10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Sinolog
Posty: 211
Rejestracja: 3 paź 2012, 19:00

10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: Sinolog »

Już jutro przed nami następne spotkanie Interu w ramach rozgrywek ligowych. Tym razem naprzeciwko drużyny Nerazzurrich wybiegną piłkarze Parmy. Co prawda nasz zespół ma serię dwóch zwycięstw z rzędu, a Parma jest w kiepskiej formie to wydaje się, że nie będzie to dla nas łatwy mecz.

Jak myślicie, Walter w końcu się przełamie i wygra 3-cie spotkanie z rzędu?
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: Piter »

Sinolog pisze:Jak myślicie, Walter w końcu się przełamie i wygra 3-cie spotkanie z rzędu?

Myślę, że to oczywiste, ponieważ rozpoczęliśmy marsz po właściwej ścieżce, ścieżce triumfu i chwały. Teraz pozostaje nam tylko czekać do maja, a następnie wybrać się do Mediolanu, aby podziwiać dziewiętnaste mistrzostwo kraju w gablocie umiłowanego INTERU.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: Nen »

Piter9702 pisze:
Sinolog pisze:Jak myślicie, Walter w końcu się przełamie i wygra 3-cie spotkanie z rzędu?

Myślę, że to oczywiste, ponieważ rozpoczęliśmy marsz po właściwej ścieżce, ścieżce triumfu i chwały. Teraz pozostaje nam tylko czekać do maja, a następnie wybrać się do Mediolanu, aby podziwiać dziewiętnaste mistrzostwo kraju w gablocie umiłowanego INTERU.
Serio w dwóch wątkach ten sam żart napisałeś? :]

Nie przypominam sobie lepszej okazji do 3 zwycięstwa z rzędu w lidze za rządów Mazzarriego, łatwiej się chyba nie da, no może gdyby jeszcze mecz był na GM. Parma nie przegrała 8 spotkań w sezonie przypadkiem - grają beznadziejnie, zastanawiam się, czy ma to związek odebraniem jej promocji do LE.
Kontuzji mają mniej więcej tyle co my.

Niemniej, z tyłu trzeba zagrać mega uważnie, bowiem jeden błysk Cassano i trzeba będzie gonić mecz.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: Piekarz »

Wygrana albo zwolnienie Mazzarriego (może być jedno i drugie). O innym scenariuszu wolę nie słyszeć, ale jak znam ten klub, to pewnie niestety usłyszę.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: miniu86 »

Typuję 1-1.

Ciekaw jestem jaki jest obecny status Mazzariego po tych dwóch wymęczonych wygranych. Bezpieczny czy nadal na włosku.
Myślę, że jego zwalnianie może przeciągnąć się jeszcze kilka tygodni. Nadejdą cięższe mecze i wszystko się posypie.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: Czarson »

Typuje remis 1:1. Chyba, ze Parma bedzie rywalem pokroju Sampy a nasi napasnicy przypomna sobie jak strzelac bramki.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: Dzonyy »

Tylko zwycięstwo. Mazzarri nie będzię miał lepszej okazji, żeby wkońcu wygrać 3 mecze podrząd. Parma jest słaba jak nigdy. Martwi mnie tylko nasza bezpłodność w ataku. Kompletna impotencja.Jeśli Palacio ma być w takiej formie jak w ostatnim meczu to ja mu dziękuje i wolę dać miejsce młodemu. Gorszym się po prostu nie da być, a może przypadkiem będziemy mile zaskoczeni.
rumcyk
Posty: 256
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:56
Lokalizacja: Radom

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: rumcyk »

Niestety najbardziej prawdopodobny jest remis ktory kibiców nie zadowoli a Mazzara utrzyma na posadzie...
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: sempre_fci »

Ta druga brakma to jakis zart... Tyle szcescia to nie pamietam kto mial jeszcze...
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: BAGGIO1 »

Niestety tak jak przewidywałem, dla WM 3 zwycięstwa z rzędu to mission impossibile. Czy to jego koniec? Oby
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: MiRas. »

Po dzisiejszej arcykpinie, Beton musi zostać wylany, mniej więcej w taki oto sposób:

Obrazek
luuki
Posty: 284
Rejestracja: 22 gru 2008, 16:24
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: luuki »

Massimo mial racje, wypierdolic tego trenera...
Borowa
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2009, 00:19
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: Borowa »

Obrazek
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: yoda79 »

Bona na wahadle, Macar ty debilu, ty kmiocie, ty łajzo trenerska. WON.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: andyvdm »

Dzisiejszego wieczoru bramkarz Interu Samir Handanović dokonał rzeczy bezprecedensowej. Udało mu się dostać siatkę na leżąco.

Chciałbym zobaczyć Bonazzoliego i Camarę w wiekszym wymiarze czasowym. Ciekawe talenty.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: Nen »

Koniec marzeń o Lm.
rumcyk
Posty: 256
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:56
Lokalizacja: Radom

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: rumcyk »

Handa wyróżnia sie juz od dawna, nie chce mu sie i tyle a strzelenie przez nasze gwiazdy bramki z gry jest tak prawdopodobne jak 6 w totka!
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: Andy »

No i stało się...przegraliśmy spotkanie, które należało wygrać! Niestety nie pokazaliśmy nic, co mogłoby nas dzisiaj wybronić. Gramy z ostatnią w tabeli Parmą, która do tej pory grała kupe i nic specjalnego nie pokazywała, mimo to przegraliśmy 2-0 i to w jakim stylu :O..graliśmy większą kupe od Parmy! Potrzebujemy czasu na odnalezienie się i zgranie tego wszystkiego, ale nie z Walterem na ławce...on nie potrafi zrobić nic...swój czas już miał i niestety go nie wykorzystał.

P.S Dobrze może że nie będzie mi dane oglądać derbowego spotkania z Milanem :D
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Przegrywamy drugi raz z drużyna która jest ostatnia w tabeli... Parma przegrała sześć spotkań z rzędu no ale zawsze kiedyś gra się z Interem więc zła seria się kończy... Przegrywamy po dwóch golach człowieka kaleki...
Miałem nie czepiać się ,,Waltera dwa razy wygrać to sztuka Mazzarriego" biorąc pod uwagę jakimi gramy piłkarzami, ale patrząc na ten wszech obecny chaos na boisku ciężko się powstrzymać. Mam nadzieję że Thohir pójdzie po rozum do głowy...
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: Czarson »

Chcę tylko przypomnieć, ze zmiana trenera na jakieś przypadkowe nazwisko nic nie da. Potrzebujemy kogoś porządnego. Do tego wzmocnienie kadry. Jak mamy tworzyć akcje brakowe i je wykorzystywać skoro gramy Medelem, który potrafi grać tylko w destrukcji, statystą Kuzma, gelnialnym Kovaciciem(sam nic nie zrobi niestety...). Wahadla pomijam bo ogarnia mnie smutek a na ataku beznadziejny Palacio + ograniczony Icardi.

Samo wywalenie Waltera zmieni niewiele.
Messie
Posty: 2497
Rejestracja: 1 sie 2004, 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: Messie »

Przygrywać mogą, to nie byłby problem aż taki gdyby tylko oddali ducha i serce za klub a tam(bo zespołem tego się nie da nazwać) nie ma woli walki, nie ma tak przysłowiowych jaj do tego stopnia że się odechciewa oglądać już tych kopaczy... w 1 kolejności beton musi wylecieć a w drugiej niech Eryczek zacznie coś inwestować w ten klub bo ja nie to będzie miał 8 miejsce a nie LM, bo wsparcie kibiców już chyba się skonczyło po tej żenadzie.... a wprowadzanie młodych przy 0-2 jest kpiną w dodatku za osoby które były ciut wyróżniające się od reszty to już wogole....

Siamo Sempre Con Voi!!
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: hQ »

Z jednej strony porażka z ostatnią drużyną w tabeli (znowu), z drugiej 7 kontuzji i musowa gra Obim, Kuzmą, Palacio. Nie ma kogo wpuścić z ławki. Minęło 10 kolejek, zdążyliśmy przerżnąć z Violą, Cagliari, Parmą (trzema drużynami w dołku), wygraliśmy tradycyjnie z Sassuolo, po karnym z Sampą, po karnym z Ceseną, po dwóch wolnych z Atalantą. Straciliśmy punkty z beniaminkiem Palermo, dołującym Napoli i z Torino bez pary Cerci-Immobile. Ta drużyna nie idzie w żadnym kierunku, raz wygra, raz przegra, raz zremisuje. Taki wynik to kompromitacja Mazzara. Dałem sobie czas, że nie napiszę przed dziesiątą kolejką żeby zmienić trenera, ale uważam, że z Mazzarrim nie zajdziemy nigdzie (Chyba, że kupimy mu Cavaniego, Hamsika, Cuadrado i Ricardo Rodrigueza). Nie da się patrzeć na tych zawodników, większość z nich ma spory potencjał, a tak naprawdę mam wrażenie, że ambitnie gra tylko Kovacic, reszta biega jakby za karę. 85 minuta, a Parma atakuje jakby przegrywała, a Inter spokojnie rozgrywał jakby było 2-0 dla nas. Tu leży wina trenera, on powinien być motywatorem grajków, a patrząc na tych chłopaków to prócz Kovy każdy unika gry, odpowiedzialności, i chce jak najszybciej oddać piłkę, a że nie ma komu to albo wycofuje, albo wali na pałę do przodu i niechaj żyje wola boża. Jestem za zwolnieniem Mazzara, ale tylko pod warunkiem przyjścia trenera, który wyciśnie 120% z obecnych zawodników i nie będzie na siłę grał 352.
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: Adriano_forever »

Mamy już listopad więc czas na oceny Mazzarriego jak najbardziej prawidłowy.

Jedno jest pewne, z nim nic już nie wygramy i nie osiągniemy. Nie dał rady tutaj, nie poradził sobie. Mecz z Parmą moim zdaniem gwoździem do trumny. Nie ma progresu w grze. Dno dno i jeszcze raz dno.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: Imrahil »

Dziś beton oficjalnie,na własne życzenie, stanął na krawędzi absurdu. Można wręcz mówić o zbliżającym się upadku trenera, zniszczenia własnej reputacji, własnego fejmu i to tylko dlatego, ze jest się upartym osłem. Czystym betonem. Nie sądzę żeby Walter Mazzari dostał druga szanse, pfu! raczej trzecią. W Interze Mediolan ten facet się skończył nie dziś tylko kilka tygodni wcześniej. I to nie było żadne wróżenie z fusów.
Nie ma sensu pisać o meczu, o tym ze graliśmy totalne dno. Co z tego ze Palacio z Icardim partaczyli dziś wszystkie piłki - przecież to nie pierwszy raz. Pisałem już dużo wcześniej, i tak długo jak beton będzie naszym trenerem będę to powtarzać. My walczymy o utrzymanie w lidze,o nic więcej. Te dwa zwycięstwa 1-0 po karnych - jak dla mnie z kapelusza - tylko zakrzywiły prawdziwe oblicze drużyny. Odwarze się stwierdzenia tezy, ze w tym sezonie mamy lepsze wyniki niż zasługiwałaby na to gra.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: miniu86 »

Krótko bo szkoda na to nerwów.
- Mazzari przed szansą wygrania 3. meczów z rzędu
- mecz z ostatnią drużyną w tabeli
- mecz z drużyną które przegrała 6(!) spotkań z rzędu
To musiał być oklep.
Mazzari już nic tu nie zrobi.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: Piekarz »

Najpiękniejsze jest to, że tego dinozaura i nieudacznika na naszej ławce trenerskiej pogrążył absolutnie ge-nial-ny Antonio Cassano, którego ten ciemniak wymienił na Belfodila, jednego z najbardziej gównianych piłkarzy, jakich Serie A widziała. Jego mózg jest więcej wart niż większość naszego składu btw.

Całkiem fajny mecz Dodo do pewnego momentu, świetny (jak zwykle) Kovacić. To są te, no, pozytywy.

Icardi pozazdrościł Palacio poziomu gówna i dzisiaj oglądaliśmy naprawdę niezwykły konkurs na to, kto jest tym gównem bardziej z naszych nieziemskich napastników. Oczy puchły. Ale zaraz, Palacio jest w dobrej formie, jak to mawia Walter Mazzarri...

Dobra, betonowy kloc pt. "Walter Mazzarri" jest całkowicie skompromitowany i tak jak pisałem przed meczem: nie wygraliśmy, ba, zebraliśmy 0-2 w dupę (i cud że nie 0-3), powinien wylecieć na zbity pysk. Miał 1,5 roku, nie popchnął drużyny o milimetr do przodu, w zamian za to zaczął ją cofać. Gówniana kadra to swoją drogą, ale jej obecny kształt to po części to również jego zasługa - mógł zażądać wykupienia Rolando, mógł zażądać czwartego napastnika. Mógł chcieć Bonaventurę (przypominam, że ustalił wraz z Ausilio na koniec okienka, że nie jest potrzebny). Mógł nie wymieniać Cassano na Belfodila...

Minęło dziesięć kolejek, a więc wreszcie mogę poczynić pewne przewidywania odnośnie sezonu i niektórzy postrzegający instytucję prognozy przyszłości na podstawie posiadanych informacji za jakowąś jarmarczną sztuczkę magiczną nie będą mnie już nazywać magikiem. A że mi się nie chce, to po prostu linkuję: http://fcinter.pl/forum/viewtopic.php?f ... 09#p190309
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: hbk »

Czarson pisze:Chcę tylko przypomnieć, ze zmiana trenera na jakieś przypadkowe nazwisko nic nie da. Potrzebujemy kogoś porządnego. Do tego wzmocnienie kadry. Jak mamy tworzyć akcje brakowe i je wykorzystywać skoro gramy Medelem, który potrafi grać tylko w destrukcji, statystą Kuzma, gelnialnym Kovaciciem(sam nic nie zrobi niestety...). Wahadla pomijam bo ogarnia mnie smutek a na ataku beznadziejny Palacio + ograniczony Icardi.

Samo wywalenie Waltera zmieni niewiele.
Przypadkowy Strama, zarabiający jak wfista umiał wygrać trzy mecze z rzędu.
Jeden z najlepiej zarabiających trenerów serie a nie umie dokonać takiej sztuki, sorry ale nawet ze średnim składem jest to możliwe.
Myślę, że nawet Zanetti do spółki z Matrixem potrafili by choć sprawić, że piłkarze Interu walczyli by o punkty, a to już byłby duży progres.

-----
Cóż czekamy na następny mecz.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: Omen »

Kolejny sezon spisany na straty rekordowo po 10 kolejce? Mazzari już nic w tym zespołem nie zrobi...Miał szansę której nie wykorzystał. Ja widzę tylko jedno nazwisko które jest w tej chwili chyba najbardziej realne i które daje jakąś gwarancję na poprawę nawet z obecną słabą kadrą - Mancini ale nie wierzę,że Walter poleci. Ja się już nie łudzę na zajęcie 3 miejsca. Musiałby się stać chyba cud. Aż strach pomyśleć o tym co będzie za chwilę a czekają na nas Milan, Roma czy juventus. To wszystko jest tak frustrujące,że najlepiej się już nie dołować.Szkoda mi tylko Kovacicia bo ten chłopak się marnuje w tym zespole...Chyba jedyna nasza prawdziwa perełka.
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: NdOrom »

Nie pamiętam już kiedy ostatnio tak bardzo zależało mi na wygranej Interu jak dzisiaj. Jak bardzo dawałem kredyt zaufania drużynie i trenerowi aby po 1,5 roku pracy wreszcie udało im się wygrać te pieprzone trzy mecze z rzędu... Niestety ale i moja wyrozumiałość ma swoje granice. Z ogromnym smutkiem patrzy się na praktycznie wszystkich w sztabie Interu. Nawet nie próbują odnaleźć swoich jaj. Od piłkarzy, przez sztab wspierający z wisienką trenerską na szczycie.
Kurwa, jak bardzo wierzyłem, że to wreszcie zatrybi, że jak nie trener to piłkarze sami wezmą los w ręce... Serce się kraje i wyje... Przestałem wierzyć, przestałem mieć jakiekolwiek złudzenia, że mamy piłkarzy, którzy rokują. Bez charakteru nie będzie niczego. I sam nie wiem czy to wina trenera już czy taki po prostu szrot nam się trafił. Pewnie jedno i drugie po części.
Jak można nie potrafić wyciągnąć wniosków z poprzednich meczów. Jak można usilnie grać na te pieprzone skrzydła, gdzie nikt nie potrafi wrzucać a i wykańczać również. Icardi skrzydłowy?! Bonazzolli skrzydłowy?! Nie wierzę. Jest mi cholernie przykro. Stanowczo oczekuję komunikatu o zakończeniu współpracy z Mazzarim. Po jego spojrzeniu wnioskuje, że się z tym już pogodził. Mancini niestety już czeka, ale mam nadzieję, że umowa będzie jak z Benitezem w Chelsea. Do końca sezon, jak się sprawdzi zobaczymy, a w lecie zgarną kogoś lepszego....

P.s.
Oddam dzisiaj co należna Kuzmanovicowi. Po nim tylko widziałem, że mu zależy....
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: MiRas. »

Ten amator po wczorajszej hiper kompromitacji jeszcze nie wyleciał?! Co tak długo panie Thohir? Naprawdę obojętne mi kto go zastąpi, nawet może być Zenga, tutaj przynajmniej wiedziałbym, że mimo to, iż jest kiepsko to wypruje z siebie flaki dla tego klubu. Nawet Stramaccioni był lepszy na tym stanowisku, wyniki podobne, a zarobki kilkukrotnie niższe.
ODPOWIEDZ