37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Chuchu »

GENOA: 1 Perin, 14 Roncaglia, 8 Burdisso, 4 De Maio, 88 Rincon, 20 Tino Costa, 33 Kucka, 21 Edenilson, 91 Bertolacci, 19 Pavoletti, 24 Iago Falque
Ławka rezerwowych: 23 Lamanna, 39 Sommariva, 2 Tambè, 5 Izzo, 10 Perotti, 16 Lestienne, 35 Soprano, 37 Panico, 38 Mandragora, 93 Laxalt.
Trener: Gian Piero Gasperini

INTER: 1 Handanovic, 33 D'Ambrosio, 23 Ranocchia, 5 Juan Jesus, 55 Nagatomo, 10 Kovacic, 18 Medel, 77 Brozovic, 88 Hernanes, 8 Palacio, 9 Icardi
Ławka rezerwowych: 30 Carrizo, 6 Andreolli, 14 Campagnaro, 17 Kuzmanovic, 20 Obi, 21 Santon, 26 Felipe, 27 Gnoukouri, 28 Puscas, 54 Donkor, 91 Shaqiri, 97 Bonazzoli.
Trener: Roberto Mancini

Sędzia: Paolo Tagliavento
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Adriano_forever »

Nie sądziłem że po 22 maja 2010 dożyje tak gównianego Interu. Sprzedać to całe ścierwo grające w pierwszym składzie i grać juniorami bo taką kasę co wyjściowy skład bierze to człowiek za głowę się łapie, tyle zarabiają a takie gówno. Nie wierze w to co obejrzałem.

Eurowizja z pedałami i konczitami > Inter w tym sezonie
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Nen »

Czare goryczy przelewa to że Genoa Preziosiego i Gaspa zgarnia zupełnie niezasłużone 3 pkt. Ten mecz to caly nasz sezon w pigułce - chęci, pech i frajerstwo.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: miniu86 »

To, że zaorał nas Kucka jak nic pasuje do obecnej sytuacji Interu i całego sezonu.


Pokaz nieudolności tej drużyny. Sam Icardi strzelił bramkę, nie uznali mu dwóch, a miał okazje na 4 następne. W ogóle to goli w tym meczu mogło paść 3 albo 4 razy tyle.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: kachol »

Zasłużona wygrana Genui, mieli masę szczęścia, ale też pasje, zaangażowanie i bardziej chcieli wygrać pomimo, że teoretycznie my gramy o puchary, a oni grają o nic. Inter zagrał koszmarnie w tyle, cała obrona jest do wymiany w trybie natychmiastowym, bo jeżeli Nagatomo prezentuje się z nich najlepiej to świadczy o poziomie poniżej jakiegokolwiek dna.
Jeżeli Mancini jeszcze raz da tej miernocie opaskę kapitańską to jest do zwolnienia w trybie natychmiastowym, bo to jest naśmiewanie się z kibiców Interu. Jeszcze raz brawa dla Genui

P.S.

Karnego w ostatniej akcji meczu nie było, nie ważne jakby zaklinać rzeczywistość.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Imrahil »

To jest, po prostu, śmiech przez łzy to co nasz Inter gra. Kolejna frajerska, wstydliwa, ośmieszająca i kompromitująca klub porażka. Z taką mentalnością to oni nie ugrają baloników na majowym festynie. Paradoksalnie nie ma Palacio nie ma ataku, nie ma Vidicia nie ma obrony. Najgorsze jest to, że trud całego zespołu za każdym razem jest niszczony przez tą ofermę z opaską kapitana. To muszą być jego ostatnie dni w Interze. Nie bez powodu nie ma przedłużonego kontraktu.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2015, 22:48 przez Imrahil, łącznie zmieniany 1 raz.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Jeszcze tylko jeden mecz i wreszcie koniec tego sezonu :)
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: MiRas. »

Gasperini wygrywa z Interem... wstyd, po prostu wstyd. No, ale od dłuższego czasu nie oczekuję od tej drużyny niczego dobrego.

Aha... jak w następnym sezonie ta pierdoła będzie nadal dzierżyć opaskę kapitana to mnie ch.. jasny strzeli. Nie mogę na typa patrzeć.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Odet »

bardzo dobry (dla oka) mecz. Taki na jaki liczyłem, bo ja nie liczę na puchary tylko na dobrą grę.

Genoa bardziej niż my chciała i dostała nagrodę.

Pech: szkoda 2 okazji Brozowica, świetnych strzałów Hernanesa, że też Palacio musiał poślizgnąć się gdy był niemal sam na sam z Perinem. I te szanse Icardiego. Wiem 3:3 nic nam nie daje, ale facet wyceniany (podobno) na 30mln, MUSI wręcz wykorzystywać takie okazje, jak ta z 95min.

Myślę, że już wiecie, że Icardi nie ma żadnej dodatkowej premii za top scorer, gdyby tak było nie byłby wszystkich karnych i tak beznadziejnie jak dzisiaj wolnych.

Co do Nagatomo, odważna decyzja Mancio, ale chodziło chyba oto żeby nie mógł sobie pograć Iago Falque (pamiętajmy że sędziował Tagliavento, Mancio bał się że JJ na lewej złapie czerwo), no i to się udało.

Yaya Toure za Medela i bijemy się z Juve o mistrza.

Pozdr.
ekspert
Posty: 53
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: ekspert »

Z tego co wiem to kontrakt kapitana jest przedłużony niestety. Wymiana Medela na Toure niewiele zmieni jeśli obrona będzie nadal taka jaka jest.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: sampam »

Tak, tak, bijemy sie o mistrza. Na razie jestesmy mistrzami sarkazmu i frajerstwa. Arcymistrzami.
Tomo
Posty: 41
Rejestracja: 2 gru 2009, 18:56

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Tomo »

Trzeba wierzyć w projekt nowego Interu, trwającego już 5 rok, poziom frajerstwa osiągnięty.
Tomo
Posty: 41
Rejestracja: 2 gru 2009, 18:56

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Tomo »

Trzeba wierzyć w projekt nowego Interu, trwającego już 5 rok, poziom frajerstwa osiągnięty.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Odet »

zmieni wszystko.
To co Mancio jest Kretynem? a może nie zna się na piłce? a może jest ślepy?

dlaczego ciągle gra Rano (u macara też grał), skoro jest podobno taki słaby.

Conte też jest idiotą? no bo Rano ma u niego miejsce.

Czyli Conte, Mancini, Mazzarri idioci, polscy kibice Interu (z fcinter.pl) mądrale.

Zobaczcie jaka jest przerwa między linią pomocy i środkowymi obrońcami.
Zobaczcie na spokojnie 1 bramkę Genoi, co zrobił Medel i wyobraźcie sobie, że koszulce Interu z nr 23 gra np Tiago Silva, wybiłby to?
Zobaczcie spokojnie 2 bramkę, jak to się stało że Handa musiał wyjść z bramki, kto tak zagrał piłkę, zobaczcie reakcję Mancio w która stronę macha rękami. Rano miał pecha, że Handa miną się z piłką i tyle.

Zobaczcie sobie co odpierd... dziś obrona Juve w meczu z Napoli, z Bonuccim, Barzaglim czy Ogbonną w składzie. Wtedy sporadyczne błędy Rano nie będa już takie straszne.

Pozdr.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Seba »

"Dla mnie osobiście był to dobry sezon. Poprawiłem wiele elementów w mojej grze oraz zyskałem więcej pewności siebie. Opaska kapitańska nauczyła mnie koncentracji i odpowiedzialności." - Cóż więcej dodać 8-)
Obrazek
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: sampam »

Ogbonna w miare czesto (o ile gra), Bonucci rzadko, a Barzagli prawie wcale w Juve nie popelniaja bledow. O poziomie tych 2 pierwszych mozna dyskutowac przy czym Leonardo od mniej wiecej 3 lat prezentuje poziom europejski. Barzagli 2-3 lata temu byl bezsprzecznie najlepszym defensorem we Wloszech, a moim zdaniem jednym z najlepszych na swiecie. Ranocchia tylko sie zapowiadal i...zapowiada. Skoro Bonucci sie ogarnal to jego kumpel tez moglby. WRESZCIE.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Piter »

Oglądałem łącznie około 3 sekundy meczu bo kliknąłem w link z myślą, że jest to link do KSW. Pozdrawiam.
ekspert
Posty: 53
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: ekspert »

Odet pisze:zmieni wszystko.
To co Mancio jest Kretynem? a może nie zna się na piłce? a może jest ślepy?

dlaczego ciągle gra Rano (u macara też grał), skoro jest podobno taki słaby.

Conte też jest idiotą? no bo Rano ma u niego miejsce.

Czyli Conte, Mancini, Mazzarri idioci, polscy kibice Interu (z fcinter.pl) mądrale.

Zobaczcie jaka jest przerwa między linią pomocy i środkowymi obrońcami.
Zobaczcie na spokojnie 1 bramkę Genoi, co zrobił Medel i wyobraźcie sobie, że koszulce Interu z nr 23 gra np Tiago Silva, wybiłby to?
Zobaczcie spokojnie 2 bramkę, jak to się stało że Handa musiał wyjść z bramki, kto tak zagrał piłkę, zobaczcie reakcję Mancio w która stronę macha rękami. Rano miał pecha, że Handa miną się z piłką i tyle.

Zobaczcie sobie co odpierd... dziś obrona Juve w meczu z Napoli, z Bonuccim, Barzaglim czy Ogbonną w składzie. Wtedy sporadyczne błędy Rano nie będa już takie straszne.

Pozdr.
Ty chyba sobie żartujesz chłopie?

Rano gra bo nie ma właściwie nikogo innego kogo można by wystawić, a po drugie jest przecież "kapitanem" to musi grać.

Conte i kadra Włoch to jest inna bajka. Conte się zna z Ranocchią bo pracowali już razem więc na niego stawia. Swoją drogą Italia gra nędzny futbol więc nasz kapitan się wpasowuje idealnie.

Przy 1 bramce Medel skiksował to fakt, ale Ranocchia i jego refleks dały efekt taki że zanim nasz włoski mistrz zorientował się w ogóle co się dzieje to piłka była już w bramce. Thiago Silva doskoczyłby do Pavolettiego i próbował mu przeszkadzać.

2 bramka to wina i Rano i Handanovicia. Brak komunikacji doprowadził do tego, że ani jeden ani drugi nie zatrzymał tej piłki.

I na koniec SPORADYCZNE błędy Rano? Ty chyba nie oglądasz meczy Interu wcale chłopie. Na cały sezon znalazłoby się mniej niż 5 meczy gdzie nie palnął jakiejś głupoty i to Twoim zdaniem są SPORADYCZNE błędy?

Powoływanie się na Manciniego, Mazzariego i Conte fajne, ale każdy ma swoje oczy i widzi jednak co sie dzieje.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Klinsi64 »

Ranocchia i Jesus są piłkarskimi i mentalnym zerami,smutne że przynajmniej jeden z nich zostanie na przyszły sezon...jedyny pozytyw z tego meczu jest taki,że z będącą w gazie Genoą mogliśmy spokojnie wygrać,mimo takiej katastrofy w obronie...Mancini nie jest głupi i te ostatnie mecze pozwolą mu oddzielić ziarno od plew i w przyszłym sezonie zobaczymy już inny,poważny Inter #czasdecyzji
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Piekarz »

Jeden temat i już dwie mocne kandydatury na tekst roku, tylko który lepszy - że wymieniamy Medela na Toure idziemy po mistrza, czy że Ranocchia popełnia sporadyczne błędy? Kurde no chyba nie umiem wybrać.



UWAGA SPOILER



Następny sezon będzie taki sam.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: miniu86 »

Różnica między Juve, a Interem jest taka, że z tak grającą Genuą Turyńczycy wygraliby między 5-1 a 8-0. Inter zaś przegrał 2-3.
- marna defensywa
- nieudolność pod bramką rywala
- brak charakteru
- brak pewnych punktów drużyny
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Imrahil »

ekspert pisze:Z tego co wiem to kontrakt kapitana jest przedłużony niestety.
Z chęcią bym poznał źródło Twojej wiedzy na temat przedłużonego kontraktu dla Andrea 'Error' Ranocchia, bo szukam i coś znaleźć nie mogę. Możliwe że przespałem ową wiadomość. Na innych portalach jest napisane że umowa wygasa z dniem 30.06.2015.
Odet pisze: Zobaczcie sobie co odpierd... dziś obrona Juve w meczu z Napoli, z Bonuccim, Barzaglim czy Ogbonną w składzie. Wtedy sporadyczne błędy Rano nie będa już takie straszne.
Pozdr.
Nie ma bezbłędnych obrońców, nie każdy też trzyma wysoką formę ( jakość ) całą karierę. Są wzloty i upadki, i tu właśnie można odróżnić klasowego obrońcę od przeciętniaka i słabiaka. Vidić który pierwsze pół roku kaleczył każdy kontakt z piłką teraz jest najpewniejszym punktem obrony. Teraz o Serbie można powiedzieć że popełnia sporadyczne błędy, 1-2 na mecz ale Ranocchia ? On mecz w mecz coś odpierdala. Gorzej. Nawet jak gol nie pada bezpośrednio z jego błędu to swoim zachowaniem boiskowym przyczynia się do nerwowej gry całej formacji,a nierzadko zespołu. Jest wolny, mało zwrotny, niepewny, faulujący, słaby technicznie.. za dużo tego. Opaska kapitana miała mu dodać pewności siebie a tylko pogorszyła sprawę. Młody talent idzie twardo i równo po najgorszego obrońcę w historii klubu.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Odet »

czyli jednak polscy kibice Interu (z fcinter.pl) znają się lepiej od włoskich trenerów.

Są też wśród nas tacy co znają też przyszłość

Piekarz pisze: Następny sezon będzie taki sam.

pozdr.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Yascarr »

Odet nie nauczyły Cię nic poprzednie lata? Skoro Ci "włoscy trenerzy" chcą dalej stawiać na takich paralityków jak Ranocchia, Juan czy Handanović to przyszłość jest raczej oczywista...
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Nen »

Yascarr pisze:Odet nie nauczyły Cię nic poprzednie lata? Skoro Ci "włoscy trenerzy" chcą dalej stawiać na takich paralityków jak Ranocchia, Juan czy Handanović to przyszłość jest raczej oczywista...
Ale dlaczego "chcą"? Czy Mancini ma jakiś większy wybór? Jeśli ich kontrakty zostaną poprzedłużane, wtedy bd można powiedzieć - Mancio chce grać Ranocchią.

Cała wspomniana przez Ciebie trójca - latem do pożegnania.

Perin pokazał wczoraj, że jest lepszy od Handanovica, czas też wreszcie na poważny środek obrony (Drago-Vidic?)
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Chuchu »

Sytuacja jaka miała miejsce przy golu na 2-2 byłaby w pełni zrozumiała, gdyby miała miejsce maksymalnie w Lidze Okręgowej. Oglądam to kilka razy i cały czas nie rozumiem, jak kapitan Interu Mediolan z pierwszym bramkarzem Interu Mediolan mogą coś takiego odwalić.

Nie wiem co Mancio zamierza zrobić latem, ale jedno jest pewne, że nie wystarczy kolejne lekkie wypielęgnowanie składu, tylko jakieś poważniejsze kroki. Oglądanie takiego Interu już dawno stało się strasznie męczące i tak dalej być nie może, Problem w tym, że biorąc pod uwagę to wspaniałe FFP, niewiele da się w tej sytuacji zrobić.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: hQ »

1 bramka to ewidentnie błąd Ranocchi, który stoi 2 metry za napastnikiem, kryje na radar i pozwala zawodnikowi tyłem do bramki spokojnie się obrócić i oddać strzał. Druga to kabaret, dwóch błaznów minęło się z piłką. Jesus to też - delikatnie mówiąc - średniak.

Z tej piątki obrońców co wczoraj zagrała to tylko D'Ambrosio bym w klubie zostawił.
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: mediolan »

ja nie wiem po co niektórzy starają się dostrzec jakieś pozytywne strony... INTER ZNOWU PRZEGRAŁ tym razem z mocarną Genoa... ten klub osiągnął już dno dna jakieś 2 dna temu ale widzę że idą po jakiś życiowy rekord... Dziewczyna mi mówi ale ty ciągle wierzysz że oni się jakoś pozbierają i wiecie co? nie wierze ci amatorzy którzy obecnie "reprezentują" nasze barwy nigdy w życiu się nie pozbierają ponieważ każdy sezon w ich wykonaniu to sezon życia oni po prostu dać więcej z siebie nie mogą i albo nasz indonezyjczyk oleje ciepłym moczem to FFP i dowali konkrety albo możemy w ciemno typować jaki będzie nasz Inter w przyszłym sezonie ... a znając historie Interu to będzie pewnie tak jak kiedyś że nawet jak będziemy mieli mega pake to i tak najpierw będziemy musieli czekać aż znajdzie się trener który ich ustawi i znowu będzie można się cieszyć ze zwycięstw...
PepeBergomi
Posty: 377
Rejestracja: 13 wrz 2006, 18:04
Kontakt:

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: PepeBergomi »

Kiedyś cieszyłem gdy z Bari (bądź z Genoa'y - bo nie pamietam dokładnie sytuacji własnościowej) kupowaliśmy Ranocchie a nie Bonucciego gdyż ten pierwszy spisywał sie lepiej i rokował lepiej na przyszłość. Wydalismy chyba 18 baniek gdy notabene nasz wychowanek Bonucci poszedł za 14-15 do Juventusu. Dziś ten drugi jest jednym z najlepszych w lidze, gra w kadrze i kosztuje dwa razy więcej niż Andrea ,,rere nie kum kum żaba" Ranocchia. Wielka szkoda że to wszystko tak sie potoczyło. Jak by nie było kolejny kamyczek do ogródka naszych działaczy.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Czarson »

Ranocchia.

Panie Odet, mlody nesta gra tylko dla tego, ze okolicznosci sa takie a nie inne. Zostal wybrany kapitanem dlatego gra. Nasi pewnie chcieliby zarobic jeszcze na nim pare mln, przedluzajac kontrakt a pozniej go sprzedajac. W poprzednim sezonie za Mazzarriego zbyt duzo nie gral, wiec moze ten trener jest madrzejszy niz sie niektorym wydaje. Jego gra w kadrze tez nie jest argumentem...Z powaznym rywalem daja mu zagrac tylko w meczach towaryskich w meczach o stawke gra z najwyzej Azerbejdzanem.
ODPOWIEDZ