37. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 37. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Seba »

Chuchu pisze:http://www.youtube.com/watch?v=4Sx96tCyJlA

Warto obejrzeć reakcję kibiców, zwłaszcza jak spiker przedstawia Mazzarriego. Jak widać fani we Włoszech nie przepadają za trenerem. Ciekaw jestem, czy tak go nie lubi ogół kibiców z Italii, czy podobnie jak u nas na shoutboxie są zdania mocno podzielone.
Zastanawiałem się dlaczego siedział taki przybity przez cały mecz i nawet po bramkach się nie cieszył. Może właśnie otrzymałem odpowiedź ;)
Obrazek
Bogdan
Posty: 51
Rejestracja: 13 kwie 2014, 00:36
Kontakt:

Re: 37. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Bogdan »

Sroga porcja gwizdów, dla naszego trenera, ale jak stadion wykrzykiwał Zanettiego to aż włos staje i nie tylko
Obrazek
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 37. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: miniu86 »

Wydaje mi się, że Walter dostał gwizdy przede wszystkim za niewystawienie Zanettiego w pierwszym składzie. Dodam, że całkiem zasłużenie.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: 37. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: pewny »

miniu86 pisze:Wydaje mi się, że Walter dostał gwizdy przede wszystkim za niewystawienie Zanettiego w pierwszym składzie. Dodam, że całkiem zasłużenie.
masz 100% racji, prawda jest taka ze powinien zagrać od początku, później zostać zmieniony i wówczas brawa na stojąco, moze to banalne i obite, ale jakoś tak bym to widział lepiej :P

a jeszcze ap-ropo gwizdów, źle zrobili że Mazzara dali na koncu, na końcu powinien być Javier ;]
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Nadrian90
Posty: 4
Rejestracja: 13 maja 2014, 17:03

Re: 37. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Nadrian90 »

Takiej Legendzie nie dać się pożegnać w godny sposób to wstyd. Naturalnie, że powinien być w pierwszym składzie
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Re: 37. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Shady »

Może skupmy się najpierw na odpowiednich wynikach, tym bardziej w naszej sytuacji niż na jakichkolwiek sentymentach. W pierwszej kolejności liczy się wynik meczu, a potem pożegnanie zawodnika.
ODPOWIEDZ