9. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

9. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: miniu86 »

"Stress test Mazzari"

Tak LGDS określa najbliższe dwie kolejki dla Waltera.

Zapowiedź tego meczu można na tym zakończyć.
Wannabe
Posty: 65
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Wannabe »

Jeśli zagramy na takim poziomie jak z Ceseną to 3 punkty dla gości.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Odet »

jak zawsze liczę na 3pkt

oby wynik nie był jak zwykle...

Pozdr.
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Adriano_forever »

Widząc naszych pomocników powołanych na to spotkanie obawiam się, że niemal na pewno zobaczymy jutro Kozmę na boisku.

10 Kovacic, 17 Kuzmanovic, 18 Medel, 20 Obi, 29 Camara, 44 Krhin, 88 Hernanes

Druga sprawa, że z taką pomocą będzie nam jeszcze ciężej wywalczyć jakieś punkty... Czarno to widzę.
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: BAGGIO1 »

Handa
Campa-Rano-Jesus
Obi-Medel-Kova-Hernanes-Dodo
Palacio-Icardi

Myślę, że takim składem jutro wyjdzie Inter. Wiele alternatyw nie ma, ewentualnie Vidic za Campe, Mbaye za Obiego. Straszyć nie ma specjalnie czym. Patrząc na ostatni mecz nie można być optymistą, skuteczności brak, obrona również niezbyt pewna, wahadła bez błysku. Z drugiej strony jeśli wyjdą naładowani (jak w I poł na Napoli) i agresywnie na przeciwnika to może Hernanes (ostatnio gra lepiej) lub Icardi/Palacio coś ukuje. W każdym razie jak zawsze - Forza Inter!
bartkowski_26
Posty: 74
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:26
Lokalizacja: Łobez // Szczecin

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: bartkowski_26 »

Ciekawi mnie tylko, co stać będzie się musiało, by Zbyszek pozwolił zagrać choć ogon komuś z dwójki: Puscas i Bonazzoli. Z trójki napastników, jakich mamy w kadrze 1. zespołu jeden jest aktualnie kontuzjowany, drugi nie może odnaleźć formy po MŚ, a trzeci... Trzeci? W zasadzie gra swoje i aż prosi się, by któryś z młodych dostał w końcu szansę.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Nen »

Choć brzmi to nieprawdopodobnie, Sampdoria to nasz bezpośredni rywal w tabeli, dlatego mecz musimy wygrać, zeby choć częściowo odrobic gowniana sytuacje po spotkaniach z Violą i Cagliari.

Bardziej nieprawdopodobnie brzmi jednak to, że jutro gramy z najtrudniejszyn jak dotąd przeciwnikiemw tym sezonie z punktu widzenia tabeli ligowej.

Będzie się działo.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: kachol »

Oglądałem Sampe z Romą i powiem tak, ich gra była koszmarna do oglądania pod tym względem, że to była tylko destrukcja i nic z przodu co pozwala mi patrzeć trochę pozytywnie, że możemy to wygrać. Ale to był tylko jeden mecz do tego z Romą, więc nie wiem jak grali w innych spotkaniach, patrząc na ich miejsce w tabeli to na pewno zapowiada się ciężka środa dla kibiców Interu.

Na pewno jak mamy to wygrać to musimy zagrać lepiej niż w ostatnich x meczach.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Minister »

Jak nisko upadliśmy, że obawiamy się Sampy, boże!!!

Mecz nie o 3, a 6 pkt.Innego wyniku jak zwycięstwo nie przyjmuję do wiadomości.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Piekarz »

Minister pisze:Innego wyniku jak zwycięstwo nie przyjmuję do wiadomości.
Naprawdę niesamowite, że niektórzy kibice Interu z bagażem sezonów 11/12, 12/13, 13/14 i sporym kawałkiem 14/15 wciąż piszą jeszcze takie rzeczy. :-D

Uważam, że twardo wymęczone 0-0 nie jest poza naszym zasięgiem.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Jaszczu91 »

Piekarz pisze:
Minister pisze:Innego wyniku jak zwycięstwo nie przyjmuję do wiadomości.
Naprawdę niesamowite, że niektórzy kibice Interu z bagażem sezonów 11/12, 12/13, 13/14 i sporym kawałkiem 14/15 wciąż piszą jeszcze takie rzeczy. :-D
Sampdoria nie przegrała jeszcze w tym sezonie więc dlaczego miała by przegrać z beznadziejnym Interem?
Ja nie mam argumentów ZA Interem... Ale będę kontynuował bojkot naszych ,,meczów" więc może... Taki jedynie mam argument :)
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Hanys »

każda seria kiedyś się kończy. Miejmy nadzieje że nasz seria zwycięstw się zacznie, chociaż gramy totalną padke...
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: yoda79 »

Pkt do 3 miejsca :)
Pierwsza połowa niezłam druga słaba, ale liczy się wynik.
Forza Inter!
luuki
Posty: 284
Rejestracja: 22 gru 2008, 16:24
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: luuki »

forma naszych majstrow z ataku rozbrajajaca

bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu poza (j.w.) formacja ataku, ktora jest totalnie nieskuteczna.przynajmniej karne trafiamy(zasluzony)

mlodzi znow pograli, a mazzarriemu sie upieklo

juve przegrywa w koncowce, milan na remis -> te wyniki ciesza, a my w tabeli 1 pkt do 3.miejsca (ALE TAM GĄSZCZ)


ed. minister dobrze pisal, chocby skaly sraly jestesmy INTEREM, a sampdorie trzeba ogrywac. innej opcji nie ma
Ostatnio zmieniony 29 paź 2014, 23:49 przez luuki, łącznie zmieniany 1 raz.
gulaszowaamino

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: gulaszowaamino »

Oddajcie pokłon trenerowi MAZZARRIEMU WALTEROWI. Tak jak pisałem, perfekcyjnie przygotowana taktyka, przez co Sampdoria została zneutralizowana, a Mihajlović skompromitowany taktycznie. Gdyby nie wrak Palacio to rozstrzygnęlibyśmy ten mecz już w pierwszej połowie. Z Ceseną rozpoczęliśmy marsz do chwały, pamiętajcie o tym.

Pozdr.
Ostatnio zmieniony 29 paź 2014, 23:48 przez gulaszowaamino, łącznie zmieniany 1 raz.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Hanys »

1:0 więcej nie napisze bo jestem tak zły że hej
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Nen »

Wreszcie szczeście z nami. Lepszej okazji na 3 zwycięstwo z rzędu nie będzie. Kolejka świetna pod nas, trzeba to wykorzystać w weekend. Martwi jedynie uraz Profety. Z Parmą trzeba trafić z gry, bo 3 karny z rzędu nam sie nie dostanie, choc i dzisiejszy w pełni zasłużony.

Ps: szscun Sinisa.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: miniu86 »

Po raz kolejny litościwy sędzia ratuje tyłek Mazzariego. Kto wie, może w weekend znowu wygramy 1-0 po karnym i tym oto sposobem Walter pokona wysoko zawieszoną poprzeczkę jaką niewątpliwie są 3 wygrane mecze z rzędu.

Mimo, że Obiang ciorał naszych jak ostatnie szmaty to w normalnych warunkach Inter powinien wygrać dość zdecydowanie. Nie stało się tak z dwóch powodów:
1. Przeżywający syndrom "schyłkowych lat Milito" Palacio, który to partaczył wszystko czego się dotknął. Jeszcze półtora miesiąca i minie rok odkąd Rodrigo zapomniał jak się gra w piłkę nożną.
2. Walter Mazzari, który prędzej się zesra na środku boiska nim da szansę napastnikom z Primavery. Z Parmą pewnie znowu 90 minut beznadziejnego Palacio.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Seba »

Tak, to nie jest sen. To dzieje się na prawdę. Już w następnej kolejce Mazzarri stanie przed ogromną szansą wygrania trzeciego meczu z rzędu. Tego nie można przegapić, bo zapewne więcej okazji na potrójne zwycięstwo już nie będzie 8-)

Podobno Zbychu zaczął oddawać część pensji arbitrom. Nigdy nie został zwolniony i chce podtrzymać tradycje.
Ostatnio zmieniony 29 paź 2014, 23:54 przez Seba, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Adriano_forever »

1:0 do przodu. Nie wiem czy cieszy to zwycięstwo bo mecz był ogólnie rzecz biorąc słaby. Boli trochę, że kolejny mecz wygraliśmy po rzucie karnym. Mam wrażenie, że nie potrafimy strzelić bramki z akcji...
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: NdOrom »

To nie wrażenie, to rzeczywistość...
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: kachol »

luuki pisze: bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu poza (j.w.) formacja ataku, ktora jest totalnie nieskuteczna.przynajmniej karne trafiamy(zasluzony)
Chyba żartujesz, ten mecz był koszmarnie słaby w wykonaniu Interu całego (prawie), a nie tylko napastników. To co robili Dodo i Obi to był śmiech na sali, za worek mąki można ich oddać od razu byle komu. Kovacic miał przebłyski, ale to wciąż za mało jak na lidera środka pola. Obrona również parę razy dała pokaz, mogło być 3-0 dla Interu, ale równie dobrze 2-0 dla Sampy.

Dla mnie karny wydrukowany, jakoś streamu była słaba to nie będę się kłócił, ale ja tam nie widziałem tak na gorąco faulu.

Do tego to co zwykle, masa niecelnych podań, głupich strat, brak celnych strzałów z 2 linii, szczęśliwe okazje spartaczone przez Palacio. Jak to jest ten dobry Inter, to sorry, ale ja nie tak widzę dobre mecze Interu.

Patrząc na jakość widowiska to wystarczy wybudować stadion na 5 tysięcy, bo nikt normalny nie będzie chciał tego oglądać. Do tego Thohir musi zrobić wszytko, aby zdobyć wpływy w Azji, bo może jeszcze w Bangladeszu i Indonezji ktoś chce oglądać takie mecze i chyba w tym jedyna nadzieja na sponsorów.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Klinsi64 »

przegrywamy płacz,wygrywamy płacz,a idźcie w chuj wszyscy ;)
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Czarson »

Dobry mecz w naszym wykonaniu. Powinnismy dzis gladko wygrac 3:0 ale indolencja naszych napasnikow byla zatrwazajaca. Nic nie wytlumaczy Palacio. Rowniez jestem zdania, ze warto dac okazje do gry Wegrowi bo gorzej od Rodrigo nie jest w stanie zagrac. Z Parma powinien zagrac Nagatomo a to juz odrobine lepiej dla nas niz ogladac gre Obiego.

na plus dzis:
- Kovacic, cudowne kluczowe dogrania, ogladalo sie go z wielka przyjemnoscia, gdyby mial przed soba kogos bardziej konkretnego zaliczlby z 3asysty.
- Kuzmanovic dal bardzo dobra zmiane (jezeli hejtujecie Waltera za to, ze nie wprowadzil Puscasa to czemy nie chwalicie za to, ze mial nosa z Serbem? :D)
- Hernanes tez gral dobrze do komentu nabawienia sie tego urazu.

na minus:
- skutecznosc naszych napasnikow
- wahadla
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Odet »

mimo tego 1:0 jestem niesamowicie wkurwiony na tych naszych "artystów" i trenerskiego maestro.

Mówcie (piszcie) co chcecie ale w naszym klubie w piłkę potrafi dziś grać 2 piłkarzy (Hernanes i Kovacic - fajnie bo chcą grać ze sobą i szukają się cały czas na boisku), a przeszkadzać przeciwnikom 2 kolejnych piłkarzy (JJ i Rano), + bramkarz.

Reszta na zbity pysk.

Pozdr.
Bogdan
Posty: 51
Rejestracja: 13 kwie 2014, 00:36
Kontakt:

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Bogdan »

Czarson pisze: Rowniez jestem zdania, ze warto dac okazje do gry Wegrowi bo gorzej od Rodrigo nie jest w stanie zagrac.
Puskas jest Rumunem, a nie jak tamten Puskas Węgrem :P

Najbardziej utkwił mi w meczu ostatni rożny dla Sampy, gdzie Handa darł się na Mbaye. Chłopak nie wiedział co się dzieje, jak kryć... Nie ma co narzekać. Zwycięzców się nie sądzi. Tyle.
Ostatnio zmieniony 30 paź 2014, 00:09 przez Bogdan, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
luuki
Posty: 284
Rejestracja: 22 gru 2008, 16:24
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: luuki »

ciekawe,bo zupelnie inna gadka bylaby, gdyby napastnicy wpakowali chociazby 3 bramki (spokojnie) z sytuacji ktore mielismy, wtedy 3:0 malo imponujace? a tak 1;0 to trzeba ponarzekac. bylo wiele widocznych pozytwow w porownaniu z poprzednim meczem, a Dodo? gral jak gral, a po obim nie ma sie nawet czego spodziewac wiec to zadna nowosc(nadal lepiej wrzuca niz zoltek)


ed. czarson. akurat zmiana kuza za hernanesa byla wymuszona urazem,wiec zmiana taktyczna
Ostatnio zmieniony 30 paź 2014, 00:11 przez luuki, łącznie zmieniany 1 raz.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Czarson »

Bogdan pisze:
Czarson pisze: Rowniez jestem zdania, ze warto dac okazje do gry Wegrowi bo gorzej od Rodrigo nie jest w stanie zagrac.
Puskas jest Rumunem, a nie jak tamten Puskas Węgrem :P
a no taaaaaak


PS. jesli jest Rumunem to rozumiem czemu WM nie daje mu szansy
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Raffal »

A ja chcialbym zwrocic uwage na swietne zachowanie Sinisy po meczu.... jedno zdazenie a urusł w moich oczach.

Po roku takiej trenerki trzeba by pomyslec o zmianie....nie za wyniki a za jakosc naszej gry.
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Adriano_forever »

Raffal pisze:A ja chcialbym zwrocic uwage na swietne zachowanie Sinisy po meczu.... jedno zdazenie a urusł w moich oczach.

Po roku takiej trenerki trzeba by pomyslec o zmianie....nie za wyniki a za jakosc naszej gry.
Potwierdzam. Ładnie się zachował. Zdecydowanie na plus
ODPOWIEDZ