Liga Mistrzów 2016/2017

Tematy dotyczące europejskich pucharów.
ODPOWIEDZ
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Piekarz »

Nieważne, jak bardzo żenującą drużyną jest Inter, Roma zawsze znajdzie sposób, żeby żenować jeszcze bardziej. Co za banda wieśniaków. ZA KAŻDYM JEBANYM RAZEM. :hold:
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: maniekfci »

:lol2: roma to stan umysłu, mogą się pocieszać, że unikną wpierdolu 7:0.

Tymczasem Legia w LM XD
Ciekawe, kiedy Inter wskoczy na poziom Legii? ;)
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Mora »

Chuj tam z Romą, polski klub po 20 latach zagra w Lidze Mistrzów. To nic, że w żałosnym stylu pokonali półamatorski Dundalk z rybakami i z bankierami w składzie. Nie mogę się doczekać piątkowego losowania i tych 6 meczów w fazie grupowej. Ogromne pieniądze i prestiż dla włodarzy Legii i okazja do pokazania się w Europie dla kibiców.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: sampam »

Łódź cieszy się z awansu. Wprost niewyobrażalnie:)
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Odet »

Legia awans wylosowała :)

A Roma powinna nazywac się AS Kompromitacja i pomyśleć, że przywieźli dobry wynik z Portugalii.

Pozdr.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Klinsi64 »

chciałbym żeby Inter miał chociaż szansę skompromitować się w eliminacjach LM zamiast robić to na swoim podwórku czy już niedługo w LE ;) ta porażka Romy pokazuje najdobitniej w którym miejscu jesteśmy...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: miniu86 »

Czy dla dobra ludzkości nie powinno się rozwiązać AS Romy?
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Odet »

miniu86 pisze:Czy dla dobra ludzkości nie powinno się rozwiązać AS Romy?

Dla dobra Calcio i Inter powinno.

Z tym, że pewnie na miejsce opuszczone przez Romę (drugie lub trzecie) wejdzie np Viola :)

Pozdr.
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: hbk »

Mora pisze:Chuj tam z Romą, polski klub po 20 latach zagra w Lidze Mistrzów. To nic, że w żałosnym stylu pokonali półamatorski Dundalk z rybakami i z bankierami w składzie. Nie mogę się doczekać piątkowego losowania i tych 6 meczów w fazie grupowej. Ogromne pieniądze i prestiż dla włodarzy Legii i okazja do pokazania się w Europie dla kibiców.
Serio myslisz, ze rok temu ktos ogladal Bate, Astany, Malmo, Maccabi, a we wczesniejszych latach Maribor lu Ludogoretz? Kibice maja w tylku takie zespoly i nie chca tego ogladac. Zaczna sietam pojawiac co roku, to mozna o takich rzeczach mowic. Na razie to powinni sie modlic, by nie zaszalec jak w LE w sezonie 2013/2014
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Mora »

hbk pisze:
Mora pisze:Chuj tam z Romą, polski klub po 20 latach zagra w Lidze Mistrzów. To nic, że w żałosnym stylu pokonali półamatorski Dundalk z rybakami i z bankierami w składzie. Nie mogę się doczekać piątkowego losowania i tych 6 meczów w fazie grupowej. Ogromne pieniądze i prestiż dla włodarzy Legii i okazja do pokazania się w Europie dla kibiców.
Serio myslisz, ze rok temu ktos ogladal Bate, Astany, Malmo, Maccabi, a we wczesniejszych latach Maribor lu Ludogoretz? Kibice maja w tylku takie zespoly i nie chca tego ogladac. Zaczna sietam pojawiac co roku, to mozna o takich rzeczach mowic. Na razie to powinni sie modlic, by nie zaszalec jak w LE w sezonie 2013/2014
Oczywiście, że nikt nie oglądał BATE i Astany, ale dzięki temu, że awansowali do LM wiele osób w Europie dowiedziało się, że takie kluby w ogóle istnieją. Zresztą myślisz, że kibiców Legii obchodzi czy taki Pedro z Portugalii czy Dino z Włoch będę z browarem w ręce oglądać mecze Legii? Niech sobie mają tą Legie w dupie, ja mam też w dupie mecze FC Porto czy Bayeru Leverkusen. Legia awansowała i jest to nagroda dla ich kibiców, bo te 6 wieczorów będzie dla nich bez wątpienia wyjątkowych. I mogą nawet przegrać te 6 meczów - nic to nie zmieni.

Ledwo Legia awansowała, a już pojawia się ta polska mentalność i kręcenie nosem. A po co, a na co, a i tak wszystko przegrają i się skompromitują. Nie jestem kibicem Legii, ale cieszę się że zagrają w LM i na polskiej ziemi zabrzmi hymn LM nie z powodu IV rundy eliminacji.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Odet »

Mora pisze: te 6 wieczorów będzie dla nich bez wątpienia wyjątkowych.

Oj tak, te 6 wieczorów będzie wyjątkowych... :)
Szkoda że nie ma Czerczesowa, może i by jakiś pkt wpadł, albo chociaż bramka :)

Gdy w latach 90tych z Piszem czy Podbrożnym walczyli o LM z Panathinaikosem, to kibicowałem Grekom :)
Ale teraz dorosłem i cieszę się, że jakiś polski klub dostał się wreszcie do LM (bo to może otworzy oczy niektórym w kraju, że jednak się da !!), szkoda, że nie jest to ta Legia która sklepała rok temu Celtic :/

Pozdr.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: sampam »

Odet pisze:
Mora pisze: te 6 wieczorów będzie dla nich bez wątpienia wyjątkowych.
jakiś polski klub dostał się wreszcie do LM (bo to może otworzy oczy niektórym w kraju, że jednak się da !!), szkoda, że nie jest to ta Legia która sklepała rok temu Celtic :/

Pozdr.
Odet, widze, ze nastroje kabaretowe utrzymuja sie po wczorajszym meczu Romy. Jak doskonale wiesz do tej pory albo polskie kluby mialy za trudnych przeciwnikow, albo byly po prostu slabsze albo brakowalo szczescia itd. Natomiast teraz "trafilo sie slepej kurze ziarno", bowiem doszlo do sytuacji niecodziennej, ze rywalem polskiego klubu byla ewidentnie slabsza druzyna. Czy Legia awansowala dzieki jakiejs nowej polityce? Strategii? Nie, zadecydowalo przede wszystkim losowanie. Pokonali rywala, najlatwiejszego z mozliwych.
Nie zdziwie sie jesli Legia w grupie zagra nawet przyzwoicie, bo do tych meczow beda sie pewnie lepiej przygotowywac niz Polacy do bitwy pod Grunwaldem.
Niech zajda jak najwyzej!

Powyzszy post nie byl atakiem na serca kibicow Legii. Bo juz widze, ze niektorzy probuja kategoryzowac 0 jak awans to musi byc pompa, a jesli nie podzielasz tego zdania to jestes "Januszem". Nie, tu chodzi o jakas racjonalizacje tego wszystkiego.
W ogole jestem zszokowany, ze polskie serwisy jakos wiecej nie pisza o awansie. Chyba przez katastrofe we Wloszech.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: hQ »

Wisła z najlepszych czasów przy obecnej reformie ze 3 razy już by była w LM. Niestety trafiała na Real, Barcelonę lub została wyeliminowana dzięki sędziemu z Panatą. Paradoks, że najsłabsza i najbrzydsza Legia od lat awansowała do LM.

Odet - rok temu to Lech z Basel odpadł ;)

Co do Romy.. cóż, Juan Jesus super krycie przy pierwszej bramce - widać, że nasza krew. 2 słuszne czerwone kartki (brawa dla Marciniaka za decyzje) i błąd Szczęsnego spowodowały, że mamy tylko 2 kluby w LM.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: sampam »

Czy moze ktos wytlumaczyc fenomen niejakego Emersona? Facet w 1 meczu bodajze wylapal zolta, a w 2 dostal czerwona. Ponadto gral na poziomie co najwyzej 2 ligi.
Roma zbudowala sobie defensywe na ostatnia chwile, a De Rossi udowodnil, ze pod kopula ma wyrazne braki.
W Rzymie powinni otworzyc psychiatryk im. De Rossiego.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Hanys »

Z jednej strony cieszę się że jest ta Polska drużyna w LM ale z drugiej strony, oglądając wczoraj ten mecz to czekałem aż Dundalk strzeli ta druga bramkę i będzie koniec tej kompromitacji. Jednak jak już awansowali, moim zdaniem, może całkiem dobrze im pójść w grupie bo to będzie już bardziej zgrany zespół, który może złapie formę ( mam nadzieję że teraz są bez formy :) ) a co do Romy to szkoda gadać. Wszyscy się cieszą że cztery najlepsze ligi będą miały po cztery miejsca w LM a za niedługo może się okazać że Lige 1 przeskoczy Serie A
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Odet »

hQ pisze: Odet - rok temu to Lech z Basel odpadł ;)
Jezu, racja !! sorry.
sampam pisze:Odet, widze, ze nastroje kabaretowe utrzymuja sie po wczorajszym meczu Romy
Zacytuję: Legia tego awansu nie wylosowała, legia ten awans znalazła w paczce chipsów :D

Pozdr.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Piekarz »

hanys%%% pisze:Wszyscy się cieszą że cztery najlepsze ligi będą miały po cztery miejsca w LM a za niedługo może się okazać że Lige 1 przeskoczy Serie A
plz
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Yascarr »

Nie ma żadnej szansy dla legii, wierzycie w bzdury. Chodziło tylko o pieniądze, którymi wreszcie polski klubik moze sie nasycić. Czy ktoś teraz pamieta Otelul Galati jakiś, albo jakis inny Debreczyn? Wstyd i tyle ze te polskie klubiki reprezentują kraj w europie. Jeszcze ta gra na czas i czerwona kartka z jakimiś mechanikami z irlandii... Dla takiego syfu nie ma miejsca w LM.
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: hbk »

Mora pisze:
Ledwo Legia awansowała, a już pojawia się ta polska mentalność i kręcenie nosem. A po co, a na co, a i tak wszystko przegrają i się skompromitują. Nie jestem kibicem Legii, ale cieszę się że zagrają w LM i na polskiej ziemi zabrzmi hymn LM nie z powodu IV rundy eliminacji.
Polska mentalnoscia jest nakaz kazdemu Polakowi cieszyc sie z awansu Legii, w du#e ja mam. Nie moj klub, to jakbym mial sie cieszyc ze zwyciestw Juve, ble:D
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Mora »

hbk pisze:
Mora pisze:
Ledwo Legia awansowała, a już pojawia się ta polska mentalność i kręcenie nosem. A po co, a na co, a i tak wszystko przegrają i się skompromitują. Nie jestem kibicem Legii, ale cieszę się że zagrają w LM i na polskiej ziemi zabrzmi hymn LM nie z powodu IV rundy eliminacji.
Polska mentalnoscia jest nakaz kazdemu Polakowi cieszyc sie z awansu Legii, w du#e ja mam. Nie moj klub, to jakbym mial sie cieszyc ze zwyciestw Juve, ble:D
Widzisz z jakiego miasta jestem, Legia również nie jest moim klubem, ale w europejskich pucharach zawsze dobrze życzę polskim drużynom, nawet nożowniczej Wiśle. Nikt Ci nie każe oglądać meczów Legii w LM, wolisz po raz pięćsetny obejrzeć mecz Barcelony z Arsenalem - Twoja sprawa :)

PS. Też nie mogę zrozumieć jak niektóre osoby na tym forum życzyły Juve zwycięstwa w finale LM...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Piekarz »

Mora pisze:PS. Też nie mogę zrozumieć jak niektóre osoby na tym forum życzyły Juve zwycięstwa w finale LM...
A chyba powinieneś móc, skoro ochoczo ściskasz kciuki za Legię i Wisłę i to bynajmniej nie w meczach z drużynami których nie cierpisz, tylko z jakimiś anonimami?
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Mora »

Piekarz pisze:
Mora pisze:PS. Też nie mogę zrozumieć jak niektóre osoby na tym forum życzyły Juve zwycięstwa w finale LM...
A chyba powinieneś móc, skoro ochoczo ściskasz kciuki za Legię i Wisłę i to bynajmniej nie w meczach z drużynami których nie cierpisz, tylko z jakimiś anonimami?
Jestem Polakiem, a Legia i Wisła to polskie kluby. Dotarło?

Hehe wiedziałem, że jakiś jednodniowy juventino się odezwie :lol:
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Piekarz »

Dotarło, wielodniowy wiślaku, hehe. A teraz niech do Ciebie dotrze, że tak jak Ty życzysz dobrze wszystkim polskim drużynom w europejskich pucharach, tak niektórzy mogą życzyć dobrze wszystkim włoskim w europejskich pucharach, bo lubią Włochy i włoską piłkę.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Mora »

Ja też dobrze życzę w pucharach Napoli, Lazio czy tej śmiesznej Romie. Rywalizacja z Juventusem to jednak coś zupełnie innego, nie potrafiłbym jako kibic Interu być za nimi nawet w jakimś śmiesznym meczu o Trofeo TIM, a co dopiero w starciu o Puchar Europy.

I bez dwóch zdań, pomimo nienawiści do Wisły wolę być wielodniowym wiślakiem, niż 90-minutowym juventino ;)
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Piekarz »

Mora pisze:Ja też dobrze życzę w pucharach Napoli, Lazio czy tej śmiesznej Romie. Rywalizacja z Juventusem to jednak coś zupełnie innego, nie potrafiłbym jako kibic Interu być za nimi nawet w jakimś śmiesznym meczu o Trofeo TIM, a co dopiero w starciu o Puchar Europy.

I bez dwóch zdań, pomimo nienawiści do Wisły wolę być wielodniowym wiślakiem, niż 90-minutowym juventino ;)
No i ok, ja to szanuję i nie mam nic przeciwko. Widzisz, dla jednych ważniejsza jest ta rywalizacja, dla drugich inna. Po prostu chciałem Ci to przez analogię wyłuszczyć. Nawiasem mówiąc ja osobiście nie chciałem żeby Juventus wygrał w finale z miłości do włoskiej piłki, tylko dlatego że akurat trafił na jedną z dwóch drużyn (druga to Milan), których nie lubię bardziej od Juventusu. Wolno mi ich nie lubić bardziej? Wolno, tak jak Tobie wolno przedkładać patriotyzm nad nienawiść do Wisły (a sam chyba dobrze wiesz, że jest w Polsce dużo twardych głów, które tego nie akceptują i dla których Twoje podejście jest niedopuszczalne - a we Włoszech z kolei sporo znajdzie się takich, którzy za życzenie dobrze Romie czy Napoli chcieliby Ci napluć w twarz).
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Odet »

Mancio zostawił po sobie w Interze spaloną ziemię.
Widać de Boer zrobił to samo w Ajaksie :)

Pozdr.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Klinsi64 »

w latach 90 tych kibicowałem zarówno Legii jak i Widzewowi w LM,z tą różnicą,że wtedy grali tami najlepsi polscy piłkarze "krajowi"
PS. Mora, w jednym temacie piszesz iż jesteś Polakiem,po czym w kolejnym poście wspominasz o typowej polskiej mentalności,myślę że odpowiednie słuzby powinny się zająć sprawdzeniem Twoich korzeni :D
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Mora »

O moje korzenie nie muszą się martwić żadne odpowiednie służby, ani tym bardziej Ty. Co w tym dziwnego, że napisałem o typowo polskiej mentalności? Mało znasz ludzi zawistnych, którym nie podoba się jak ktoś odniesie w życiu sukces?
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Klinsi64 »

Mora pisze:Co w tym dziwnego, że napisałem o typowo polskiej mentalności?
to że zazwyczaj ci którym się "typowa polska mentalność" nie podoba są jebani i uważani za nie-Polaków ;)
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Yascarr »

Czy Legia albo reprezentacja odniosła w ostatnich kilkudziesięciu latach jakis sukces?
ODPOWIEDZ