11. kolejka Serie A: Inter - Hellas

mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: 11. kolejka Serie A: Inter - Hellas

Post autor: mikruzzo »

Mam nadzieję że po meczu z Hellas, dni Mazzarriego są policzone...
Niech Thohir zaciągnie porady od Morattiego jak skutecznie zwalniać trenerów i po krzyku.
Według mnie skończyły się jakiekolwiek pozytywy w meczach Interu, gdzie na ławce zasiada WM. Co z tego że jakoś tam grali do momentu czerwa dla Medela; tak jest od zeszłego sezonu, jeden mecz jakoś grają a kolejne trzy kompletny piach.
Walter jesteś do wyjeb...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 11. kolejka Serie A: Inter - Hellas

Post autor: miniu86 »

Klinsi to samo zauważyłem. Na prawdę mało brakowało a Vidic miałby już ze 3/4 gole po stałych fragmentach gry i być może bylibyśmy teraz o 5 czy 6 punktów lepsi. Jednak czasem właśnie to "mało" decyduje o wszystkim i trzeba się z tym pogodzić.

Co do meczu. Przed nim byłem pewien 3 punktów ponieważ raz na jakiś czas odpalamy i wygrywamy. Niestety ekipa Mazzariego potrafi zjebać nawet taki mecz. To też wiele mówi.

Jeżeli Thohir dalej będzie zasłaniał się "projektem" to na litość boską niech ktoś mu podsunie kartkę z dotychczasowym terminarzem i tabelą. Ten jego projekt tak zapiertdala, że wygraliśmy 4 z 12 meczy w tym sezonie. Prędkość tak wielka, że aż z fotela można wypaść.

Trzymanie dalej tego trenera to świadome zabieranie sobie szansy na uratowanie sezonu. Już chyba każdy widzi, że era pod tytułem "Mazzari w Interze/3-5-2/grzanie 156 wrzutek na mecz" to od pewnego czasu próba reanimacji tygodniowego trupa.

Wg mnie to ostatni moment na zwolnienie Waltera. Thohir nie będzie miał żadnych logicznych podstaw by zrobić to po porażkach z Milanem i Romą.
gulaszowaamino

Re: 11. kolejka Serie A: Inter - Hellas

Post autor: gulaszowaamino »

Następny mecz za dwa tygodnie, a więc lepszego momentu na zmianę trenera prędko nie będzie. Kolejna beka - młokos ucisza trybuny. On wie jakie zespół osiąga wyniki? Spogląda na tabelę? Czy może tak jak reszta zespołu i trener żyje w innej rzeczywistości? To jest banda komediantów i zamiast nowego trenera to tam powinien przyjść jakiś wojskowy sadysta i skopać im wszystkim mordy.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: 11. kolejka Serie A: Inter - Hellas

Post autor: Bart »

Nie wierze, ze z takim skladem i po 1,5 roku "ukladania" druzyny, musimy po stracie zawodnika przez 40 minut bronic sie na San Siro przeciw takiemu zespolowi jak Hellas Verona i co 5 minut drzec ze strachu, bo prawie doszlo do wyrownania. A na koniec zalamywac sie, kiedy odraczany wyrok staje sie faktem.

Cos tu od dawna nie gra i sa to nie tylko pilkarze. Przeciez przez lata nie mielismy porzadnego lewego obroncy, a o kreatywnych pomocnikach, takich jak Kovacic i Hernanes, tylko moglismy pomarzyc. A takiego gowna nie gralismy, w bardzo konkurencyjnej lidze konczylismy najwyzej na 3-4 miejscu. O czym to swiadczy, jak nie o zlym wykorzystywaniu zawodnikow przez Mazzariego? :-|
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 11. kolejka Serie A: Inter - Hellas

Post autor: fcinter.pl »

Mam przykrą wiadomość, Mazzarri zostaje
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 11. kolejka Serie A: Inter - Hellas

Post autor: Seba »

Gra oraz wyniki drużyny, to i tak mały pikuś przy komentarzach Mazzarriego. Nie wiem, czy jest świadom swych wypowiedzi, ale tak bezczelnego trenera chyba jeszcze nie mieliśmy.
Obrazek
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 11. kolejka Serie A: Inter - Hellas

Post autor: Chuchu »

Obie drużyny zagrały słabo, Hellas jeszcze gorzej. Nasze posiadanie piłki może i wysokie, ale nic, kompletnie nic z tego nie wynikało, jedynie jeszcze większa ilość wrzutek niż zwykle. Mecz był absolutnie do wygrania, nawet w 10, niestety kolejny raz frajersko zgubione punkty, co się stało chyba znakiem rozpoznawczym Interu Mazzarriego. Bilans Waltera w lidze w Interze - 49 meczów, 19 zwycięstw, 19 remisów, 11 porażek.
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: 11. kolejka Serie A: Inter - Hellas

Post autor: emika »

Co wy ludzie wiecie o futbolu? Ciężki mecz na ciężkim terenie z przeciwnikiem głodnym zwycięstw. Gołym okiem widać, że mają lepszy skład od nas pełen nazwisk znanych na świecie młodych gwiazd takich jak Agostini czy Marques. Cieszmy się z ugranego punktu, graliśmy to na co pozwolił nam rywal. Pamiętajmy również, że mamy mocno ograniczony skład przez kontuzje...






:D :D :D
ODPOWIEDZ