29. kolejka Serie A: Inter - Parma

ODPOWIEDZ
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

29. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Chuchu »

INTER: 1 Handanovic; 21 Santon, 23 Ranocchia, 26 Felipe, 5 Juan Jesus; 13 Guarin, 18 Medel, 77 Brozovic; 91 Shaqiri; 8 Palacio, 28 Puscas.

Ławka rezerwowych: 30 Carrizo, 10 Kovacic, 11 Podolski, 14 Campagnaro, 20 Obi, 27 Gnoukouri, 29 Camara, 33 D'Ambrosio, 55 Nagatomo, 88 Hernanes, 93 Dimarco, 97 Bonazzoli.
Trener: Roberto Mancini.

PARMA: 83 Mirante; 18 Gobbi, 15 Costa, 4 Mendes, 28 Feddal; 8 J. Mauri, 80 Jorquera, 3 Lila; 23 Nocerino, 26 Varela; 10 Belfodil.
Ławka rezerwowych: 91 Bajza, 22 Iacobucci, 2 Cassani, 5 Ghezzal, 13 Prestia, 17 Palladino, 21 Lodi, 27 Santacroce, 58 Esposito, 88 Coda.
Trener: Roberto Donadoni.

Sędzia: Peruzzo
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Adriano_forever »

OK, to już nie śmieszne. Osobiście miałem nadzieję na 3 pkt, myślałem, że może Parma się nie stawi na tym meczu i tak to wygramy. AAA tu taki zonk. Nie jest fajnie.

Gwizdy na stadionie. Ciekawe czy dziś Icardi gdyby grał poszedłby podziękować kibicom.
Ostatnio zmieniony 4 kwie 2015, 16:55 przez Adriano_forever, łącznie zmieniany 1 raz.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Piter »

Sędzia zdecydowanie pod nas. :(




:) :) :)

#MansiniOUT
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: MiRas. »

Nie wiem jakim cudem jesteśmy na tak "wysokim" miejscu w tabeli, ale po dzisiejszym meczu stwierdzam, że jesteśmy najgorszą drużyną w ligowej stawce. Nie dajemy rady drużynie, która jest bankrutem, której nie stać na noclegi piłkarzy, na autokar, można powiedzieć, że drużynie, która na chwilę obecną w kwestiach organizacyjnych niewiele różni się od drużyn amatorskich. Tragicznie słaby Belfodil jednym zawodem kładzie na murawie Kapitana Bombę, a gol dla Interu to fart w najczystszej postaci. Tyle zapamiętałem z pierwszej połowy. W drugiej połowie moja pamięć odmówiła zapisu. W tym sezonie Inter podarował Parmie 4 punkty, co daje ~30% jej punktowego dorobku w lidze. Jesteśmy tak miłosierni, że będą nas kanonizować kiedyś.

Jak sobie pomyślę ile w ciągu tych 90 minut mogłem rzeczy porobić, to mnie szlag jasny trafia. Mam nadzieję, że w końcu w wywiadach skończy się gadanie o europejskich pucharach, jedności, że musimy ciężko pracować i inne tego typu hasła, od których chce się człowiekowi rzygać i ciąć żyły.

Pozytywy tego meczu to na pewno słoneczna pogoda oraz zielona murawa.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Dzonyy »

Totalna kompromitacja. Nie wiem co musiało by się stać żeby ten klub przestał się ośmieszać. Czekam jeszcze na baty od Milanu w derbach i przestaje oglądać mecze w tym sezonie.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Odet »

po prostu dalej nie mogę w to uwierzyć !!!!!

ten Shaqiri to jakaś wielka kompromitacja !!!!!!!!!

przynajmniej naszemu kapitanowi zależało, bo chociaż on ostatnie 10 min walczył o bramkę

więcej na razie nie piszę, muszę ochłonąć.

Projekt "utrzymanie w lidze" trwa.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Imrahil »

Byłem przekonany że Inter nie strzeli w tym meczu gola. Niewiele zabrakło bo bramka Guarina to fart niesamowity. To jest prawdziwa tajemnica jakim cudem z taką gra w przekroju całego sezonu nie znajdujemy się na dnie tabeli. Jedyne co u nas funkcjonuje to systematycznie kompromitowanie się.
Borowa
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2009, 00:19
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Borowa »

Nie lubię lamentowania, ale dzisiaj sobie ulżę przed Świętami.
Co za pierdolone wkłady do koszulek! Ta drużyna jest totalnie gówniana. Nie ma niczego - umiejętności, jedności, ducha walki, niczego! Takie mecze bywają trudne, ale jak za Mourinho męczyliśmy się w meczu o mistrzostwo ze Sieną, to oni nie mieli prawa wyjść z własnej połowy, a wszyscy dosłownie wpierdalali trawę, żeby tylko strzelić tą jedną bramkę. Dzisiaj mamy znudzonych piłkarzy, którym się po prostu zwyczajnie nie chce. Czy widzieliście w ostatnich spotkaniach na twarzach tych skórokopów jakieś zacięcie, jakieś wkurwienie, szał w oczach i chęć wyrwania flaków przeciwnikowi? Ja tego nie widziałem od kilku miesięcy, z Interu pozostali tylko kibice, nazwa i barwy. Teraz czas na jajeczko, a po jajeczku kolejny trening. Nawet nie oglądam zdjęć z niego, bo znów wszyscy będą w doskonałych nastrojach z bananami na ryjach, a powinni siedzieć i płakać jak bobry nad tym jak żałośni są. Wiecie co na razie zmienił Mancini? To, że za Mazzarriego chociaż on się wkurwiał tą nieudolnością, a Mancini swoją miną świetnie wpisuje się w ten zespół.

Dobrze, że chociaż zacna ekipa jedzie w alkobusie, bo czuję że na trzeźwo derbów bym nie wytrzymał.

Wesołych Świąt Interiści w tych gównianych czasach.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Jaszczu91 »

Myślałem sobie ze dobrze by było wygrać z Parma i Hellas żeby jechać na derby z nadzieją ze najważniejszą atrakcją wyjazdu będzie mecz. Juz wiem ze nie będzie. Inter to w tej chwili zwłoki drużyny. Parma zasłużyła dziś na 3 punkty. Inter gola zdobył z przypadku i nie stworzył jednej dobrej okazji z gry. Parma nie miała dziś nawet jednego momentu w którym bała się o punkty. Inter nie potrafił przejąć kontroli nad meczem nawet na dwie minuty. Ten zespół nie ma lidera ani w obronie ani w pomocy ani w ataku. Żaden piłkarz nie jest w formie. I do tego Mancini zachowuje się jak kompletny idiota. Az miało się ochotę sprzedać mu liścia patrząc na ten jego uśmieszek... Ostatnio czytałem że Mazzarri stracił pracę bo było widać po jego reakcji przy ławce ze nie panuje nad zespołem i nie ma pomysłu in energii żeby to naprawić. To co powiedzieć o Mancio?
Każdy transfer można uznać za nietrafiony. Pucharów nie będzie i latem konieczna jest rewolucja.
sopel97
Posty: 127
Rejestracja: 18 mar 2010, 00:08
Lokalizacja: Tomaszów Maz

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: sopel97 »

Najgorsze jest to ze parma na 13 punktow w tabeli zarobila na nas cale 4 punkty
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Yascarr »

Zostały dwa wyjścia z tej sytuacji. Jedno to pogodzenie się z losem, kupienie latem jakichś 3 dobrych grajków i znowu wmawianie sobie że powalczymy o TOP3, że Toure da nam jakość itd... a potem kolejny raz po ryju i witamy rzeczywistość. I tak co rok. Drugie wyjście (o którym pisałem już nie jeden raz wcześniej, napisze jeszcze raz...) to przebudowanie składu. Handanović, Kovacić, Icardi - z tą trójką trzeba się będzie rozstać. Są to jedyni wartościowi piłkarze za których dostaniemy konkretne pieniądze i są warci więcej niż 10mln nie licząc Szakiriego który jest jeszcze świeży w tym klubie i można oprzeć na nim budowe nowej drużyny. Po spieniężeniu wspomnianych trzech grajków, trzeba będzie wzmocnić każdy punkt drużyny. Myśle że nawet sięgnięcie po darmowych Reine (tak, tego przeciętnego hiszpana) i Gignaca do ataku, oraz kupienie dwóch porządnych środkowych obrońców, dwóch skrzydłowych, prawego obrońce i środkowego pomocnika sprawiłoby, że Inter byłby o klase lepszą drużyną. Nie chodzi o jednostki a o drużyne.

Roma - to doskonały przykład dla nas. Osvaldo, Marquinhos, Lamela - trzej najlepsi gracze sprzedani za dużą kase, następnie dobrze zainwestowali tą kase, dzięki Sabatiniemu. Do tego Bojan za sporą sumke i podstawowy ich bramkarz Stekelenburg. Wzmocnili się porządnie, tam gdzie tego potrzebowali i efekt był natychmiastowy. To jest doskonały przykład, tak należy postępować w czasie kryzysu. Co z tego że Icardi, Kovacić to nasze nadzieje, nam są teraz potrzebne pieniądze, TU I TERAZ. Niech Thohir zacznie myśleć o teraźniejszości. Kibice w Mediolanie popłaczą troche za Icardim i Kovacićem, a potem zapomną o nich.
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: emika »

Prawda jest taka, że nam pojedyncze jednostki nie dadzą jakości. Trzeba wywalić 3/4 składu i budować nową drużynę.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Piekarz »

Handanović wart więcej niż 10 mln? Sny, sny, mokre sny. Do nas przyszedł za 11, a od tamtej chwili zrobił się trzy lata starszy i trzy razy gorszy.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Yascarr »

Ale pierwszy jego sezon był bardzo dobry i jego wartość drastycznie wtedy podskoczyła. Myśle że spokojnie za 10 można go sprzedać. Jeszcze dwa lata temu podobno 30 za niego chcieli dawać, a nawet w lato pisało się że niektóre kluby wciąż są nim zainteresowane dlatego chętni powinni być co też podnosi szanse na sprzedaż za wyższą kwote.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Piekarz »

Yascarr pisze:Ale pierwszy jego sezon był bardzo dobry i jego wartość drastycznie wtedy podskoczyła. Myśle że spokojnie za 10 można go sprzedać. Jeszcze dwa lata temu podobno 30 za niego chcieli dawać, a nawet w lato pisało się że niektóre kluby wciąż są nim zainteresowane dlatego chętni powinni być co też podnosi szanse na sprzedaż za wyższą kwote.
Podobno to Nagatomo gra teraz naraz w Realu i Manchesterze United. Jakby ktoś za niego dawał 30, a nawet 25, to oczywiste chyba, że już by go tu nie było. 10 to maks za Handę obecnie, nawet za 8 bym go gonił, jakby była jakaś ciekawa albo bardzo tania alternatywa.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: sampam »

"Inter - porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy im kibicujecie"
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: miniu86 »

Dzisiaj dostaliśmy kolejne twarde dowody na to, że Inter jest w zupełnej rozsypce.

Chłopaki ze wszystkich sił starają się utrzymać bezpieczny dystans dzielący Inter od europejskich pucharów. Napoli nie wygrało od 5 spotkań, ale HEJ! My też potrafimy!


Licząc LE 7 kolejnych spotkań bez wygranej. W tym remisy w beznadziejnym stylu z Ceseną i Parmą(4 punkty w tym sezonie na Interze) na własnym boisku.
Na chwilę obecną wygranie jakiegokolwiek meczu do końca sezonu jawi się jako coś nieprawdopodobnego.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Odet »

Już ochłonąłem, więc coś napiszę.

Źle się to oglądało, nie mówić już nic o wyniku. Znowu taka kopanina bez ładu i składu. Mancio pierd... że Shaqiri najlepszy jest na skrzydle, a wystawia go za 2 napastnikami. W 2 połowie przejście na 4-3-3 i żadnej poprawy, nawet gorzej niż w pierwszej.
Kovacic zagrał dobrze pierwsze 3 min od wejścia, a potem dostosował się do kolegów.
Poldi nie zrobił żadnej różnicy, do czego się przyzwyczailiśmy.
Hernanes wszedł w 89min, to moim zdaniem dopełniło kompromitacji trenera, i odkąd wszedł w te 5 min miał dobrą wrzutkę (do Rano) i dobry strzał.
Rogi i dośrodkowania naszej gwiazdy rodem z Kosova, na poziomie Nagatomo.
JJ to powinien już do końca sezonu zasiadać na trybunach, to co puścił w 2 połowie to śmiech na sali.

Podobał mi się dziś Palacio (dużo walczył, biegał, strzelał) i obaj środkowi obrońcy Felipe (2 poważne błędy, ale też ważne wybicia) i Rano (jeden poważny błąd, ale była asekuracja kolegi, dużo odbiorów i pod koniec <ala Materazzi wysłany przez Mou> walczył pod bramką Parmy). No i Handa na poziomie.

Nasz uśmiechnięty trener na ławce po 1:1 z Parmą bezcenne.

2 tygodnie przerwy, teksty walczymy o puchary i jesteśmy w formie -> wszystko psu w du...

Pozdr.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: miniu86 »

Mancini is very bitter and disappointed about Inter's draw with Parma and he decided to cancel the scheduled day off tomorrow as punishment.

Inter director Ausilio after draw with Parma: "You ask me why has been cancelled the resting day on Easter? Cause they rested today"

Inter's last seven games: LDLDLLD #Lol2


Za tydzień mecz z Veroną. Na wyjeździe. Toni zaciera ręce.
Ostatnio zmieniony 4 kwie 2015, 19:42 przez miniu86, łącznie zmieniany 1 raz.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Czarson »

Doskonała passa została podtrzymana. Ważne, że nareszcie kilku piłkarzy zdołało ustabilizować formę. Szkoda, że na tak chujowym poziomie. Ten sezon już dawno się zakończył ale wkurwia to, że nie są nawet w stanie dać trochę człowiekowi uśmiechu w postaci 2-3 dobrych spotkań na 5. W sumie ani jednego nie są w stanie zagrać tak jak się tego od nich oczekuje.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: miniu86 »

Dokładnie. Nikt już nie oczekuje pucharów czy serii zwycięstw, ale niech godnie reprezentują Inter gdy przyjeżdża do nas Parma czy Cesena. Daliby trochę radości z wygranego meczu, a tu nic. Ciosom nie było końca.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Chuchu »

W sumie co można napisać o tym meczu? Nikogo z pierwszej 11 nie da się pochwalić za bardzo, marny Belfodil kładł na ziemię Ranocchię z równie dziecinną łatwością co Milito Van Buytena 5 lat temu. Ten gość na serio nie może być naszym kapitanem. Ze zmianami Mancio też nie trafił, bo wstawienie Kovacicia na lewe skrzydło (?!) w miejsce Puscasa nic nie wniosło, wystawianie Podolskiego to generalnie zawsze oznacza grę w 10, a Hernanes nawet jakby miał coś zmienić, to dostał ze 3-4 minuty. Generalnie to jest jakiś koszmar, że drużyna, która przegrywa 20 z rozegranych do tej pory 27 meczów w sezonie zdobywa na nas 4 punkty.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Yascarr »

Ja jeszcze jedno zdanie co do meczu. Zmiana w 89 minucie i wejście Hernanesa. Właściwie to nie mam pojęcia co to miało znaczyć. Totalna kompromitacja Manciniego, jestem zażenowany.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: kachol »

17ptk straty do 3 miejsca - 9 kolejek do końca tak wygląda realizacja celów w tym sezonie czyli top 3. Gratuluje grajkom, trenerom, prezesom i innym wysoko-wykwalifikowanym specjalistom. Tak trzymać panowie!
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Yascarr »

9 kolejek = 27 punktów do zdobycia xD
marcinek91081
Posty: 127
Rejestracja: 9 mar 2008, 17:51

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: marcinek91081 »

Jesteśmy w czarnej dupie!!!!!...nawet dzisiejszy trening o 8.30 nic n nie zmieni. Dla mnie ten sezon jest już skończony.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: miniu86 »

Cele przedsezonowe już dawno odpadły. Wywiad z Mancio przed Parmą wskazuje, że Thohir wyznaczył im nowy cel, którym jest awans do LE. Efekt jest taki, że po dzisiejszej kolejce, większe na to szanse ma Milan, w którym to nawet nikt nie udaje, że im zależy. Tym większa beka z Interu, który się przecież wzmacniał zimą.

Bardziej trzeźwo sytuację ocenił Guarin, który po meczu rzekł, że teraz muszą się skupić na wygrywaniu pojedynczych meczy. Otóż to. W tym sezonie mamy ogromne problemy z przechylaniem szali na własną stronę. Praktycznie 30 kolejek, a Inter nie wygrał nawet 10 spotkań.

p.s. Jedno co mnie cieszy, to że te skurwysynki mają się stawić na trening o 8.30 w niedzielę wielkanocną. Początkowo pewnie mieli mieć labę do wtorku. Taka zapłata za dzisiejszy mecz im się przyda.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Parma

Post autor: Kujon »

Obrazek

a tak poza tym nasze nabytki zimowe: (co każdy wie i widzi)
Brozovic - 8 meczy - 0 goli - 0 asyst
Podolski - 11 meczy - 0 goli - 0 asyst
Shaqiri - 10 meczy - 1 gol - 2 asysty

Santon akurat się udał, co prawda bez goli i asyst, ale gra poprawnie.

Na mecz nie patrzyłem bo niestety praca, ale skoro z ostatnią Parmą zdobywamy w 2 meczach jeden punkt to nic tylko załamać ręce.
ODPOWIEDZ