3 kolejka LE: Inter Mediolan – AS Saint Etienne

ODPOWIEDZ
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

3 kolejka LE: Inter Mediolan – AS Saint Etienne

Post autor: Odet »

kolega przesłał mi taki link, może ktoś jest zainteresowany?

http://www.fly4free.pl/liga-europejska- ... t-na-mecz/
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 3 kolejka LE: Inter Mediolan – AS Saint Etienne

Post autor: Chuchu »

Mecz totalnie bezbarwny, nie dało się oglądać, obie drużyny jakby z przymusu na boisko wybiegły. Plusy? Jeśli już na siłę kogoś, to Guarin dobrze się pokazał i może jeszcze Jesus. Mecz absolutnie do zapomnienia, stracone blisko 2 godziny z życia.
Borowa
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2009, 00:19
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: 3 kolejka LE: Inter Mediolan – AS Saint Etienne

Post autor: Borowa »

Ja pierdole... ale padaka. Cudem to wytrzymałem.

Czy w tym meczu grał Mbaye? Jak my mamy taką młodzież, to ja się nie dziwię, że nie grają. Dostaje chłop drugą szansę z rzędu i po raz drugi gra dno, zero, nawet jednego przebłysku (no może poza niecelnym strzałem w ostatniej akcji z Napoli).

Dodo może chce, ale niestety nie potrafi. Centruje na oślep, co chwilę traci piłkę...

Nieprawdopodobna niedokładność. Ja rozumiem, że Il Betone mógł ich rzeczywiście zajechać fizycznie, no ale jak ktoś nie potrafi podać celnie do kolegi 2 metry dalej to tu nikt już nie pomoże.

Sytuacji pod bramką właściwie zero, oczywiście z dystansu też właściwie nie strzelamy, chociaż ma kto uderzyć. Zawsze to jakaś próba zdobycia bramki...

Chciałbym chociaż obronę pochwalić, no ale w sumie naprzeciwko mieliśmy bramkowych impotentów.

Jest na prawdę źle...
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 3 kolejka LE: Inter Mediolan – AS Saint Etienne

Post autor: Odet »

ja tam nie rozumiem zmiany z 85min

Za Kove miał być Bonazzoli, za Mbaye Obi (+ tam zmiana wymuszona kontuzją)

strasznie zagraliśmy.

Pozdr.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: 3 kolejka LE: Inter Mediolan – AS Saint Etienne

Post autor: yoda79 »

Mecz się odbył.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 3 kolejka LE: Inter Mediolan – AS Saint Etienne

Post autor: miniu86 »

Kolejny heroiczny remis na własnym boisku. Gra Interu wygląda dramatycznie. Zespół od roku stoi w miejscu.

Człowiekowi się odechciewa jak widzi, Mazzariego wpuszczającego Palacio w meczu LE podczas gdy Bonazzoli czeka na swoją szansę. Gdzieś w okolicach grudnia minie rok odkąd Palacio zapomniał jak się gra w piłkę nożną.

Naprawdę nie wiem jak ten zespół zamierza ograć w niedzielę Cesenę.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 3 kolejka LE: Inter Mediolan – AS Saint Etienne

Post autor: Jaszczu91 »

Inter dokonuje zbrodni na futbolu. Nasze dziewczynki nie mają za grosz charakteru. Żałuję że w Interze nie ma już Morattiego bo on chociaż był emocjonalnie związany z klubem i Mazzarriego już by tutaj nie było. Macar kompromituje Inter, nas kibiców i siebie. Byle gowniany zespół z serie a, czy średniak francuski sprawia nam mega kłopoty. Icardi poza grą głową nie potrafi nic! Ani rozegrać, ani zestawić się, problemy z grą kombinacyjną i to jego wkur... truchtanie. Pod wodzą Macara nawet jeden piłkarz nie poczynił postępu. Już nie wspominając gry całego zespołu. Ba! Im dłużej Interem włada ten pożal się boże trener, gramy regularnie coraz gorzej. Jestem po prostu załamany tym jak mój Inter wygląda. Nie jestem w stanie pojąć co myśli sobie kibic, który broni Macara. Choć mam nadzieję że już takich nie ma. DRAMAT!

Zbliża się święto zmarłych więc trzeba jedną świeczke zapalić z myślą o wielkim Interze bo najgorsze jest to, że przed nami nie ma nawet malutkiej szansy, że coś się może zmienić na lepsze :(
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 3 kolejka LE: Inter Mediolan – AS Saint Etienne

Post autor: Imrahil »

Katastrofa. My z meczu na mecz gramy coraz gorzej, wy tego nie widzicie ? Niby 0-0 to nie jest jakis koszmarny wynik, ale styl gry to jest juz ostateczna kompromitacja. Naprawde czarno widze nadchodzace mecze.. praktycznie nie funkcjonuje zadna formacja w tej betonowej taktyce. Beton cos tam krzyczy, macha rekami ale pilkarze wogole nie stosuja zalecen trenera. Walter Mazzari nie panuje nad zespolem,kazdy to widzi i czuje: pilkarze, byly szef oraz kibice.
Ostatnio zmieniony 23 paź 2014, 23:22 przez Imrahil, łącznie zmieniany 2 razy.
r-nadir
Posty: 9
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 3 kolejka LE: Inter Mediolan – AS Saint Etienne

Post autor: r-nadir »

Dramatyczne jest to, że w pewnym momencie w środku pola był Kovacic, Hernanes i Guarin, a gra nadal opierała się na beznadziejnych wrzutkach naszych wspaniałych wahadłowych. Ilość prostych błędów w przyjęciu, czy nawet w podaniach do najbliższego kolegi z zespołu, jest zatrważająca.

Stracone 2 godziny, mogłem iść na spacer.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 3 kolejka LE: Inter Mediolan – AS Saint Etienne

Post autor: Jaszczu91 »

Jedyny pozytyw jest taki, że nie zagrał Bonazolli i nadal niektórzy mogą żyć nadzieją że on coś wniesie pozytywnego do drużyny i pokaże talent. Ale ja już wiem że gowno z niego będzie tak jak z M'Baye...
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 3 kolejka LE: Inter Mediolan – AS Saint Etienne

Post autor: Seba »

Do dyspozycji dwóch napastników. Jednemu zazwyczaj brakuje tlenu po pierwszej połowie, a drugi ostatnio w formie był w zeszłym sezonie. Co musi się stać, żeby wpuścił Bonazzoliego nawet na marne 15-20 minut? Dzisiejszy mecz był doskonałą ku temu okazją. Jak do tej pory zdecydowanie najlepiej wychodzi mu...rzucanie butelką. Jedynie wtedy można odczuć jakiekolwiek emocje.
Obrazek
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Re: 3 kolejka LE: Inter Mediolan – AS Saint Etienne

Post autor: Don_Balon »

Totalna padaka... zero chęci do gry, oddanie piłki, przeżycie tych 90 min i odebranie premii z kasy. Jednak co by nie mówić, gramy na swoim poziomie! No popatrzcie na nasz wyjściowy skład - przecież gołym okiem widać, że to zbieranina średniaków (z wyjątkami), która w normalnym układzie grałaby w klubach pokroju Ceseny, może Parmy. Jak można oczekiwać od nich wyników, jak są ograniczeni swoimi umiejętnościami i po prostu NIE MOGĄ gwarantować dobrej gry. Daną grupkę podsumuje kolejny bez jajowy trener, który sam o sobie mówi, że nie ma charakteru do gry w piłkę i dlatego został trenerem..... Nasza ławka miałaby problem z utrzymaniem się w Serie A. Potrzebna nam rewolucja!

Drugą stroną jest debilizm WM z 3511, które wobec braku skrzydłowych (M'baye...) i napastników (3 osoby na 2 miejsca) nie ma prawa działać, zawsze będą problemy. Jeden gracz na "wachadle" musi być kompletny w swojej grze, harujący za dwóch (zastępuje 2 pozycje, kryje 2 graczy itd), a u Nas to goście, którzy nie radzą sobie w ustawieniach z 2 graczami na boku, ograniczeni technicznie i taktycznie. Do tego wszelka koncepcja ataku opierająca się na wrzutkach do nikogo. Przeraża mnie, że mając 3 ofensywnych pomocników na boisku nic nie zmieniamy w swojej grze i dalej gramy freestyle.

Jak ktoś określił - 'mecz się odbył"


Ps. Zastanawia mnie odejście MM. O ile jego decyzja mogłaby być zrozumiała, to odejście całej ekipy bardzo zastanawia. Tym bardziej, że MM powiedział, że niedługo zrozumiemy jego decyzje...
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 3 kolejka LE: Inter Mediolan – AS Saint Etienne

Post autor: Orzeu »

miniu86 pisze: Mazzariego wpuszczającego Palacio w meczu LE podczas gdy Bonazzoli czeka na swoją szansę..
a kim jest Bonazzoli, że tak bardzo chcecie żeby wszedł na boisko? Kolejny mega talent z Primavery? Dajcie se luz z tymi młodzikami, najlepszy od kilku lat nasz młodzian obok Bardiego - MBaye. Został w Interze, dostał 2 szanse w ostatnich 2 meczach i w obu grał straszną kupe.

Bardzo nudny mecz, wejście Hernanesa znacznie ożywiło naszą grę. Profeta wydaje się być w coraz lepszej formie.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 3 kolejka LE: Inter Mediolan – AS Saint Etienne

Post autor: miniu86 »

Czyli lepiej nie sprawdzać ich w ogóle? Takimi ekspertami od wprowadzania młodzieży do składu jesteście?

Nie wiem kim jest Bonazzoli i to przemawia na jego korzyść ponieważ dla odmiany dobrze wiemy kim obecnie jest Palacio.

Z drugiej strony rozumiem zniechęcenie do wszystkiego na forum. Inter Mazzariego zdaje się nie mieć przyszłości.
gulaszowaamino

Re: 3 kolejka LE: Inter Mediolan – AS Saint Etienne

Post autor: gulaszowaamino »

Nie oglądałem tego gówna, ale widzę, że mój ulubieniec Mbaje zaliczył kolejną kompromitacje. WALTER MAZZARRI ma naprawdę sporo cierpliwości, skoro nadal wpuszcza tę kalekę na boisko.

W meczu z Ceseną zobaczycie inny Inter, gdyż jesteśmy drużyną i wróciliśmy.

Pozdr.
Borowa
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2009, 00:19
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: 3 kolejka LE: Inter Mediolan – AS Saint Etienne

Post autor: Borowa »

Orzeu pisze:Dajcie se luz z tymi młodzikami, najlepszy od kilku lat nasz młodzian obok Bardiego - MBaye. Został w Interze, dostał 2 szanse w ostatnich 2 meczach i w obu grał straszną kupe.
Pełna zgoda. Od lat liczymy na naszą młodzież i od lat się zawodzimy. Ale to akurat nie tyle problem Interu co całej włoskiej piłki. Kto w ogóle produkuje we Włoszech talenty? O dyskusyjnej sile włoskiej ligi można mówić wymieniając Argentyńczyków, Brazylijczyków albo starych, oklepanych Włochów. Do tego większość znaczących czy rokujących nazwisk nie została wyszkolona we Włoszech.

Pytanie tylko co się stało z tą młodzieżą po zdobyciu Młodzieżowej Ligi Mistrzów całkiem niedawno?

Jest źle Panowie, a będzie tylko gorzej.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 3 kolejka LE: Inter Mediolan – AS Saint Etienne

Post autor: Orzeu »

Pytanie tylko co się stało z tą młodzieżą po zdobyciu Młodzieżowej Ligi Mistrzów całkiem niedawno?
nic. Grają tam gdzie powinni, ich umiejętności zostały zweryfikowane na szczeblu seniorskim i wyszło, że Młodzieżowa Liga Mistrzów wcale nie oznacza, że w tej grupie były jednostki wybitne.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 3 kolejka LE: Inter Mediolan – AS Saint Etienne

Post autor: MiRas. »

Mamy przeciętny skład i przeciętnego trenera, słabą młodzież i zarząd, który dopiero uczy się obracać na arenie piłkarskiej... wniosek? To nie ma prawa się udać i też się nie udaje. Mazzarri na ławce wygląda jak gimnazjalista na obronie pracy doktorskiej... patrzy i nie wie co ma robić, totalne zero pomysłu na rozwiązanie problemu. Piłkarze kopią bez większego celu tak wygląda Inter... zresztą do tego widoku już przywykłem, bo jesteśmy typowym średniakiem i to pod każdym aspektem. Zarówno pod względem zasobów ludzkich jakie posiadamy oraz pod względem finansowym.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 3 kolejka LE: Inter Mediolan – AS Saint Etienne

Post autor: Nen »

Don Balon pisze:Ps. Zastanawia mnie odejście MM. O ile jego decyzja mogłaby być zrozumiała, to odejście całej ekipy bardzo zastanawia. Tym bardziej, że MM powiedział, że niedługo zrozumiemy jego decyzje...
Moratti nie powinien teraz kleić bohatera, miał czas na to, aby dobrze zastanowić się komu sprzedaje klub.
Jeśli Thohir będzie przynosił negatywne skutki dla Interu, Moratti również za to odpowiada.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 3 kolejka LE: Inter Mediolan – AS Saint Etienne

Post autor: sampam »

Nie oskarzalbym faceta, ktory trzymal goracego, a wlasciwie spalonego kartofla i pospiesznie wyrzucil go pierwszemu lepszemu skosnookiemu:)
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: 3 kolejka LE: Inter Mediolan – AS Saint Etienne

Post autor: kachol »

"Jestem zadowolony z punktu, który nadal utrzymuje nas na czele stawki z przewagą trzech punktów nad miejscem drugim. Klasyfikacja wygląda dobrze na chwilę obecną. To nie był atrakcyjny Inter? Nie zapominajmy, że przechodzimy przez trudniejszy czas. Myślę, że to był dobry mecz, biorą pod uwagę w jakim stanie się na niego stawiliśmy. " Walter Mazzari

Z tego co słyszałem, mieliśmy oglądać inny Inter, nową jakość były rozmowy indywidualne etc. Skutek jest taki, że zamiast dostać baty od Violi wymęczyliśmy remis z Napoli, które wczoraj ograło mocarne Young Boys Berno i punkt z francuskim średniakiem St Etienne.

Obecnie nie potrzeba wiele, aby pokonać Inter, wystarczy nie wystraszyć się nazwy i konsekwentnie grać. Tak dalej być nie może, bo wszystko wskazuje na to, że wyznaczamy nową jakoś dla pojęcia kompromitacja.

No i jeszcze to, że nie da się na to patrzeć, jakby chociaż grali atrakcyjnie i przegrywali to bym był w stanie widzieć jakieś plusy. Teraz będzie widowisko z Cesenną i wypadałoby wygrać, bo jak nie wygramy to będziemy niebezpiecznie blisko strefy spadkowej, a od pewnego czasu nie zdobywamy punktów z nikim.
Borowa
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2009, 00:19
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: 3 kolejka LE: Inter Mediolan – AS Saint Etienne

Post autor: Borowa »

W sumie nawet nie wiedziałem, że Mazzarri ma w kontrakcie zapis, że w razie jego zerwania otrzyma 10 mln euro odszkodowania - dowiedziałem się tego wczoraj od komentatorów na Canal+.

Nie ma się co dziwić, że dalej siedzi na ławce. Posiedzi jeszcze do końca sezonu na pewno. Nas nie stać na piłkarzy za taką sumę, a co dopiero na zwalnianie trenera...
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 3 kolejka LE: Inter Mediolan – AS Saint Etienne

Post autor: Jaszczu91 »

Przedłużenie kontraktu z Macarem to największy minus ery Thohira. Z nim na ławce nic nie wygramy. A jego wypowiedź po meczu mnie rozwaliła... Jeśli piłkarze serwują nam takie gówno jak wczoraj to trener powinien ich solidnie opierdolić a nasz trenejro mówi że to było całkiem ładne i dobre gówno...
A jeśli ktoś mi mówi że mamy słabą kadrę to pytam kim trzy lata temu był Diego Costa, Miranda, Felipe Luis, Courtois, Koke czy Juanfran? A dzięki pracy z genialnym szkoleniowcem dziś są gwiazdami europejskiej piłki...
ODPOWIEDZ