1. kolejka fazy grupowej LE: Dnipro - Inter

ODPOWIEDZ
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

1. kolejka fazy grupowej LE: Dnipro - Inter

Post autor: Chuchu »

Wróciliśmy do Europy i jako pierwszy mecz zagramy w Kijowie z Dnipro Dniepropietrowsk.

Takie jedenastki typują na ten mecz media:
DNIPRO (4-2-3-1): Boyko; Fedetskiy, Mazuch, Douglas, Mihunov; Kankava, Kravchenko; Luchkevych, Bruno Gama, Konoplyanka; Zozulya.

INTER (3-5-1-1): Handanovic; Campagnaro, Vidic, Juan Jesus; D'Ambrosio, Hernanes, M'Vila, Kuzmanovic, Dodò; Guarin; Icardi.

Osobiście mam mieszane uczucia przed spotkaniem, po ostatnim 7-0 nad Sassuolo można być w lepszych nastrojach, no ale Ukraińcy jednak prezentują wyższy poziom. Osobiście wyczuwam dziś remis 2-2.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: 1. kolejka fazy grupowej LE: Dnipro - Inter

Post autor: yoda79 »

Półrezerwowy skład. Jestem ciekawy gry Campy, zobaczymy czy nie zapomnial jak się prosto kopie piłkę. Milczeniem należy skomentować obecność naszej bałkańskiej gwiazdy w pierwszej 11.
Wannabe
Posty: 65
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1. kolejka fazy grupowej LE: Dnipro - Inter

Post autor: Wannabe »

Jeśli wyjdziemy jednym napastnikiem to czarno to widzę. Mógłby pierwszą połowę zagrać Palacio, a drugą Osvaldo i byłoby okej. Chciałem nawet obstawić nasze zwycięstwo, ale chyba dam, że padnie tylko jedna bramka :P
damiandk94
Posty: 91
Rejestracja: 7 maja 2008, 20:56

Re: 1. kolejka fazy grupowej LE: Dnipro - Inter

Post autor: damiandk94 »

ma ktos link do transmisji? bo jestem w delegacji i chcialbym jakos obejrzec
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 1. kolejka fazy grupowej LE: Dnipro - Inter

Post autor: Chuchu »

Zaskoczenia nie było w grze, czyli coraz lepsza gra w obronie, a w ataku cały czas męczarnie z co bardziej wymagającym rywalem. Cieszy dobra gra Campagnaro, który chyba sobie przypomniał jak się gra w piłkę, dobrze też Vidić, a z Jesusa będzie pociecha na długie lata. Bardzo dobry M'Vila, czyszczący co się da i fajnie grający do przodu. Kuzman jak to Kuzman, a Hernanes póki co transferowa wtopa 2014 roku. D'Ambrosio generalnie drewniak, ale decydująca bramka w jego wykonaniu, więc tym razem go rozgrzeszam. Dodo z całkiem dobrej strony się pokazał, podobnie Guarin ku mojemu zaskoczeniu. Icardi mało widoczny, jedną sytuację miał, co mu bramkarz Dnipro wyjął. Słabo coś Osvaldo, który zaliczał same straty po wejściu.

Bardzo cieszą 3 punkty na wyjeździe z chyba najsilniejszym przeciwnikiem w grupie, więc teraz powinno być tylko łatwiej. W drugim meczu Qarabag zremisował z Saint-Etienne 0-0.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 1. kolejka fazy grupowej LE: Dnipro - Inter

Post autor: Dzonyy »

Szału nie było, ale najważniejsze jest zwycięstwo na trudnym terenie. Poraz kolejny bardzo solidnie zagraliśmy w obronie. Myślę, że nie trzeba będzie już płakać gdy Atalanta czy inne Chievo nam wbija 3 bramki. Największym rozczarowaniem poraz kolejny okazał się Hernanes. Miał być zbawcą naszej drugiej lini, ale jak narazie jest jej najsłabszym ogniwiem. Nie wiem co się stało z tym zawodnikiem, który grał w Lazio. Zdecydowanie wolę zobaczyć Guarina w meczu przeciwko Palermo.
Wannabe
Posty: 65
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1. kolejka fazy grupowej LE: Dnipro - Inter

Post autor: Wannabe »

Straszna męczarnia do czasu gdy wszedł Osvaldo za Kuzme, widać że jak gramy dwójką napastników to od razu to lepiej wygląda. Wywieźliśmy ważne 3 punkty z trudnego terenu i oby tak dalej.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1. kolejka fazy grupowej LE: Dnipro - Inter

Post autor: Klinsi64 »

Mam pytanie.Jak w końcu ten M'Vila zagrał,bo noty ma niezbyt.Ponoć grał w tempie gierki treningowej. ;)
gulaszowaamino

Re: 1. kolejka fazy grupowej LE: Dnipro - Inter

Post autor: gulaszowaamino »

Ja tam dalej twierdzę, że sezon jest stracony, bo tak przeczytałem po meczu z Torino na SB, zatem jest to informacja potwierdzona :(
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 1. kolejka fazy grupowej LE: Dnipro - Inter

Post autor: Seba »

klinsi pisze:Mam pytanie.Jak w końcu ten M'Vila zagrał,bo noty ma niezbyt.Ponoć grał w tempie gierki treningowej. ;)
Solidnie, ale bez fajerwerków (zresztą jak wszyscy). Skupiony głównie na defensywie. Miał kilka dobrych odbiorów.

Vidic: "Najważniejsze było zdobycie 3 pkt. Generalnie więc jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku, jednak nasza gra mogła wyglądać nieco lepiej. Nie stworzyliśmy sobie zbyt wielu okazji. Mam nadzieję, że w kolejnym meczu zaprezentujemy się znacznie lepiej.

Mazzarri: "Zagraliśmy dziś bardzo dobrze. To fakt stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola."

Przynajmniej Vidic nie owija w bawełnę ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ