16. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Don_Balon »

Nie wyobrażam sobie takiego powrotu za czasów WM! Już od paru meczy widać większą determinację graczy, zadziorność, po prostu chęci do wygrywania meczy. Niestety dziś Mancio zawalił 1 połowę swoim 4-4-2, które totalnie zblokowało Inter - Kova schowany, skrzydła zbyt nieogarnięte i statyczne, atak odcięty od gry. Po zmianie ustawienia, stworzono masę powierzchni dla bocznych obrońców, który mieli dużo miejsca - z odmiennym skutkiem, DD rozwinął skrzydła, Yuto parodiował. Kova zyskał ludzi do gry i od razu miał do kogo zagrać (w 1 połowie trzy razy świetnie wychodził, ale zwalnił, bo nie miał z kim grać), śmieszy trochę jego strzelanie - z akcji tak omija strzały, że szok (zwłaszcza w 1 połowie, gdzie miał 2 piłki na 18m.), a tu piękne wyknięcie po rożnym. Trochę inaczej patrzę na grę Icardiego i widziałem masę pozytywów - trochę lepsze podanie Kovy i strzeliłby bramkę i byłby bohaterem itd... Oceniając jego grę trzeba uwzględnić jego 9ową charakterystykę i tylko momentowe aktywności.
Jak dla mnie najgorszy Rano i Yuto. Guarin całkowicie schowany za Mateo, a co gorsza, praktycznie bez żadnej determinacji... Kitajec to w sumie na swoim poziomie. Największym ogórem jest Rano, który praktycznie w każdym meczu robi babole - dziś zawalił obie bramki. JJ musi nadganiać za całą obronę, a brak bloku przy drugiej bramce zdarza się nawet najlepszym stoperom.

Szczególne uznanie składam na DD, który pokazał co to waleczność determinacja i boiskowa agresja! Także JJ mocno nakręcał zespół, natomiast Bona pokazał charakterek - junior wchodzący w takim meczy pokazuje więcej złości niż "gwiazda" Guarin...

Jak mówił Mancio,, niczego nie da się zmienić w miesiąc. Liczę na jakieś niespodzianki w styczniu, a może nawiążemy walkę o pudło.

Pazza Inter!
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Klinsi64 »

Don Balon pisze: Największym ogórem jest Rano, który praktycznie w każdym meczu robi babole - dziś zawalił obie bramki. JJ musi nadganiać za całą obronę, a brak bloku przy drugiej bramce zdarza się nawet najlepszym stoperom.
Przecież Jesus to ten sam poziom co Ranocchia,kiedy to w końcu do Was dotrze?
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Orzeu »

klinsi pisze:
Don Balon pisze: Największym ogórem jest Rano, który praktycznie w każdym meczu robi babole - dziś zawalił obie bramki. JJ musi nadganiać za całą obronę, a brak bloku przy drugiej bramce zdarza się nawet najlepszym stoperom.
Przecież Jesus to ten sam poziom co Ranocchia,kiedy to w końcu do Was dotrze?
kiedy do Ciebie w końcu dotrze, że Jesus to nasz najlepszy obrońca?
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Nen »

Jesus ma talent i duże umiejętności, ale stoper w tym wieku potrzebuje doświadczonego, ogarniętego partnera. Ja proponuję Rolando.

Nie, żebym usprawiedliwiał na siłę Juana, mógł się lepiej zachować przy dwóch bramkach, ale stwierdzenie, że gra na poziomie Ranocchii jest mocno przesadzone. Rano jak to Rano, potrafi zagrać kozacki mecz a potem sieknąć babola. Mamy za mało jakości z przodu, aby pozwolić sobie na taka nonszalancję z tyłu.

Rolando, Rolando, Rolando - nie grał pół roku, ale jak trafił do nas w zeszłym sezonie to też po w zasadzie braku gry.
Po dzisiejszym meczu stałem się ponadto entuzjastą pomysłu wymiany Guarina na Lennona.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Klinsi64 »

Nen pisze:Jesus ma talent i duże umiejętności, ale stoper w tym wieku potrzebuje doświadczonego, ogarniętego partnera. Ja proponuję Rolando
Po dzisiejszym meczu stałem się ponadto entuzjastą pomysłu wymiany Guarina na Lennona.
Ranocchia też ma talent i umiejętności...podglądał Lucio,Samuela,Chivu,Cordobę,Materazziego nic to nie dało...Ausilio " Lennon nas nie interesuje,Guarin jest nietykalny" ;)
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Don_Balon »

Bo Rano to się najbardziej przypatrywał Chivu....
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Czarson »

eKubaL pisze:
Czarson pisze: Nie mamy szans na 3 miejsce to oczywiste, nawet mimo 3dobrych transferow w ziemie. Nie zapominajcie, ze zajecie 3 miejsca nie daje bezposrednio gry w LM...

Brednie - gdzie byłby Inter gdybyśmy potrafili pokonać ostatnie w tabeli Parmę i Cagliari? Przyzwoity napastnik, który zastąpi Palacio, boczny obrońca i rozgrywający i jedziemy.



Warto było obejrzeć dzisiejszy mecz, w końcu cała drużyna walczyła do ostatnich minut. Mi najbardziej zapadła w pamięć sytuacja kiedy Bonazzoli pobiegł za piłką na aut i podał ją jednemu z piłkarzy Lazio, w końcu było widać determinację.
Gdybyśmy...W rundzie wiosennej jeszcze nie raz stracimy w głupi sposób punkty...Chciałbym być jeszcze taki naiwny jak ty. Transfery i jedziemy:) Poza tym tak jak napisałem, trafiając w barażach na drużynę z Anglii/ Hiszpanii czy Niemiec nasze szanse są nikłe.

@up podpatrywał Chivu :D:D
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Minister »

Swieta racja Orzeu, ale niektore pokemony z tej strony tego nie ogarniaja.
Piekarz juz idealnie podsumowal takich osobniokow i poslal im soczystego falusa-brawo Piekarz.

Wreszcie z przyjemnoscia ogladalo sie mecz w naszym wykonaniu i to za sprawa duzego zaangazowania zawodnikow, nawet jak komus nie szlo, to nikomu nie mozna odmowic walki i zwyczajnego zapier dalania.

Nie bede rozkladal wszystkich zawodnikow na czynniki pierwsze ale:

-jezeli chcemy miec w druzynie tego ubogiego umyslowo jak i pilkarsko Wietnamca to, albo walczymy w federacji zeby linia koncowa boiska, tego paralityka nie dotyczyla i ewentualna strata pilki wynikala ze zderzenia z banda, ewentualnie z trybunami, albo niech zrobia z niego maskotke klubowa i niech zapierdziela dookola boiska to chociaz bedzie pozytek ze sprzedazy pamiatek z podobizna tego blazna.Innego rozwiazania dla niego nie widze.

-jako jeden z najwiekszych obroncow Guarina i "talentu" Icardiego z tego miejsca wszystkich goraco przepraszam, ogladanie dokonan tych dwoch asow przestworzy doprowadzilo do tego, ze moja szafa stracila szuflade, fakture za naprawe przesle do tych dwoch miernot.Ktos chce Icara?Sprzedac jak najszybciej, Guaro niech ktos bierze za darmo, a jak bedzie trzeba to z wlasnej kieszeni doplace!!

O pozytywach w naszej druzynie pisac nie musze, kazdy doskonale widzial, kto potrafi prosto kopnac pilke i na kim mozemy opierac dalsza odbudowe tego klubu.

-bym zapomnial...jak te imbecyle w C+ nie przestana sie kompromitowac i pier dolic kocopolow rodem z Gow*na Wyborczego lub innych "Faktow", przysiegam zaczne zbierac podpisy, aby ich zmienili, a trolling skrzynki C+ nie bedzie mial konca.Zaraz po karle najslabsze ogniwo wczorajszego meczu!

Widze swiatelko w tunelu, widze druzyne, widze checi, widze znaczaca poprawe gry kilku zawodnikow, co wazne zaczynam realnie dostrzegac 3 miejsce w tabeli.
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: BAGGIO1 »

Co tu wiele pisać. Mancini przychodząc powiedział, że nie ma czarodziejskiej różdżki no i sprawdza się to w 100%. Z niektórych amatorów, którzy znajdują się w naszej kadrze (ba, mało tego - muszą grać w podstawowej 11-nastce) nie zrobi profesjonalnych piłkarzy. Kadra jaka jest każdy widzi. Zbyt wiele mamy braków by bić się na poważnie o awans do LM. Z kolei zbyt skąpego właściciela, wystraszonego FFP żeby szło to naprawić w styczniu.

Jedno co cieszy - wróciła mi chęć do oglądania Interu. Co by nie mówić zespół ma wreszcie jakąś tożsamość, charakter i jaja. Skoro te cechy ma trener to potrafi przelać je na drużynę. Chyba nikomu nie trzeba przypominać jak było za poprzednika? Jestem pewny, że gdyby wczoraj na ławce siedział WM, dziś po porażce 0-2 przeczytałbym "Lazio to bardzo silny zespół, mają klasowych piłkarzy" ... i te dalsze brednie w jego stylu.

Zasadniczą kwestią jest to czy ET zacznie wreszcie wydawać realne pieniądze na wzmocnienia czy nadal będzie skupiał się na marketingowym bełkocie i pozornych działaniach, które może i są ważne, ale w momencie kiedy drużyna ma silną markę. My niestety musimy ją odbudować, a do tego niezbędne są $$$
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Klinsi64 »

Minister pisze:Swieta racja Orzeu, ale niektore pokemony z tej strony tego nie ogarniaja.
Piekarz juz idealnie podsumowal takich osobniokow i poslal im soczystego falusa-brawo Piekarz.

Wreszcie z przyjemnoscia ogladalo sie mecz w naszym wykonaniu i to za sprawa duzego zaangazowania zawodnikow, nawet jak komus nie szlo, to nikomu nie mozna odmowic walki i zwyczajnego zapier dalania.

Nie bede rozkladal wszystkich zawodnikow na czynniki pierwsze ale:

-jezeli chcemy miec w druzynie tego ubogiego umyslowo jak i pilkarsko Wietnamca to, albo walczymy w federacji zeby linia koncowa boiska, tego paralityka nie dotyczyla i ewentualna strata pilki wynikala ze zderzenia z banda, ewentualnie z trybunami, albo niech zrobia z niego maskotke klubowa i niech zapierdziela dookola boiska to chociaz bedzie pozytek ze sprzedazy pamiatek z podobizna tego blazna.Innego rozwiazania dla niego nie widze.

-jako jeden z najwiekszych obroncow Guarina i "talentu" Icardiego z tego miejsca wszystkich goraco przepraszam, ogladanie dokonan tych dwoch asow przestworzy doprowadzilo do tego, ze moja szafa stracila szuflade, fakture za naprawe przesle do tych dwoch miernot.Ktos chce Icara?Sprzedac jak najszybciej, Guaro niech ktos bierze za darmo, a jak bedzie trzeba to z wlasnej kieszeni doplace!!

O pozytywach w naszej druzynie pisac nie musze, kazdy doskonale widzial, kto potrafi prosto kopnac pilke i na kim mozemy opierac dalsza odbudowe tego klubu.

-bym zapomnial...jak te imbecyle w C+ nie przestana sie kompromitowac i pier dolic kocopolow rodem z Gow*na Wyborczego lub innych "Faktow", przysiegam zaczne zbierac podpisy, aby ich zmienili, a trolling skrzynki C+ nie bedzie mial konca.Zaraz po karle najslabsze ogniwo wczorajszego meczu!

Widze swiatelko w tunelu, widze druzyne, widze checi, widze znaczaca poprawe gry kilku zawodnikow, co wazne zaczynam realnie dostrzegac 3 miejsce w tabeli.
trochę racji,ale w większości bełkot ;)
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Odet »

cóż ja też uważam że JJ i Rano to ten sam poziom,

z tym że ja w przeciwieństwie do większości uważam, że to nie jest niski poziom.
Owszem obojgu zdarzają się balole (a komu nie), ale też mają sporo dobrych odbiorów, przechwytów, główek, a do tego dobre wyjścia do przodu i w przypadku Rano nawet bramki.

Zapytajcie kibiców innych drużyn, (albo zobaczcie jakiś mecz), jakiego babola potrafi strzelić Kielon, Bonucci, Rami, Mexes, Albiol.

Problemem Rano i JJ niewątpliwie był/jest brak bocznych obrońców na poziomie (zwłaszcza lewa strona, teraz kiedy wrócił DD, prawa wydaje się dobra), przez co muszą zapier... na bokach (zwłaszcza JJ) Przy 4 obrońcach, ważna jest też gra def pomocnika (jego brak pokazała wczoraj 1 połowa)
Przypominam zapominalskim, że w formacji Mazzarra (3 obrońców z tyłu), Ranbo i JJ grali dobrze, to Vidic psuł niemiłosiernie.

Pamiętajcie że Rano nie grał w pamiętnym 1:4 z Cagliari, to Vidic (i niestety JJ) dał popis.

Pozdr.
Borowa
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2009, 00:19
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Borowa »

Czy tylko ja mam takie wrażenie, że Ranocchia dostaje w każdym meczu jakiegoś krótszego lub dłuższego paraliżu? Przecież obie bramki Lazio to jego zasługa, najpierw błąd w ustawieniu i krycie na raz, a potem nie wiadomo dlaczego zawahał się przed odbiorem i Anderson wyglądał jakby mijał pachołki na treningu. Nie ma go co tłumaczyć słabą grą bocznych obrońców. On ma jakiś problem w głowie - środkowy obrońca nie może się wahać przy interwencjach. Już lepiej, żeby robił błędy niż nie robił nic.

O Icardim nie się nie rozwodzę, bo od początku pisałem że to drewniak i gwiazdor, który chodzi po boisku, nie pokazuje się do gry i nic nie daje drużynie. Palacio może miał problem ze strzelaniem, ale przynajmniej mu się chce.

Guarin to po prostu boiskowy głupek. Umiejętności ma, tylko szkoda że głowy nie używa, nie wygląda na to aby miał zacząć. Strzela kiedy ma podać, podaje kiedy ma strzelać i bardzo głupio traci piłki.

Kovacić to jest największy talent jaki w Interze widziałem od wielu lat. Niebywałe boiskowe cwaniactwo jak na jego wiek. Atakowany przez trzech zawodników, albo szybko przeniesie ciężar gry, albo da się sfaulować. Szkoda, że tak rzadko strzela, bo nawet do tego ma możliwości jak widać. Ciężko go będzie zatrzymać w Interze przy takich wynikach.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Czarson »

Piekarz pisze:
Bardzo podobał mi się w dzisiejszym meczu pewien kutas. Tak tak, chodzi mi o tego kutasa, którego Kovacić wsadził dziś z impetem w dupę niektórym użytkownikom tej strony.
Napisałeś to tak jakby tych osób było wiele a ty jako jeden z nielicznych trwałeś przy Mateuszu. Prawda jest taka że 90% userów udzielających się na tej stronie a są to często ludzie nie mający pojęcia o piłce doskonale zdawała sobie sprawe z tego,że Chorwat w piłke grać potrafi... Mimo to doceniam ten patetyczny ton.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Jaszczu91 »

Minister pisze:
-bym zapomnial...jak te imbecyle w C+ nie przestana sie kompromitowac i pier dolic kocopolow rodem z Gow*na Wyborczego lub innych "Faktow", przysiegam zaczne zbierac podpisy, aby ich zmienili, a trolling skrzynki C+ nie bedzie mial konca.Zaraz po karle najslabsze ogniwo wczorajszego meczu!
Mam to samo. Jak mecz komentuje Milko to nie da się wytrzymac... Yuto/Yugo/yuko Natatomo/Nagamoto to jest mistrzostwo w jego wykonaniu. I słynne AC Torino... Już wolę Lipińskiego. Mimo że jufek to przynajmniej ogarnięty.

Co do meczu to można powiedzieć tylko Pazza Inter Amala.
Kovacić zagrał tak jak każdy z nas chce żeby grał co tydzień. Handanović po serii wybronionych kilku meczów z rzędu wczoraj pracował jako ręcznik. Gra obronna tragedia. Pomysł Mancio z zestawieniem 11 dramatyczny. Wniosek jeden. Inter musi grać z dwójką wyjadaczy typu Medel zapierdzielających w defensywie tak żeby Maestro Kovacić mógł sobie hulać w ofensywie do woli. Jednak potrzebnych jest trzech napastników przed nim żeby miał z kim zagrać. Bo jak widzę takie obrazki jak z 1połowy kiedy Kova chce wyprowadzić kontrę i nie ma z kim zagrać to po prostu siąść i płakać...
Zimą musi przyjść zawodnik o charakterystyce Cerciego, czy Lavezziego i ustawienie 4-3-3 powinno działać. Na Guarina nie chce już patrzeć. Mam wrażenie że wyższe IQ ma nawet wspomniany wyżej pan redaktor ,,GrzegorzyyyyyyyyyMilko".
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Piekarz »

Czarson pisze:
Piekarz pisze:
Bardzo podobał mi się w dzisiejszym meczu pewien kutas. Tak tak, chodzi mi o tego kutasa, którego Kovacić wsadził dziś z impetem w dupę niektórym użytkownikom tej strony.
Napisałeś to tak jakby tych osób było wiele a ty jako jeden z nielicznych trwałeś przy Mateuszu. Prawda jest taka że 90% userów udzielających się na tej stronie a są to często ludzie nie mający pojęcia o piłce doskonale zdawała sobie sprawe z tego,że Chorwat w piłke grać potrafi... Mimo to doceniam ten patetyczny ton.
Zweryfikuj swoje pojęcie słowa "niektórzy", obecne masz bardzo kiepskie.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Czarson »

Spanikowałeś, nie oszukujmy się. Osoby te można policzyć na palcach jednej ręki.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Piekarz »

Ciągle nie zweryfikowałeś, zachęcam to uczynić jeszcze przed napisaniem kolejnego głupkowatego posta.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Czarson »

Piekarzu drogi a może to ty się pokusisz o zweryfikowanie. Chyba, że ForzaInter1g jest dla ciebie całym światem.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Piekarz »

O, teraz już "niektórzy" to "cały świat". Dobra, jednak nie weryfikuj, bo jest coraz gorzej. Z mojej strony koniec, przekroczyłem już dopuszczalną dzienną liczbę odpowiedzi na debilne zaczepki.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Czarson »

Napisałem, że 10% a nie "niektórzy". Cały świat dlatego, że praktycznie jedynym krytykantem jest Forza (powinieneś to zrozumieć, uważasz się niemalże za człowieka oświecenia). To nie są zaczepki po prostu nikt Kovacicia nie krytykuje wiec komu on miał wbić tego "kutasa"?

pozdr.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Piekarz »

:lol: To JA napisałem "niektórzy" człowieku ociemnienia, a ty jakimś magicznym sposobem wywnioskowałeś, że piszę o "wielu", a następnie że o całym świecie. Teraz rozumiesz? I nie, ani praktycznie, ani teoretycznie Forza nie był jedynym, który w ostatnich tygodniach krytykował Kovacicia, choćby nie wiem jak bardzo ci to do tezy pasowało.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Czarson »

Człowieku oświecenia miło, że ustaliłeś kwestie jasne i niewymagające rozstrzygnięcia, brawo. Tych osób mimo wszystko była garstka a ty piszesz jakbyś się zbuntował całemu światu, teraz rozumiesz? Koniec offtopu, odosilem sie tylko do tej kwestii ale jak zwykle ego nie pozwalało ci odpowiedziec inaczej niz za pomoca pseudointelektualnego bełkotu.

Miłego wieczoru serdeczny kolego
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Minister »

Czy to byli "niektorzy" czy "caly swiat" nieistotne...nie zmienia to faktu, ze nalezy sie im soczysty kutas w dupe-z tym chyba obaj sie zgodzicie? ;)
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Piekarz »

Czarson pisze:Koniec offtopu, odosilem sie tylko do tej kwestii ale jak zwykle ego nie pozwalało ci odpowiedziec inaczej niz za pomoca pseudointelektualnego bełkotu.
Masz jakieś kompleksy albo fobie na tym tle? Pisałem do ciebie normalnym, bardzo prostym językiem. No nara.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: fcinter.pl »

MINISTER DLACZEGO UDAJESZ MADREGO BEDAC JEDNOCZESNIE ZWYKLYM WLOSCIANEM Z PROWINCJI?
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Minister »

Przepraszam lordzie Caps Lock-a.

PS.Cala strona do kasacji.
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: 16. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: sempre_fci »

Jedyne co warte odnotowania z tego meczu to walka do konca i wyszarpany punkt.
Progres widac, zapewne drugie pol sezonu bedzie lepsze. Ale czy to wystarczy zeby bic sie o 3 miejsce?
ODPOWIEDZ