22. kolejka Serie A: Inter - Palermo

mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: mediolan »

kurde wszyscy licza na Podolskiego i Shaqa a bardziej podoba mi sie gra Brozovicia i Santona... Brozovic dzis pozyczył chyba jakies "leki" na astme od Bjoergen :D A Icar ehh mowcie co chcecie stoi gówno robi ale te 20 bramek to chyba nie slowa rzucone na wiatr.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: MiRas. »

BRO-ZO-VIĆ! Jak jeszcze miesiąc temu nie wiedziałem czy to nazwa regionalnej bałkańskiej potrawy, czy może jakiś piłkarz, tak teraz już wiem, że to jest zawodnik o piekielnie dużych możliwościach. Dzisiaj był po prostu wszędzie, człowiek orkiestra. Pierwszy skład murowany. Zawodnik z pomysłem, umiejętnościami, z chęcią. Na plus również Shaqiri, waleczny Medel, Santon, JJ. Kapitan Bomba dzisiaj wybitnie upodobał sobie podania do Handanovicia, Dodo... nawet nie chce mi się o nim pisać, Palacio bardzo słabiutki, Icardi... pierwsza połowa spędzona jakieś 200 km od Mediolanu, w drugiej połowie dwie bramki, czym pozamykał usta krytykom na tydzień.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Piter »

WSZYSTKO PRZEANALIZOWAŁEM. Wygranej Interu byłem pewien i pisałem, że ICARDI strzeli 2 bramki, a oto dowód.

Obrazek

Do tego chciałbym dodać, że kilka dni wcześniej pisałem jako pierwszy o powrocie BVB co stało się faktem i klub z Dortmundu rozpoczyna zwycięski marsz ku górze tabeli.
Ostatnio zmieniony 8 lut 2015, 23:43 przez Piter, łącznie zmieniany 1 raz.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Odet »

Wreszcie dobry mecz !!! (duża w tym zasługa Palermo, które zagrało otwartą piłkę).

Podobała mi się gra Miętusa, bo biegał po całej połowie przeciwnika, a nie tak jak zwykle po polu karnym.

Brozovic WSPANIAŁY !!!

Pozdr.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Klinsi64 »

Brozovic jednym meczem przyćmił 3 lata Kovacica w Interze:D chłop był wyraźnie zniesmaczony tym co Mateusz pokazał w te 10 minut :D
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Kubus »

Stop podnieceniu, jedna jaskółka wiosny nie czyni. Wszystko chyba zostało napisane, Brozović MVP, Icardi zamyka usta krytykom, Santon i Shaqiri w przeciwieństwie do Podolskiego pokazują na boisku, że przyszli tutaj bo mają wielki głód gry. Davide bardzo solidnie i na chwilę obecną jednak ciesze się, że do nas wrócił. Xherdan znów dwoił się i troił, zabiegał sam całą drużynę Palermo. W destrukcji solidny dzisiaj Medel, chociaż bez fajerwerków. Ostatni do pochwały Juan Jesus. Ranocchia przeciętnie, neutralnie, ważne, że bez baboli. Na minus Palacio, Nagatomo i Dodo. Czekamy aż wróci D' ambrosio.

Teraz ciężki wyjazd do Bergamo. Kolejna drużyna po Palermo z którą gra się nam ciężko. Serce mówi zwycięstwo, rozum mówi remis.
gulaszowaamino

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: gulaszowaamino »

Gdyby Dybala nie okazał się kmiotem i strzelił z pół metra do pustej w 50 minucie to zacząłby się zapewne nasz koszmar, no ale mamy te 3 punkty, wynik 3:0 i spoko. Teraz tydzień euforii, po czym pojedziemy do Bergamo i przegramy.

Dziś na plus:
1. Brozović. No niemożliwy koleś. Kovacić może mu buty wiązać przed meczem. O ile się chłopaczyna nie dostosuje się do poziomu otoczenia to mamy pomocnika na lata. Wyborny box-to-box.
2. Shaqiri za bardzo groźne dośrodkowania z rożnych.
3. Icardi za dwie ładne bramki, szczególnie druga. Ma ten instynkt snajpera, ale jest kurewsko drewniany.
4. Santon. Niby bez rewelacji, ale nawet bez kondycji zostawia w tyle kmiotów typu Dodo, Nagatomo czy człowiek-widmo Jonathan. Osiągnie dobrą formę fizyczną, po kontuzji wróci DD i jakoś dogramy ten sezon z takimi bokami.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Jaszczu91 »

Wreszcie :) wreszcie mecz Interu dało się oglądać. A dało się go oglądać bo za grę odpowiadał Brozovic. Dla mnie nie był to wcześniej anonim i wiedziałem że to piłkarz z potencjałem. Taka ósemka jakiej nam brakowało. Ale dziś zagrał kapitalne spotkanie zarówno w odbiorze jak i w rozegraniu piłki. Inteligencja tego piłkarza niesłychanie mi się podoba. Nie szybko biega ale jest wszędzie... to dlatego że szybko myśli :) takich piłkarzy lubie. Kluczową rolę odgrywa też fakt że nie przygotował go do sezonu Mazzarri... i ma siłę na grę po 90.

Paradoks tego meczu. Gole zdobywają Guarin i Icardi. Piłkarze którzy przed tygodniem kłócili się z kibicami. Czyżby dziś bardziej im się chciało coś udowodnić? Od razu widać efekty...

Na plus też Shakiri który powoli się rozgrywa. Dobry Santon który nie grając przez kilka miesięcy w piłkę i tak wciąga Dodo i Yuto dupa... Powrót Jesus i czyste konto to też nie przypadek. Oby to zwycięstwo nie było przypadkiem tylko początkiem lepszej gry.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Chuchu »

klinsi pisze:Brozovic jednym meczem przyćmił 3 lata Kovacica w Interze:D chłop był wyraźnie zniesmaczony tym co Mateusz pokazał w te 10 minut :D
Obaj Chorwaci to zdecydowanie zawodnicy o ogromnym potencjale i trzeba na nich regularnie stawiać. Mam nadzieję, że Marcelo nie obniży lotów szybko po transferze do nas, bo wielu zawodników miało tu dobry początek po czym szybki zjazd.

Mecz w wykonaniu naszych mógł się podobać, zdecydowanie zasłużone zwycięstwo dzisiaj. Ranocchia niby dobrze, ale kompletnie nie rozumiem cały czas sytuacji, w której piłka leci praktycznie tuż obok niego a ten zamiast wykopać ją to się patrzy jak ta leci w słupek. No ale tak już ma nasz Capitano.

Jeśli chodzi o boki obrony to Santon gra póki co poprawnie, dzięki czemu dużo większy z niego pożytek niż z innych zawodników na tę pozycję. Lewa strona natomiast to nadal ogromny problem u nas i latem się trzeba tym zająć.

Po 22 kolejkach mamy 7 zwycięstw, brzmi to trochę niewiarygodnie no ale takie są fakty. Może w końcu faktycznie nastąpiło przełamanie i zgodnie z przepowiednią Randamy, idziemy w dobrym kierunku.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Imrahil »

Nareszcie jakiś pozytywny impuls z San Siro. Przed drużyną długa i ciężka droga do zakończenia sezonu.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: maniekfci »

zwycięstwo, nie mogło być inaczej. dobra gra - dobry wynik.

Essa, zawsze sztywno z fartem
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Nen »

Teraz Atalanta i wyrównać rekord Mazzarriego.
W Bergamo może być jeszcze pewniej, bowiem dwa najsłabsze elementy dzisiejszego wieczoru - lewa obrona i środek obrony mogą być poprawione o Danilo i Andreollego.

Inna sprawa, że wszystkim dzisiaj należą się brawa, Guarin i Icardi pięknie pozamykali papy kibicom :).
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Piekarz »

Kubuś:) pisze: Teraz ciężki wyjazd do Bergamo. Kolejna drużyna po Palermo z którą gra się nam ciężko. Serce mówi zwycięstwo, rozum mówi remis.
Mój rozum mówi porażka, a serce remis. :-D

Wreszcie dopisało szczęście, bo po golu Palermo, który paść musiał, pewnie by się już osrali.

Bardzo dobry mecz Guarina - mam nadzieję, że w następnym nie zagra ani sekundy, bo na 99% będzie jednym z najgorszych na boisku.

No Brozović rozwalił, ale poczekajmy, Campagnaro na początku rozwalał jeszcze bardziej. Można natomiast być dobrej myśli, patrząc na wiek i zupełną nieznajomość ligi to bardzo zaimponował.

Brak Podolskiego na boisku to +1 do ilości piłkarzy na boisku, takie są fakty. Mam nadzieję, że na stałe wypadł z pierwszego składu, nawet Palacio ma więcej sensu. Byle do końca sezonu i won do Arsenalu z powrotem.

Santon wygląda zaskakująco poważnie przy Dodo i Nagatomo. Jak... zawodowy piłkarz. Boki Campagnaro-Santon mogą (i tylko mogą) być pierwszymi choć trochę poważnymi od dłuższego czasu, ale skoro dziś zagrał Nagatomo, to nie zapowiada się na taką parę.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: miniu86 »

W końcu Inter wyglądał jak drużyna. Ile to czasu czekaliśmy na taki mecz? Oby nie skończyło się na jednym przebłysku i powrocie do rozczarowywania. Liczymy na podobny głód zwycięstwa za tydzień w Bergamo, jednym z cięższych dla Interu miejsc.

Dzisiaj najlepszy na boisku Marcelo Brozovic. Dawno nie widziałem takiej gry po stronie Interu. Bardzo mądre rozgrywanie, odbiory i ustawianie się na boisku. Trzymał całą pomoc w kupie. Oby to było to...
Spore plusy dla Icardiego i Guarina za piękną rehabilitację. Mauro ma już 13. goli, natomiast Freddie jest najlepszym asystentem w klubie(5).
Dobre zawody Shaqiriego, Santona, Medela, JJ.

Nie rozumiem tylko dlaczego Mancio wciąż stawia na Palacio. Robi mu tym krzywdę, gdyż Argentyńczyk jest cieniem samego siebie. Ogrywanie Puscasa byłoby bardziej pożyteczne dla klubu.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: kachol »

Bardzo dobry mecz, nie pamiętam już w sumie kiedy tak agresywni i z przekonaniem wyszliśmy na więcej niż 5 minut meczu. Właściwie wszyscy na plus, Icardii przespał 1 połowę, a w drugiej był o krok od hat-tricka. Nie trawię jego stylu gry, ale jak jest skuteczny to zamyka usta wszystkim.

Brozovic rewelacja, myślę, że z Shaqirim będą rządzić w 2 linii i to będzie klucz na którym oprze się ten nowy Inter.

Nic tylko się cieszyć i liczyć, że to początek jakiejś serii kilku meczy bez porażki, gdzie solidnie zapunktujemy.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Seba »

Nen pisze:Guarin i Icardi pięknie pozamykali papy kibicom :).
Można grać beznadziejnie, przegrywać co drugi mecz i jednym spotkaniem zamknąć usta kibicom? To chyba nie działa w ten sposób. Tylko i wyłącznie regularne zbieranie punktów oraz świetna postawa na boisku może cokolwiek zmienić. Jeśli przegramy z Atalantą, to mecz z Palermo szybko pójdzie w niepamięć, a piłkarzy znowu pożegnają gwizdy. Kto wie, może sprzeczka z kibicami wyjdzie wszystkim na dobrze. Ktoś ich w końcu uświadomił jakie barwy reprezentują. No, ale nie mówmy hop. Za tydzień będziemy mądrzejsi;)

Cieszy powrót Santona, który najprawdopodobniej zagwarantuje spokój na prawej stronie. Jeszcze czekam na Cassano ;)
Obrazek
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Czarson »

Wszystko było już napisane w temacie meczu, zazwyczaj bardzo trafne uwagi, brawo. Pokuszę się jednak stwierdzić, ze Icardi nie był dziś tak statyczny, biegał, wygrywał głowki przedewszystkim i niezle zgrywal pilki, nie mowie juz nawet o jego instynkcie bo mało mu brakło do hattricka. Mecz mogl sie zupelnie inaczej ulozyc ale w koncu dopisalo nam szczescie a wiadomo, ze brakowalo go w kilku ostanich spotkaniach.

Ogromny plus Brozovic, genialny wystep, doskonały.
Icardi 2bramki nie mozna go ocenic inaczej niz na plus.
Santon znow pokazuje dobry, stabilny poziom.
JJ pewnie, bez wiekszych bledow.
Shaqiri robil sporo zamieszania z przodu, rywale musieli za nim ganiac i ganiac, dobrze bil rzuty rozne.
Medel jak zwykle wywiazal sie ze swoich zadan.
Kova uruchomil fajnym podaniem Guarina przy pozniejszej bramce na 3:0

Tego ostaniego podobnie jak pan Piekarski mam nadzieje, nie zobaczyc w nastepnym meczu. Guarin i Medel w pomocy to nie jest dobre rozwiazanie, nie wiem czemu na to upiera sie Mancio. Wiadomo, ze Kolumbijczyk nie jest w stanie powtorzyc nawet w polowie tak udanego wystepu w meczu z Atalanta, jego gra to sinusoida. Teraz wroci na nastepne 5-6 spotkan do swojego poziomu i bedzie tylko i wylacznie irytowal strzalami z 40metra 40metrow nad bramka.

PS. Palacio slabiutki i marnujacy setki znow pokazal sie z jak najgorszej strony. Skoro ma problemy z kostka to niech go puszcza na operacje. Nie rozumiem tej sytuacji, on podobno cierpi, poswieca sie zeby grac, ryzykuje zdrowie ale uraz nie pozwala mu na pokazanie pelni swoich mozliwosci, ktore juz i tak nie sa tak wysokie jak 2-3lata temu. On na tym traci, my. Moze ktos w koncu pojdzie po rozum do glowy i postawi na Puscasa bo to przynajmniej moze zaprocentowac w przyszlosci.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Omen »

Jak na razie nie Shaqiri nie Podolski ale to Brozovic wyrasta na najlepsze wzmocnienie zimowego okienka. Piłkarz najmniej znany nie zawaham się tak powiedzieć wyrasta powoli na lidera tego zespołu. Kogoś takiego było nam właśnie trzeba. Ale poczekajmy jeszcze bo za tydzień każdy go może krytykować ; ) W końcu wynik jaki przystaje na Inter. Można? Można !
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: hQ »

Co do Podolskiego, w 4312 niech gra w parze z Icarem, ale na skrzydle w innym systemie absolutnie go nie widzę.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Yascarr »

Tak jak pisałem niedawno, warto kombinować z tym 4-3-1-2. Szakiri jako 10 i Puscas/Podolski obok Icardiego w ataku. Formacja ze skrzydłowymi nie ma większego sensu, bo u nas tylko jeden piłkarz tam się nadaje. Guarin zamknął mi wczoraj usta, ale ja śmiało moge dzisiaj powiedzieć, że w następnych meczach będzie kaleczył po swojemu.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Mora »

Piekarz pisze:Bardzo dobry mecz Guarina - mam nadzieję, że w następnym nie zagra ani sekundy, bo na 99% będzie jednym z najgorszych na boisku.
Czarson pisze:Wiadomo, ze Kolumbijczyk nie jest w stanie powtorzyc nawet w polowie tak udanego wystepu w meczu z Atalanta, jego gra to sinusoida. Teraz wroci na nastepne 5-6 spotkan do swojego poziomu i bedzie tylko i wylacznie irytowal strzalami z 40metra 40metrow nad bramka.
Yascarr pisze:Guarin zamknął mi wczoraj usta, ale ja śmiało moge dzisiaj powiedzieć, że w następnych meczach będzie kaleczył po swojemu.
:lol:

Dajcie znać Manciniemu kto może grać w następnym meczu, a kto nie :lol:
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
gulaszowaamino

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: gulaszowaamino »

Mora pisze:
Piekarz pisze:Bardzo dobry mecz Guarina - mam nadzieję, że w następnym nie zagra ani sekundy, bo na 99% będzie jednym z najgorszych na boisku.
Czarson pisze:Wiadomo, ze Kolumbijczyk nie jest w stanie powtorzyc nawet w polowie tak udanego wystepu w meczu z Atalanta, jego gra to sinusoida. Teraz wroci na nastepne 5-6 spotkan do swojego poziomu i bedzie tylko i wylacznie irytowal strzalami z 40metra 40metrow nad bramka.
Yascarr pisze:Guarin zamknął mi wczoraj usta, ale ja śmiało moge dzisiaj powiedzieć, że w następnych meczach będzie kaleczył po swojemu.
:lol:

Dajcie znać Manciniemu kto może grać w następnym meczu, a kto nie :lol:
Dokładnie Mora, niemiłosierna beka z typów, kompromitacja totalna. Nie mam nic więcej do dodania, obraz nędzy i rozpaczy.

Wygraliśmy :o Chyba jakieś dwa tygodnie dobroci dla zwierząt. Kiedy ostatni raz wygrywaliśmy w Bergamo to chodziłem do 1 klasy liceum i objedzony niedzielnym rosołem i roladą z kluskami oglądałem na polsat sport extra jak Vieira i Balotelli gwałcą Atalantę.

Znowu kapitalnie Brozović. Znowu kapitalnie Santon. Kurwa, w końcu mamy zawodowego piłkarza na boku. Wróci DD i będzie wyśmienicie.
Wszystkich przyćmił jednak dziiś pan Gołębiarz. Szkoda, że takie mecze rozgrywa raz na pół roku.

Mordeczki teraz musimy pojechać Celtic, zrozumcie. Nie ma innej opcji, nawet te ciule z Warszawy z nimi wygrały.

Elo z fartem, sztywniutkie pozdro z ulicy.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Czarson »

Mora pisze:
Piekarz pisze:Bardzo dobry mecz Guarina - mam nadzieję, że w następnym nie zagra ani sekundy, bo na 99% będzie jednym z najgorszych na boisku.
Czarson pisze:Wiadomo, ze Kolumbijczyk nie jest w stanie powtorzyc nawet w polowie tak udanego wystepu w meczu z Atalanta, jego gra to sinusoida. Teraz wroci na nastepne 5-6 spotkan do swojego poziomu i bedzie tylko i wylacznie irytowal strzalami z 40metra 40metrow nad bramka.
Yascarr pisze:Guarin zamknął mi wczoraj usta, ale ja śmiało moge dzisiaj powiedzieć, że w następnych meczach będzie kaleczył po swojemu.
:lol:

Dajcie znać Manciniemu kto może grać w następnym meczu, a kto nie :lol:
Cieszę się, że się myliłem. Jednak jeżeli oglądasz Inter regularnie powinieneś wiedzieć, że nigdy nie pokazywał systematyczności w grze, jego gra to zazwyczaj sinusoida- jedno dobre spotkanie na 3 bezbarwne. Więc moje obawy nie były bezpodstawne. Mam nadzieję, że dzięki Mancio będzie więcej myślał na boisku i dawał takie występy jak dziś.

Pozdrawiam serdecznie.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Piekarz »

Mora pisze:
Piekarz pisze:Bardzo dobry mecz Guarina - mam nadzieję, że w następnym nie zagra ani sekundy, bo na 99% będzie jednym z najgorszych na boisku.
Czarson pisze:Wiadomo, ze Kolumbijczyk nie jest w stanie powtorzyc nawet w polowie tak udanego wystepu w meczu z Atalanta, jego gra to sinusoida. Teraz wroci na nastepne 5-6 spotkan do swojego poziomu i bedzie tylko i wylacznie irytowal strzalami z 40metra 40metrow nad bramka.
Yascarr pisze:Guarin zamknął mi wczoraj usta, ale ja śmiało moge dzisiaj powiedzieć, że w następnych meczach będzie kaleczył po swojemu.
:lol:

Dajcie znać Manciniemu kto może grać w następnym meczu, a kto nie :lol:

Wow, pierwszy raz od dwóch lat zagrał dwa dobre mecze z rzędu. Rzeczywiście, jak można było przypuszczać, że będzie inaczej? Beka totalna. :lol: :lol: :lol:
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Yascarr »

Mora pisze:
Piekarz pisze:Bardzo dobry mecz Guarina - mam nadzieję, że w następnym nie zagra ani sekundy, bo na 99% będzie jednym z najgorszych na boisku.
Czarson pisze:Wiadomo, ze Kolumbijczyk nie jest w stanie powtorzyc nawet w polowie tak udanego wystepu w meczu z Atalanta, jego gra to sinusoida. Teraz wroci na nastepne 5-6 spotkan do swojego poziomu i bedzie tylko i wylacznie irytowal strzalami z 40metra 40metrow nad bramka.
Yascarr pisze:Guarin zamknął mi wczoraj usta, ale ja śmiało moge dzisiaj powiedzieć, że w następnych meczach będzie kaleczył po swojemu.
:lol:

Dajcie znać Manciniemu kto może grać w następnym meczu, a kto nie :lol:
Musisz być naprawdę dumny z siebie :hahaha:

Cieszą 3 punkty, gra była niezła, chociaż Atalanta cisnęła w pierwszej połowie. Co do Guarina - jak zagra 5 razy pod rząd dobrze to będzie można myśleć nad zostawieniem go w drużynie na kolejny sezon. Jego obraz w moich oczach po dwóch kolejkach nie uległ zmianie, za dużo razy już była taka sytuacja że najpierw dobrze, potem 10 źle.

PS. Ranocchia wypierdalaj ;-)
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: BAGGIO1 »

Czyżby Mancini wytłumaczył Guaro, że precyzja jest ważniejsza od siły? Naprawdę dziś mnie zaskoczył totalnie. Fajnie, że znowu zwycięstwo. Do tego wysoko i na mega trudnym terenie dla Interu. Oby te dwa mecze były dobrym prognostykiem na tą rundę. Jeszcze nie raz się pewnie wpienimy ale cóż najważniejsze, że idzie ku lepszemu. Z Mancio na ławce i kilkoma dobrymi ruchami transferowymi w lecie możemy za rok wrócić do Ligi Mistrzów! Forza Inter!
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Jaszczu91 »

Mieliśmy dużo szczęścia w pierwszej połowie i trochę pomogła nam czerwona kartka ale i tam wygrana bardzo cieszy. Wiadomo jak to było w Bergamo ostatnio. Bardzo dobrze zaczyna wyglądać gra pomocników i Kovacic siedzący na ławce może powoli zacząć się obawiać. Guarin bardzo mądrze grał a to mu się często nie zdaza. Mamy trzy punkty poprawę humoru i szanse na 3 wygraną z rzędu. :)
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Klinsi64 »

Jaszczu91 pisze:Mieliśmy dużo szczęścia w pierwszej połowie i trochę pomogła nam czerwona kartka ale i tam wygrana bardzo cieszy. Wiadomo jak to było w Bergamo ostatnio. Bardzo dobrze zaczyna wyglądać gra pomocników i Kovacic siedzący na ławce może powoli zacząć się obawiać. Guarin bardzo mądrze grał a to mu się często nie zdaza. Mamy trzy punkty poprawę humoru i szanse na 3 wygraną z rzędu. :)
trójka Medel-Guarin-Brozovic na ten moment nie do ruszenia,pamiętacie jak nasza gra wyglądała w zestawieniu Medel-Guarin-Kovacic? nie wiem czy to osoba Brozovica robi taką różnicę,czy po prostu dwaj pierwsi przeszli aż taką metamorfozę?
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Czarson »

klinsi pisze:
Jaszczu91 pisze:Mieliśmy dużo szczęścia w pierwszej połowie i trochę pomogła nam czerwona kartka ale i tam wygrana bardzo cieszy. Wiadomo jak to było w Bergamo ostatnio. Bardzo dobrze zaczyna wyglądać gra pomocników i Kovacic siedzący na ławce może powoli zacząć się obawiać. Guarin bardzo mądrze grał a to mu się często nie zdaza. Mamy trzy punkty poprawę humoru i szanse na 3 wygraną z rzędu. :)
trójka Medel-Guarin-Brozovic na ten moment nie do ruszenia,pamiętacie jak nasza gra wyglądała w zestawieniu Medel-Guarin-Kovacic? nie wiem czy to osoba Brozovica robi taką różnicę,czy po prostu dwaj pierwsi przeszli aż taką metamorfozę?
Obie odpowiedzi sa poprawne. Brozovic robi swoje w srodku pola do tego Guarin odstanio wtrasta na lidera w pomocy. Medelowi praktycznie nigdy nie mozna nic zarzucic, wywiazuje sie ze swoich obowiazkow.
ODPOWIEDZ