14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: Nen »

To już dziś. Start 20:45. Mecz jak finał, 3 pkt. na wagę złota. Wystarczy spojrzeć na tabelę ligową i terminarz drużyn z pierwszej dziesiątki, aby zrozumieć jak bardzo potrzebujemy wygrać.

To 4 mecz Interu Mancio, obyśmy tym razem nie musieli gonić wyniku. Jeśli ukłujemy pierwsi jestem spokojny. Udinese Stramy nie jest straszne, byliby w ciemnej pupie gdyby nie fenomenalny Di Natale, tego gościa musimy się obawiać.

W każdym razie, szykuje się ciekawy mecz, miłego oglądania i 3 pkt. życzę.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: Odet »

3 pkt !!! tylko i wyłącznie !!!
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: mediolan »

powiem tak naogladalem sie kompilacji Odina przed chwila i jak Inter dzis tego nie wygra to sie wkur... :)
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: pewny »

po dzisiejszych spotkaniach jesteśmy na 12 miejscu na 20 możliwych!

Udine na wyjazdach ma bilans 1-1-4, bramki 2-9 także też nie powala to na kolana... ogólnie nie wygrali żadnego z ostatnich 6 spotkań.

TYLKO 3pkt!
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: sampam »

Strama nas leje! O tempora, o mores!
luuki
Posty: 284
Rejestracja: 22 gru 2008, 16:24
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: luuki »

jak można coś ugrać jak sie ma takich zawodników jak NAGATOMO, palacio, ranokia(choć ten dziś nie grał źle), no jak, k**wa jak. Icardi w koncu strzelil ale w ciagu meczu nadal grał słabo.

Dobrze,że Dambrosio wrócił i zapewne to on bedzie grał w miejsce japonca

Ni ch*ja tu dałby Mourinho z takimi zawodnikami.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: miniu86 »

Niewiarygodnie, że nawet zmiana trenera nie ustrzegła nas przed porażką ze Stramą na Meazza. Taki los tego klubu.

Tak zupełnie na poważnie to mega destrukcyjny wynik w sytuacji gdy chyba każdy oczekiwał nowego startu i wygranej.
Nad Palacio już nawet nie będę się znęcał.
Kolejny kopniak w brzuch dla kibiców tego klubu.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: Odet »

gówno, ta 2 połowa to straszne gówno...

Nie wiem na co Mancio czekał z tymi 2 zmianami i dlaczego nie zdjął Palacio (ewidentnie mu wszystko przeszkadzało dziś)

Walka o pierwszą 10tkę trwa.

Pozdr.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: Seba »

Cofam wszystkie obraźliwe słowa skierowane ku Mazzarriemu. Myślałem, że problem tkwił głównie w nim. Jak widać z tych pokrak nie ma możliwości zbudowania drużyny. Sezon zaczął się dla nas od nowa...i chyba znowu się już skończył :D

Palacio i Nagatomo przechodzą samych siebie...
Obrazek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: MiRas. »

Z tymi kosmitami żaden trener nie ma prawa niczego osiągnąć. Wystrugany z drewna Pinocchia, hodowca jedwabników - Palaszjo, który sam się zastanawia co robi na murawie przy okazji odwalając manianę sezonu, amator Dodo, Nagatrololololo i reszta poprańców. To się nie może udać. I jeszcze prawnik, którego hobby to amatorska trenerka wygrywa z nami... na naszym stadionie. Nokaut.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: Nen »

Potrzeba 11 piłkarzy i bd dobrze
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: pewny »

luuki pisze:
Ni ch*ja tu dałby Mourinho z takimi zawodnikami.
nic dodać nic ująć ;)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: yoda79 »

Bzdury wypisujecie. Póki była siła, gra wyglądała dobrze. Fizycznie nie dajemy rady.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: Imrahil »

Rozczarowanie. Tak można w kulturalny sposób ocenić grę naszego zespołu. Wszystko wyglądało dobrze do straty bramki. Nagle wróciły betonowe demony. Strach w oczach, zażenowanie, brak chęci i sraczka w gaciach. Oswaldo i Medel, jedyni co grali do końca. Kolejna porażka w lidze,tym razem 1-2 u siebie ze Stramą (jak trafnie przewidziałem już latem). Na prawde człowiek się bardzo zniechęca oglądaniem tych pseudo-kopaczy. Warto wspomnieć o bardzo ciężkim, twardym i bezużytecznym złomie w kadrze. Ja wiem że kontuzję ograniczają wybór,ale widok Palacio w wyjściowej jedenastce to pierwszy karny minus dla Mancio. Dodo dziś pokazał, ze nie nadaję się do gry w takim zespole jak Inter. Wygląda to na kolejne zmarnowane pieniądze.
Handanović i Icardi. Jeśli jeszcze są warci jakiś sensownych pieniędzy, sprzedać.
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: NdOrom »

może chociaż Osvaldo da w mordę komuś na treningu. Widać że złość w nim kipie i w końcu nie wytrzyma. Za piękny opierdziel Nagatomo duży +!
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: Piekarz »

Dno.

Japoński ścierwojad bije już każdą pokrakę, jaką w tym klubie widziałem, a widziałem wiele. To jest naprawdę bardziej gówno niż piłkarz, zero szacunku dla tego amatora.

Palacio miał koszmarną pierwszą połowę roku, ale to, co wyrabia w drugiej, przechodzi moje najśmielsze wyobrażenia. W ataku jest gorszy chyba nawet od Forlana, a jeszcze dodatkowo wykłada patelnie przeciwnikom. Przedłużenie z nim kontraktu było posunięciem godnym inteligencji średnio rozgarniętego głowonoga. Wolałbym oglądać w ataku Materazziego albo dowolnego niedorobionego talenta z Primavery.

Nie chce mi się więcej pisać, widać było w pierwszej połowie, że Mancini tchnął w nich przynajmniej trochę zaangażowania, ale największe zaangażowanie nie pomoże z piłkarzami, którzy nie potrafią grać w piłkę.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: Nen »

NdOrom pisze:może chociaż Osvaldo da w mordę komuś na treningu. Widać że złość w nim kipie i w końcu nie wytrzyma. Za piękny opierdziel Nagatomo duży +!
I to właśnie najsmutniejsze, że włóczykij Osvaldo najbardziej przypomina piłkarza dawnego Interu. Potrzeba 5-6 transferów, których nie będzie, Thohir ma węża w kieszeni i FFP jako wymówkę.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: Klinsi64 »

NdOrom pisze:może chociaż Osvaldo da w mordę komuś na treningu. Widać że złość w nim kipie i w końcu nie wytrzyma. Za piękny opierdziel Nagatomo duży +!
szkoda,że sam też gówno pokazał :) wpierdol powinien zebrać Palacio który wygląda gorzej niż zeszłoroczny Milito,a to wyczyn godny Złotej Piłki...zgadzam się z yodą,że póki mieli siły dobrze to wyglądało,ale do k*** nędzy opaść z sił w 55 minucie? co oni robili w tym Pindolo?
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: hQ »

Ustawienie spoko, pierwsza połowa moim zdaniem ewidentnie nasza. Z sb dochodziły słuchy, że nawet najlepszy mecz w tym sezonie z naszej strony, z czym ciężko było się nie zgodzić: dużo więcej ruchu niż zwykle, szybsze podania, wyższy pressing. Oczywiście z takimi pierdołami jak Nagatomo, który podejmuje same złe decyzje, Palaci0, który częściej piłkę przyjmuje ręką niż nogą i po części Guarin (niebywały człowiek ma paraliż w nogach, byle oddać piłkę, a jak nie to zrobić cokolwiek by jej nie mieć przy nodze; asystę jednak ma) nie da rady wygrać nawet z Udinese, nawet u siebie, nawet gdy trenerem jest Strama, nawet gdy przeciwnik jest jednym z najgorszych drużyn na wyjeździe, nawet jak nie potrafi wygrać od 6 spotkań.

W skrócie: Mając 6-7 zawodników na boisku i 4-5 klaunów nie ma szans wygrać żadnego poważnego meczu. Po 14 kolejkach mamy 12 miejsce i 17 punktów. KOSZMAR, nawet w najgorszych snach bym nie pomyślał, że będzie AŻ TAK źle.
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: NdOrom »

pierwsza połowa rzeczywiście nie była zła. Brakowało niestety zimnej krwi i ostatniego podania. Zaangażowanie widać było u każdego. Pękło bo 1 bramce wszystko...
Swoją drogą niezła nędzą na ławce skoro zmiany dopiero po 85 min...
Strach się bać... Choć dodać trzeba, że przyjemniej ogląda się mecze niż za Mazzariego.
Nie rozumiem też do końca pojazdów na Dodo, który grał przyzwoicie...
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: andyvdm »

Obrazek
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: mediolan »

odkad wyebalismy stara gwardie byly "zmiany" zmiany zmiany zmiany ponoc na "lepsze" ale nie pyklo wiec wyebalismy morasia i znow "zmiany" zmiany zmiany zmiany ponoc na "lepsze" i ja nie twierdze ze zmiany to cos zlego i wgl ale podejrzewam ze bez tych wszystkich zmian przez te kilka lat z morasiem na glowie i stara gwardia ktora pykalaby za ciezkie miliony do 40stki nie upadlibysmy AZ TAK NISKO... do tej pory myslalem ze problem tkwi w trenerze ze Ci zawodnicy potrafia grac tylko potrzebuja kogos kto ich porozstawia i powie ty pilka kopac a oni bd grac ale widze ze nie ze wszyscy sie mylilismy to nie kwestia trenera tylko tych amatorow pilkarzykow a i tu obrazam amatorow bo sorry ale kurwa 2/3 forumowiczow zaprezentowalaby sie lepiej albo chociaz tak samo zamiast np takiego nagatomo lub palacio... ja juz nie wiem smiac sie ? plakac? a wiecie co jest najlepsze ? ze jesli jakims sposobem spadlibysmy do serie B to o czyms takim jak pieniadze i transfery definitywnie moglibysmy zapomniec i bylibysmy taka typowo druzyna ni cholery nigdzie nie pasujaca bo i za silna na serie b i za slaba na serie a...
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: Odet »

NdOrom pisze: Nie rozumiem też do końca pojazdów na Dodo, który grał przyzwoicie...
już piszę:
1. spier... kontrę 3 na 1
2.w obronie to jakaś pokraka (strzał Di Natale), dobrze że jego błędy tuszuje/ratuje JJ.

Już na spokojnie mogę napisać: w 1 połowie byłem pod wrażeniem: pressing, walka o każda piłkę, wymiana podań (szybka), czegoś takiego "szybkiej wymiany podań" nie widziałem od Mou czy tam Rafy.

W 2 połowie już nas nie było.

Pozdr.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: miniu86 »

Stan po pierwszej połowie dla Stramaccioniego był taki, że potrzebował cudu i doraźnej pomocy Interu żeby to wygrać i o dziwo oba te warunki zostały spełnione. Fernandesowi wyszedł instynktowny strzał, który pewnie w 9 innych próbach zakończyłby się niepowodzeniem, a później Therau został wypuszczony na sam na sam dzięki niedorzecznemu i nieudacznemu podaniu Palacio.

I mamy teraz do czynienia z sytuacją typu "wydawało się, że gorzej być nie może, że jesteśmy już na dnie, a tu niespodzianka. Znaleźliśmy coś jeszcze pod dnem" . Mieliśmy zacząć wygrywać, ale odłóżmy to jeszcze w czasie tak, żeby nie było już o co grać.
Rzygać się chce, tyle.
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: BAGGIO1 »

No cóż, niezły falstart Manciniego, po trzech meczach 1 pkt. Chyba właśnie dociera do niego w jakie bagno się wpakował :) Oczywistym jest, że mamy kolejny "przejściowy" sezon. Dużo będzie zależało od tego czy w styczniu Mancini dostanie dwóch-trzech piłkarzy, których faktycznie potrzebuje czy drugą część sezonu dalej będzie musiał pracować z amatorami.
Borowa
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2009, 00:19
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: Borowa »

Heh, nie trzeba było być piłkarskim ekspertem, żeby widzieć, że zmiana Mazzarriego na Manciniego nie zda się na wiele, chociaż widzę, że wielu tu jest takich co jednak liczyło na cud. Z pustego i Salomon nie naleje. Mamy po prostu mieszankę miernych i przeciętnych piłkarzy, więc coś tam wygramy, coś tam przegramy i będzie środek tabeli przy optymistycznym założeniu. Piłkarsko Inter jest najsłabszy odkąd pamiętam. Jeśli wyróżniającym się zawodnikiem jest Osvaldo, który uchodzi za przeciętniaka to jest to wyraźny sygnał, że coś tu nie gra. Jeśli już za Mazzariego widoczne były duże błędy indywidualne to znaczy to, że mamy słaby materiał piłkarski. Na naukę podstawowych elementów jest już za późno. Do tego wszystkiego mamy na ławce trenera, który od wielu lat prowadzi tylko bardzo mocne zespoły ligowe i głównie stąd brały się jego sukcesy.
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: NdOrom »

już piszę:
1. spier... kontrę 3 na 1
2.w obronie to jakaś pokraka (strzał Di Natale), dobrze że jego błędy tuszuje/ratuje JJ.



Jak dla mnie to trochę przesadna mimo wszystko krytyka. Ile on miał wczoraj przechwytów? Ile akcji do przodu szło jego stroną? Ile fauli na nim? Jak dla mnie transfer najbardziej zaskakujacy na + (co do Osvaldo to bylem przekonany od początku)
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: Don_Balon »

Mecz z dwoma obliczami Interu.
Pierwsza połowa wręcz rewelacyjna i mimo trochę chaotycznej gry, całkowicie dominowaliśmy i tylko cudem tak długo męczyliśmy 0-0 (poprzeczka, jakieś kosmiczne bloki obrońców). Szkoda, że nie strzeliliśmy 2 bramek, bo byłby to już zamknięty mecz. Kova w przeciwieństwie do ostatniego pokazywał się i szukał gry (inna pozycja), spoko Kuzma (choć lepiej gra przed linią obrony), świetnie Medel. Kulało ostatnie podanie (ile było tych „wrzut” na pierwszego obrońce?!) i wręcz prosiło się o kogoś na skrzydle. Udine oddało 2 celne strzały, wprost w koszyk Handy i nic nie wskazywało na dramat 2 połowy....

Po przerwie jakbyśmy oglądali inne zespoły. Inter po prostu opadł z sił, nie miał kto pociągnąć gry no i tragiczne błędy indywidualne. Bramek Udine to nie warto komentować, bo strzał życia i wykorzystanie swojaka Don Rodrigo. Poza tym Udine nic ciekawego nie pokazało i miałem wrażenie, że to najbardziej sami sobie przeszkadzamy.

Wręcz prosiło się o skrzydłowych.... od 06' kiedy zaczęła się era bocznych napastników, Inter całkowicie olał temat, a przykład Eto'o pokazuje jak dużo dani gracze wnoszą do gry. Poza tym gracze jak Yuto, Guarin (mimo genialnego dryblingu przy poprzeczce Kovy) bardziej komplikują grę niż wnoszą coś ciekawego. Widać, że zespół jest zamknięty na 352 lub 4132 i męczymy się wskutek braku ognia z przodu.

Mimo przegranej nie robię afery jak pół forum. Oczywiście pozycja w lidze to żart, jednak od momentu przyjścia Mancio, Inter chce się oglądać, coś się dzieje, nie ma tak perfidnego morderstwa spektaklu jak u WM.

Na plus na pewno Dodo, który coraz więcej wnosi do gry. Szkoda kontuzji.... ciekawe na ile wypadnie...

Non mollare mai!
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: Chuchu »

Gramy gorzej od przeciwnika - przegrywamy. Gramy lepiej od przeciwnika - przegrywamy. Gramy jak równy z równym - przegrywamy. Ja naprawdę nie pojmuję co tu by się musiało stać, żeby zacząć regularnie wygrywać mecze. A szkoda, bo z tak słabo grającym Napoli w tym sezonie można było spokojnie o podium powalczyć. O Palacio zostało już wszystko napisane, więc nie będę się już nad nim pastwił.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: Czarson »

Seba rozbawiles mnie tym, ze cofasz wszystkie pomyje wylane na Mazzarriego :D Wczesniej argumenty o niskiej jakosci naszych pilkarzy jakosc do ciebie nie trafialy a wszystko bylo wina trenera.

Co tutaj wiele pisac, znow brak 3pkt z przecietna druzyna. Trudno szukac na sile pozytywow i pisac, ze gralismy dobrze do 55min bo to nic nie znaczy. Sama gra wygladala niezle ale liczy sie tylko wynik. Nie potrafimy zabic meczu (kontra zmarnowana przez Dodo) do tego popelniamy katastrofalne bledy jak ten Palacio. Wynik musialbyc dla nas niekorzystny czesto rowniez szczescie sprzyja rywala ale jak to mowia szczesciu trzeba pomoc. Trzeba gruntownie przebudowac sklad, poraz kolejny ale trzeba to zrobic z nalezyta starannoscia sprowadzajac odpowiednich pilkarzy. Narazie nie mamy nic. Nasze wielkie talenty nie wnosza praktycznie niczego do gry poza kilkoma epizodami w sezonie. Jezel w zimie nie przyjdzie przynajmnniej 3pilkarzy do 1 skladu to nic sie nie zmieni do konca sezonu.

o Palacio "Przedłużenie z nim kontraktu było posunięciem godnym inteligencji średnio rozgarniętego głowonoga." ale kmiot
ODPOWIEDZ