11-tki wg CdS:

Obrazek


Piłkarze niedostępni:
ObrazekCambiasso, Cassano, Castellazzi, Gargano, Guarin, Mbaye, Milito, Mudingayi, Nagatomo, Obi, Palacio, Stankovic.
----------------------------------------------

ObrazekMariga, Palladino, Paletta, Maceachen, Santacroce, Biabiany.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obrazek



* - statystyki liczby goli i asyst zaciągnięte z whoscored.com
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 33 kolejka Serie A Inter - Parma

Post autor: miniu86 »

Widzę, że powołania dostało kilku młodych graczy. Jedyną korzyścią z reszty spotkań w tym sezonie będzie ich ogrywanie. A nóż, któryś wskoczy do pierwszej kadry.

Co do meczu to jesteśmy już na takim etapie w tym sezonie, że jest mi to lotto. Możemy wygrać, możemy się też skompromitować przed własną publicznością - co staje się znakiem firmowym Stramaccioniego. Bramki jakieś na pewno stracimy no bo przecież tyle kontuzji w pomocy i ataku hehe - cały Strama.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 33 kolejka Serie A Inter - Parma

Post autor: Piter »

obyśmy przegrali i nie uczestniczyli w LE
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Re: 33 kolejka Serie A Inter - Parma

Post autor: tomiko85 »

nie ma się już chyba czym podniecać, nie mam ochoty oglądać tego meczu po ostatnich mistrz występach naszych asów. dla mnie ten sezon dobiegł końca, fajnie by było zagrać chociaż w LE bo kolejny sezon może być bardzo nudny, pytanie tylko czy jest jakikolwiek sens łudzić się i mydlić oczy.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 33 kolejka Serie A Inter - Parma

Post autor: Piekarz »

Tak mnie obchodzi wynik tego meczu, że w ogóle o nim zapomniałem i chciałem już dla odmiany codzienności przejść się na mecz Śląska. Pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się układać plan dnia bez uwzględnienia w nim meczu Interu i niech to będzie wystarczający komentarz do sytuacji wokół całego Interu jak i tego jutrzejszego starcia o gówno bez papierka po cukierku. Jednak obejrzę - dlaczego? Dla beki.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 33 kolejka Serie A Inter - Parma

Post autor: sampam »

Troche checi i nie przegraja tego meczu:)
IlCapitano

Re: 33 kolejka Serie A Inter - Parma

Post autor: IlCapitano »

sampam pisze:Troche checi i nie przegraja tego meczu:)
Jakie to ma teraz znaczenie...
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 33 kolejka Serie A Inter - Parma

Post autor: Nen »

Il Capitano pisze:
sampam pisze:Troche checi i nie przegraja tego meczu:)
Jakie to ma teraz znaczenie...
Takie, że nawet największy klown kiedyś opuści Inter, a statystyki pozostają na zawsze. I tak już w tym sezonie dostatecznie pogorszyliśmy statystyki Interu (ponad 100 letnie!) dlatego, każde kolejne zwycięstwo jest dla nas czymś, z czego powinniśmy się cieszyć. Ok, marzenia o LM już dawno śnięte, ale nie uważam tego za powód, aby objeżdżać nas miały jakieś Parmy czy Cagliari. Kibicom na GM tez się coś należy, nawet jeśli jest to drobiazg.
IlCapitano

Re: 33 kolejka Serie A Inter - Parma

Post autor: IlCapitano »

Beka ze Stramy w końcówce. Zachowywał się jakbyśmy wygrywali z Barceloną po morderczym i bohaterskim boju, a to przecież tylko Parma na San Siro. Co za czasy.

PS. Mam nadzieję, że ta wygrana nie przybliży nas do LE.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 33 kolejka Serie A Inter - Parma

Post autor: Piter »

Rokki bohater i zbawiciel, dzięki Ci branca za takiego snajpera !!
A tak na poważnie, Jonathan i Rocchi ładne zawody dzisiaj.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 33 kolejka Serie A Inter - Parma

Post autor: miniu86 »

Jest zwycięstwo, być może ostatnie w tym sezonie bo terminarz mamy ciężki.
Strama dał popisówkę gdy zaraz po bramce zmienił Rocchiego za Chivu. Mistrzostwo.
Szkoda, że Garritano zagrał tylko 10 minut, a kaleka Schelotto 80. Mam nadzieję, że w następnym meczu dostanie więcej minut.
Gdyby Parma wykazała trochę więcej zaangażowania to miałaby 3 punkty w kieszeni.
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: 33 kolejka Serie A Inter - Parma

Post autor: magneto86 »

Co tu pisać, jest wygrana po fartownym golu, ale masa błędów jak była, tak jest. Zmiany Rokiego na Chivu nawet nie próbuję zrozumieć. Zostaje czekać na kolejny sezon
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 33 kolejka Serie A Inter - Parma

Post autor: Jaszczu91 »

Ja wiem dlaczego Jonathan grał słabo jak do tej pory. Nie miał dobrego napastnika który kończył by jego akcje. Teraz jest snajper z krwi i kości Rocchi i od razu mogą sobie poklepac razem.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 33 kolejka Serie A Inter - Parma

Post autor: MiRas. »

Posiadanie piłki, liczba strzałów, rożnych itd na korzyść Parmy, myśmy wygrali... fartem. Ale nie ma co się dłużej rozwodzić nad tym meczem, który w żadnym wypadku nie powinien być argumentem przemawiającym za trenerem oraz za obecną drużyną. Gdyby nie ten kosmita Schelotto, to można byłoby powiedzieć, że mecz bez historii, a tak, zobaczyliśmy kawał dobrego cyrku w wykonania tej łamagi.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 33 kolejka Serie A Inter - Parma

Post autor: Seba »

Zmiana w końcówce faktycznie wyglądała komicznie. Od razu przypomniał się mecz z Hellas w Coppa Italia. Nie ma to jak pozbywać się jedynego napastnika na boisku. Facet boi się każdej drużyny i niestety przelewa ten strach na zawodników.

Już widzę tę radość w wypowiedziach zawodników i kołcza. Zapewne wróciliśmy na właściwy tor;)
Obrazek
miko
Posty: 144
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:13

Re: 33 kolejka Serie A Inter - Parma

Post autor: miko »

Strasznie denny mecz... w ogólnym rozrachunku padaka, poza Handanoviciem, Zanettim i Kovaciciem. Ciągle mam mieszne odczucia co do Alvareza, strzelił ostatnio kilka goli, ale ogólnie to jest to ofensywny gracz z defensywnym usposobieniem (o ile coś takiego jest), za każdym razem jak dostaje piłe to cofa, cofa, niecelnie wrzuci, cofa itd.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 33 kolejka Serie A Inter - Parma

Post autor: Omen »

Seba. pisze:
Już widzę tę radość w wypowiedziach zawodników i kołcza. Zapewne wróciliśmy na właściwy tor;)
Tak a za tydzień baty od Palermo :D I taki to będzie zwycięski tor. Też mnie śmieszy ten trener... Ale chociaż wspomnienia odżyły jak ogrywaliśmy Barcelone...:D Awansujemy do tej Ligi Europy i nie daj Boże Stramaccioni zostanie a Moratti uzna ,że nie potrzeba zmian. Dlatego czasem warto zrobić dwa kroki w tył...
Matteo
Posty: 128
Rejestracja: 31 mar 2006, 17:45
Lokalizacja: Racibórz

Re: 33 kolejka Serie A Inter - Parma

Post autor: Matteo »

,, Zespół zareagował prawidłowo" , ,,Zobaczyliśmy dziś prawdziwy Inter " , ,, Na początku chciałbym pogratulowac zawodnikom" . Na pomeczowej konferencji nasz coach pewnie nas nie zawiedzie :)
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 33 kolejka Serie A Inter - Parma

Post autor: Imrahil »

Piekarz pisze:Tak mnie obchodzi wynik tego meczu, że w ogóle o nim zapomniałem i chciałem już dla odmiany codzienności przejść się na mecz Śląska. Pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się układać plan dnia bez uwzględnienia w nim meczu Interu i niech to będzie wystarczający komentarz do sytuacji wokół całego Interu.
No ja sie przyznam ze totalnie zapomialem,ze Inter gral dzis mecz. Po raz pierwszy zapomialem o meczu, totalnie wywietrzylo mi z głowy granie naszych mistrzow.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 33 kolejka Serie A Inter - Parma

Post autor: Piter »

wygrali mecza 1-0 i jaraja się jakby LM zdobyli.
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Re: 33 kolejka Serie A Inter - Parma

Post autor: tomiko85 »

Chyba nie ma się czym jarać ...?
webo123
Posty: 483
Rejestracja: 31 maja 2008, 18:35

Re: 33 kolejka Serie A Inter - Parma

Post autor: webo123 »

Nie zaskoczy mnie to jak Strama publicznie pogratuluje Schelotto dobrych zawodow:-P
IlCapitano

Re: 33 kolejka Serie A Inter - Parma

Post autor: IlCapitano »

6 punktów z Atalantą i Cagliari i mamy tyle samo punktów co Milan. Jak tu się nie wkurwić? Faktem jest, że z kadrą w komplecie, szczególnie z Palacio i Cassano wyglądałoby to zapewne inaczej, ale nawet z Rocchim na szpicy który mimo wszystko raz na jakiś czas strzeli nie można przegrywać 3:4 prowadząc 3:1 u siebie...
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 33 kolejka Serie A Inter - Parma

Post autor: Nen »

Wygraliśmy mecz grając na poziomie z ostatnich spotkań, czyli słabo. Tak, czy siak zwyciestwo jest czymś pozytywnym, nie ma co przez pryzmat takich meczów jak dzisiaj czy jak ostatni z Cagliari roztrzygać losów Stramy. Strama jest do wymiany, ale ile możemy tyle wygrajmy w tym sezonie. Zawsze podczas mercato łatwiej ściagnać gracza do 4 ekipy w Italii niż do 8. Czy to tylko moje zdanie?
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 33 kolejka Serie A Inter - Parma

Post autor: miniu86 »

Wygraliśmy owszem, ale przed nami w najbliższej kolejce wyjazd do Palermo, które walczy o utrzymanie. Dalej wyjazd z Napoli i dom z Lazio - wg mnie równie dobrze wszystkie te mecze możemy przegrać. Potem jest wyjazd z Genoą i dom z Udinese.

Powiem tak, mamy 53 punkty. W zeszłym sezonie na koniec mieliśmy 58. Będzie dobrze jeśli osiągniemy ten pułap.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 33 kolejka Serie A Inter - Parma

Post autor: Piekarz »

Nen pisze:Wygraliśmy mecz grając na poziomie z ostatnich spotkań, czyli słabo. Tak, czy siak zwyciestwo jest czymś pozytywnym, nie ma co przez pryzmat takich meczów jak dzisiaj czy jak ostatni z Cagliari roztrzygać losów Stramy. Strama jest do wymiany, ale ile możemy tyle wygrajmy w tym sezonie. Zawsze podczas mercato łatwiej ściagnać gracza do 4 ekipy w Italii niż do 8. Czy to tylko moje zdanie?
Po pierwsze primo - jasne, srama jest do wymiany i decyzja o tym powinna być już podjęta i absolutnie niezależna od pozostałych meczów, ale to MY to wiemy. Wiemy też, że tym klubem rządzą krótkowzroczni i wygodniccy kretyni, którzy gotowi są pozostawić trenera na stanowisku na cały kolejny sezon tylko pod wpływem kilku wygranych meczów bez względu na masę "przeciw" - czy inaczej było rok temu, gdy zapadała decyzja o zrobieniu pierwotnie tymczasowego trenera regularnym?

Po drugo secundo - priorytetem jest odzyskanie miejsca w LM, a myślę że znacznie bardziej pomocny będzie brak LE niż infinitezymalnie lepsze transfery (bo czy naprawdę znaczącą różnicę robi nam nawet tak znacznie wyższe miejsce w tabeli, skoro wizerunek upadłego klubu i tak już nas otacza?).

Ja przy tym z grubsza mam w dupie, czy wygramy te mecze, czy się skompromitujemy, bo jestem prawie pewien, że najbliższa przyszłość i tak będzie koszmarna, a dalsza od nich w ogóle nie zależy. Nie chcę LE bardziej z dwóch powodów: jestem uzależniony od meczów Interu, a bardzo, bardzo nie chcę oglądać znowu epickich starć z Hajdukami, Vasluiami, Partizanami, Neftciami i Clujami (10 kurwa meczów, pozwolę sobie zauważyć, z doliczonym czasem licząc to prawie 1000 minut wyjętych z życiorysu - w 1000 minut to się można nauczyć do sesji na same piątki i jeszcze zostanie na napicie się piwa). No i jednak boję się, że dzięki temu animator kolonii młodzieżowych zostanie na stanowisku.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 33 kolejka Serie A Inter - Parma

Post autor: mio85 »

najbardziej martwi mnie gra obronna, caly czas wygladamy tragicznie,a najbardziej groteskowo zrobilo sie jakos w okolicach 25 min pierwszej polowy kiedy zawodnicy Parmy urzadzili sobie trening strzalow z dystansow a nasi obroncy i pomocnicy, zamiast jak normalne istoty rozumne wycigac wnioski i powodowac by za kazdym nastepnym strzalem zmniejszyc zagrozenie oni to zagrozenie PODWAJALI! pierwszy strzal kilka metrow od slupka, nastepny tuz przy slupku, w miedzyczasie bylo cos w swiatlo bramki, az skonczylo sie na naszej poprzeczce po strzale z -uwaga - 40 metrow.......najwazniejsze, ze kazdy wie co ma robic na boisku, bo Stramacioni podobno jest chory na punkcie taktyki i doglebnie analizuje kazdy mecz......kurde chcialbym byc przy tej analizie......
P.S. chcialbym sie mylic ale mamy chyba nowa maskotke w postaci Schelotto - pomijajac to ze wyglada jak rumunska wersja Joli Rutowicz, to tak drewnianego zawodnika nie pamietam od czasow Pandeva.....
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 33 kolejka Serie A Inter - Parma

Post autor: miniu86 »

Obrona, obrona, obrona - to jest proste jak budowa cepa. Jeśli drużyna ma takie problemy w defensywie jak my w tym sezonie, tzn traci bramki w debilny sposób i ni z tego ni z owego powoduje zagrożenie pod własną bramką to winę za to ponosi tylko jedna osoba - trener, który jest zielony z taktyki. W obronie kontuzji nie mamy, a Strama i Moratti lamentują, że wszystkiemu winne są kontuzje.

To nie przez kontuzje przegrywamy u siebie z Atalantą 3-4 mimo, że prowadziliśmy 3-1. Ku.rwa, ten mecz idealnie pokazał jak Strama nie panuje nad drużyną. Jak nic nie potrafi w niej zaszczepić. To nie przez kontuzje przegrywamy na Meazza z innymi ogórami. Zasada jest prosta: nie masz na zawodników to zainwestuj w trenera, który wykorzysta w pełni potencjał drużyny.

Dzisiaj Moratti bełkocze, że projekt od nowa zacznie się ze Stramą. Mam nadzieję, że mówi tak tylko dlatego, że chce by Strama dotrenował do końca sezonu i potem jednak go zwolni. Kolejny sezon ze Stramą i LE to będzie katastrofa.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 33 kolejka Serie A Inter - Parma

Post autor: MiRas. »

mio85 pisze:P.S. chcialbym sie mylic ale mamy chyba nowa maskotke w postaci Schelotto - pomijajac to ze wyglada jak rumunska wersja Joli Rutowicz, to tak drewnianego zawodnika nie pamietam od czasow Pandeva.....
Pandev przy Schelotto to geniusz. Gdy Schelotto biega... yyy a raczej macha swymi kijami, to przypomina mi Andrésa Guglielminpietro i do niego przyrównałbym właśnie tego kosmitę z numerem 7.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 33 kolejka Serie A Inter - Parma

Post autor: Nen »

Piekarz pisze:
Po drugo secundo - priorytetem jest odzyskanie miejsca w LM, a myślę że znacznie bardziej pomocny będzie brak LE niż infinitezymalnie lepsze transfery (bo czy naprawdę znaczącą różnicę robi nam nawet tak znacznie wyższe miejsce w tabeli, skoro wizerunek upadłego klubu i tak już nas otacza?).
Ale naszym problemem nie był fakt gry w LE, tylko fakt, że Strama grał tam pierwszym składem. LE choć przynosi grosze zawsze z jakaś kasą się wiąże no i reklama. NIe widzę problemu, aby w LE grala Prima, nawet jeśli ma to być 6 meczów.
ODPOWIEDZ