1/8 Ligi Europejskiej: Wolfsburg - Inter

Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

1/8 Ligi Europejskiej: Wolfsburg - Inter

Post autor: Chuchu »

Jutro pierwszy mecz z Wolfsburgiem. W sumie nie wiem na co liczyć, bo z naszą grą ostatnio bywa...no różnie. Biorąc pod uwagę potencjał naszych rywali w ofensywie i jak wygląda nasza gra defensywna to może być problem. Ważne będzie zdobycie chociaż jednego gola na wyjeździe, co w rewanżu zawsze będzie jakimś plusem.

Wolfsburg co prawda przegrał ostatnio z Augsburgiem, jednak nadal są wiceliderami w Bundeslidze i czeka nas trudna przeprawa. Obie drużyny raczej traktują te rozgrywki na poważnie, więc raczej nie ma co oczekiwać rezerwowych składów.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Wolfsburg - Inter

Post autor: VVujek »

Ostatni mecz Wolfsburg przegrał z Augsburgiem na wyjeździe więc i nas stać na dobry wynik.
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Wolfsburg - Inter

Post autor: mikruzzo »

Ostatnimi czasy był tu spory wysyp krzykaczy, odnośnie postawy Handanovicia w bramce, no to dzisiaj będziemy mogli się przekonać w jakiej formie jest Słoweński golkiper i mam nadzieję że zamknie co niektórym usta.
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Wolfsburg - Inter

Post autor: Blablarzynca »

Tylko, że prawdopodobnie w pierwszym składzie wyjdzie Carrizo :)
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Wolfsburg - Inter

Post autor: NdOrom »

Pierwsza połowa - Medel MOTM. Od kilku meczy gryzie aż miło. Bramka na korzyść JJ niestety, choć tam parę razy Santonem kręcili.
Najbardziej żenujący są polscy komentatorzy. Tak stronniczego komentowania dawno nie widziałem.
Po pierwszej połowie jesteśmy zwyczajnie drużyną lepszą. VfB ne zasłużyli na gola... My na co najmniej 1 więcej. Byle tak dalej!
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Wolfsburg - Inter

Post autor: Omen »

NdOrom pisze:Pierwsza połowa - Medel MOTM. Od kilku meczy gryzie aż miło. Bramka na korzyść JJ niestety, choć tam parę razy Santonem kręcili.
Najbardziej żenujący są polscy komentatorzy. Tak stronniczego komentowania dawno nie widziałem.
Po pierwszej połowie jesteśmy zwyczajnie drużyną lepszą. VfB ne zasłużyli na gola... My na co najmniej 1 więcej. Byle tak dalej!
Czego Ty się stary spodziewałeś jak Jagoda komentuje...Najgorszego komentatora nam dali plus prawie najgorszego Milko. Nie dość,że stronniczo to zero emocji ale mniejsza o to. Nie gramy zle. Wolfsburg nie taki straszny ale trzeba strzelić drugą bramkę bo do awansu to może być potem za mało. Jesus po raz kolejny słaby mecz. Kiedy w końcu Vidić wejdzie za niego?
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Wolfsburg - Inter

Post autor: Odet »

Jagoda jest straszny
ja przerzuciłem się na hiszpańską transmisję :) http://www.rojadirecta.me/goto/www.dire ... /ch-1.html

te 4-3-3 z szeroko grającymi napastnikami i "ściśniętymi" pomocnikami wygląda bardzo dobrze.

Pozdr.
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Wolfsburg - Inter

Post autor: Adriano_forever »

Dobra mecz jeszcze trwa ale można powiedzieć, że awansu nie będzie. Taka prawda. Przy stanie 1:1 zaczynamy bronić wyniku, wpuszczamy obrońcę za pomocnika i robi się 3:1 w plecy. Chyba jak zwiększa się ilość obrońców to tak być nie powinno...

Ok, pokazaliśmy się w europie, po golach puszczonych przez Carrizo jutro na pewno będziemy w TV puszczani ;)
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Wolfsburg - Inter

Post autor: NdOrom »

Dwa słowa:
Carrizo - Kondycja

Niestety ale oddychaliśmy rękawami w drugiej połowie. Tym bardziej nie rozumiem tak późnych zmian... No ale przy stanie 1-1 jeszcze można było powalczyć, ale jak bramkarz maści 2 gole w ciągu 10 min to nie ma o czym pisać...
Szkoda...
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Wolfsburg - Inter

Post autor: mediolan »

Carrizo nam wdupil mecz ale swoja droga jak to jest druga potega bundesligi to szalu nie ma dupy nie urywa... Na TVN TURBO komentatorzy dwukrotnie wspomnieli o naszych na trybunach i musze przyznac ze kilkukrotnie fanow Interu bylo slychac :P
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Wolfsburg - Inter

Post autor: kachol »

Wynik mógł być o wiele lepszy, ale bardzo chętnie oddaliśmy pole gry WFL i oni to skutecznie wykorzystali. Nie potrzebnie aż takie cofnięcie się no i Carizzo - jak odpadniemy to będzie zdecydowanie głównym winnym takiego rozwoju spraw.

Nie ma ię co łamać w końcu są jakieś emocje i gramy z poważnymi zespołami nie będąc skazanymi na pożarcie, jedynie żal mi naszych, którzy pojechali na mecz bo była szansa na co najmniej remis.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Wolfsburg - Inter

Post autor: Andy »

Ciężko jest cokolwiek napisać...po szybkim strzelonym golu, była iskierka nadziei...właśnie, była! Carrizo pokazał, że na przedpolu to on grać nie potrafi, obrona także nie zagrała rewelacyjnie, a Guarin pokazał, że po kilku świetnych występach znowu obiża swoje loty i cieniuje po całości.

Jest 3-1..mamy tą jedną bramkę strzeloną na wyjeździe...w drużynie niemieckiej nie zagra Naldo. Czy wykorzystamy to? Na dzień dzisiejszy ciężko jest powiedzieć.
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Wolfsburg - Inter

Post autor: Blablarzynca »

Powiem tak. Spokojnie mogliśmy ugrać tam minimum remis. Niestety, dwa prezenty od Carrizo załatwiło sprawę. Do tego, fatalne decyzje personalne Manciniego. I tutaj trzeba powiedzieć to jasno, zjebał i to mocno. A co do gry, wcale to nie wyglądało tak źle, mieliśmy setkę na 1-2, w pierwszej połowie w miarę kontrolowaliśmy przebieg gry. Niestety w drugiej przycisnęli na początku, Mancini zareagował zmianą ustawienia - niestety, jak się okazało fatalną. Na koniec, muszę pochwalić Ranocchie, którego ostatnio bardzo krytykowałem. Drugi z rzędu mecz dobry.
luuki
Posty: 284
Rejestracja: 22 gru 2008, 16:24
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Wolfsburg - Inter

Post autor: luuki »

Wielki kutas dla Manciniego za:

- Obronę wyniku 1:1 - kpina

- Wystawienie Carrizo w takim meczu

- Za zwyczajny brak jaj.

Wkurw jest przeogromny, te dwie bramki wolfsburga to tylko dzięki naszemu bramkarzowi (wg co poniektórych ekspertów lepszy od Handanovicia) ... Palacio tez tradycyjnie spierdala w swoim stylu i wynik ni chuja dający jakieś nadzieje na awans.

Mimo wszystko podsumować można prosto: Mancini przejebał koncertowo.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Wolfsburg - Inter

Post autor: miniu86 »

Już dawno nie widziałem oddanie 3 goli w tak durny sposób i praktycznie pozbawienie się szans na awans. W rewanżu wynik 2-0 z naszą obroną jest nierealny.

Jeby:
1. Katastrofalny Carrizzo mający wydatny udział w każdej bramce.
2. Beznadziejny Vidic, który to najpierw podał w gąszcz rywali by po chwili dać im rzut wolny z niebezpiecznej odległości.
3. Mancini za wyjątkowego nosa dzisiaj.
4. Palacio, który to mógł zrobić wszystko, strzelić, podać do Icardiego, spalić szluga.

W debilowaty sposób zajebaliśmy sobie LE. Aż żałuje, że to oglądałem bo tylko podnieśli mi ciśnienie.
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Wolfsburg - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

mikruzzo pisze:Ostatnimi czasy był tu spory wysyp krzykaczy, odnośnie postawy Handanovicia w bramce, no to dzisiaj będziemy mogli się przekonać w jakiej formie jest Słoweński golkiper i mam nadzieję że zamknie co niektórym usta.
Niestety nie mogliśmy się przekonać. Ci sami krzykacze chcą żeby Carizzo był naszym pierwszym bramkarzem. Ciekawe czy nadal tak uważają ... Super bramkarz, naprawdę - klasa światowa!
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Wolfsburg - Inter

Post autor: Omen »

Mecz przegrał nam Mancini swoimi kombinacjami i tyle w temacie. Carizzo to sobie może bronić z jakimiś Karabachami ale nie w tak ważnych meczach. Nie lubię Handanovicia ale on jest zwyczajnie lepszy i jestem pewien,że z nim w bramce nie przegralibyśmy tego meczu. 1-1 byłby zbawienny a tak...może powalczymy jak kieyś z Tottenhamem ale odpadamy raczej. Szkoda ! Bo ten Volfsburg jest słaby jak na drugą siłę Bundesligi !
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Wolfsburg - Inter

Post autor: VVujek »

To znowu ja i znowu udowadniam że Zuan Zezus jest słabszym obrońcą od Ranoki,to dla Włocha brakuje odpowiedniego partnera.Pozdrawiam :)
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Wolfsburg - Inter

Post autor: Piekarz »

Szczerze mówiąc dawno mnie tak żaden mecz nie wkurwił. Frustrujące, powinniśmy wygrać albo przynajmniej wysoko zremisować, a wysoko przegrywamy. Najpierw z prawdopodobnie gola okradł nas sędzia, a potem to już poszedł klasyczny autosabotaż, ale dzisiaj wyjątkowo dużo gówniaków się w niego zaangażowało.

Palacio to ciota i wrak i po prostu nie ma prawa grać. Tego gola to i tak cudem strzelił, gówniany strzał w środek bramki, szczęście w tym że się nie zastanawiał pół godziny jak to ma w zwyczaju. Gówniak, wonnn.

Jesus ostatnio przechodzi sam siebie, zamiast się rozwijać, to się cofa i w tym tempie do następnej zimy prawdopodobnie wróci na drzewo i zamieszka z małpami. Bezmózg.

To jednak jeszcze nic przy arcygówniaku Vidiciu, który za to co teraz gra powinien oddać zdobyte w przeszłości trofea i pójść siedzieć do więzienia. KAŻDE zagranie koszmarne, gorzej się po prostu nie da.

Carrizo, bożek ostatnich tygodni tej strony, pokazał swoje prawdziwe oblicze rezerwowego ręcznika, który z ławki podnosić powinien się tylko wtedy kiedy nie ma innej opcji, a nie w NAJWAŻNIEJSZYM MECZU SEZONU czy jak to postulują niektórzy, na stałe.

Guarin najwidoczniej po paru niezłych meczach musiał oddać mózg z powrotem do wypożyczalni mózgów i znowu wcielił się w jednego z najbardziej zdebilałych piłkarzy, jakich nosiła ziemia, niech przybije piątkę z Jesusem.

Ale chyba przede wszystkim mecz zawalił Mancini. Jak już mówiłem, skandalem jest, że w tak ważnym meczu wystawia Carrizo, który nie tylko jest po prostu bardzo słabym piłkarzem i nie bez powodu przesiedział na ławie 3/4 swojej olśniewającej kariery, ale jeszcze nie ma regularności w grze. Skandalem była też pierwsza zmiana, ostateczny sabotaż - wyrzucenie z boiska Guarina było koniecznością, a ten nie dość, że zdejmuje bardzo dobrego Hernanesa, to jeszcze wpuszcza tego szmaciarza z United. Ogólnie decyzje personalne Manciniego od jakiegoś czasu są dla mnie niezrozumiałe.

No cóż, wynik jest zły, ale nie tragiczny, mogło być jeszcze gorzej... rzucić wszystkie nasze śmieszne siły na rewanż i prawdopodobnie zamknąć tym meczem żałosny sezon.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Wolfsburg - Inter

Post autor: Czarson »

Szkoda, że gramy w taki sposób. W tym sezonie nie zdarzył się nam bezbłędny mecz. Ten obfitował w sumie w same błędy. Gra Wolfsburga nie była rewelacyjna, sami oddaliśmy im te gole. Pół świata słyszy o tym, że Naldo jest najskuteczniejszym obrońca w EU ale mimo to nie udaje się go pokryć i zdobywa gola. Juan chyba chce przegonić Vidicia w liczbie błedów prokurujących bramki. Carrizzo dał dziś popis, 2 bramki na jego konto. Ta z rzutu wolnego obarcza winą również nieformalnego kapitana bo wykazał się bezmyślnością przy tym faulu. Boki obrony przeciętnie, nie dawały nic w ofensywie w obronie często ogrywani ale czasem brakowało im asekuracji. D'Ambrosio wykazywał się dziś zbytnią frywolnością w wyprowadzaniu akcji, stracił sporo piłek. Guarin znów zapomniał jak się gra w piłkę, wiedział tylko, że musi oddać strzał- to było silniejsze od niego. Co ciekawe zamiast klasycznych strzałów 20metrów ponad bramką zaprezentował anemiczne podania w kierunku bramkarza. Palacio mógł i powinien strzelić na 2:1 ale wybrał to co widzieliśmy. Sporo udziału w tej porażce ma również Mancio, bezsensowne zmiany, niezrozumiałe, brak odpowiedniej reakcji na sytuacji panującą na boisku. Zmiana jedynego gracza, któru przesuwał nasze akcje do przodu czyli Hernanesa na Vidicia a zostawienie mizernego Guarina była nieporozumieniem. Ten moment zadecydował.

Jak raz w sezonie zagramy mecz w ktorym unikniemy takich gownianych bledow jak dzis to mozemy ich puknac 2:0. Z kogucikami odrobilismy nawet trzy bramki.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Wolfsburg - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Najważniejszy mecz sezonu przegrany. Nasza gra w obronie to jedna wielka kompromitacja. Jak w takim meczu Jesus może pozostawić Naldo kompletnie bez krycia przy rzucie różnym? No jak do Ch...?! A wyprowadzenie piłki z obrony to już kryminał! Już wielokrotnie pisałem o tym. A widzę cały czas to samo. Medel ma dwóch ludzi na plecach a bramkarz zagrywa mu na krótko? No ja się pytam po co? Dziś się to przełożyło no gola i błąd Carizzo. Mozna było ten mecz przegrać ale Inter przegrał go na własne życzenie pokazując całe swoje frajerstwo. Latem rewolucja w obronie a od jutra Jesus ława i niech wreszcie pogra ten Andreolli.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Wolfsburg - Inter

Post autor: MiRas. »

Pierwsza połowa była dobra, ale później przyszła spodziewana przeze mnie gorsza druga połowa i mamy 3:1.

Hattrick w wykonaniu Carizzo... nie pamiętam tak beznadziejnego meczu w wykonaniu jakiegokolwiek bramkarza Interu w ostatnich -nastu latach. 3 gole jego, o ile pierwszą bramkę można w jakimś stopniu obciążyć JJ, który zamiast kryć, do dłubał w nosie (nie mniej jednak swoje 3 grosze dołożył Carizzo) o tyle pozostałe dwie bramki to już po prostu mistrzostwo partactwa. Podanie do przeciwnika i rzut wolny, który wyciągnąłby 55-letni J. Jojko zapadną na długo w naszej pamięci, bo to sytuacje, które w ogromnym stopniu oddaliły nam ćwierćfinał.

... i ta sytuacja Palacio z 55 minuty... być sam na sam z siatką i słupkiem i nie wykorzystać tego, obsrać się przy tej sytuacji jak dzieciak... to dla mnie rzecz niewyobrażalna.

Na dobitkę największy bezsens ever... Logika Manciniego:
- zmień czwórkę obrońców na trójkę środkowych,
- strać zmianę,
- strać dwa gole
- strać drugą zmianę
- powróć do czwórki z tyłu

WTF?! Nie wiem, nie rozumiem, nie da się, nie umiem.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Wolfsburg - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Jedyny pozytyw tego spotkania to transparent FDP widoczny na trybunach :)
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Wolfsburg - Inter

Post autor: Odet »

Czarson pisze: Zmiana jedynego gracza, któru przesuwał nasze akcje do przodu czyli Hernanesa na Vidicia a zostawienie mizernego Guarina była nieporozumieniem. Ten moment zadecydował.
święte słowa !!!


I od siebie:
porażka niestety słuszna i (o zgrozo) gdyby nie profesorska gra Ranocchii byłoby jeszcze wyżej.

Chciałbym żeby Mancio wytłumaczył, dlaczego zdjął b.dobrego dziś Hernanesa i wprowadził to truchło z manchesteru żeby bronić 1:1 To była najważniejsze zdarzenie w meczu bo za nim poszły następne.

a) Ważniejsze od klopsa ledwo żywego Palacio z 56min
b) ważniejsze, bo wprowadzony dziad z MU pokazał graczom z Wolfsburga, że gramy o utrzymanie remisu, więc mogą się w całości nastawić na atak bramki Carrizo
c) dziad z MU "błysnął" faulem, po którym nasz "orzeł" w bramce musiał wyciągać z niej piłkę.

I jeszcze pytania:
dlaczego na boisku został bardzo słaby dziś Guarin?
i dlaczego został Palacio?

podobno najbardziej nam zależało na LM, po 20 min meczu szukałem biletów na finał w Wawie :/

Pozdr.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Wolfsburg - Inter

Post autor: sampam »

Mecz na wzruszenie ramion. Przeciez nic mnie w nim specjalnie nie zaskoczylo, no moze poza przecietnym Wolfsburgiem, ktory i tak pyknal naszych.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Wolfsburg - Inter

Post autor: miniu86 »

Kolejny raz dostaliśmy przykład tego co się dzieje jak Inter zaczyna grać 3-5-2.

Przed rewanżem ciekawi mnie tylko czy Mancini znowu postawi na Carrizo. Serio, to chyba jest możliwe.
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Wolfsburg - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

Niestety, ale jak już wiele razy w tym sezonie się przekonaliśmy zawsze znajdzie się ktoś kto zawali nam mecz. Dziś zdecydowanie zawalił Carrizo. Zwyczajnie nie można w taki sposób oddać rywalowi dwóch bramek. Vidic również się nie popisał. Mancini być może chciał dobrze próbując bronić wyniku, bo Wolfsburg był dziś naprawdę słabo dysponowany. Nie mógł jednak przewidzieć, że bramkarz odwali dwa babole.

Wcześniej epizody, które również zadecydowały. Pierw spalony, które nam gwizdnięto, a później tragiczne zachowanie Palacio na początku drugiej połowy. Nadal w zespole jest zbyt wiele słabych punktów żeby cokolwiek ugrać. Oczywiście szanse awansu nadal są, ale w tej chwili oceniam je na 20-25%. Trzeba byłoby w rewanżu zagrać na zero z tyłu i być zabójczo skutecznym z przodu. Dziś zabrakło i jednego i drugiego. Niestety

Ps. Na to wszystko brak nam zmienników, po prostu Mancio ma bardzo ograniczone pole manewru. Dziś (o zgrozo) Kuzma dał najlepszą zmianę, bo Kova nie wniósł kompletnie nic.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Wolfsburg - Inter

Post autor: Bart »

Ale o co chodzi z tym Carrizo? Juz w meczu z Celtikiem miał kilka niepewnych interwencji, 2-3 razy niebezpiecznie "wypluł" piłkę. Rozumiem, że kilka osób ze strony tego nie zauważyło, ale Mancini? Do tego zmiana niezłego Hernanesa na Vidicia? Że jak, zaskakujemy Wolfsburg taktyką "na Mazzara"? Jestem zniesmaczony dzisiejszym widowiskiem :-|
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Wolfsburg - Inter

Post autor: kachol »

Na marginesie i tak zaszliśmy daleko patrząc na nasze problemy z obroną. Nie da się wygrać pucharu (jakiegokolwiek) jak nie możemy liczyć na solidną grę naszej czwórki w tyle. Teraz chwalimy Ranocchie, który przez długi okres zawalał mecz za meczem. Doszło do zmiany teraz Juan gra piach totalny, co uzupełnia koszmarny prawie zawsze Vidic. No c'mon nie ważne jak gramy z przodu i tak rywal może liczyć na jeden pewny problem od tyłów. O bokach nie będę wspominał bo tam to już jest w ogóle ruletka totalna.

Letnie okienko trzeba zacząć od zakupu z 4 stoperów i 2 bocznych, może uda się wtedy ustawić 4, która będzie wstanie zagrać przynajmniej co drugi mecz solidnie, a zawali jeden na 5 a nie 2 na 3
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Wolfsburg - Inter

Post autor: miniu86 »

Włoskie media dzisiaj: "La Mancinter fa un disatro", "Suicidio Inter".

Bardzo ładne podsumowanie wczorajszego cyrku. Wszystko inne zostało już powiedziane.
ODPOWIEDZ