6. kolejka LE: Qarabag - Inter

ODPOWIEDZ
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

6. kolejka LE: Qarabag - Inter

Post autor: miniu86 »

Tak jak podejrzewałem Mancini powołał rezerwy. Mecz o nic. Najprawdopodobniej przegramy lub zremisujemy.
Zamiast Osvaldo dałbym zagrać Palacio, który potrzebuje przełamania.
Jedyny pozytyw to być może 90 minut Bonazzolego i innych juniorów.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 6. kolejka LE: Qarabag - Inter

Post autor: Orzeu »

Quarabag gra o awans, więc to nie tak do końca mecz o nic - z ich strony na pewno będzie ambicja. Stawiam na porażkę.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 6. kolejka LE: Qarabag - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Nie słuchajcie Orzeła bo się nie zna. Wygramy 0:1
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: 6. kolejka LE: Qarabag - Inter

Post autor: AlwaysRemember »

Orzeu pisze:Quarabag gra o awans, więc to nie tak do końca mecz o nic - z ich strony na pewno będzie ambicja. Stawiam na porażkę.
Na porażkę bym nie stawiał, ale Qarabag pokaże zęby. Przynajmniej moim zdaniem.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 6. kolejka LE: Qarabag - Inter

Post autor: fcinter.pl »

INTER (4-4-2): 30 Carrizo; 14 Campagnaro, 6 Andreolli, 54 Donkor, 33 D'Ambrosio; 25 Mbaye, 44 Krhin, 90 M'Vila, 20 Obi; 97 Bonazzoli, 7 Osvaldo.

TAK WYGLADJA AKTUALNE REZERWY WIELKIEGO INTERU ALE BEKE MAM A WY
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: 6. kolejka LE: Qarabag - Inter

Post autor: AlwaysRemember »

Rozpiernicza mnie najbardziej Obi i Krhin. Ale liczą się jako wychowankowie, więc...
Wannabe
Posty: 65
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 6. kolejka LE: Qarabag - Inter

Post autor: Wannabe »

Bez jaj z tą pomocą. W rezerwach/primce nie ma żadnego ofensywnego, kreatywnego pomocnika?
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 6. kolejka LE: Qarabag - Inter

Post autor: fcinter.pl »

ROZWIĄŻMY TEN KLUB I ZACZNIJMY KIBICOWAĆ ATLETICO
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: 6. kolejka LE: Qarabag - Inter

Post autor: AlwaysRemember »

Szkoda Qarabagu, zasłużyli, żeby grać dalej.
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: 6. kolejka LE: Qarabag - Inter

Post autor: NdOrom »

Bardzo dobre posunięcie Manciniego. Pomijam daleką podróż i ryzyko ew. kontuzji, ale najważniejsze jest dbanie o MORALE drużyny. Czy ktoś zdawałby sobie sprawę jakby się czuli piłkarze powiedzmy pierwszej 11 gdyby tego meczu nie wygrali albo o zgrozo przegrali? A tak to gdybyśmy przegrali (jak dla mnie tak właśnie było zresztą;)) to zawsze można zwalić na już nie rezerwowy skład ale juniorów.
Do tego zawsze można było zobaczyć jak prezentują się Ci "predysponowani".
Co ciekawe zagraliśmy dosyć ciekawie w ustawieniu. Przy atakach z 4 w obronie przechodziliśmy w 3. Oddać trzeba Manicieniemu, że w tak krótkim czasie ich tego nauczył. Przecież w takim składzie już nigdy nie zagramy...
W wyjściowym składzie 6 wychowanków, 4 Włochów i 4 Murzynów;P
Carrizo - jakiś taki nieobecny jak dla mnie i rozkojarzony (vide wybicie na aut)
Campagnaro - jako PO średnio jak środek dużo spokoju
Andreolli - słuszny kapitan dzisiejszego meczu - najpewniejszy punkt. Właściwie bezbłędny. Jak zawsze powtarzam nr 3 jeśli chodzi o naszych obrońców obecnie.
Donkor - jak na debiut niezłe zawody. Widać chaos z powodu tremy, ale też potencjał w def. Trzeba się mu przypatrzeć
D'Ambrosio - po kontuzji widać było brak czucia piłki. Dużo strat i niepotrzebnych dryblingów. Mało też zaangażowania. Chyba najbardziej irytujący zawodnik dzisiaj. Na chwilę obecną do Dodo i Nagatomo się nieumywa niestety...
M'Baye - poprawny występ, bodajże dwa strzały. Dojrzale zagrał i asekuracyjnie.
Khrin - styl gry na Motte. Mało biegać i bez ryzyka. Choć strat w jego wykonaniu nie pamiętam za wiele. Jak na tak długi rozbrat z oficjalnymi meczami to i tak dramatu nie było.
M'Villa - miewa bardzo fajne podania i przegląd pola. Niestety miewa też i cienizne. Jak dla mnie problem z nim leży w.... wadze a właściwie nadwadze. Jak dla mnie potencjał ma o wiele większy niż Medel bo i o wiele więcej ma do zaoferowania kunsztu piłkarskiego aniżeli Chilijczyk. Być może większy rytm meczowy i będzie dobrze.
Obi - no walczy nasz Murzynek, nie powiem. Ale strasznie boli ten chaos w nim. Już sam nie wiem, czy to nieopierzenie wynika z wieku czy braku umiejętności...związku z wiekiem...
Osvaldo - średni mecz. Widać trochę współgracze mu nie pomagali;) Choć potrafił brać ciężar gry na siebie jako jedyny skutecznie;)
Bonazzoli - niestety nie pokazał za wiele. Chyba za szybką domagaliśmy się jego gry. Rozegrał pełne 90 min, na tle słabego zespołu i w zasadzie po jednym strzałem niewidoczny. Ma na szczęście jeszcze czas rozwinąć skrzydła, ale przed Palacio bym go jednak nie stawiał (nawet obecnego Palacio;))
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: 6. kolejka LE: Qarabag - Inter

Post autor: sempre_fci »

AlwaysRemember pisze:Szkoda Qarabagu, zasłużyli, żeby grać dalej.
Otóż to. Zwykla powtórka, ktora daja w TV rozwiewa wszelkie watpliwosci (sedzia ma prawo sie pomylic). Do tego 3-4 sekundy pozniej sedzia zza TV/Monitora daje znac glownemu i gol uznany... A tak to kwas :/
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 6. kolejka LE: Qarabag - Inter

Post autor: Klinsi64 »

meczu nie widziałem,ale trener Mancini stwierdził że chłopacy zagrali dobry mecz,a Karabach to bardzo dobry zespół,więc
wynik trzeba uznać za spory sukces ;)
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Re: 6. kolejka LE: Qarabag - Inter

Post autor: eKubaL »

sempre_fci pisze:
AlwaysRemember pisze:Szkoda Qarabagu, zasłużyli, żeby grać dalej.
Otóż to. Zwykla powtórka, ktora daja w TV rozwiewa wszelkie watpliwosci (sedzia ma prawo sie pomylic). Do tego 3-4 sekundy pozniej sedzia zza TV/Monitora daje znac glownemu i gol uznany... A tak to kwas :/
Kluby powinny zacząć wywierać presję na UEFA/FIFA. Moim zdaniem, Qarabag powinien się teraz domagać odszkodowania finansowego za tę decyzję. Kto im udowodni, że ten błąd nie przeszkodził im w zwycięstwie w Lidze Europy? Jakby UEFA miała kilkadziesiąt tego typu spraw w sądach to by może w końcu przejrzeli na oczy.

Szkoda mi Azerów, pokazali wolę walki do końca, wspierani przez kibiców, których było słychać przy każdym przyzwoitym zagraniu gospodarzy. Powinni grać dalej, a nie wiadomo dlaczego musieli się pożegnać z rozgrywkami.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 6. kolejka LE: Qarabag - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Nie ośmieszaj sie jakie odszkodowanie, o czym ty mówisz
KarabachAgdamFanclubPoland
Posty: 5
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Kontakt:

Re: 6. kolejka LE: Qarabag - Inter

Post autor: KarabachAgdamFanclubPoland »

eKubaL pisze:
sempre_fci pisze:
AlwaysRemember pisze:Szkoda Qarabagu, zasłużyli, żeby grać dalej.
Otóż to. Zwykla powtórka, ktora daja w TV rozwiewa wszelkie watpliwosci (sedzia ma prawo sie pomylic). Do tego 3-4 sekundy pozniej sedzia zza TV/Monitora daje znac glownemu i gol uznany... A tak to kwas :/
Kluby powinny zacząć wywierać presję na UEFA/FIFA. Moim zdaniem, Qarabag powinien się teraz domagać odszkodowania finansowego za tę decyzję. Kto im udowodni, że ten błąd nie przeszkodził im w zwycięstwie w Lidze Europy? Jakby UEFA miała kilkadziesiąt tego typu spraw w sądach to by może w końcu przejrzeli na oczy.

Szkoda mi Azerów, pokazali wolę walki do końca, wspierani przez kibiców, których było słychać przy każdym przyzwoitym zagraniu gospodarzy. Powinni grać dalej, a nie wiadomo dlaczego musieli się pożegnać z rozgrywkami.
A pamiętasz może, jaki był efekt walki Sionu z UEFA? :)

Tutaj cała sytuacja w dobrej jakości. http://my.mail.ru/mail/azeroyun/video/_myvideo/1.html

Potem wrzucę cały mecz, jeśliby kogoś interesowało... Bo patrząc po shoutboxie spotkanie Was (delikatnie mówiąc) nie zachwyciło :D

--
Prawda jest taka, że błąd jak najbardziej przeszkodził. Tym bardziej, że natychmiast po anulowaniu bramki sędzia zakończył mecz. Niestety na 99% nic się nie zmieni i największego sukcesu w historii azerskiej piłki klubowej nie będzie :/
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 6. kolejka LE: Qarabag - Inter

Post autor: Piekarz »

Obrazek

Przepraszam, jeśli moje pytanie wyda się komuś nietaktowne, ale o co tu kurwa chodzi i jak to jest możliwe?
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: 6. kolejka LE: Qarabag - Inter

Post autor: NdOrom »

Na fejsie mozna sobie zasponsorwac Like. Nic nowego;)
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: 6. kolejka LE: Qarabag - Inter

Post autor: andyvdm »

Patrząc po lajkach 95% użytkowników którzy klikneli to Azerowie i tym podobni
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 6. kolejka LE: Qarabag - Inter

Post autor: Piekarz »

NdOrom pisze:Na fejsie mozna sobie zasponsorwac Like. Nic nowego;)
No już bardziej do uwierzenia jest że Karabach ma w Polsce fanklub i 2,5 tysiąca fanów niż że ten fanklub sobie sponsoruje lajki na fb.
andyvdm pisze:Patrząc po lajkach 95% użytkowników którzy klikneli to Azerowie i tym podobni
Pozostałe 5% i sam fakt istnienia tego fanpage'a i tak pozostaje dla mnie zagadką nie z tej ziemi.
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: 6. kolejka LE: Qarabag - Inter

Post autor: NdOrom »

są sposoby na darmowe podbijanie;)
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Re: 6. kolejka LE: Qarabag - Inter

Post autor: interfann »

mozna zatagować że to Azer ale wysłać like z Tajlandii za 100$=1k lików
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
KarabachAgdamFanclubPoland
Posty: 5
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Kontakt:

Re: 6. kolejka LE: Qarabag - Inter

Post autor: KarabachAgdamFanclubPoland »

Jedno zasadnicze pytanie: po jaką cholerę? :P To nie jest strona jakiejś instytucji (typu kochany ZUS :D ) albo korporacji, tylko strona gromadząca ludzi lubiących piłkę. ;)
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Re: 6. kolejka LE: Qarabag - Inter

Post autor: mediolan »

ale nie no tak szczerze powiedz co sklonilo nie mowie o tych azerach ale was ludzi z Polski do kibicowania temu klubowi? wybraliscie go dla beki? a moze (nie wiem nie interesuje mnie nasza ekstraklasa) ten Karabach dojechal w jakims meczu nie wiem Legie Lecha Wisle jakis klub ktorego nienawidzicie ? bo naprawde jest dla nas zagadka skad sie to wzielo :)
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: 6. kolejka LE: Qarabag - Inter

Post autor: Kubus »

http://sport.wp.pl/kat,1754,title,Wisla ... &_ticrsn=3


Wisła kiedyś zaliczyła wpadkę, chyba najpopularniejszą obok Levadii Tallin. Pewnie stąd ten fanpage. Jakiś kibic Legii, Lecha bądź Cracovii to najprawdopodobniej założył.
KarabachAgdamFanclubPoland
Posty: 5
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Kontakt:

Re: 6. kolejka LE: Qarabag - Inter

Post autor: KarabachAgdamFanclubPoland »

Prawdopodobieństwo nie zawsze jest nieomylne ;)
mediolan pisze:ale nie no tak szczerze powiedz co sklonilo nie mowie o tych azerach ale was ludzi z Polski do kibicowania temu klubowi? wybraliscie go dla beki? a moze (nie wiem nie interesuje mnie nasza ekstraklasa) ten Karabach dojechal w jakims meczu nie wiem Legie Lecha Wisle jakis klub ktorego nienawidzicie ? bo naprawde jest dla nas zagadka skad sie to wzielo :)
Dojechał Wisłę, dojechał Piasta, Rosenborg, Twente, Dnipro itd. A jest przecież z Azerbejdżanu, którego mistrz dostał kiedyś oklep 8:0 od Widzewa. Rozwinęli się i to nieźle ;)

Strona powstała dla beki, z czasem okazało się że wygrana z Wisła to nie przypadek, więc żyje dalej i się rozwija ;)
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 6. kolejka LE: Qarabag - Inter

Post autor: Klinsi64 »

Jeszcze kilka kretyńskich decyzji w Interze i przybędzie Wam jeden wierny fan.
KarabachAgdamFanclubPoland
Posty: 5
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Kontakt:

Re: 6. kolejka LE: Qarabag - Inter

Post autor: KarabachAgdamFanclubPoland »

Zarząd to tylko zarząd. Klub był przed nimi i będzie istniał, gdy odejdą. Każdy zły okres kiedyś mija ;)
ODPOWIEDZ