14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: Seba »

Czarson pisze:Seba rozbawiles mnie tym, ze cofasz wszystkie pomyje wylane na Mazzarriego :D Wczesniej argumenty o niskiej jakosci naszych pilkarzy jakosc do ciebie nie trafialy a wszystko bylo wina trenera.
Przeczytaj jeszcze raz moj wpis i rusz glowa. To na prawde mie boli.
Obrazek
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: Czarson »

Seba. pisze:
Czarson pisze:Seba rozbawiles mnie tym, ze cofasz wszystkie pomyje wylane na Mazzarriego :D Wczesniej argumenty o niskiej jakosci naszych pilkarzy jakosc do ciebie nie trafialy a wszystko bylo wina trenera.
Przeczytaj jeszcze raz moj wpis i rusz glowa. To na prawde mie boli.
?
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: Piter »

Seba. pisze:Cofam wszystkie obraźliwe słowa skierowane ku Mazzarriemu. Myślałem, że problem tkwił głównie w nim. Jak widać z tych pokrak nie ma możliwości zbudowania drużyny. Sezon zaczął się dla nas od nowa...i chyba znowu się już skończył :D

Palacio i Nagatomo przechodzą samych siebie...
Nie wierzę w to co czytam ...
Wannabe
Posty: 65
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: Wannabe »

Proszę was, przecież wczorajsza pierwsza połowa w naszym wykonaniu to chyba najlepsza gra Interu jaką pamiętam. Mancini tchnął w drużynę nowego ducha (pressing, szybka wymiana piłki) i ja jestem optymistą. Oczywiście porażka boli, ale dajmy trochę czasu Roberto i zawodnikom (którzy muszą strzepnąć zaschnięty beton ze swoich trykotów).
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: sampam »

Proszę was, przecież wczorajsza pierwsza połowa w naszym wykonaniu to chyba najlepsza gra Interu jaką pamiętam.
To od kiedy kibicujesz Interowi?:D
Wannabe
Posty: 65
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: Wannabe »

Od Ranierego :D

Chodziło mi o to, że od bardzo dawna nie graliśmy tak "do przodu".
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: mediolan »

jesli mowisz powaznie ze od Ranierego to podobnie jak Mancio wpakowales sie w gowno po pas... znajdz sobie swoj wlasny kawalek i milego taplania sie w nim :) swoja droga juz mam do Cb jakis respekt bo malo ktory kibic XXI wieku wybralby sobie jako swoj ulubiony klub ktory jest na dnie lub do tego dna zmierza... raczej wszyscy ida na latwizne pieprzeni sezonowcy ...
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: Jaszczu91 »

Po wczorajszym spotkaniu obejrzałem sobie dziś finał LM z 2010... Tak dla poprawy humoru ;)
Ale my mieliśmy pakę... a teraz mamy padakę...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 14 kolejka Serie A: Inter- Udinese

Post autor: miniu86 »

Sytuacja w tabeli z groteskowej powoli zamienia się w dramatyczną. Inter od kilku lat pokazuje, że zawsze potrafi znaleźć sposób by nas zaskoczyć in minus. Czekam z niecierpliwością kiedy w końcu przyniesie satysfakcje w postaci serii przekonujących zwycięstw.

Wczorajszy mecz to raczej wynik nieudolności niż słabości tego zespołu. Mieliśmy wszystko by wygrać to spotkanie, a mimo to wyszło dokładnie na odwrót.
ODPOWIEDZ