33. kolejka Serie A: Inter - Napoli

ODPOWIEDZ
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

33. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: miniu86 »

O ile sędzia Rocchi na to pozwoli to przed nami bardzo ciekawy mecz.
Liczba tego meczu patrząc na sytuację obu klubów to -6.
Napoli jeszcze marzy o mistrzostwie. Interowi zaś nie wypada jeszcze odpuszczać walki o top 3. Wszystko za sprawą ostatniego remisu Romy z Bolonią.

Osobiście w 3. miejsce już nie wierzę, chcę natomiast wygranej ponieważ w tym sezonie tych prestiżowych zwycięstw w Interze jak na lekarstwo.

LGDS przewiduje:
INTER (4-2-3-1): Handanovic; D'Ambrosio, Miranda, Murillo, Nagatomo; Medel, Kondogbia; Eder, Brozovic, Perisic; Icardi.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Imrahil »

Nie gra Higuain, więc jest cień szansy na korzystny wynik. To będzie wyrównany mecz, o wyniku przesądzi epizod, jak farfocel Nagatomo, kiks Yuto czy brak krycia reprezentanta Japonii. Jeśli tych prezentów przeciwnik nie wykorzysta, to może ugramy remis.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Nen »

Udinese pokazało, że Napoli Sarriego nie jest kosmiczne. Brak zwycięstwa będzie rozczarowaniem.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Lopez »

Byłbym spokojniejszy o wynik gdybyśmy grali na wyjeździe i mecz kończyłby się około 70 minuty :P
Jojo dostał szanse,ale to pewnie ostatni raz w tym sezonie,co do reszty składu żadnych niespodzianek nie ma.

Co do wydarzeń niesportowych:ciekawe czy komentatorzy wspomną o licznej delegacji z Polski?Wzięli nasi flage na mecz?Może będzie gdzieś powieszona
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: maniekfci »

Co ich jebiemy :D

Icar klasa, wygramy to, to pewne.

Pozdro lamusy
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Stachoo »

Lopez87 pisze: Co do wydarzeń niesportowych:ciekawe czy komentatorzy wspomną o licznej delegacji z Polski?Wzięli nasi flage na mecz?Może będzie gdzieś powieszona
Wspomnieli, ale są mało doinformowani - bo nie wiedzieli czy to delegacja Napoli czy Interu. Co do flagi, nie wiem czy dobrze wyczytałem, ale były zapisy na powieszenie banneru przez fancluby na stadionie i z tego co widziałem naszych na liście nie było, ale mogę się mylić...
Tomo
Posty: 41
Rejestracja: 2 gru 2009, 18:56

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Tomo »

Roma już trzęsie portkami :-D
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Odet »

Wspaniały, cudowny mecz !!!

Gratulacje dla piłkarzy i trenerów !!!

Wszystko dziś zagrało tak jak chcemy, tak jak powinno !!!

Forza Inter !!!
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Piekarz »

Wjebać z gównianym Torino nie walczącym o nic, żeby po dwóch tygodniach ograć Napoli walczące o scudetto... ech. Szkoda, że już raczej za późno na takie podrygi, ale przynajmniej czwarte miejsce wydaje się bezpieczne i nie trzeba będzie patrzeć na eliminacje do LE.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: miniu86 »

Nie był to może jakiś wybitny mecz, ale bardzo cieszy pokonanie Napoli.

Icardi po raz kolejny zawodnikiem meczu, dobra defensywa i organizacja gry. Zestawienie z Perisiciem i Joveticem chyba najbardziej optymalne.

Teraz skupić się już na meczu w Genui tak by i stamtąd przywieźć komplet punktów.
jackop
Posty: 102
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:45

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: jackop »

W tym sezonie dziękowałem tu za odblokowanie Moraty i ubaw w CI, także i tym razem grazie. Mogę zacząć mrozić szampana i w spokoju oczekiwać na 5 Scudetto z rzędu :piwko:

Jak ktoś z was natknie się na gifa/filmik z przednią interwencją Nagatomo a'la dżdżownica, to niech wrzuci :D Walczak :hold:
Obrazek
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Imrahil »

Takie zwycięstwo na otarcie łez. Przyjemny dla oka mecz, absolutna dominacja. Pomyśleć, że spokojnie mogliśmy być znacznie wyżej w tabeli. Czapki z głów dla Miętusa, koleś jest niesamowity.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Stachoo »

miniu86 pisze:Nie był to może jakiś wybitny mecz, ale bardzo cieszy pokonanie Napoli.
Żartujesz? Na większości fanpage o Interze, mecz określany jako najlepszy w tym sezonie i jeden z najlepszych w ciągu ostatnich 4 lat, a ty uważasz, że nie był jakiś wybitny?

Bezbłędna gra w defensywie, absolutna dominacja, mimo mniejszego posiadania piłki, bardzo dobre rozbijanie ataków napoli, składne akcje i dobra gra skrzydłami [szczególnie D'Ambrosio]
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Nen »

Roma musi wdupić dzisiaj, aby te zwycięstwo miało szerszy sens.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: miniu86 »

Włoskie media chwalą Manciniego za to, że drugi raz z rzędu wystawił Jovetica, którego to gra z Icardim wygląda coraz lepiej.

Ponadto ponoć Sunnig Group ma być z delegacją podczas meczu z Udinese.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Lopez »

Taki Inter chciałoby się oglądać do końca sezonu.Cieszy obecność Jojo w pierwszej jedenastce choć wczoraj niestety jeden z najsłabszych na boisku,ale i tak chciałbym żeby został
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Chuchu »

Jojo jeden z najsłabszych na boisku? Który Ty mecz oglądałeś?
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: maniekfci »

Czarodziej Czasu pisze:Jak mnie bawi ten minimalizm.

mnie bawił twój łamiący się głos obśrańcu. czemu tak kozaczysz a na mecz nie przyjedziesz co
ODPOWIEDZ