Transmisje w Eleven Sports Network

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Orzeu »

Obrazek

jednorazowy wyskok, czy stała oferta?
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Jaszczu91 »

Raczej wyskok.Ale być może nie jednorazowy. Dopóki nie wejdą na jakąś poważna platformę cyfrową, czyli Polsat albo NC+ to można się spodziewać, że dalej będą korzystać z uprzejmości TVN Turbo, żeby szlagiery miały dobrą oglądalność i robiły im reklamę.
webo123
Posty: 483
Rejestracja: 31 maja 2008, 18:35

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: webo123 »

a mnie się wydaje, że to nie tylko wyskok; Eleven można oglądać w serwisie Player, który nalaży do TVN; i tak moim zdaniem mecze Serie A będą na kanałach TVN :)
Ibra1908
Posty: 50
Rejestracja: 11 gru 2011, 17:12

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Ibra1908 »

Wiadomość na stronie głównej Eleven
"Od poniedziałku, 31 sierpnia, nasze kanały w Internecie będzie można oglądać wyłącznie na platformie player.pl. Wystarczy bezpłatna rejestracja!"

Czyli będzie można oglądać dalej za darmo przez internet ;)
Gajdzik
Posty: 173
Rejestracja: 15 wrz 2006, 22:16
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Gajdzik »

Ibra1908 pisze:Czyli będzie można oglądać dalej za darmo przez internet ;)
Ciekaw jestem czy tak cały czas już będzie, czy tylko dla reklamy i zachęta dla potencjalnych klientów
Obrazek
.................C'e Solo l'Inter, Per Me, Solo l'Inter C'e Solo l'Inter, Per Me !!.........
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Minister »

Nie będzie, powiedział to zresztą kilka dni temu przedstawiciel stacji. Jednak zaznaczył, że nie będą to takie diakońskie opłaty jak to maja w zwyczaju platformy telewizyjne.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Czarson »

Minister pisze:diakońskie opłaty .
co to znaczy?
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: andyvdm »

Co łaska
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Klinsi64 »

andyvdm pisze:Co łaska
Lubię to! :hahaha:
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Klinsi64 »

pewnie nikogo to nie zainteresuje,ale Eleven nabyło prawa do Eurobasketu 2015 :)
TestoForza
Posty: 171
Rejestracja: 25 sie 2006, 20:10
Lokalizacja: Szczecin

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: TestoForza »

No i w najbliższej kolejce panowie z Eleven Sports serwują nam 6 spotkań na swoich dwóch kanałach !!
Może będzie również jakaś miła niespodzianka w stylu derby na tvn turbo jak ostatnio Roma vs Juve było.
Szykujcie się na:
Viola vs Genoa, Juve vs Chievo, Empoli vs Napoli, Hellas vs Torino, Lazio vs Udinese i INTER vs MILAN - WSZYSTKO NA ŻYWO.
Osobiście nie pamiętam takiej sytuacji w polskiej tv :D
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Klinsi64 »

Eleven to nie TV ;)
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Bodzek »

Klinsi64 pisze:Eleven to nie TV ;)
A to ciekawe, że oglądam go w telewizji.

Eleven świetna sprawa, Liga włoska nie była tak pokazywana od niepamiętnych czasów, więc trzeba się tylko cieszyć!
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Klinsi64 »

Bodzek pisze:
Klinsi64 pisze:Eleven to nie TV ;)
A to ciekawe, że oglądam go w telewizji.

Eleven świetna sprawa, Liga włoska nie była tak pokazywana od niepamiętnych czasów, więc trzeba się tylko cieszyć!
masz na myśli Netię i ich 150 tysięcy abonentów? ;)
SyR90
Posty: 75
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: GÓRNY ŚLĄSK

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: SyR90 »

Na dzien dzisiejszy tvn nie wystosowal niestety zadnej prosby do Eleven o udostepnienie transmisji z derbow na tvn turbo...
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Lopez »

SyR90 pisze:Na dzien dzisiejszy tvn nie wystosowal niestety zadnej prosby do Eleven o udostepnienie transmisji z derbow na tvn turbo...
I dobrze! Ostatnia "transmisja" pokazała,że się do tego nie nadają.
Komentarz standardowy jak dla tej telewizji mówiąc dyplomatycznie w dodatku oglądanie jednej połowy to troche mało jak na derby.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: rafi27 »

hej,

a orientuje się może ktoś, jak to jest w necie na tej stronie Eleven Sports, jak lecą 2 mecze serie A
jednocześnie o tej samej porze, np.20.45 (raczej rzadkość) albo jakby leciała dajmy na to także liga hiszpańska
albo francuska, to wtedy jak Inter gra z jakimś słabszym zespołem u siebie, np.Genoa to jak oni
pokazują jednocześnie ten mecz Inter-u i ligę hiszpańską? Przecież w necie jak się generuje
podgląd online, to można tylko 1 mecz live oglądać.....
Dzięki za info.

:szal:
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Raffal »

Tak samo jak w tv. Wybieraja jeden a drugi nie leci albo w powtorce
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Odet »

dziś reinstalowałem windowsa, jaki muszę program ściągnąć żeby zobaczyć meczyk na eleven?

nie było pytania, już wiem :)
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Raffal »

poza rozjeżdzającym się dźwiekiem.(trzeba odswierzyć strone co jakiś czas i jest ok) transmisję mi się podobają, mimo komentarzu na srednim poziomie i znikomej wiedzy.....jest wesoło

ps. rzadko ktory komentator sprzeda nam newsa o Interze czy jego pilkarzu ktorego by nikt nie znal bo on oglada Inter co jakis czas a my na stronie siedziemy pewnie co dzień ;)
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Piekarz »

Komentarz jest koszmarny, są w stanie spuścić się nad półmetrowym podaniem na własnej połowie, żeby tylko podnieść rangę wydarzenia w oczach widza. Egzaltacja gorsza niż u Ryczela. Zwłaszcza jeden z nich ryczy tam i sapie, jakby komentował jakiś ostatni mecz w historii piłki, który ma wyłonić najlepszą drużynę w dziejach. Rzygać się chce od tej słodyczy, po pierwszej połowie wróciłem do starych, sprawdzonych źródeł, mimo że z minimalnym uszczerbkiem na jakości obrazu.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Ljarro »

Długimi momentami mam wrażenie, że Panowie komentatorzy oglądają zupełnie inny mecz.
Tych pomyłek typu JJ na prawej obronie to już nawet nie warto komentować.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Minister »

"Nie od razu Rzym zbudowano" ale jak widać dla niektórych rozgrzanych głów to powiedzenie nie ma znaczenia. Zamiast docenić to, że wreszcie w internecie można dopaść spoko jakość to lepiej przypierdolic się do komentatorów. Pozdrawiam fanów pikseli, a dla reszty proponuję cierpliwość, bo z czasem goście na pewno się ogarna co do wiedzy użytkowej.
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: domin98 »

Czy będzie lepszy? Nie jestem pewien, Ci goście (Świecicki i Czachowski) to nie są nowi komentatorzy, komentowali już włoska na orange sport
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Lamatico »

Minister pisze:"Nie od razu Rzym zbudowano" ale jak widać dla niektórych rozgrzanych głów to powiedzenie nie ma znaczenia. Zamiast docenić to, że wreszcie w internecie można dopaść spoko jakość to lepiej przypierdolic się do komentatorów. Pozdrawiam fanów pikseli, a dla reszty proponuję cierpliwość, bo z czasem goście na pewno się ogarna co do wiedzy użytkowej.
Dokładnie mam identyczne zdanie. Komentarz wiadomo nie może się równać z chłopakami z NC+, choć powiem szczerze, że bardziej mnie Jagoda irytował niż tych dwóch.

Poziomem są wyżej od ekipy z TVP na przykład, która usypia na kanapie.
Fenomenem jest dla mnie Jacek Laskowski, może przygotowanie ma nie najgorsze, ale głos i sposób wyrażania emocji nie nadaje się według mnie zupełnie do komentowania meczów.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Klinsi64 »

Laskowski to od lat czołówka komentatorów w Polsce,Czachowski jest kopią Węgrzyna,Eleven Sports to kompromitacja i transmisje w necie tego nie zmienią.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Odet »

Zawsze u nas narzekanie.

Dla mnie ten komentarz był przede wszystkim zabawny.
"Guarin ma lepszą lewą nogę" - mistrzostwo, a potem tą lewą zdobył bramkę.

Zaryzykuję stwierdzenie: że to także dzięki komentarzowi ten mecz tak wielu się podobał.

Pozdr.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Stachoo »

ja prdl... to sobie oglądajcie na justin.tv, albo innych gównianych streamach co z jakością mają tyle wspólnego co gwiazdor z roznoszeniem jajek na Wielkanoc. Wykupcie sobie jakąś telewizje i będziecie mieli komentarze jakich chcecie, nie dość, że za darmo można było obejrzeć transmisję w dobrej jakości, to wy sracie się jak by nie wiem co wam zrobili.

@ Piekarz, chciałbym usłyszeć Twój komentarz jako komentatora, pewnie od natłoku Twojego narzekania sam bym się zrzygał po pierwszych 5 minutach.

Sorry...za ostrość wypowiedzi, ale wy poza krytyką chyba nie potraficie się wypowiadać ani na shout ani na forum.
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Bodzek »

Stachoo pisze:ja prdl... to sobie oglądajcie na justin.tv, albo innych gównianych streamach co z jakością mają tyle wspólnego co gwiazdor z roznoszeniem jajek na Wielkanoc. Wykupcie sobie jakąś telewizje i będziecie mieli komentarze jakich chcecie, nie dość, że za darmo można było obejrzeć transmisję w dobrej jakości, to wy sracie się jak by nie wiem co wam zrobili.

@ Piekarz, chciałbym usłyszeć Twój komentarz jako komentatora, pewnie od natłoku Twojego narzekania sam bym się zrzygał po pierwszych 5 minutach.

Sorry...za ostrość wypowiedzi, ale wy poza krytyką chyba nie potraficie się wypowiadać ani na shout ani na forum.
Pod twoją wypowiedzią się podpisuję.
Czytać się już tego narzekania na wszystko nie da mimo silnych prób.
Mamy włoską ligę łatwo dostępną, mecze w dobrej jakości a komentarz jest sprawą drugorzędną.
A skwitowanie wszystkiego jakże rzeczowym "kompromitacja" jest właśnie tą rzeczoną kompromitacją.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Piekarz »

Podsumujmy argumenty broniące komentarza na eleven sports:
1) jest śmieszny, bo komentatorzy nie potrafią się przygotować do swojej pracy,
2) nie od razu Rzym zbudowano, chociaż co najmniej jeden z tych typów jest komentatorem od siedmiu lat,
3) nie wolno krytykować komentarza, bo jest dobra jakość transmisji,
4) w ogóle nie wolno nic krytykować, bo nie,
5) jeden z krytykantów sam by pewnie gorzej komentował!

Zajebiste panowie, każda dyskusja jest wasza. xD Na marginesie dodam, że nie jara mnie jakość transmisji, bo od jakichś pięciu lat oglądam Serie A na bet365.com (jeśli nie ma meczu w telewizji), gdzie jakość jest świetna, opóźnienie zerowe, a transmisja nie ma prawa się zaciąć, co kosztowało mnie jednorazową wpłatę 5 złotych.
ODPOWIEDZ