12. kolejka Serie A: Milan - Inter

Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

12. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Chuchu »

Już w niedzielę derby, szansa dla nas żeby podskoczyć w tabeli, "debiut" Manciniego, pierwszy mecz od bardzo dawna, na który z niecierpliwością czekam. Wierzę, bardzo mocno wierzę, że nasz nowy trener sobie poradzi, nie tylko w tym meczu, ale i w następnych do końca sezonu. Poza tym, efekt nowej miotły zawsze u nas działał zawsze bardzo dobrze, później już niestety bywało różnie.

Co do Milanu - od 4 spotkań nie potrafią wygrać. remisowali z Fiorentiną, Cagliari i Sampdorią, przegrali z Palermo. Nie można więc powiedzieć, że są w formie. Spisują się chyba jednak lepiej niż w poprzednim sezonie. Liczę na zwycięstwo po emocjonującym meczu. Gdyby był z nami Mazzarri, byłbym przekonany, że mielibyśmy powtórkę z poprzedniego sezonu, czyli cały zespół maksymalnie na 40 metrze od własnej bramki. Z Mancio jakoś moje nadzieje na jako takie uratowanie sezonu odżyły.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 12. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Milan nie wygląda wcale lepiej od nas, ba powiem nawet, że pod względem poziomu gry ich przewyższamy. Kadencje Mazzarriego zapamiętam jako kadencje poprawnej gry, ale BEZ WYNIKÓW. Mancini jako trener powinien to odmienić. Podobnie jak Chuchu moje nadzieje na ten sezon odżyły, niedzielnego meczu wręcz nie mogę się doczekać.

Zwycięstwo z nowym trenerem w takim meczu mogłoby dać temu zespołowi porządnego kopa i być może rozpocząć drogę w końcu w górę tabeli. Chyba każdy pamięta serie Manciniego 17 zwyciestw z rzedu? Powiem tak - z tą kadrą tego wyniku nie poprawi, może nawet się nie zbliży, ale on do tej pory gwarantował takie serie jako trener.

Jeśli sprawdzą się przewidywania gazet co do składu to może w końcu doczekamy się do sytuacji bez precedensu, czyli (w końcu!) Hernanes, Guarina i Kovacicia razem na boisku od 1 minut. Głowy nie dam, ale Mazzarri tej trójki razem od poczatku nie ustawił nigdy.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: 12. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: yoda79 »

Kuźma się szykuje do gry, więc niekoniecznie wyjdzie to trio (a chciałbym).
Strata do 3 miejsca jest -mimo naszych kompromitacji- tak mała, że sezon jeszcze nie jest stracony.
zahor
Posty: 217
Rejestracja: 9 gru 2006, 12:33
Lokalizacja: Piechowice

Re: 12. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: zahor »

na 99% Hernanes nie wykuruje się do Derbów, więc skład chyba będzie mniej więcej taki: Handanovic; Nagatomo, Ranocchia, Juan Jesus, Dodò; M'Vila, Guarin, Kuzmanovic; Kovacic; Palacio, Icardi.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 12. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Piter »

Odwalcie się od tego Kuzmanovicia bo koleś w tym sezonie jest dużo lepszy od M'Vili, a wy i tak powiecie, że M'Vila jeszcze się szykuje do sezonu bo musi schudnąć. Największe zaangażowanie i wolę walki właśnie pokazuje Zdravko i mnie nie przeraża fakt, że wystąpi on w derbach od pierwszej minuty.
Obawiam się naszych boków obrony bo Dodo i Nagatomo się pogubią przy pierwszych lepszych akcjach Menela czy Szarego. Trenerem nie jestem i nie będę pisał jaki to wystawiłbym skład bo to trener ocenia formę piłkarza, po prostu chcę zobaczyć charakter, którego nam brakowało przez ostatnich pare miesięcy. Atak w bbilanie Shary-Menel-Bonaventura i na szpicy No Scorres, myślę, że tylko Szary może nas postraszyć bo na prawej będzie biegać u nas Nagatomo i po prostu nie widzę tego dobrze. Jutro wszystko się okaże.
miko
Posty: 144
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:13

Re: 12. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: miko »

Po raz pierwszy od roku czekam ze zniecierpliwieniem na jutrzejszy mecz! Tak jak kiedyś oglądałem dosłownie każdy mecz Interu, tak ostatnich meczy nie byłem w stanie oglądać, bo serce mi pękało widząc tą padakę...

Liczę na nasze zwycięstwo, trzymam kciuki za Mancia i chłopaków!
gulaszowaamino

Re: 12. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: gulaszowaamino »

Oczywiście jutro wygramy, ponieważ AC Milan jest to drużyna podrzędna i nawet przy nas wyglądają zabawnie. Odniesiemy łatwe zwycięstwo, zaufajcie mi, gdyż jako jeden z nielicznych na tej stronie znam się na piłce nożnej.

Pozdrawiam serdecznie, wasz gulaszowaamino, król FCInter.pl.
marcinek91081
Posty: 127
Rejestracja: 9 mar 2008, 17:51

Re: 12. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: marcinek91081 »

Już nie mogę się doczekać i odliczam czas do jutrzejszych derbów, liczę na mega emocje i wielkie zaangażowanie naszych grajków. Mam nadzieję że ,,efekt nowej miotły,, zadziała :D i będzie to początek wspinania się w górę tabeli...czuję że ten sezon może jeszcze nie jest stracony :inter: GRANDE INTER :szal:
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 12. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: miniu86 »

Nie wiem jak będzie. Liczę na dobre widowisko i przyznam, że moja ciekawość tego Interu jest ogromna.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 12. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Piter »

Ja po prostu nie widzę tego, nagatomo na prawej obronie?! Weźmy Zanettiego lepiej wstawmy bo pojedynki sharawy - nagatomo będą dla nas tragiczne i bolesne w skutkach, zobaczycie. Do tego Giacomo Bonaventura i Menel będą biegać po naszej lewej stronie gdzie jest fenomenalny defensywny Dodo. Tam też będzie gwałt, to będzie żenada i istny pogrom. Tak dawno nie jarałem się derbami, ale pierwszy raz przeczuwam porażkę, z tymi bokami po prostu nie da się grać i nie wiem kto by nie przyszedł to nie może funkcjonować i już.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 12. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Nen »

Jeśli zdominujemy środek pola, a mamy do tego predyspozycję + nie zagra De Jong nasze boki nie muszą stanowić problemu. Wierzę, w Dodo pokazuje wolę rozwijania się, pod koniec zeszłego sezonu w Romie grał przyzwoicie przy 4 z tyłu. Nagatomo to koniecznosc wobec doleczających się Dambrosio i Jonathana, choć licze na występ tego pierwszego dzisiaj.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 12. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Ja liczę na prawdziwe Derby Mediolanu. Muszę przyznać że właśnie o dwa beznadziejne spotkania derbowe mam największe pretensje do Mazzarriego. Za jego kadencji postawa zarówno Interu jak i milanu nie była godna rangi tego spotkania. Wręcz ją obniżyła... Teraz mam nadzieję że będzie inaczej. Piłkarze muszą pokazać zaangazowanie i chęć wygrania tego spotkania za wszelką cenę. Myślę ze u Manciniego pod względem wolicjonalnym Inter będzie wyglądał znacznie lepiej. Piłkarsko wydaje mi się że mamy lepszą drużynę i nawet zmiana taktyki nie powinna piłkarzom przeszkadzać. Myślę że nawet im pomoże. Chce zobaczyc duet Jesus-Ranocchia, który powinien być naszą przyszłością. Było by super gdyby od początku w pomocy zagrali Guarin- Kuzma- Kova i Hernanes. Ale jak będzie to zobaczymy wieczorem. Tak jak większość jestem bardzo pozytywnie nastawiony do meczu(wreszcie). Liczę że zadziała efekt nowej miotly i zwycięstwo to da kopa zespołowi na resztę sezonu
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 12. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: MiRas. »

Już nie pamiętam kiedy tak liczyłem na Inter i kiedy tak czekałem na mecz, oczywiście jest to sprawka Manciniego i jego przybycia, bo Mazzarri nie był w stanie mnie niczym zaskoczyć in plus, dzięki niemu wpadłem w taką kibicowską melancholię.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 12. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Mancini też nie umie Kovacicia ustawić.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 12. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: miniu86 »

Na samym początku muszę przyznać, że wystarczyła zamiana trenerów i już chciało mi się tą drużynę oglądać. To pokazuje jaka beznadzieja była za Mazzariego.

Co do meczu to można było i wygrać i przegrać. Było przyzwoicie, nic więcej na tym etapie nie można od Manciniego wymagać. Zawiedli mnie dzisiaj Icardi i Kovacic. Pierwszy zmarnował dwie dobre okazje, a drugi gdzieś zniknął na 90 minut.
Co mnie irytowało to brak decyzji o strzale u Guarina i Hernanesa.

Remi żadnej drużyny nie zadowala. Za tydzień wyjazd na Romę tak więc na pierwsze zwycięstwo jeszcze trochę poczekamy. Ciężki terminarz jak na nowy start w sezonie.
rumcyk
Posty: 256
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:56
Lokalizacja: Radom

Re: 12. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: rumcyk »

Icardi zawiódł po całości...popsuł co miał a do tego nie pokazał nic walki ani ambicji...zwykły najemnik który za rok może strzelać bramki dla Milanu a na Nas mieć wyj....Co do meczu to widac statyczność po Mazzarim i kompletny brak umiejętności dośrodkowania. To są tylko wkopywania w pole karne ktore nic nie daja. Obi strzlił ale także zrobił fatalny błąd przy pierwszej bramce, który nie może sie zdarzać!
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 12. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: MiRas. »

Z jednej strony niedosyt, z drugiej stronie ulga po poprzeczce El-Shaarawego i centymetrach Polego. Remis to sprawiedliwy rezultat, który nawet mnie cieszy, bo z Mazzarrim na ławce, przy tym Milanie (mimo, że ich poziom jest przeciętny) byłoby z nami nieciekawie.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 12. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Randama pisze:Mancini też nie umie Kovacicia ustawić.
Ja nie wiem czy ten Kovacic nie jest przez nas wszystkich przeceniany... Dla mnie największe rozczarowanie dzisiejszego spotkania. Ogólnie na plus Jesus i Dodo. Na minus środkowi pomocnicy odpowiadający za rozgrywanie. Kova,Guaro i Hernanes to tylko nazwiska a nie piłkarze tworzący monolit w środku pola.
Znowu lekkie rozczarowanie...
Borowa
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2009, 00:19
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: 12. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Borowa »

rumcyk pisze:Icardi zawiódł po całości...popsuł co miał a do tego nie pokazał nic walki ani ambicji...zwykły najemnik który za rok może strzelać bramki dla Milanu a na Nas mieć wyj....
To jak ma tak "strzelać" jak u nas to niech tam idzie. Icardi niesamowicie gra na nerwach. Gwiazdor tabloidów, który wyżej sra niż dupę ma. Jak tylko znajdzie się jakiś idiota skłonny go kupić to niech spieprza.
rumcyk pisze:Obi strzlił ale także zrobił fatalny błąd przy pierwszej bramce, który nie może sie zdarzać!
Ta bramka to jest przede wszystkim wina Ranocchi, który wyszedł z linii obrony na 30 metr, a potem mógł tylko patrzeć jak Menez pakuje piłkę do siatki.

Ogólnie nasza linia obrony przeplata dobre momenty bardzo nerowowymi, w których sami sobie właściwie prokurują sytuacje pod bramką. Szkoda, Milan był zdecydowanie do ogrania dzisiaj.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 12. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Seba »

Największy karny penis zdecydowanie dla Icardiego. Szczególnie po jego ostatniej szopce. Najpierw arogancko uciszał kibiców, później żale w mediach (bo na jaśnie pana nie można gwizdać), a dzisiaj co? Totalna amatorszczyzna.
Obrazek
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 12. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Nie chce oceniac Manciniego, bo to nie on odpowiada za obecny stan rzeczy, ale powiem jedno - O 3 miejscu zapomnijmy. Milan, napoli, fiorentina, lazio, wszystkie 4 zrspoly sa gowniane, ale my mamy po prostu slabych pilkarzy. Icardi to zaden talent, caly sezon gra od 1 minut i nie zagral ani kednego dobrego meczu. Powinni sie go pozbyc dopoki jest dobrze rozreklamowany. Z ciekawosci zobacze ile mial kontaktow z pilka ale zakladam ze nie bylo ich 10. Guarin to bezmozg, a my tak na niego liczymy. Ani strzalu, ani podania, ani dryblingi... Kovacic zle ustawiany, powinien grac przed obrona ale z drugiej strony jak mozna ustawic go nizej skoro jakosciowych ofensywnych pilkarzy jak na lekarstwo ?,Hernanes sie juz nie obudzi panowie. My sie ciagle ludzimy. Nawet Dunga sienie ludzi i przestal go powolywac. Zadaniem Obiego bylo chyba poprostu wejscie i nie popsucie niczego. Udalo mu sie to z nawiazka. Dodo Nie nadaje sie na lo. W koncowce ladnie go wozili. Nagatomo, JJ, Rano, Kuzmanovic, Palacio dosc pozytywnie.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 12. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Piter »

KOMPROMITACJA piłkarzy, oni za Manciniego biegali, a za WM im się dupy nie chciało ruszyć. Czy Mancini jest bogiem i w tydzień wyrobił u nich niesamowitą kondycję i wolę walki, że im się dzisiaj chciało? Gdyby było takie prawo zajebałbym pensję piłkarzykom za to jaką lipę odstawili Mazzarriemu. Odejście WM jasno pokazuje, że to piłkarze zawinili pod każdym względem i Mazzarri Walter pozostał fachowcem takim jakim był przed przyjściem tutaj. Forza Inter !
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 12. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Omen »

Remis sprawiedliwy a sam mecz nie był najgorszy. Z takim potencjałem ludzkim nie ma się co łudzić na 3 miejsce. Bardzo słaby Kovacić...Ma potencjał ale chyba w Interze go już nigdy nie wykorzysta. Jeśli kupimy napastnika światowego formatu będę w stanie uwierzyć,że ten sezon nie jest jeszcze stracony bo Palacio i Icardi to dno totalne. Za tydzień Roma...remis biorę w ciemno.
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Re: 12. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: eKubaL »

Źle to nie wyglądało. Przez pierwsze kilkanaście minut zagraliśmy więcej niż przez ostatnie kilka spotkań. Trzeba dać trochę czasu Manciniemu, bo na razie pracował z zawodnikami kilka dni.
Bardzo słaby poziom sędziowania dzisiaj mieliśmy. Mexes na początku zasłużył na zółtko, Rami za atak bez piłki na Dodo powinien opuścić boisko. Widać pozostałości po miękkim Mazzarrim - po łokciu na Dodo, żaden z zawodników nie podbiegł kłócić się o faul.
Mało widoczna dzisiaj pomoc, zarówno Kovacic jak i Guarin. Zobaczymy jak będzie za tydzień, bo zadanie przed Interem o wiele trudniejsze.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 12. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Klinsi64 »

typowi kibice Interu,Icardi dziś nie strzelił to wypierdolić go choćby jutro,zaczyna się wywlekanie związku z Narą,uciszanie kibiców itp.,trafiłby to nawet nikt by się na te tematy nie zająknął...jak dzieci którym ktoś zepsuł długo oczekiwaną zabawę
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 12. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Seba »

Odezwal sie "prawdziwy" kibic. Icardiemu zbiera sie juz od dluzszego czasu. Nie chodzi tylko o dzisiejszy wystep. Skoro Obi.strzelil bramke, to znaczy, ze teraz mamy sie domagac przedluzenia z nim kontraktu i obowiazkowej gry w pierwszym skladzie?
Obrazek
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 12. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Klinsi64 »

[quote="Seba."]Odezwal sie "prawdziwy" kibic. Icardiemu zbiera sie juz od dluzszego czasu. Nie chodzi tylko o dzisiejszy wystep. Skoro Obi.strzelil bramke, to znaczy, ze teraz mamy sie domagac przedluzenia z nim kontraktu i obowiazkowej gry w pierwszym skladzie?[/quote

płaczcie dalej,zawsze jakiegoś kozła ofiarnego znaleźć musicie,cała drużyna gra gówno,ale od Icardiego i Kovacica się wymaga Bóg wie czego,bo oni indywidualnie przygotowywani byli do sezonu.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 12. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: Raffal »

mecz z lekką naszą przewagą i szkoda że nie udało sie go wygrać....
in plus...
Jesus
Dodo
i chyba Nagatomo
to czego nam brakuje to napastnika z dryblingiem i szybkością i charakterystyce E2.
Icardi nie jest zły ale musi mieć koło siebie kogoś do gry.

Za dużo Palacio w pomocy a za mało w ataku...Kovacic zbyt przyklejony do lewej strony. Zbyt mało widoczny
Tak czy inaczej Mancini jest światełkiem w tunelu na lepsze jutro...
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: 12. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: andyvdm »

Klinsi jak zwykle broni swoich ulubieńców takich jak drewno i amator Icardi czy też totalne gówno z kraju kwitnącej wiśni. Dawno przestałem zwracać na to uwagę co i wam polecam.

Remis to sprawiedliwy wynik, wygrać równie dobrze mogła jedna jak i druga drużyna. Okazji ku temu nie brakowało. Najlepszy w naszej linii pomocy był dziś niewątpliwie Kuzmanović. Wiadomo, nie błyszczał jakoś szczególnie ale zagrał bardzo solidnie, miał z tego co widziałem 96% celnych podań, a to juz coś. Guarin nigdy nie będzie dobrym piłkarzem, jego boiskowe IQ dorównuje inteligencji słupka od bramki, zero zmysłu do gry kombinacyjnej, przeglądu pola, tylko wziąć piłę i kiwać się na przebój. Obi to wiadomo, dramat. No ale strzelił gola i można go śmiało stawiać na jednej półce z Ezequielem Schelotto, któremu ta sztuka również się powiodła.

Kovacić nie powinien grać na dziesiątce, zawsze znika kompletnie z gry. Ciskałem kiedyś gromy na Stramaccioniego za ustawianie Chorwata w głębi pomocy ale sympatyczny prawnik z Rzymu miał jednak całkowitą rację, właśnie tam powinien Mateo grać.

Co do ataku to nie ma się nad czym rozwodzić, zarówno Icardi jak i Palacio dni i wodorosty, Jeden jest juz wypalonym dziadem bez żadnych pozytywnych rokowań na poprawę a drugi to zwykłe drewno i bardzo przeciętny piłkarz przechodzący obok 90% meczów w których gra, wykreowany przez kibiców Interu na jakiś wielki talent, zupełnie nie wiedzieć dlaczego. Wystarczy spojrzeć na procent meczów w których grał a w których wpisywał się na listę strzelców, jest bardzo marny.

Bez porządnych wzmocnień daleko nie zajedziemy, napastnik oraz boki obrony są koniecznością w zimie. Dodo to jakiś cyrkowiec, profil Mauro Zarate na boku obrony, nic z niego nie będzie. O Nagatomo chyba nie muszę nic mówić.
luuki
Posty: 284
Rejestracja: 22 gru 2008, 16:24
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: 12. kolejka Serie A: Milan - Inter

Post autor: luuki »

nie na takie DERBI liczylem

mecz nijaki, choc na wiecej niz remis nie zasluzylismy

Szaraly powinien nas skarcic w koncowce.

Icardi, znowu, D N O...
ODPOWIEDZ