Europa League Qualification: Stjarnan - Inter

ODPOWIEDZ
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Europa League Qualification: Stjarnan - Inter

Post autor: Imrahil »

Dnia 20 sierpnia rozpoczynamy kolejny sezon piłkarski 2014/15. W pierwszym meczu w ramach kwalifikacji do Ligi Europejskiej Inter zmierzy sie z islandzkimi studentami druzyny Stjarnan. Ekipa z malej wysepki to nie byle kto, tylko druzyna ktora po drodze pokonala Lecha Poznań. Obawy przed samym meczem pogłebia nasz trener który twierdzi że gramy przeciwko niebezpiecznemu zespołowi, który posiada w swoim składzie kilku klasowych piłkarzy. Wierzac w kunszt oraz doświadczenie naszego trenera, trzeba do sprawy podejsc poważnie, żarty sie skończyły - podkreśla sam Walter Mazzarri.

FC Internazionale dokonalo kilka ciekawych zakupow tego mercato, potrzeba bedzie troszke czasu żeby nowi zawodnicy wdrożyli sie w betonowe ustawienie, dlatego nie nalezy sie spodziewac jakis niespodzianek w wyjsciowej jedenastce ekipy czarno-niebieskich. Kuzmanovic i Johnatan czy to raczej pewniaki. Ranocchia bedzie mogl pokazac,ze nawet z amatorami potrafi robic razace bledy a w ataku swoja impotencje pokaze Icardi. Zapowiada sie obiecująco ;)
gulaszowaamino

Re: Europa League Qualification: Stjarnan - Inter

Post autor: gulaszowaamino »

Wow, nie spodziewałem się, że ten sparing doczeka się własnego tematu na forum! Nie ma się czym emocjonować, pewny awans.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: Europa League Qualification: Stjarnan - Inter

Post autor: yoda79 »

Wynik co najmniej 3 bramkami na naszą korzyść; ot taki sparing z amatorami czy tam półamatorami.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Europa League Qualification: Stjarnan - Inter

Post autor: sampam »

0-2 powinni ugrac
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Europa League Qualification: Stjarnan - Inter

Post autor: Kubus »

Lech 3 - 3 Juve
Stjarnan 1 - 0 Lech

Stjarnan = Juve


A tak serio to wyczuwam kompromitacje w stylu remisu na tym terenie, po czym awans (w równie kompromitujący sposób) na własnym terenie.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Europa League Qualification: Stjarnan - Inter

Post autor: Piter »

no zesraliście się, elo
gulaszowaamino

Re: Europa League Qualification: Stjarnan - Inter

Post autor: gulaszowaamino »

Nie wiem jak można było typować w tym meczu coś innego niż naszą pewną wygraną.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Europa League Qualification: Stjarnan - Inter

Post autor: Klinsi64 »

nie ma się czym jarać,zrobili co mieli zrobić i tyle,na duży plus M'Vila,Dodo i Jack Sparrow
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Europa League Qualification: Stjarnan - Inter

Post autor: Adriano_forever »

Piter9702 pisze:no zesraliście się, elo
Co ten komentarz wniósł do rozmowy? Daruj sobie coś takiego następnym razem.

Mecz momentami...nudny. Pierwsza minuta a my gramy daleką piłę na Icardiego :D 3:0 wynik ładny. Cieszy gol i asysta Dodo. Szkoda poprzeczki Osvaldo. Zobaczymy co będzie za tydzień w Mediolanie. Zobaczymy czy umiemy grać z pół amatorami na własnym boisku.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Europa League Qualification: Stjarnan - Inter

Post autor: Piter »

Adriano_forever pisze:
Piter9702 pisze:no zesraliście się, elo
Co ten komentarz wniósł do rozmowy? Daruj sobie coś takiego następnym razem.

A po co ten temat został stworzony? Żeby robić sobie nadzieję i wylewać swoje pomyje na Mazzarriego przed meczem, teraz niestety jest już po. Wiadomo, musiałeś zareagować bo jesteś jednym z tych jasnowidzów pokroju nasira.
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Europa League Qualification: Stjarnan - Inter

Post autor: Adriano_forever »

Piter9702 pisze:
Adriano_forever pisze:
Piter9702 pisze:no zesraliście się, elo
Co ten komentarz wniósł do rozmowy? Daruj sobie coś takiego następnym razem.

A po co ten temat został stworzony? Żeby robić sobie nadzieję i wylewać swoje pomyje na Mazzarriego przed meczem, teraz niestety jest już po. Wiadomo, musiałeś zareagować bo jesteś jednym z tych jasnowidzów pokroju nasira.
Temat jest zakładany do każdego oficjalnego meczu Interu jakbyś chciał wiedzieć. Więc skończ się kompromitować bo trolling wyraźnie Ci nie wychodzi i na pewno nie jest śmieszny.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Europa League Qualification: Stjarnan - Inter

Post autor: Imrahil »

Piter9702 pisze:
Adriano_forever pisze:
Piter9702 pisze:no zesraliście się, elo
Co ten komentarz wniósł do rozmowy? Daruj sobie coś takiego następnym razem.

A po co ten temat został stworzony? Żeby robić sobie nadzieję i wylewać swoje pomyje na Mazzarriego przed meczem, teraz niestety jest już po. Wiadomo, musiałeś zareagować bo jesteś jednym z tych jasnowidzów pokroju nasira.
Przeczytaj pierwsze zdanie w pierwszym poscie tego wątku, to bedziesz wiedziec dlaczego zalozylem ten temat.

Co do meczu, glownie bicie w mur. Islandczycy bronili sie calym skladem na wlasnej polowie, jednak roznice klas zawodnikow bylo az nadto widoczne - no moze oprócz Johnatana. Nowi zawodnicy swietnie sie spisali. Ostatecznie mozna uznac ten mecz za udany, rewanz pownien byc tylko formalnoscia.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Europa League Qualification: Stjarnan - Inter

Post autor: Odet »

oglądałem tylko pierwszą połowę.
Gramy na razie jak rok temu, ale może dopiero się rozkręcamy? :)

Liczy się zwycięstwo.

Czekam na mecz z Torino, to nie są amatorzy.
I oby bez Dzonego i Nagatomo.

Pozdr.
kulasiak
Posty: 212
Rejestracja: 2 sie 2009, 20:01

Re: Europa League Qualification: Stjarnan - Inter

Post autor: kulasiak »

Wynik dobry, ale mam wrażenie, że z zespołem, który umie wyprowadzić kontrę byśmy stracili kilka bramek. Zastanawia mnie też co w tej drużynie robi Johnathan, który pokazuje swoje kompromitujące umiejętności nawet z amatorami.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Europa League Qualification: Stjarnan - Inter

Post autor: Klinsi64 »

kulasiak pisze:Wynik dobry, ale mam wrażenie, że z zespołem, który umie wyprowadzić kontrę byśmy stracili kilka bramek. Zastanawia mnie też co w tej drużynie robi Johnathan, który pokazuje swoje kompromitujące umiejętności nawet z amatorami.
na szczęście w Serie A vis-a-vis Jonathana często występują jeszcze więksi amatorzy co pozwala mu zaliczać asysty lub strzelać bramki :)
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: Europa League Qualification: Stjarnan - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

Fajerwerków to nie było, ale z drugiej strony to dopiero start sezonu, a i przeciwnik utrudniał grę naszym dosyć skutecznie broniąc całą drużyną. Póki co nie ma się co podniecać i wyciągać wniosków. Gdzieś w okolicach świąt Bożego Narodzenia będziemy wiedzieli o co będzie walczył Inter w tym sezonie i czy jest widoczny progres w porównaniu do poprzedniego. Ciekawe też czy w ostatnich 10 dniach mercato doczekamy się jeszcze jakiś zmian w kadrze. Nadal mamy na wylocie kilku graczy, Guarin i Alvarez również nie grają, więc może będą jeszcze jakieś roszady.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Europa League Qualification: Stjarnan - Inter

Post autor: hQ »

A ja nie mam nic przeciwko aby na bokach grał Dodo i D'Ambrosio.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Europa League Qualification: Stjarnan - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Wygrana pewna i tyle w temacie. Jonathan bojący się podejmować pojedynki jeden na jeden z amatorami z Islandii- bezcenne. Dodo chyba zapewnił sobie pierwszy skład na start sezonu. Przy bramce widziałem Milito... Na prawej będzie rywalizacja trzech mistrzów Jonnego, Yuto i Ambrosio. Najlepiej by było gdyby grał ten czwarty czyli M'Baye. :) Kuzmanović wszedł na trzy minuty i zrobił różnice. Zaliczył kapitalną asyste :)
Mam nadzieję, że na rewanż nasi przygotują fajną cieszynkę.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Europa League Qualification: Stjarnan - Inter

Post autor: Piekarz »

Chyba dokładnie takiego meczu się spodziewałem, celowałem jednak w 2-0 dla nas, ale udało się na koniec wcisnąć trzecią. 0-0 do 40 minuty wyglądało trochę śmiesznie, ale dajmy temu spokój, bo nie jest to mecz, na którym można by specjalnie opierać ocenę zespołu czy przewidywania na początek ligi. A szkoda - bo jeśli na tle profesjonalnych piłkarzy Dodo będzie wyglądał podobnie, to będziemy mogli zapomnieć o japońskim koszmarze, który spędza nam sen z powiek od trzech i pół roku - a to już bardzo dużo (jeśli zamiast Nagatomo z pierwszym składem pożegna się Jonathan, to chyba jeszcze lepiej). Ale to na razie tylko błysk nadziei - przypomnijmy, że Dodo podobno ma braki w obronie, a wczoraj za dużo tam roboty nie miał. Mecz do zapomnienia, trzeba czekać na Torino, żeby powiedzieć coś konkretnego.

Taka szkoda, że Ranocchia został kapitanem. Poza tym, że to antyteza kapitana i nie miał prawa nim zostać, to sądzę, że w mózgach naszych mózgów z zarządu zrodziło się przekonanie, że wykupienie Rolando jest zbędne, bo Vidić, JJ i teraz również ten osrany kapitan i tak muszą grać, więc po co bulić za rezerwowego? Szkoda jak cholera, z Rolando zamiast Ranocchi to mogłaby być obrona wprost imponująca, a od odejścia Eto'o nie widziałem w tym klubie nic imponującego poza imponującym bezmózgowiem niektórych person na stanowiskach kierowniczych.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Europa League Qualification: Stjarnan - Inter

Post autor: miniu86 »

Jak zagrał nasz środek pola?
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Europa League Qualification: Stjarnan - Inter

Post autor: Odet »

to właściwie tylko sparing, ale wynik i gra! cieszy

mecz oczywiście dużo lepszy niż tydz temu

moje spostrzeżenia:
1. Kovacic wreszcie !!!!!!!!
2. Nietypowe, bo piękne i dokładne dośrodkowanie Nagatomo (przy bramce Osvaldo)
3. Świetnie podanie kończące (do Icarusa) Dzonego
4. Gramy nie tylko skrzydłami
i najważniejsze:
5. Osvaldo daje w ataku więcej możliwości (niż Icardi), umie podać, zastawić się, zagrać kombinacyjnie, ale jak wszyscy pewnie wiemy, jest mniej skuteczny od Icardiego
6. Widziałem współpracę na linii Icardi-Osvaldo, to mnie cieszy najbardziej, chcą ze sobą grać, jak to wypali, to Palacio ława :)

wszystko i tak zweryfikuje mecz z bordowymi bykami w Turynie

Forza Inter !!!

Pozdr.
marian1991
Posty: 10
Rejestracja: 12 sie 2014, 15:54

Re: Europa League Qualification: Stjarnan - Inter

Post autor: marian1991 »

oby trafić na legię w grupie :d albo lepiej! dojść do finału na Narodowym! :D chętnie bym się przeszedł na meczu Interu w Wawie ;)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Europa League Qualification: Stjarnan - Inter

Post autor: Piter »

trafić na silną grupę w LE i niech nas zweryfikują rywale z europy. Jak nie wyjdziemy to skupimy się na lidze, a jak uda nam się awansować to bić się o puchar Ligi Europy :) Inter wolfsburg/celtic everton/legia i dynamo, fajna grupa :)
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Europa League Qualification: Stjarnan - Inter

Post autor: Mora »

Moglibyśmy trafić do "słowiańskiej" grupy: Inter Mediolan, Sparta Praga, Legia Warszawa, Slovan Bratysława :) Oby ominąć dalekie wyjazdy typu Karabach Agdam.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Europa League Qualification: Stjarnan - Inter

Post autor: Gunnar »

Mora pisze:Oby ominąć dalekie wyjazdy typu Karabach Agdam.
8-)
ODPOWIEDZ