Liga Mistrzów 2014/15

Tematy dotyczące europejskich pucharów.
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Serpente »

hanys%%% pisze:Może być powtórka finału z przed kilkunastu lat Monaco Porto
Chyba żartujesz, wtedy te ekipy miały mega potencjał dziś jest troszeczkę inaczej.

Nieźle Juve wczoraj przewalcowało Borussię, spodziewałem się ich awansu ale po zaciętej walce a tu proszę...
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Chuchu »

PSG - Barcelona
Atletico - Real
Porto - Bayern
Juventus Monano

Oto pary ćwierćfinałowe. Stawiam, że awansują Barcelona, Atletico, Bayern i Juventus. Generalnie chciałbym, żeby w tym roku udało się całą edycję wygrać Atletico i mocno trzymam za nich kciuki.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Omen »

A mnie to ta liga mistrzów teraz obchodzi tyle co zesżłoroczny śnieg...Niech wygra Porto jak już ktoś ma wygrać. Ale to niemożliwe.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Piter »

trzymam kciuki za Chelsea
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Hanys »

A ja za jude i żeby przegrali sromotnie w finale z kimkolwiek A najlepiej jakby im wybuchł samolot podczas lotu
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: hQ »

Liczę, że PSG przejdzie Barcę, Monaco przejdzie Juve, a Porto Bayern. Zapewne będzie całkiem odwrotnie.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Kebo »

Ciekawie się zapowiada Real z Atletico. Jestem sympatykiem Królewskich, ale wydaję mi się, że ich ostatnie poczynania i dodatkowo problemy jakie mają zawsze z rywalem zza miedzy ich przerośnie.
Kermitt
Posty: 352
Rejestracja: 23 wrz 2007, 11:14
Lokalizacja: Jasło

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Kermitt »

Ja z kolei chciałbym zobaczyć w półfinale kogokolwiek z czwórki Atletico, PSG, Porto lub Monaco ale nie zdziwię się jeśli wszystkie te drużyny polegną,
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Mora »

Generalnie kiepskie to losowanie, wszystkie mocne ekipy dostały teoretycznie słabszego przeciwnika...Jak dla mnie ciekawie zapowiada się tylko starcie Barcelony z PSG. Juventus wylosował najlepiej jak mógł, powinni przejść Monaco.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Mora »

W ćwierćfinałach LM bez niespodzianek. Barcelona pewnie ograła Paris SG, a znakomitą formę zaprezentowało ofensywne trio Neymar-Messi-Suarez, zwłaszcza druga bramka Urugwajczyka w Paryżu przedniej urody. Bayern w pierwszym meczu zlekceważył Porto i w rewanżu musiał gonić wynik. Niemiecki team bez problemu rozstrzelał Portugalczyków 6:1, a dwie bramki zdobył Robert Lewandowski, który w pierwszej połowie rewanżu dodatkowo strzelił w słupek. W derbach Madrytu padł tylko jeden gol, Real zasłużenie awansował do półfinału, ale brawa dla Diego Siemone i jego piłkarzy, Real miał bardzo ciężką przeprawę. Juventus w swoim stylu awansował dalej, jedyną bramkę zdobyli po wątpliwym karnym, a w rewanżu Chiellini już w pierwszej połowie powinien wylecieć z boiska za drugą żółtą kartkę. Ot, cały Juventus...

Losowanie par półfinałowych już jutro. Wg mnie LM wygra Barcelona lub Bayern, minimalnie większe szanse daje Bawarczykom.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Kebo »

Moje typy na ten moment:
Półfinały: Real - Juve, awans Realu, Bayern - Barca, awans Barcy, Finał dla Realu
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Chuchu »

Przede wszystkim to nie chciałbym jednego - El Classico w finale. Co do półfinalistów, to na papierze Juventus wygląda najsłabiej i mają niby najmniejsze szanse na zwycięstwo, ale już nie takie rzeczy się działy w piłce.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: sampam »

Co by nie mowic to chyba niektorym fanom serie a gula chodzi z powodu sukcesu, nie tyle Juve, co Allegr(i?)ego. Dosyc szczesliwe losowania, ale awansowac trzeba umiec,
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: sempre_fci »

No awans w dosc kontrowersyjnych okolicznoscia zrobiony. Ta ręka + brak karnego + bramka w pierwszym meczu...
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Odet »

Max tak ktytykowany, zwłaszcza przez fanów Juve ma szansę na Triplettę :)

finał chciałbym Barcelona - Bayern, ze zwycięstwem Barcy, chyba bardziej zasługują.

Pozdr.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Chuchu »

Barcelona - Bayern
Juventus - Real

No to zobaczymy, mocne półfinały, Juventus na papierze niby odstaje, ale bez szans też nie jest. Niestety, ale możliwy jest finał Barcelona - Real, czego bardzo bym nie chciał :(.
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Adriano_forever »

Aby nie wygrała Barcelona, bo to barcelona. Real też nie może wygrać bo dwa razy pod rząd wygrać nie mogą. Bayern też nie bo to niemcy to jak to tak. Wybór jest jeden - juffki.

Boże co ja piszę :D
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: maverik »

Pary takie jakie chciałem. Real - Bayern w finale :)
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Chuchu »

W pierwszym meczu Juventus wygrywa z Realem 2-1. Niby wygraną mają, ale w rewanżu wystarczy 1-0 dla Realu co jest jednak bardzo prawdopodobnym rezultatem. Walka o awans wciąż otwarta. Jutro natomiast Barcelona-Bayern i pewnie zwycięzca tej pary będzie ostatecznie triumfatorem całej edycji.

http://fangol.pl/view/97936/carvajal-fauluje-w-polu A tak w ogóle, to co do karnego, to chyba jednak słuszny ;)
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: sampam »

Przyzwoity mecz Juve, a fatalny Realu. Pamietajmy jednak, ze krolewscy grali w dosc eskperymentalnym ustawieniu (Ramos?), wciaz bez klasycznego napastnika. Paradoksalnie to trzymam kciuki za ktorakolwiek z tych druzyn, bo Bayernu, a w szczegolnosci nie zdzierze. Media zohydzily mi te 2 kluby:)
Meres
Posty: 38
Rejestracja: 31 sie 2006, 20:38

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Meres »

Obstawiam Real - Bayern, Juve wygrało ale zaliczka na tym etapie prawie żadna. Jeśli Real się obudzi to będzie pozamaiatane, co do drugiej pary to ciężko tez powiedzieć z ich dwojga chyba wolę Bayern, choć piłkarsko to ten sam poziom
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Odet »

MAx dalej w grze o triplettę :)

pozdr.
davidoffzmc
Posty: 95
Rejestracja: 23 sie 2010, 01:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: davidoffzmc »

Real może mówić o szczęściu, że nie skończyło się 4,5-1...

Dzisiaj słyszałem o statystyce:

Real przegrywając pierwszy mecz nigdy nie awansował do kolejnej fazy LM.
Juventus wygrywając pierwszy mecz nigdy nie odpadł.

Nie wiem czy ogolnie w LM czy akurat w walce o finał. Ale jest to ciekawe:)
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Bart »

W sumie najlepszym scenariuszem bylby kolejny przegrany final LM przez Juve. ;) Ale chyba jednak preferuje spokoj i licze na Real w rewanzu. Chociaz trzeba oddac Juve, ze zagrali solidnie i wyeliminowac ich nie bedzie tak latwo. Allegri potwierdza, ze jak ma material, to szkoleniowcem jest dobrym. Ciekawe jak z porownywalnym skladem poradzilby sobie Mancini...
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Imrahil »

Do półfinałów nie awansują słabe zespoły, dziwiły mnie wszechobecne opinie skreślające Starą Damę już przed pierwszym gwizdkiem. Zwycięstwo u siebie było do przewidzenia, jednak ta strata jednego gola może być decydująca w rewanżu na Estadio Santiago Bernabéu. Real ma atak i najlepszego piłkarza globu, teoretycznie powinni awansować do finału. Jak będzie, zobaczymy.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Odet »

Max bije przereklamowanego Carletto :)

Carlo zawsze miał świetny, wręcz galaktyczny skład (Milan, Chelsea, PSG, teraz Real) a wyniki nie zawsze takie świetne.

Pozdr.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Piekarz »

Jeśli chodzi o wyniki, to Carlo jest akurat nie do zdarcia. Trzy Puchary LM w 12 lat (cud że nie cztery), żaden trener tego nie bije z czasów nowożytnych, a nie tylko on miał ciągle galaktyczne składy (przy czym skład Milanu w 2007 może i miał galaktyczne nazwiska, ale mocno przejrzałe).
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Odet »

proszę przypomnij mi jaki inny trener prowadził Milan (Nesta, Pirlo, Kaka - najlepszy wtedy (2007) piłkarz Świata), Chelsea (miliony Romka), PSG (miliony Arabów) i Real (miliony Pereza),

będziemy mieć wtedy skalę porównawczą.

Pozdr.
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: NdOrom »

Juventus kroczy dziwnie podobną drogą co Inter w 2010. Z grupy wygramolili się cudem, z drugiego miejsca tak jak i my. My trafiliśmy na Chelsea w niezbyt mocnej formie, oni na podobną Borussię.
Kolejno Inter-CSKA - Juve-Monaco, by w półfinale kategorycznie nie stać w roli faworyta na przeciwko Barcy/Realu, z którym jedni i drudzy wygrali na własnym stadionie. Tylko w finale raczej Bayernu już nie zobaczymy po dzisiejszym meczy jak w 2010....
Do tego dochodzi mistrzostwo Włoch i realna szansa na Puchar Włoch patrz dalej tripletta.
Głupio się przyznać, ale kibicuje Juventusowi w walce o LM. Niech te pkt ciułają dla Serie A, podobnie jak Napoli i Viola w LE. Tym bardziej, że Barcelony nie zdzierżę...
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: sampam »

Tylko 3-0 troche wypaczylo obraz spotkania:o Niemniej trzeba przyznac, ze oglednie mowiac defensywa Barcy to nie jest monolit i Bayern stac na cud.
ODPOWIEDZ