4. kolejka LE: Saint-Etienne vs Inter

ODPOWIEDZ
Sinolog
Posty: 211
Rejestracja: 3 paź 2012, 19:00

4. kolejka LE: Saint-Etienne vs Inter

Post autor: Sinolog »

Już jutro graczy Interu czeka kolejny mecz w ramach tegorocznych rozgrywek grupowych Ligi Europy. Tym razem przyjdzie nam rozegrać mecz wyjazdowy z francuskim Saint-Etienne, które to wywiozło z Mediolanu 1 pkt, remisując z podopiecznymi Mazzarriego w ramach 3 kolejki.

Nerazzurri grają ostatnio tak jak zwykle, czyli niezbyt powalająco. Dwa karne w meczu z Ceseną i Sampdorią zapewniły co prawda mediolańczykom 6 pkt, ale ostatnia kolejka to przegrana z OSTATNIĄ w tabeli Parmą. Wynik meczu ponownie postawił pod wątpliwość pewność posady Waltera Mazzarriego, dlatego osobiście wydaje mi się, że Włoch dołoży wszystkich starań, aby Inter wywiózł jutro z Francji 3 pkt i zapewnił sobie wyjście ze swojej grupy.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 4. kolejka LE: Saint-Etienne vs Inter

Post autor: Nen »

Saint-Etienne teoretycznie najwyżej notowany rywal Interu w grupie F, w ostatnim meczu na GM bardzo słabo wyglądali. W ataku mają znacznie mniej do zaoferowania nawet od Interu w bieżącej formie. Obstawiam nasze zwycięstwo lub remis i na taki wynik mam nadzieję. Mazzarri Mazzarrim, ale w LE mają być wyniki, ma być awans z pierwszego miejsca bez względu na to, kto nas prowadzi.

Wraca Osvaldo, oby mógł zagrać od pierwszej minuty. Jeśli dostanie połowę okazji Palacio z meczu z Parmą i (odpukać) nie zapomniał jak się gra w piłkę jestem spokojny o wynik. Sam Icardi też znacznie lepiej wygląda przy Włochu potrafiącym zagrać sprytną, szybką piłkę, niż przy jeźdźcu bez głowy i formy Rodrigo.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 4. kolejka LE: Saint-Etienne vs Inter

Post autor: Imrahil »

Nen pisze: Mazzarri Mazzarrim, ale w LE mają być wyniki, ma być awans z pierwszego miejsca bez względu na to, kto nas prowadzi.
Dokładnie, beton betonem,ale prestiż musimy zachować. Dni betona i tak są policzone, wątpliwe się wydaje żeby poprowadził zespół w fazie pucharowej. Inter w lidze europejskiej walczy o honor, dobry wizerunek klubu i nadzieje że jeszcze nie wszystko stracone w tym sezonie. Jakaś motywacja musi być, tym bardziej że prezes mocno naciska na te rozgrywki.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 4. kolejka LE: Saint-Etienne vs Inter

Post autor: miniu86 »

Od razu się nastawcie, że Inter nie wygra tego meczu.

Solidny przeciwnik a do tego wyjazd. Max to bramkowy remis i to tylko jeśli pierwsi strzelimy bramkę.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: 4. kolejka LE: Saint-Etienne vs Inter

Post autor: hQ »

Paradoksalnie jak zawsze obstawiam, że dostaniemy na pewno w plecy tak jakoś wygrywamy, więc może dzisiaj wygramy?
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 4. kolejka LE: Saint-Etienne vs Inter

Post autor: Odet »

obrona Częstochowy w wersji czarnoniebieskiej...

a I połowa dawała nadzieję.

Pozdr.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: 4. kolejka LE: Saint-Etienne vs Inter

Post autor: Andy »

Pierwszej połowy nie oglądałem...więc nie wiem co mam napisać, wpadłem na drugą i co? Aż się zdziwiłem co Ci komentatorzy wygadują? Czy oglądali ten sam mecz co ja? Czy aż tak dobrze wypadli w pierwszych 45 minutach? Nie wiem, ale wychodzi na to, że jesteśmy przygotowani tylko na pierwsze połowy...później już z nas schodzi powietrze i nie ważne czy gramy z Juventusem, Romą, Karabagiem czy Ceseną, ale nic nam nie wychodzi i gramy na tak zwaną afere - byle do przodu.

Szkoda, że ta drużyna się aż tak zmieniła i nie potrafimy skleić jednej porządnej akcji, nie wspominając już o dokładnym podaniu :|..teraz czeka nas mecz u siebie z Hellasem i przerwa na reprezentacje.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 4. kolejka LE: Saint-Etienne vs Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Z tego spotkania wynika jasno że leży w Interze przygotowanie fizyczne. W pierwszej połowie INTER GRAŁ W PIŁKĘ. Po zmianie stron zabrakło sił i była obrona Częstochowy. Szczególnie rady nie dawał Kovacic. Wydaje mi się że gdyby piłkarze dostali wolne trzy dni to złapali by trochę świeżości. Brzmi to komiczne zważywszy że mamy początek listopada ale taka jest prawda.
Ogólnie ten remis praktycznie zapewnił nam pierwsze miejsce w grupie. Nie ma co narzekać.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 4. kolejka LE: Saint-Etienne vs Inter

Post autor: Imrahil »

Jak dla mnie cykliczny mecz w którym wylewały się braki w zespole. Pierwsza połowa - jak na nasze możliwości - dobra. W drugiej po prostu zabrakło pary w betoniarce. Dodatkowy problem współczesnego Interu. Sezon trwa raptem dwa miesiące a naszym starczy sił na max 65 minut gry. Coś mi tu nie pasuje. Nie wspominając o tym że kilku piłkarzy "pierwszej" jedenastki leczy kontuzje. W gruncie rzeczy, patrząc na wyjściowy skład, remis jest wynikiem optymalnie do zaakceptowania. Bonazzoli, Mbaye, Palazzi fajnie ze pograli, szczególnie ten pierwszy może zaliczyć występ do udanych.
Nie wiem co jest z Vidiciem, ale prezentuje poziom gorszy od Andreoliego. Niesamowity spadek tak dobrego niegdyś defensora. Następna osoba to Palacio: dziesięć meczy, zero goli, dwie asysty. Tyle co Johnatan czy Nagatomo których od ponad miesiąca nie oglądamy na boisku. Katastrofa, bo to nasz teoretycznie najlepszy napastnik biorąc pod uwagę zeszły sezon. Dobrze że Osvaldo wrócił do gry..
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 4. kolejka LE: Saint-Etienne vs Inter

Post autor: Piter »

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hph ... e=54E91D2F
Dla spostrzegawczych oficjalne zdjęcie przedmeczowe ^^
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Re: 4. kolejka LE: Saint-Etienne vs Inter

Post autor: Don_Balon »

Z góry zaznaczam, że oglądałem tylko II połowę i to dość wyrywkowo.

Choć wielu odnosi się do dobrej gry w pierwszej połowie, to nasza "gra" w drugich 45 minutach to kabaret. Widząc Inter próbujący murować bramkę przed potężnym francuskim zespołem nie miałem sił komentować. Warto dodać, że to "murowanie" to dziura na dziurze, a byle gracz jest w stanie objechać 2-3 naszych bez żadnego problemu. Kova już maksymalnie eksploatowany - ledwo biega, z przodu brak ludzi i pomysłu na wyprowadzenie gry.
Do gwiazdy wieczoru kandyduje standardowy duet Vidić - Mazzari. Beton mówi o "grze jak prawdziwa drużyna" i cennych punktach, jednakże Vidić pobił mój rekord frajerstwa w obronie - dostał dziurę z rożnego.... Stawiam na Serba!

Wnioski proste - tragiczne przygotowanie zespołu do sezonu, betonizm itd. Mam nadzieję, że w poniedziałek przeczytam o przejęciu zespołu przez Spalettiego.

Tego dna nie sposób oglądać!
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 4. kolejka LE: Saint-Etienne vs Inter

Post autor: Raffal »

żandego Włocha jako trenera w Interze !
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: 4. kolejka LE: Saint-Etienne vs Inter

Post autor: kachol »

Byłem zszokowany pierwszymi 25-30 minutami w wykonaniu Interu. Inter grał szybko, wysokim pressingiem, dokładnie (co się nie zdarza) i stwarzał sytuację za sytuacją. Później troszkę spuszczenie z tonu przed przerwą, ale wiadomo, że na takich obrotach nie dadzą rady grać cały mecz. Więc pierwsza połowa na wielki plus.

Byłem przekonany, że 2 będzie wyglądała tak samo i skończy się na 2/3-0.

A tutaj piach, z którego tak dobrze znamy Inter Mazzariego. Brakuje pary chłopakom na 90 minut, gratulacje za przygotowanie do sezonu. 25 minut dobrej gry to za mało, aby chwalić trenera i grajków. Jak Mazzari zostanie do końca sezonu to w przyszłym może będą w stanie grać z 60 minut na maxa bo puchary nam nie grożą.
gulaszowaamino

Re: 4. kolejka LE: Saint-Etienne vs Inter

Post autor: gulaszowaamino »

TRENEROWI MAZZARRIEMU WALTEROWI oraz tej bandzie amatorów bardziej znanych jako piłkarze Interu Mediolan powinni zakazać udzielania wywiadów przedmeczowych, pomeczowych, jakichkolwiek. To przechodzi ludzkie pojęcie jakie to są kmioty, szmaciarze, oszuści, parodyści i gnoje.

"Bardzo chcieliśmy wygrać ale ugraliśmy ważny punkt" - zebrało mnie na wymioty kiedy to przeczytałem. Kiedy ktoś w końcu zrobi tam porządek?
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: 4. kolejka LE: Saint-Etienne vs Inter

Post autor: hQ »

Nasz trener i zawodnicy mogliby robić za dziennikarzy w TVN'ie
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 4. kolejka LE: Saint-Etienne vs Inter

Post autor: Chuchu »

Nie rozumiem tego. Pierwsza połowa to był najlepiej grający Inter od przyjścia Mazzarriego, wysoki, skuteczny pressing, nie dawanie wyjścia z własnej połowy przeciwnikowi. W drugiej połowie klasyczna obrona Częstochowy, a i tak ledwo udało się utrzymać remis, ostatnie 10 minut to cała 11-tka stała maksymalnie 30 metrów od bramki Handanovicia i wybijali wszystko byle dalej. I te wspaniałe zadowolenie po meczu z wywiezienia cennego remisu na trudnym terenie...
ODPOWIEDZ