Skargi , prośby , zażalenia

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Andy »

Postanowiłem trochę się wesprzeć i odgapić ten temat z innego forum :D , mam nadzieje , że nie będą mieli mie tego za złe ;) :

Jeśli masz problem , z którym nie jesteś w stanie samemu sobie poradzić, to ten temat jest do Twojej dyspozycji :!:
Jeśli coś Ci sie niepodoba, chciałbyś to zmienić, przeszkadza Ci etc... to ten temat jest właśnie po to :!: :!:
Jeśli czegoś potrzebujesz, masz jakoś prośbę, propozycję itd... to wiadomo ;) :!:

Temat ten to lekarstwo na tematy typu "prośba" "pomocy" "do redakcji" "problem" etc..., które zaśmiecają nasze forum 8)
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Slepy »

Widze Andy, ze trzymasz twardą reka porzadek na forum :twisted:
Tak trzymac ! ;)
rapen

Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: rapen »

zwracam sie z ta prosba do adminow. bylem ostatnio na forum milanu i ono jest poprostu PIEKNE! czy nasze INETRu tez mogloby tak wygladac?
Dexster

Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Dexster »

Inter to Inter a Milan to Milan więc zostajmy przy swoim.Ja tam wole forum takie jakie jest.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: MiRas. »

rapen pisze:zwracam sie z ta prosba do adminow. bylem ostatnio na forum milanu i ono jest poprostu PIEKNE! czy nasze INETRu tez mogloby tak wygladac?
Piękne pod jakim względem? Wyglądu, czy wypowiedzi? Bo jeśli chodzi o wygląd to mam odmienne zdanie na ten temat, a jeśli chodzi o wypowiedzi to nie tylko my je tworzymy, lecz w głównej mierze Wy, a że trafi się paru, którzy przenoszą wieś z domu na forum to juz nie nasza wina, w miarę możliwości staramy się "wietrzyć" forum, ale nie jesteśmy w stanie opanować wszystkiego.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Orzeu »

to moze najpierw przed wietrzeniem Andy niech zmieni tytuł tematu bo te "zarzalenia" powinny wyglądać tak: "ZAŻALENIA" od żalu :D .
Obrazek
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Slepy »

mnie sie nasze forum podoba bardzo.
Gorzej wyglada Czat gdyz podczas meczow interu nie mozna normalnie podyskutowac bo jest tak:
Mirek- INTER!!!
Paweł - INTER GOLAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czesiek - GOOOOLA ADRIANOOOOOOOOOO
Grzesiek - INTER MUSI WYGRACC!!!
Adaś - JUWENTUS TO WIEŚNIAKI
Donald - WALIC CAŁY MILAN INTER PANY

Dyskusja az ino :evil:
;)
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: MiRas. »

slepy_fan pisze:mnie sie nasze forum podoba bardzo.
Gorzej wyglada Czat gdyz podczas meczow interu nie mozna normalnie podyskutowac bo jest tak:
Mirek- INTER!!!

Dyskusja az ino :evil:
;)
Jeśli to było skierowane do mnie to informuję Cię, ze mnie na gadu nie było jak rok długi :/
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Karol1908
Posty: 207
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:53
Lokalizacja: Starachowice

Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Karol1908 »

to był pewnie przykład ale denerwujące jest takie zachowanie, ale wg mnie gorsze jest jak Kibice Interu wyzywają inne kluby i jest dobrze, a jak ktoś wyzwie nas lub Inter to od razu wywalają z chata. Lekka przesada uważam bo nikt nie powinien zniżać się do takiego poziomu by wyzywać lecz jeśli do tego dochodzi to po prostu nie robić tego samego.
BartFCI

Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: BartFCI »

Mi osobiście podoba się nasze forum .... A jaki jest adres tego forum milanu które się wam podoba .... :|
BJY

Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: BJY »

Jak się wkleja zdjęcia na forum? :?:, a i jeszcze jak sie robi Avatara?
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Ljarro »

Zeby wkleic zdjecie musisz wrzucic je na jakis serwer, chyba że już na nim jest i wtedy zrobic tak [img]tutaj%20wklejasz%20obrazek[/img]

Co do avatarów to tez go musisz miec na jakims serwerze i wtedy w swoim profilu musisz wstawic adres tego avatara w polu "Odnośnik do zewnętrznego Emblematu"
BJY

Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: BJY »

Dzieki.Może coś wymyśle
Seba_1

Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Seba_1 »

CZe!
Mam prośbę :
Gdyby ktoś posiadał skrót z meczu z tamtego sezonu z meczu Inter-Milan 1:3 i mógł mi go udostępnić byłbym niezmiernie wdzięczny.

P.S. Proszę jednak aby nie był z oficjalnej strony Interu.
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Nester »

Moze zna ktos adres strony gdzie moge znalezc ubiegloroczny wypelniony :D test maturalny z jezyka polskiego z mazowieckiego :?:
inv
Posty: 10
Rejestracja: 16 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Wawa

Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: inv »

do admina: czy kasowanie moich postow wylacznie dlatego, ze jestem kibicem milanu to czesta praktyka na forum?
---
FORZA MILAN
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Ljarro »

Jeszcze raz odpowiadam - napisales o wypowiedzi Adriano w temacie o odejsciu Vieriego :80: , ponadto temat o tym czym chciales nas zszokować już jest. na forum Milanu już bys miał ostrzezenie...
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Nester »

Moja prosba:Niech ktos zarzuci mi nazwe programu zeby z utwory z plytki cd przerobic na mp3.Mam juz ich kilka ale zaden nie dziala pod XP :/ I w miare mozliwosci prosil bym szybko

Ps;dobra juz mam.Sciagnelem nowa wersje tego co mi nie chodzil i poszlo wiec sie nie trudzcie juz :P
sinisza
Posty: 333
Rejestracja: 16 cze 2004, 12:05
Lokalizacja: Como
Kontakt:

Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: sinisza »

ja nie mam zadnych skarg i zadnych zazalen
Zapraszam serdecznie na moje strony:

Oficjalna Strona Sinisy Mihajlovica
www.sinisamihajlovic.com
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Kujon »

Dobra niechce zakładać nowego tematu to tu się spytam was :D

Ma może ktoś z was SAVE z Medal of Honor Pacific Assault, ale z zaliczonym treningiem ?? bo za cholere nieumie sobie z nim poradzić, a już dostaje nerwicy jak kolejny raz próbuje przejść "komendy" na treningu i niewiem co zrobić :/
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Nester »

Kujon pisze:Dobra niechce zakładać nowego tematu to tu się spytam was :D

Ma może ktoś z was SAVE z Medal of Honor Pacific Assault, ale z zaliczonym treningiem ?? bo za cholere nieumie sobie z nim poradzić, a już dostaje nerwicy jak kolejny raz próbuje przejść "komendy" na treningu i niewiem co zrobić :/
Przeciez nie ma juz nic prostszego niz trening tam :P Troche trzeba cierpliwosci miec przy nim.Moze ma ktos save po przejsciu tego lasu co zoltk sie w nim zaczajaja :P

Mozliwe ze mam jeszcze save po treningu
Anonymous

Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Anonymous »

mam pytanko, czemu ktos usuwa moje niektore posty? dzis temat tez moj usunieto.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Ljarro »

Po kiego grzyba zadajesz tutaj to samo pytanie, skoro odpowiedziałem ci na pw?
Anonymous

Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Anonymous »

Ljarro pisze:Po kiego grzyba zadajesz tutaj to samo pytanie, skoro odpowiedziałem ci na pw?
napisales ze od tego jest dzial "skargi, prośby, zażalenia"... wiec tu to napisalem...
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Ljarro »

Napisałem, ze od pytania sie o polskie słowa hymnu jest ten temat, poza tym napisałem takze, ze jest takie dziwne urządzenie - GOOGLE
Anonymous

Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Anonymous »

Ljarro pisze:Napisałem, ze od pytania sie o polskie słowa hymnu jest ten temat, poza tym napisałem takze, ze jest takie dziwne urządzenie - GOOGLE
ok... ale szukalem sporo czasu tlumaczenia i niestety nigdzie nie moge znalesc :( dlatego bylbym bardzo wdzieczny zeby jak ktos ma Hymn Interu przetluamczony na Polski to umiescil go tu na forum lub wyslal mi na maila. z gory dzieki
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: EL_CHINO »

Q7X i ashiyane- co to za kolesie, jest napisane że się zalogowali w 1 stycznia 1970 roku, wiecie cos o tym?
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Orzeu »

EL_CHINO pisze:Q7X i ashiyane- co to za kolesie, jest napisane że się zalogowali w 1 stycznia 1970 roku, wiecie cos o tym?
To są najstarsi użytkownicy forum. Ci, którzy są tu trochę dłużej pamietają jeszcze te rezolutne wypowiedzi ASHIYANE, lecz on już dawno się nie wypowiada. Natomiast Q7X - założyciel tego forum - niestety nie żyje - umarł na raka prostaty w 1989 roku.

A teraz mam prośbę: niewiecie może co zrobić: u mojego qmpla nie działają żadne pliki WMV. Instalowałem mu już nowe Codeki, Playery itd. a pliki WMV i tak nie chodzą - nie wiecie co trzeba zainstalować, lub usunąć żeby takowe pliki zaczeły chodzić.
Obrazek
justyn

HYMN INTERU

Post autor: justyn »

MAM WIELKA PROZBE !Czy ma ktos moze przetlumaczony(na polski) hymn naszego wspanialego klubu "C'E' solo l'INTER"


prosze o odpowiedz!



FORZA INTER!
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Nester »

Trzeba jakies ograniczenia wprowadzic dzienne na ilosc postow bo powoli szarancza opanowuje to forum :lol:
ODPOWIEDZ