Mercato

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Mercato

Post autor: Adriano_forever »

Kubuś:) pisze:Bonaventura w Milanie.

Powiem szczerze, że nie byłem za tym transferem. Nie przekonuje mnie ten koleś, niemniej jednak czuje się upokorzony faktem, że Milan był w stanie załatwić ten transfer a my nie. Dno.
Dodaj Kubuś, że Milan załatwił ten transfer w 10 minut :D My próbowaliśmy pół dnia.
Sinolog
Posty: 211
Rejestracja: 3 paź 2012, 19:00

Re: Mercato

Post autor: Sinolog »

Nasza bezsilność na rynku transferowym w dniu dzisiejszym jest wręcz żenująca. A najbardziej upokarzającym jest fakt, że głupi Milan załatwia od ręki coś, o co my staramy się dłuższą chwilę...
Ten sezon może być w naszym wykonaniu jednym z gorszych w ostatnim czasie, więc trzeba przygotować sporo litrów herbatki na uspokojenie....
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: Mercato

Post autor: yoda79 »

Semita Milan był i jest cienki. A ten Bonaventura to średniak, i będziemy w tabeli przed Milanem.
Zostalo 40 minut, liczę (pewnie zbyt optymistycznie) jeszcze na jakiegoś grajka.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Guarin I Mbaye zostają,mam nadzieję że Waldek wprowadzi ich do rotacji,bo prawdę mówiąc innego wyjścia nie ma...nasze ostatnie (bez)ruchy transferowe pominę milczeniem.......................................................................................
Sinolog
Posty: 211
Rejestracja: 3 paź 2012, 19:00

Re: Mercato

Post autor: Sinolog »

yoda79 pisze:Semita Milan był i jest cienki. A ten Bonaventura to średniak, i będziemy w tabeli przed Milanem.
Zostalo 40 minut, liczę (pewnie zbyt optymistycznie) jeszcze na jakiegoś grajka.
yoda to, że jest cienki to jedno, a to, że się nie pierdzieli na rynku transferowym, tylko jak kogoś chce, to go sprowadza do swojego składu, to co innego. My oprócz akcji z Harnasiem i Vidiciem nie pokazaliśmy nic ciekawego na rynku transferowym: bo przy transferze Medela, Mvili i Dodo męczyliśmy się niemiłosiernie długo zanim zawodnik był nasz, a i z transferem Osvaldo nie było kolorowo.

A jak liczysz na jakiś jeszcze porządny transfer, to odpal fm'a i sam go zrób :P
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: hQ »

Nie patrząc na Milan, to my mamy ogromne problemy finansowe i jak widać każdy euros się liczy. Bo na pewno jakbyśmy mieli w miarę normalny budżet to dawno Rolando byłby u nas i może jakiś większy transfer do 20mln.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: Mercato

Post autor: yoda79 »

Zaraz się na mnie różne mądrale rzucą, ale z takim skąpiradłem u steru, to tylko dzieki słabości seriea możemy awansować do LM. Tak się nie da panie Thohir!
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mercato

Post autor: sampam »

Nie wiem jak w ogole mozna zakladac awans do LM. Cuda sie zdarzaja naprawde rzadko. Druzyna pozbawiona charakteru i woli walki to slaby prognostyk na jakiekolwiek sukcesy.
kulasiak
Posty: 212
Rejestracja: 2 sie 2009, 20:01

Re: Mercato

Post autor: kulasiak »

yoda79 pisze:Zaraz się na mnie różne mądrale rzucą, ale z takim skąpiradłem u steru, to tylko dzieki słabości seriea możemy awansować do LM. Tak się nie da panie Thohir!

Majątek Thohira to kilkaset milionów dolarów co przy takim klubie jak Inter nie jest dużą kwotą. Moratti nawet po tym kryzysie i stratach ma dwukrotnie większy majątek. Sam Indonezyjczyk wydaje mi się też nie do końca wiedział w co się pakuje. Pewno myślał po trochu, że przychody będą takie jak w Premier League, a prawda jest taka, że tam średniaki od nas więcej zarabiają. Dopóki nie będzie stadionu, dopóki nie będzie transferów. Czasem coś wygramy, ale w najbliższych latach jeśli sami nie stworzymy gwiazdy to ich mieć nie będziemy bo transfery pokroju Medela to jedyne na co dzisiejszy Inter stać. Tak nawiasem mówiąc trochę tęskno się robi za Morattim bo mimo tego, że otaczał się półgłówkami i był trochę zaślepiony to zawsze potrafił wyłożyć trochę milionów na kogoś wartościowego.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mercato

Post autor: sampam »

Swoja droga to kilka ciekawych transferow potrafia robic nasi rywale. Alejandro Gomez trafil do Atalanty, Yang-Mbiwa w Romie na zasadzie wypozyczenia, Micah Richards w Fiorentinie. Zaden z nich pewnie nie zaszkodzilby w Interze:)
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: hQ »

Wielki talent FM Doria w OM, ciekawe jak się rozwinie.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: Mercato

Post autor: yoda79 »

Za Rolando to ta banda kretynów nie powinna dostać pensji przez najbliższe 3 miesiące. No debile...
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

yoda79 pisze:Zaraz się na mnie różne mądrale rzucą, ale z takim skąpiradłem u steru, to tylko dzieki słabości seriea możemy awansować do LM. Tak się nie da panie Thohir!
zasadniczo masz rację, z drugiej jednak strony w kadrze mamy ludzi nazywanych zawodowymi piłkarzami,których pensje w większości przekraczają milion euro,dowodzi nimi trener zarabiający 3,5 mln,może więc najwyższa pora aby zacząć wymagać od nich reprezentowania wysokiego poziomu i wyników,a nie spoglądać ciągle w kierunku Prezydenta klubu?Może Thohir w ten sposób myśli?Przypomnijcie sobie jak było w erze Morattiego,przychodzi nowy trener i piłkarze,gramy kupę,w styczniu wszyscy błagają Massimo o transfery,ten kogoś kupuje i dalej zero wyników i tak w koło Macieju...
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Mercato

Post autor: Seba »

Takim oto sposobem czeka nas kolejny rok przejściowy. Formacja ataku jest natomiast istnym żartem ze strony zarządu. Nieopierzony Icardi, starzejący się Palacio i Osvaldo, który w każdej chwili może walnąć focha.
Obrazek
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: Mercato

Post autor: yoda79 »

To oczywiste, że ta banda złamasów (na czele z naszym geniuszem trenerki) powinna więcej z siebie wykrzesać niż truchtanie po boisku. Inna sprawa, że okienko nie do końca satysfakcjonujące, chyba wszyscy czekaliśmy na kogoś konkretnego. I od razu uprzedzę dowcipnisiów nie chodzi o messiego czy innego ronaldo.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Mercato zapowiadało się dobrze. Skończyło się jednak co najwyżej przyzwoicie. Martwi, że zostaliśmy z tylko trzema napastnikami. Z tą kadrą i trenerem o LM raczej nie powalczymy. No chyba, że Napoli postanowi w swoim stylu, że brak podium na koniec sezonu nie będzie katastrofą.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Zachowaliśmy Guarina, świetna sprawa. Ricki też mógł zostać, przydałby się ofensywny piłkarz. Brakowało mi TOP transferu, Firmino/Hamsik to powinien być priorytet na zimę.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Mercato

Post autor: Kubus »

Piter9702 pisze:Brakowało mi TOP transferu, Firmino/Hamsik to powinien być priorytet na zimę.
he he, Piter :hahaha:
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

Przez całe wakacje śmiać mi się chciało ponuro z przepowiedni walki o trzecie miejsce (chociaż byli i tacy, co wieszczyli walkę o scudetto, a top 3 uważają za formalność, no bo Roma spuchnie) i zachwytów nad naszym okienkiem. Teraz szczerze mówiąc nie jest mi do śmiechu, a być może, że nigdy nie byłem równie przygnębiony losem Interu. Nowy właściciel był naszą ostatnią nadzieją na lepsze jutro, a to okienko było decydującym sprawdzianem naszych aspiracji. No i okazało się, że są koszmarnie niskie.

Może o samym mercato. Pojedźmy formacjami. W przypadku bramkarzy nie ma o czym mówić - Berni wydaje się patałachem jakich mało, ale ile to meczów Orlandoni zagrał przez długie lata? 4? No, także nie ma sensu nawet poruszać tematu.

Środek obrony - mogło być tak dobrze, a jest tak źle. Nie wierzyłem w maju, że tym pierdolonym debilom może przyjść do głowy nie wykupić naszego najlepszego nie obrońcy, ale w ogóle piłkarza zeszłego sezonu, Rolando. Jak wraz z końcem miesiąca minął okres wypożyczenia i Rolando nie miał już z nami nic wspólnego, to uwierzyłem i przez całe okienko byłem bliski pewności, że spisali go na straty. Nie chce mi się nawet komentować tekstów o tym, że to dobrze, bo nie daliśmy się wydymać, ale spróbuję. Wydymać się DALIŚMY, w momencie, kiedy zawarliśmy z PORTO jakąś śmieszną USTNĄ umowę. Niewykupienie Rolando, bo zaśpiewali 1,5 mln więcej, jest skrajnym brakiem wyobraźni i nie dodaje nam honoru ani trochę, bo głupota to jeszcze nie honor. Postąpiliśmy jak facet, który wraz ze swoją dziewczyną zaatakowany późnym wieczorem przez grupę bandytów, mając okazję do ucieczki wraz z nią, rzuca się na owych panów i kończy ze złamanym kręgosłupem i zgwałconą dziewczyną, podbijając dzięki temu oko jednemu z nich. Rolando był dla nas na wagę złota - a kasa, którą Porto straciło, bo go nie wykupiliśmy, jest dla nich gównem. Trójka obrońców mogła wyglądać naprawdę świetnie, a wygląda tak sobie - z Vidiciem różnie może być, po Ranocchi wiadomo, czego się spodziewać. Zamieniliśmy najlepszego obrońcę oraz Samuela (który prezentował się na końcu sezonu lepiej od takiego Campagnaro) na jednego Vidicia. Radzę też obczaić różnicę wieku między Rolando i Vidiciem. W najlepszym razie zachowaliśmy status quo, chyba że Vidić będzie wymiatał niczym Lucio.

Skrzydła - najbardziej gówniany i jednocześnie tak koszmarnie ważny w taktyce Mazzarriego element układanki został wzbogacony o... Dodo. Mamy więc trzech bezwzględnie gównianych "skrzydłowych" i jedną niewiadomą. To się samo komentuje, nie będę nic dodawał.

Defensywna pomoc - M'Vila i Medel to ogarnięte nabytki, wydaje mi się, że luka po Cambiasso została dobrze uzupełniona, choć oczywiście czas pokaże. Mogło być lepiej pewnie, chociaż niekoniecznie z naszymi możliwościami. Jedyna pozycja, z której jestem zadowolony, może trochę na kredyt, ale jestem.

Reszta pomocy - no po prostu dno. Jeśli ktoś uważa w tym posranym klubie, że Hernanes i Kovacić zapewnią odpowiednią jakość w ofensywnym środku, to może niech ogląda mecz z Torino tak długo, aż się zrzyga. Ale ok, załóżmy, że obaj odzyskają formę. Tylko co, jak już jeden z nich wypadnie z kontuzją? Czy może liczymy, że będą oni grać w każdym meczu przez cały sezon bez uszczerbku na zdrowiu (dochodzi LE!)? I co, jeśli Mazzarri śmiertelnie obraził się na Guarina albo Guarin na Mazzarriego? A nawet jeśli nie, to jaką motywację może mieć zawodnik Interu, który marzy o Juventusie i przez całe wakacje próbowano go wcisnąć komukolwiek, byle tylko już sobie poszedł? Alvarez, z którego odejścia tak się cieszyłem, byłby jednak dużo lepszą opcją niż powietrze albo Kuzmanović. Sytuacja wygląda fatalnie.

Atak - nie aż takie dno jak pomoc, ale również dramatycznie. Palacio jest wrakiem od stycznia i po prostu nie można oczekiwać, że poprowadzi nas do zwycięstw. A w takim razie kto? Icardi, który potrzebuje ogromnie kreatywnego wsparcia z tyłu? Czy Osvaldo, który przez ostatni rok strzelił 6 bramek? W końcu gdzie czwarty napastnik, no gdzie? W PIERWSZEJ kolejce mamy już problemy z niedoborem ilościowym napastników - Palacio kontuzjowany, Osvaldo trochę kontuzjowany, Icardi musiał wyjść samotnie na atak i się wzorowo zesrał. A co będzie na zaawansowanym etapie sezonu (dochodzi LE! po raz drugi)? Na tę pozycję można by patrzeć przychylnym okiem, gdybyśmy mieli świetną pomoc, a jaką mamy, to już napisałem.


Serce mnie boli straszliwie. Thohir majętny/hojny nie jest i liczy, że klub sam zarobi na nowych piłkarzy. Ale nie zarobi, bo nie dostanie się do LM i gra na nie swoim stadionie w zrujnowanej lidze, na którą coraz mniej osób spogląda. Nie wiem, który już raz piszę taki smutny tekst w ciągu ostatnich trzech lat. Każdy kolejny coraz smutniejszy. Nawet nie wiecie, jak bardzo chciałbym się mylić w ocenie sytuacji, ale rok, dwa lata ani dwa miesiące temu się nie myliłem. Wywalczenie czwartego miejsca przyjmę z ogromnym zaskoczeniem, a w obliczu niepokojąco sensownie wyglądającego okienka Milanu nawet to piąte nie brzmi tak źle. O LE nawet nie wspominam, bo za daleko nie zajedziemy z tak wąską kadrą. Szukam jakiegoś promienia nadziei, że będzie lepiej - nawet nie w tym sezonie - ale nie widzę.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Kubuś:) pisze:
Piter9702 pisze:Brakowało mi TOP transferu, Firmino/Hamsik to powinien być priorytet na zimę.
he he, Piter :hahaha:
Tak wiem to śmieszne, nadzieja umiera ostatnia jak to ostatnio u nas bywa pod końcem ligi :)
marian1991
Posty: 10
Rejestracja: 12 sie 2014, 15:54

Re: Mercato

Post autor: marian1991 »

@Piekarz

Zgadzam się oczywiście ze wszystkim co napisałeś, masz w 100% rację. Siedzę tak tylko sobie i dumam 'co będzie z Interem za 3-4-5 lat?' Bo ja nas w LM nie widzę nawet za 5 lat. Nie chodzi że jestem pesymistą. Tylko dlaczego? Roma kupuje jak szalona, tak samo Napoli. Fiorentina walczy i wygląda lepiej niż my, Juve wiadomo, Milan też coś się miota i pewnie jakoś z kryzysu wyjdą. Inne drużyny też ostro się spinają i jakieś plany na siebie mają. A Inter? 'okres przejsciowy' od 2-3 lat. bylo calciopoli wygrywalismy lige, bo konkurencja byla licha. przyszedl mou, wygral wszystko i znowu na 40 lat posucha... LM w 65 i 2010. nastepny awans w 2018 a wygrana w LM w 2051
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

Nie da się tego wykluczyć, choćby nie wiem jak bardzo chcieć. Powiem więcej, nie da się wykluczyć, że nie dożyjemy kolejnego Pucharu Europy. 2011-teraz to najgorszy okres w historii Interu, przynajmniej tej historii, którą można odnosić do współczesnych realiów piłki nożnej. Nie mamy po prostu żadnego punktu zaczepienia. Znakomicie rokującej młodzieży - brak, potężnej (jakiejkolwiek zresztą) gwiazdy, która w pojedynkę może coś ugrać - brak, stadionu - brak, funduszy - brak, genialnych scoutów czy negocjatorów - brak, genialnego trenera - brak. A piłkarze coraz drożsi, pensje coraz wyższe, reszta świata coraz bardziej oddalona.

4 lata temu przeżyliśmy najlepszy moment w historii klubu. Moment, którego prawie żaden klub świata nie doświadczył i nie doświadczy. Nie mam przeto zamiaru pomstować na siły wyższe (bo na siły niższe, to znaczy kierownictwo, sztab szkoleniowy i kadrę klubu, pomstować będę). Już wtedy wiedziałem, że lepiej, a nawet tak samo, może już nie być. Ja tam się nigdzie nie wybieram, mam czas, poczekam na lepsze czasy, choćby do mojej śmierci miały nie nadejść. A jak by smakowała taka tripletta po 40 latach? Ha, pięćdziesięcioletnia szkocka whisky tego nie przebije.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

niby wszystko wyglądało dobrze, ale wcale tak nie jest.

Nie mogę pogodzić się z tym, że nie doszedł Rolando.

Smutne jest to, że nikt nie zamierza płacić gotówką za naszych piłkarzy.

Ważne, że Mazzarri jest zadowolony.

Zobaczymy jak mu pójdzie, dostał kogo chciał, a "rok przejściowy" nie może trwać 5 lat.

Pozdr.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

olaboga koniec Interu,świat nam uciekł,serie A nam uciekło,to był ostatni dzwonek,Thohir jest biedny,nic już nie będzie...dajcie spokój ;)
gulaszowaamino

Re: Mercato

Post autor: gulaszowaamino »

Jak już wspominałem transfery Rolando i Lavezziego sprawiłyby, że na poważnie moglibyśmy walczyć o to 3 miejsce, no ale wyszedł chuj, dupa i kamieni kupa. Trzeba liczyć, że jednocześnie ten mechanizm Interu Mazzarriego w końcu zatrybi, oraz konkurencja nieco obniży loty. Jeśli chodzi o Napoli to w meczu z Bilbao widziałem już rękę Beniteza, zatem może dojść do jakiejś zacnej kompromitacji, Juventus z Allegrim jest oczywiście słabszy od tego z Conte. Gorzej wygląda sytuacja z Romą, która bardzo sensownie się wzmocniła, na dodatek wyleci z grupy w LM i skupi się całkowicie na lidze.

Nie ma co histeryzować po remisie w Turynie. Przecież każdy pamięta początki Interu Tripletty, czyli przegrany superpuchar z Lazio i remis z Bari na San Siro. Pokazuje, że pierwsze mecze sezonu nie stanowią sensownego materiału do oceny. W każdej chwili ta maszyna może zaskoczyć. Pierwsze wnioski będzie można wyciągać po jakichś 10 kolejkach, nie teraz.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Chuchu »

Przyszli: Osvaldo, M'Vila, Medel, Vidić, Dodo, Berni, Krhin, Obi.
Odeszli: Belfodil, Taider, Alvarez, Cambiasso, Castellazzi, Samuel, Milito, Silvestre, Belec, Schelotto, Laxalt, Longo, Mudingayi, Zanetti, Mariga Rolando Wallace.

Trudno to nazwać skokiem jakościowym, a nawet jakąś wyraźną poprawą. W miarę zadowolony jestem tylko z nowej, defensywnej pomocy, ale w reszcie formacji poziom się raczej nie podniósł. W obronie brakuje najlepszego zawodnika ostatniego sezonu, pozostaje się modlić, żeby Vidić odzyskał dawną formę. W pomocy pozytywnie M'Vila i Medel, ale króciutką mamy ławkę, Dodo wielka niewiadoma na boku, prawa strona jak gówniana była, tak jest dalej. W ataku zostaliśmy z trójką napastników, z czego jeden jest kompletnym sztywniakiem kreowanym na siłę na wielki talent, drugi od ponad pół roku szuka formy, trzeci jest wielką niewiadomą po słabym sezonie w Southampton i Juventusie. Juventus się osłabił w postaci trenera, Roma się wzmocniła, Napoli w zasadzie pozostało takie jak było, Fiorentina podobnie, poważniej niż w poprzednim sezonie za to wygląda Milan.

Miałem wielkie nadzieje co do tego okienka a skończyło się jak zawsze i znowu będziemy oglądać zaciętą walkę o miejsca 4-6. Transfer Rolando i jednego przebojowego napastnika z wysokiej półki jeszcze dawałby mi jakieś nikłe nadzieje na walkę o podium, ale wszystko wskazuje na to, że będziemy oglądać dokładnie ten sam styl i bardzo podobne wyniki co w poprzednim sezonie.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: hQ »

Dokładnie, pierwsze wnioski co do drużyny można wyciągnąć po 10-15 spotkaniach. Na SB są magicy co już wiedzą jak się skończy sezon po jednej kolejce. Ja mimo wszystko uważam, że kadrę mamy lepszą i wzmocniliśmy ją na miarę możliwości. Nie oczekujcie, że Thohir wyda 50mln i kupi super zawodników w jedno okienko. Tak się nie da mając ogromne długi zrobione przez nieudolność Morattiego i ekipy. Na szczęście odszedł Cambiasso, Milito, Zanetti, Samuel, wcześniej Chivu, do tego Mudingayi z Marigą, nie ma Taidera i jednonożnego Alvareza. W bramce mamy spokój, obrona też wygląda dobrze (moim zdaniem lepiej niż ta z Neapolu), mamy Vidicia. Zamiast Łysego z Interu mamy gryzonia Medela i M'Vilę, który z pewnością chce się pokazać znowu w Europie. Do przodu zamiast zwłok Milito i Belfodila jest Osvaldo. Najgorszej wyglądają boki, liczę na tego Dodo.

Tak naprawdę, dopiero teraz nadchodzi okres przejściowy. Poprzednie lata to było taplanie się w gównie, a nie okres przejściowy. Ja się cieszę, że jest Thohir otoczony swoimi ludźmi. Fakt, że przyszli zawodnicy z pierwokupem oznacza, że nie mamy ŻADNYCH pieniędzy. Z Brancą za sterami pewnie przyszedłby kolejny noname typu Nilton czy jak mu tam i jakiś inny Juraj Kucka. Dajcie spokój z tym narzekaniem. Wiadomo, gra nie jest najlepsza, ale kadrę mamy ok.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

W styczniu będzie wielkie poszukiwanie klubu dla Guarina i kolejne przymiarki do Lavezziego i innych.
Wannabe
Posty: 65
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Wannabe »

Za Morattiego wszyscy narzekali, że wydajemy pierdyliard milionów na grupę przeciętniaków, a teraz narzekacie, bo wydaliśmy tylko 10 milionów, a przecież wzmocniliśmy się naprawdę solidnymi piłkarzami. Wiem, kadra jest bardzo wąska (zwłaszcza, że gramy w LE), ale liczę na jakąś rotację w zespole. Może ktoś młody dostanie szanse?

Thohir jest u nas niecały rok, a już:
1. wywalił miszczów (ile zaoszczędzimy na pensjach?)
2. pozbył się Branki
3. rzucił na wejście 20 baniek za Hernanesa
4. poprawił naszą politykę transferową, głównie wypożyczyliśmy piłkarzy za grosze, i za kolejne grosze możemy ich wykupić jak się sprawdzą.

Ja nasze mercato oceniam na 8/10, biorąc pod uwagę nasze możliwości finansowe.

Na koniec rada: zluzujcie waginy eksperci, zobaczymy jak to się wszystko potoczy.
#InThohirWeTrust
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

klinsi pisze:olaboga koniec Interu,świat nam uciekł,serie A nam uciekło,to był ostatni dzwonek,Thohir jest biedny,nic już nie będzie...dajcie spokój ;)
A masz jakieś konkretne argumenty, które by temu przeczyły, czy wyśmianie i "dajcie spokój" ma wszystko załatwić?

Czekajcie sobie i 38 kolejek, jak chcecie. Ja nie muszę, nie musiałem oglądać nawet pierwszej. Pogadamy, jak już nie będzie nawet matematycznych szans na podium.
ODPOWIEDZ