Walter Mazzarri

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Walter Mazzarri

Post autor: Adriano_forever »

Jest pięknie !! Panowie pijmy więc!!

Mazzarowi życzę klubu z Serie B. Nie z tego powodu, że go nie lubię lub, że jest słaby. Po prostu nam teraz trzeba trenera z jajami i swoim zdaniem. Walter na brak pracy raczej nie będzie narzekał. Może zgłosi się po niego jakiś klub z Serie B i może wprowadzi kolejny klub do najwyższej ligi.

Nie dziękuje, bo nie ma za co.

Mazzarri papa :)
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Walter Mazzarri

Post autor: kachol »

No i część no i ch... .
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Re: Walter Mazzarri

Post autor: Shady »

Adriano_forever pisze: Mazzarowi życzę klubu z Serie B. Nie z tego powodu, że go nie lubię lub, że jest słaby. Po prostu nam teraz trzeba trenera z jajami i swoim zdaniem. Walter na brak pracy raczej nie będzie narzekał. Może zgłosi się po niego jakiś klub z Serie B i może wprowadzi kolejny klub do najwyższej ligi.
Nie wydaje mi się żeby jakiś klub z Serie B było na niego stać.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Walter Mazzarri

Post autor: Jaszczu91 »

Ja pierdole!!! Wreszcie Macar zwolniony! Człowiek wraca z roboty i taka niespodzianka ;-)Brawo Eryk Thohir! Dziękuje tyle w temacie :-)
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Walter Mazzarri

Post autor: Chuchu »

No niestety, ale pan Mazzarri sobie nie poradził, miał u nas tylko i wyłącznie jedną wizję na zespół, żadnego planu B. Jego wizja się nie sprawdziła i nie umiał niczego zmienić. Mieliśmy dużo punktować w lidze, zwłaszcza na słabych i średnich drużynach, jednak to absolutnie się nie sprawdziło. W Serie A pod wodzą Waltera rozegraliśmy 49 spotkań i tylko 19 wygraliśmy, poza tym 19 remisów i 11 porażek - bilans, jak na trenera, który miał zmienić oblicze drużyny bardzo słaby. Tak więc po 1,5 roku żegnamy się.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Walter Mazzarri

Post autor: Mora »

Mora pisze:Daleki jestem od hurraoptymizmu po zatrudnieniu Waltera. Ten zespół potrzebuje gruntownej przebudowy i oby nowy trener był tylko początkiem wielkich zmian, bo jeżeli w kadrze pozostanie większość tego szrotu, to dalej co jakiś czas będziemy dostawać bęcki na San Siro. Mazzarri to dobry trener, ale nie cudotwórca. W związku z powyższym cudów od niego nie oczekuje, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę jego ulubione ustawienie 3-5-2 do którego póki co nie mamy wykonawców.

Tak czy owak powodzenia Walter, nie spierdol tego.
Tak zareagowałem w maju zeszłego roku na zatrudnienie Mazzariego. Rzeczywiście hurraoptymizm był zbyteczny, zespół jak potrzebował gruntownej przebudowy, tak potrzebuje jej nadal, co jakiś czas bęcki na San Siro dostajemy (Cagliari najbardziej wstydliwym przykładem), a ustawienie 3-5-2 przez ostatnie 1,5 roku wychodziło nam bokiem. Pomyliłem się co do jednego: Mazzarri to jednak nie jest dobry trener.

Bałem się, że Thohir nie będzie miał jaj, żeby zwolnić Il Betone, na szczęście Indonezyjczyk podjął jedyną słuszną decyzję. Inna sprawa, że zwolnić Mazzariego powinien już po zakończeniu poprzedniego sezonu.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Walter Mazzarri

Post autor: miniu86 »

Daliśmy się nabrać na Mazzariego, który okazał się ograniczonym trenerem bez żadnego planu awaryjnego.Od kilku miesięcy chyba każdy przeczuwał, że to nie może się udać.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: Walter Mazzarri

Post autor: pewny »

miniu86 pisze:Daliśmy się nabrać na Mazzariego, który okazał się ograniczonym trenerem bez żadnego planu awaryjnego.Od kilku miesięcy chyba każdy przeczuwał, że to nie może się udać.
No niestety duża większość Nas dała się nabrac... można gdybać ze za późno został zwolniony, ale lepiej późno niż wcale. Jest duża szansa na uratowanie tego sezonu, a beton co najwyżej by Nas tylko kompromitował.

Ciekawostką będzie sprawa finansowa, czy beton rozwiąże kontakt i dostanie jakieś odszkodowanie z góry, czy bedzie pobierał normalnie pensję, tylko to Nas jeszcze z nim niestety łączy...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Walter Mazzarri

Post autor: Piekarz »

Nara. Nigdy go nie lubiłem (da się go lubić?), jak nas objął, to dałem mu kredyt życzliwości. Nie wykorzystał. Najbardziej odpychający trener w mojej historii Interu, przebił chyba nawet marionetkowego Stramę. Kłamca, płaczek i hipokryta bez cienia skruchy. Nie zbudował tutaj niczego i nie mamy mu za co dziękować - tym bardziej, że już dawno powinien był się podać do dymisji, on chyba przecież jeszcze lepiej od nas musiał widzieć, że kompletnie nie panuje nad tym zespołem, a mimo to męczył materiał dalej. Kopa w dupę na pożegnanie i nigdy więcej.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: Walter Mazzarri

Post autor: yoda79 »

Nie wiem za co mu dziękowac niby? Za to, że biorąc grubą kasę graliśmy tak, że oczy krwawiły? Za to, że nic nie zbudował? Za brak świezości, wypracowanych schematów? Za brak wyników? Za brak serii chociaż 3 zwycięstw pod rząd?
NIEUDACZNIK.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: Walter Mazzarri

Post autor: MiRas. »

Zasadzony kop w dupę temu nieprawdopodobnemu wręcz, ograniczonemu "trenerowi" to po prostu kop energii i nadziei dla nas, dla Interu. Ten czas spędzony z Mazzarrim to praktycznie dwa zmarnowane sezony, bo obecnego sezonu i tak uratować się nie da, dwa zmarnowane sezony człowieka, który pobierał potężne pieniądze jak na warunki Interu.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Walter Mazzarri

Post autor: sampam »

Facet mial wyniki w Napoli i watpie, ze byl to kompletny przypadek. Trudno przypadkiem nazwac rowniez to, ze od 4 lat akcje klubu stoja coraz nizej na futbolowej gieldzie.
Wloch
Posty: 21
Rejestracja: 10 mar 2013, 20:02

Re: Walter Mazzarri

Post autor: Wloch »

Obrazek
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Walter Mazzarri

Post autor: Piter »

pietri
Posty: 82
Rejestracja: 30 mar 2016, 11:17

Re: Walter Mazzarri

Post autor: pietri »

geniuszu taktyczny wróć błagam
ODPOWIEDZ