33. kolejka Serie A: Udinese - Inter

ODPOWIEDZ
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

33. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: miniu86 »

A więc konkretnie.

Fakty są takie, że znowu pojawiła się szansa na europejskie puchary w przyszłym sezonie i że Mancini chce się tam zakwalifikować.

Teraz więc okaże się czy ta drużyna ma jaja i dość zawziętości by to osiągnąć. Pierwszym krokiem byłoby pokonanie dzisiaj Udinese.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 33. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Raffal »

jest mecz w tv ?
Bogdan
Posty: 51
Rejestracja: 13 kwie 2014, 00:36
Kontakt:

Re: 33. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Bogdan »

Jest na nSport
Obrazek
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 33. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Nen »

Każdy mecz do końca sezonu jest dla nas jak gra w systemie - play off. W przypadku porażki lub remisu odpadamy z walki o LE.
Udinese to zawsze niewygodny rywal, ale w tym sezonie są wybitnie przeciętni. Podczas pierwszego meczu z nimi sami się pokonaliśmy, dzisiaj trzeba zagrać na pełnej koncentracji.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 33. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Odet »

ja tam na europejskie puchary nie liczę,
liczę na dobry mecz naszych pupili i 3 pkt.

Jestem spokojniejszy, bo Mancio zrozumiał wreszcie że Shaqiri nie nadaje się do Serie A (póki co) i woli za napastnikami ustawić Hernanesa.

Jestem ciekaw dzisiejszej linii pomocy: Kova czy Gno? bo Medel i Guarin wystąpią na 100%

pozdr.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 33. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Czarson »

Jestem dziwnie spokojny o wynik. Zabawne bedzie jezeli Viola skonczy sezon za naszymi plecami ale wygra LE, wtedy miejsce premiowane pucharami nic nam nie daje.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 33. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Piekarz »

Kompletna żenada.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 33. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: miniu86 »

Jedna z największych kompromitacji Interu jakie w życiu widziałem. Mimo wygranej i wykonania zadania minimum.

Handanovic kryminał. Zamiast uspokoić grę to jeszcze zaogniał sytuacje. Reszta nie lepsza.
Fatalne wrażenie po Interze. Fatalne.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 33. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Raffal »

Icardi po takim meczu powinien zostac krolem strzelcow

Santon baaardzo słabo...
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 33. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Odet »

trudno napisać coś po meczu gdzie przeciwnik grał w 9tkę. Może tylko to, że nie zasłużyliśmy na zwycięstwo.
Piękna walka Udinese, od stanu 2:1 fatalna postawa naszych piłkarzy. Nie wiedzieli co robić i tylko pretensje do siebie mieli.

U nas podobał mi się Kovacic. Służy mu gra w głębi (o czym zawsze mówiłem).

+ dla Mancio za nosa (w sprawie Podolskiego)

Pozdr.
rumcyk
Posty: 256
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:56
Lokalizacja: Radom

Re: 33. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: rumcyk »

Po Medelu widac jak czesto gra z Guarinem...cymbał kolejny do kolekcji...idzie na raz, traci głupie piłki, kosi tylko, szkoda słów na tego barana. Młody mudżin powinien grać i Kova co pokazał dzisiaj że naprawde się rozwija i jest coraz lepszy.
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 33. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Adriano_forever »

Ahh co to był za mecz. Jakby mecz był 11 na 11 a nie 9 na 11 to emocje były by mega.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 33. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: MiRas. »

Brawa za ambicję i walkę dla Udinese. Osobiście nie widziałem tej przewagi dwóch zawodników. My, jak to zazwyczaj bywa minimaliści i tylko nagły przebłysk, impuls Podolskiego oraz Boska opaczność, fart i nie wiem co tam jeszcze w ostatnich chwilach sprawiły, że wyjeżdżamy z trzema punktami.

Za gola Di Natale miesiąc suchego chleba z wodą dla defensywy. Prawie 38-letni dziadek zrobił z nami co chciał.

Ważne trzy punkty w kontekście ewentualnej walki o prawo gry w LE, ale czy są to zasłużone trzy punktu, to już niech sobie każdy sam odpowie.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 33. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Przede wszystkim brawa dla Stramy i jego Udinese. Pokazali nieslychana ambicje. Inter najlepiej grał gdy było 22 zawodników na boisku. Później niestety zamiast strzelić trzeciego gola pokazaliśmy swoją frajerska twarz. Na szczęście udało się to wygrać i do 5 Sampy mamy 2 punkty i realne szanse na wyjście z twarzą z tego sezonu.
Dziwi mnie brak Shakiriego w takim spotkaniu. Tym bardziej ze gra w przewadze pozwalała na ofensywne zmiany, a Herna w drugiej połowie niesłychanie mnie irytowal nadurzywajac dryblingu. Chyba jest jakiś konflikt.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 33. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Imrahil »

Bardzo dobry mecz :) Dużo emocji. Udinese szacunek za walkę do końca, determinację i ducha walki a grali w dużym osłabieniu. Po stracie drugiego gola wyczuli krew, bo Inter zaczął grać jak.. a raczej przestał grać. Wszystko na stojąco. Nie zmienia to faktu że zasłużyliśmy na wygraną.
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 33. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

Ja tam narzekać nie będę. Mecz mi się podobał, emocje były. Wiadomo, że można napisać, że grając w takiej przewadze powinno być 4-1, ale tak się po prostu nie stało. Szkoda, bo okazji było sporo, a i gol Icara na 3-1 powinien być raczej uznany. Ważne, że są kolejny raz 3 pkt. Oby tych punktów do końca sezonu było jak najwięcej, bo chociaż w ten sposób można jakoś "optymistycznie" skończyć kolejny przejściowy rok. Forza Inter!
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 33. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Yascarr »

Tak "wywalczone" 3 punkty to kompromitacja. Wstyd, za nich. Za takich piłkarzy, takie zera bez umiejętności i choćby odrobiny ambicji... Wstyd.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 33. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Klinsi64 »

dobry mecz naszych,najbardziej podobali mi się Shaqiri i Brozovic...
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 33. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Chuchu »

Ja rozumiem, że ostatnia wygrana z Romą poprawiła nastroje, ale każda wygrana na ten moment jest sukcesem, nawet w takich okolicznościach. Oczywiście, ciężko pojąć jakim cudem grając 11 na 9, mając TYYYYLE miejsca na połowie Udinese, które grało pressingiem nie udało się strzelić więcej goli i czemu ot oni tak bardzo cisnęli, no ale 3 punkty to 3 punkty.

Co do karnego, niektórzy mają wątpliwości, ja w pierwszej chwili też myślałem, że z kapelusza, ale na powtórkach ewidentnie widać, że Danilo piłki nie dotknął, a zagarnął wślizgiem nogi Kovacicia, więc jak najbardziej słuszna jedenastka, bo i dzięki temu Icardi ciągle na poważnie liczy się w walce o koronę strzelców. Gol Podolskiego bardzo ładny, miejmy nadzieję, że na tym nie poprzestanie.

I jeszcze kwestia Hernanesa, który podobnie jak z Romą, w pierwszej połowie grał bardzo dobrze, a w drugiej bardzo zbladł, a momentami to chciał chyba okiwać sam siebie. Chyba po godzinie gry powinien za niego wejść Shaqiri, który nie wiadomo dlaczego chyba do końca sezonu na stałe już przylgnie do ławki :(
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 33. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: miniu86 »

W Udinese bardzo fajnie zagrał Allan. W środku pola czyścił niemiłosiernie często ośmieszając naszych zawodników. 11 odbiorów przy 2. Medela.

Wychodzi na to, że Podolski ratuje Interowi końcówkę sezonu. Również nie rozumiem braku Shaqiriego w sytuacji gdy Hernanes w 2. połowie prosił się o zmianę.

Dzisiejszy mecz pokazał gdzie obecnie jesteśmy. Brak konsekwencji i odpowiedzialności w grze. To powinno być spokojne zwycięstwo i spokojna gra, a graliśmy jakbyśmy również otrzymali 2 czerwone kartki.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 33. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Nen »

Nie ma co lamentować, że tylko 2:1, wywozimy 3 bardzo cenne punkty z zawsze niewygodnego dla nas stadionu.
Bramka Icardiego zdobyta całkowicie prawidłowo, to już drugi niesłusznie nieuznany gol Maurito w tej rundzie.
Wczoraj brakowało Ranocchii, który co prawda może odwalić babola, ale ogólnie zapewnia dużo spokoju, potrafi mądrze przytrzymać piłkę w ostatniej linii, Felipe i Vidic za wszelką cenę chcieli się jej pozbyć.
Medel i Guarin razem to też trochę za dużo dla nerwów biednego kibica, z Chievo na szczęście na bank zagrają Brozović albo Nuri.

Przed meczem pisałem, że gramy teraz w systemie play off - gramy dalej.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 33. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Odet »

Najgorsze jest to, że z meczu gdzie graliśmy b.dobre (z wyjątkiem akcji Allan -> Di Natale) 66 min, zostaną zapamiętane ostanie 24 min

Jeśli Mancio zdecyduje się zagrać 4-2-3-1 (tak jak się stało po wejściu Poldiego), ciekaw jestem jak w tej formacji spisaliby się nasi Chorwaci, grając przed obrońcami.

Pozdr.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 33. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Omen »

Grając 11 na 11 byliśmy lepsi niż z przewagą dwóch zawodników. W końcówce mogliśmy stracić...no ale nie ma co narzekać 3 punkty są i szansa na wyższe miejsce co wydawało się nie tak dawno niemożliwe .
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 33. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Yascarr »

Cieszy to że musimy zdobyć jeszcze tylko 6pkt aby wyrównać rekord najgorszego sezonu wszech czasów.

Ps. Won z Gurainem.
ODPOWIEDZ