29. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Orzeu »

Z grzeczności wypadałoby na koniec napisać "Do widzenia"

Co do meczu: Bolonia za Donadoniego gra dobrą piłkę, w ostatnich 5 meczach nie przegali dlatego ciężki mecz sie szykuje. Ale mimo wszystko z racji naszych aspiracji, ostatniej formy i faktu grania u siebie jesteśmy faworytem tego meczu - jak dla mnie tylko zwycięstwo.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Kebo »

Witam zza krat Capitano. Typuje kolejny dobry mecz naszych i pewne zwycięstwo, a następnie ukazanie brutalnej rzeczywistości w meczu Romą. Chłopaki Manciniego zamydlą biednym kibicom oczy, a w starciu z silnym rywalu skompromitują się po raz n-ty.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Imrahil »

Mancini Wybitny Roberto to trener, który nie klęka przed zespołami formatu Bologna. Jego świętobliwość odpowiednio zmotywuję i ustawi piłkarzy tak, by przeciwnik od pierwszego gwizdka błagał o litość.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Nen »

Mecz jutro. 3 punkty koniecznością. Bez zwycięstwa jutro nie mamy po co grać z Romą. Licze, że zagramy z Icardim, Perisicem, Ljalicem i Ederem od początku.
Geciu
Posty: 27
Rejestracja: 7 paź 2008, 12:22
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Geciu »

Powinny być 3pkt bez wątpliwości wygrana jest bardzo potrzebna. Jak typujecie panowie dzisiejszy wynik?
Od bajtla za Interem. FORZA INTER
Geciu
Posty: 27
Rejestracja: 7 paź 2008, 12:22
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Geciu »

Tez bym tak stawiał ze wkoncu Eder zacznie festiwal bramek bo ileż można czekać. Powinen sie wkońcu synek przełomać :-D
Od bajtla za Interem. FORZA INTER
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Kebo »

Mój typ 4-1 gole: Icardi, Eder x2 i Murillo
wiciu
Posty: 40
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Północne Mazowsze

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: wiciu »

1:0 :-D
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Chuchu »

INTER (4-2-3-1): 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 25 Miranda, 5 Jesus, 55 Nagatomo; 77 Brozovic, 17 Medel; 23 Eder, 22 Ljajic, 44 Perisic; 9 Icardi.
Ławka rezerwowych: 30 Carrizo, 46 Berni, 7 Kondogbia, 8 Palacio, 11 Biabiany, 12 Telles, 21 Santon, 24 Murillo, 27 Gnoukouri, 83 Melo, 97 Manaj.
Trener: Roberto Mancini

BOLOGNA (4-3-3): 83 Mirante; 15 Mbaye, 28 Gastaldello, 20 Maietta, 25 Masina; 30 Donsah, 21 Diawara, 8 Taider; 22 Rizzo, 10 Destro, 17 Giaccherini.
Ławka rezerwowych: 1 Da Costa, 32 Stojanovic, 2 Oikonomou, 3 Morleo, 5 Pulgar, 11 Zuniga, 13 Rossettini, 19 Constant, 23 Brienza, 33 Brighi, 99 Floccari.
Trener: Roberto Donadoni

Ofensywnie, i dobrze, bo ostatnie 4 mecze Bolonii to 1 strzelony i 0 straconych goli, więc ta statystyka chyba pokazuje, jaki futbol obecnie preferują i że zapowiada się raczej bicie głową w mur niż otwarty pojedynek.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Kebo »

Boki obrony słabizna jak zawsze, w środku na wiele nas nie stać, a przód moim zdaniem najlepsza możliwa opcja obecnie.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Stachoo »

Chuchu pisze:Eder, 22 Ljajic, 44 Perisic; 9 Icardi.


Na to właśnie czekałem, jeśli chodzi o skład na Bolonie i się nie zawiodłem. Kreatywny Ljaić za Icarem, dynamiczni Eder i Perisić na skrzydłach i lis na szpicy.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Kebo »

Roma pokaże im miejsce w szeregu. Mancini jest niespełna rozumu to myślący użytkownicy wiedzą nie od dziś, ale to co on ostatnio sobie wbił w głowę to już szczyt kabaretu. Nasze boki obrony to żenada, grają 2 najsłabsi piłkarze, a Telles i Santon zamurowani na ławce. To część beki nr. 1. Jednak jeszcze większa beka to ustawienie. Dlaczego fjuto gra na prawej, a dd na lewej flance ? Hahaha XD. Jaka poważna drużyna w Europie gra takim systemem i czemu to ma służyć? Oni mają schodzić do środka czy wrzucać XD? Obaj nie potrafią grać na swojej nominalnej pozycji, a co dopiero na drugiej stronie. Istny cyrk, jeśli Thohir choć trochę zna się na piłce być może wyłapał ten lub inny fakt kompromitujący kreaturę na ławce. No i wisienka na torcie zmiana Palacio za Adema. Serio? Przecież pijany janusz spod sklepu by widział, że Brozovic to pseudokopacz i powinien jak najszybciej zejść. Dodatkowo kompro w końcówce. Wynik 2-1 nie gra roli bo to to co się działo na boisku nie jest godne takiego klubu. Niech mi nikt nie wylatuje z krytykowaniem zwycięstwa bo jeszcze kilka lat temu wygrana z Bologną to nie był powód do radości, ale standard.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: yoda79 »

Haha, mając tylu sabotażystów w składzie i wygrać mecz to jednak sztuka :-D
Brawo Inter, natomiast mam nadzieję, że po meczu Mancio natrzaska po ryju trzem gwiazdorom - Adem "co ja tu robię" Ljajic; Eder "coś nie mogę odpalić" Citadin i Marcelo "to nie jest mój dzień" Brozovic dzisiaj zagrali wręcz niebywale kompromitująco. No Brzoza to przeszedł samego siebie, poziom okręgowki, i to nie włoskiej.
Żeby nie było - cieszę się ze zwycięstwa, choć naprawdę nie wiem jak my to wygraliśmy :lol:
Forza Inter!
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Imrahil »

Ogólnie to był Inter z rundy jesiennej. Cynizm, arogancja i minimalizm aż bił po oczach. Bardzo dobrze, że strzeliliśmy dwa gole, a nie jeden. bo byłby remis i kolejny zawód.
Czy wyszliśmy z kryzysu? Ciężko powiedzieć. Mecz z Romą da odpowiedź na to pytanie. Już nie tracimy z ogórami po kompromitującym stylu.
Ciekawe co z Miętusem, zszedł o własnych siłach. Jest nadzieja że jeszcze zagra w tym sezonie.
Ostatnio zmieniony 12 mar 2016, 23:56 przez Imrahil, łącznie zmieniany 1 raz.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Odet »

Dobry wynik z trudnym, bo poukładanym przeciwnikiem.

Perisic prezentuje wyborną formę od pewnego czasu (chyba nauczył się już ligi), owszem popełnia błędy, ale robi różnicę. To bardzo ważne.

Bardziej chciałem zmiany Brozo zamiast Adema, ale widać to Mancio płacą za trenerkę (nie mi), że miał rację, Palacio dał dużo drużynie, a Adem z minuty na minutę gasł, co myślę widzi każdy nawet średnio rozgarnięty kibic.

Szkoda fatalnego błędu Dżefreja, który przecież wcześniej grał dobre zawody, ale przynajmniej bramkę strzelił Franco Brienza, piłkarz którego trudno kibicowi włoskiej piłki nie lubić.

Pozdr.
Ostatnio zmieniony 12 mar 2016, 23:57 przez Odet, łącznie zmieniany 1 raz.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Jaszczu91 »

Mecz wygrany i na tym pozytywy się kończą. No jeszcze na plus dzisiaj D' Ambrosio który wygrał nam ten mecz. Kondogbia :ban:
Szkoda Icardiego. Oby był już na Romę
I ten Mancio ze swoimi zmianami... Ljajic nic nie grał to jeszcze to mogę zrozumieć. Ale Murillo za Edera? :!:
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Klinsi64 »

Kebo pisze:No i wisienka na torcie zmiana Palacio za Adema. Serio? Przecież pijany janusz spod sklepu by widział, że Brozovic to pseudokopacz i powinien jak najszybciej zejść. .
Bez jednego i drugiego nie byłoby 3 punktów ty kurwa fachowcu od siedmiu boleści...
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Chuchu »

Handanović nie miał za bardzo co robić, obrona w porządku, boczni starali się w ofensywie, różnie to wychodziło, D'Ambrosio niby słabo, ale gola i asystę ma, a to najważniejsze. Eder ciągle odpalić nie może, Ljajić dobra pierwsza połowa, w drugiej zmarniał coś, Perisić przeplatał dobre zagrania ze słabymi, ale mimo wszystko na plus, Kondogbia niby nieźle cały mecz, a w ostatnich minutach taki fatalny klops no i znowu trochę nerwów w doliczonym czasie nam zafundował.

Icardi podobno skręcił staw kolanowy, więc nie ma co liczyć na niego w meczu z Romą, bo takich urazów się w 2-3 dni nie leczy raczej, a widać było już po nim samym, że to coś poważniejszego. Mecz ogólnie walenie głową w mur co było do przewidzenia, ale na szczęście go przebiliśmy jakoś. Teraz wyjazd do Rzymu, jeśli podopieczni łysego jutro wygrają z Udinese, to na Olimpico trzeba wygrać tak naprawdę, żeby się liczyć w walce o podium dalej.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: yoda79 »

No to teraz Roma - być może najwazniejszy mecz sezonu; Icardi raczej nic groźnego.
Najistotniejsze jest to, że mimo fatalnego okresu od meczu z Lazio jakieś tam szanse na 3 miejsce mamy.
Ostatnio zmieniony 13 mar 2016, 00:00 przez yoda79, łącznie zmieniany 1 raz.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Piekarz »

W Bologni (nawiasem mówiąc, Bologna to piękne miasto z wielką historią; miałem okazję tam być w lecie 2009 roku, notabene by obejrzeć mecz miejscowej drużyny z Fiorentiną, pierwszy ligowy mecz pamiętnego sezonu 2009-2010. Do dziś pamiętam, jak w upale nieprzeciętnym ślamazarnie chodziłem po przepięknych bolońskich przejściach arkadowych, podziwiałem potężne ceglaste wieże, a wieczorem, gdy skwar trochę ustąpił, jadłem przepyszną pitcę z najświeższych włoskich składników - pomidory z San Marzano, mozzarella di bufala, ciasto wypiekane w piecu węglowym i pikantne salami - takie proste, a jakie niesamowite. Do dziś jednak żałuję, że nie interesowałem się jeszcze wtedy malarstwem i nie wstąpiłem nawet do słynnej Pinakoteki Narodowej. A przecież Bolonia była jednym z ważniejszych ośrodków sztuki na Półwyspie Apenińskim, szczególnie istotnym na przełomie XVI i XVII wieku, gdy powstała tam znana dobrze wszystkim Akademia Caraccich - jeden z symboli okresu przejściowego między renesansem i barokiem; a przecież jest tam Giotto, a przecież jest tam Rafael, a przecież Parmigiano, a przecież Perugino. A przecież Vasari. Dziś wiem już dobrze, że wizyta w Bolonii nie może się obejść bez wstąpienia do tej wyjątkowo bogatej, choć może nieco niedocenianej galerii sztuki, o innych bolońskich muzeach nawet nie wspomnę) powstała ostatnio pod Donadonim bardzo solidna drużyna, więc dobrze, że jakoś się udało, bo druga połowa wyglądała do bramki już wprost żałośnie. Bardzo dobrze się stało, że straciliśmy gola na koniec - Mancini ma powód, żeby ich łoić, a jak wiadomo inaczej się do nich nie dotrze.
Geciu
Posty: 27
Rejestracja: 7 paź 2008, 12:22
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Geciu »

Najważniejsze że wygraliśmy i że są 3pkt!
Od bajtla za Interem. FORZA INTER
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Kebo »

Klinsi64 pisze:
Kebo pisze:No i wisienka na torcie zmiana Palacio za Adema. Serio? Przecież pijany janusz spod sklepu by widział, że Brozovic to pseudokopacz i powinien jak najszybciej zejść. .
Bez jednego i drugiego nie byłoby 3 punktów ty kurwa fachowcu od siedmiu boleści...
Człowieku czym są te dwie normalne na poziomie Serie A wrzutki, które nawet nie były asystami przy tym co ten parodysta robił? Oglądałeś mecz? Czy ślepy jesteś?
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Adriano_forever »

Piekarz pisze:W Bologni (nawiasem mówiąc, Bologna to piękne miasto z wielką historią; miałem okazję tam być w lecie 2009 roku, notabene by obejrzeć mecz miejscowej drużyny z Fiorentiną, pierwszy ligowy mecz pamiętnego sezonu 2009-2010. Do dziś pamiętam, jak w upale nieprzeciętnym ślamazarnie chodziłem po przepięknych bolońskich przejściach arkadowych, podziwiałem potężne ceglaste wieże, a wieczorem, gdy skwar trochę ustąpił, jadłem przepyszną pitcę z najświeższych włoskich składników - pomidory z San Marzano, mozzarella di bufala, ciasto wypiekane w piecu węglowym i pikantne salami - takie proste, a jakie niesamowite. Do dziś jednak żałuję, że nie interesowałem się jeszcze wtedy malarstwem i nie wstąpiłem nawet do słynnej Pinakoteki Narodowej. A przecież Bolonia była jednym z ważniejszych ośrodków sztuki na Półwyspie Apenińskim, szczególnie istotnym na przełomie XVI i XVII wieku, gdy powstała tam znana dobrze wszystkim Akademia Caraccich - jeden z symboli okresu przejściowego między renesansem i barokiem; a przecież jest tam Giotto, a przecież jest tam Rafael, a przecież Parmigiano, a przecież Perugino. A przecież Vasari. Dziś wiem już dobrze, że wizyta w Bolonii nie może się obejść bez wstąpienia do tej wyjątkowo bogatej, choć może nieco niedocenianej galerii sztuki, o innych bolońskich muzeach nawet nie wspomnę) powstała ostatnio pod Donadonim bardzo solidna drużyna, więc dobrze, że jakoś się udało, bo druga połowa wyglądała do bramki już wprost żałośnie. Bardzo dobrze się stało, że straciliśmy gola na koniec - Mancini ma powód, żeby ich łoić, a jak wiadomo inaczej się do nich nie dotrze.
O kuwa :brawo:
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: yoda79 »

Nie no KLINSI sztygarze nasz jedyny nie świruj, Brozo dzisiaj kompromitująco, grał niemilosierne gówno.
Masa niedokładnych podań, platal się po boisku, machał łapami, dzisiaj okręgówka.
Czort tam, ważne, że wygraliśmy, teraz ritiro do meczu z Romą i będzie dobrze :-D
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: BAGGIO1 »

Nie potrzebne nerwy w końcówce. Trzeba liczyć, że Udine urwie jutro jakieś punkty Romie. Póki jest nadzieja trzeba wierzyć :) oby w przyszły weekend marzenia nie umarły. Forza Inter!
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 29. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Klinsi64 »

Kebo pisze:
Klinsi64 pisze:
Kebo pisze:No i wisienka na torcie zmiana Palacio za Adema. Serio? Przecież pijany janusz spod sklepu by widział, że Brozovic to pseudokopacz i powinien jak najszybciej zejść. .
Bez jednego i drugiego nie byłoby 3 punktów ty kurwa fachowcu od siedmiu boleści...
Człowieku czym są te dwie normalne na poziomie Serie A wrzutki, które nawet nie były asystami przy tym co ten parodysta robił? Oglądałeś mecz? Czy ślepy jesteś?
Trzymajmy sie faktów,odkąd Brozovic zaczął wykonywać stałe fragmenty strzelamy po nich bramki(4?) to że grał słabo to fakt,Palacio wszedł i dał impuls do ataku,czyli wniosek jest taki że Mancini miał rację

P.S Sorry za wcześniejsze mocne słowa,chciałem twardzielem pojechać ;) w sumie temat nie warty takich słów
ODPOWIEDZ