Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: Klinsi64 »

Wygląda na to,że mamy nowego trenera.Miał być Marcelino będzie Stefano Pioli,co o nim sądzicie? :D
mathias
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2012, 20:32

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: mathias »

Z dwojga złego lepszy on niż Zola.

Jego Lazio dwa lata temu grało fajnie, ale czy poradzi sobie z presją u nas to nie wiadomo.
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: AlwaysRemember »

Stefano Pioli:
36,2 % Zwycięstw
30,9 % Remisów
33,0 % Porażek

Średnia pkt na mecz: 1,39
Ostatni klub: Lazio
Taktyka: 4-3-3 Ofensywna

Na korzyść przemawia na pewno doświadczenie we włoskiej lidze.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: MiRas. »

Tygodniowy cyrk na kółkach, brakowało mi Chylińskiej i Wojewódzkiego w jury. Nie wiem po co ta była ta szopka, skoro od początku wiadomym było, że trenerem będzie Pioli. Cieszę się z wyboru Piol'ego, bo przynajmniej teraz od Interu nie będę oczekiwał niczego (no może poza tym, ze znajdziemy się w TOP 17 ;) )... taki sobie kolejny, jałowy, przejściowe sezon.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: Piekarz »

Jeśli naprawdę zatrudnią tego kloszarda bo szkoda im było paru miedziaków na Marcelino to pierdolę ich idiotów
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: miniu86 »

Za Piolim przemawia znajomość ligi, za Marcelino CV, za Zolą nic
ddamiann17
Posty: 68
Rejestracja: 23 cze 2009, 21:35

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: ddamiann17 »

Jeżeli na ostatniej prostej był wybór pomiędzy Piolim a Zolą - to bez wątpienia Zola będzie dobrym wyborem.
Sam jestem ciekawy, co pokaże Pioli - z Lazio sobie poradził, oby udało mu się ogarnąć nasze "gwiazdeczki".
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: and1 »

Wszystko zalezy od tego czy trener bedzie mial posluch wśród zawodników. Mancini to ciepła klucha a de Boer nie ma jeszcze wyrobionego autorytetu. Zola mam nadzieje ze w innej roli. Pioli zna lige a na niej trzeba się skupić. Sunning poparl pomysl Thohira i Zanettiego z holendrem teraz czas decyzji nowych właścicieli a dla dobra wszystkich niech przynajmniej ta druzyna zacznie zdobywać punkty.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: Lopez »

Mógł być konkretny trener a jest ligowy średniak.Sezon przejściowy to i trener przejściowy.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: andyvdm »

MiRas. pisze:Piol'ego
:o


Liczyłem na Marcelino, ze wszystkich kandydatów wydawał się trenerem z najciekawszym warsztatem trenerskim, jakby nie było przejął Vilarreal w średnio ciekawym dla nich okresie i zdołał ich wprowadzić do Ligi Mistrzów. Niestety wygląda na to, że stawiał zbyt wygórowane wymagania dla naszego zarządu i pozostaje tylko ekshumacja trenerskiego trupa w postaci Pioliego. Znajomość ligi jest jego jedynym atutem, bo żadnych innych nie widzę. Szykuje się kolejny wspaniały sezon xD
pietri
Posty: 82
Rejestracja: 30 mar 2016, 11:17

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: pietri »

kolejny amator, który jeszcze bardziej pogrąży i skompromituje ten klub. niestety won
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: ZnawcaCalcio »

and1, uwazasz, ze jeden z lepszych obroncow lat 90 nie ma autorytetu wsrod tych nierobow, ktorzy nic nie osiagneli? Przyjdzie Pioli, to chyba odpuszczam sobie ten sezon, moze warto zrobic sobie taka przerwe od Interu, bo to co sie dzieje w tym klubie jest smieszne. NIKT nie ma pojecia jak zarzadzac tak duza firma jak Inter...
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: and1 »

IM99 jako piłkarz miał jako trener nie.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: ZnawcaCalcio »

A co to za roznica? Te gowniaki prawdopodobnie nigdy nie wygraja tyle co on.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: Piekarz »

Vecchi w wywiadzie pomeczowym wypowiadał się o Piolim jak o nowym trenerze Interu. Żenujące, chyba nic tu się nie zmieni.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: sampam »

Parafraza legendarnego tematu sprzed lat:)

No ja nie ukrywam, ze Pioli z wymienianych w jakims stopniu jest moim faworytem. Chociaz jak zauwazyl tematozalozyciel - poza Lazio to on kariery nie zrobil. No ale coz, na bezrybiu i rak ryba...
Gambit
Posty: 68
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:30

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: Gambit »

Cudów nie zrobi to pewne. Awans do LE będzie osiągnięciem. Pioli nie przekonuje pod żadnym względem. Ani nic nie osiągnął ani nigdzie miejsca nie zagrzał. Poziom tegorocznego sezonu też zapowiada się na marny. Może w tym nadzieja? Myślę że gorzej jak za de Boera nie będzie. Ale nagłej poprawy nie oczekuję.
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: Claudio »

Ja jestem ciekawy charakteru Stefano. Mam nadzieję, że ogarnie ten bajzel pod względem mentalnym bo tu jest największy problem. Dobrze ich ustawić i...grać. Bo zawodników mamy dobrych. Cudów nie trzeba. Problem leży w psychice i podejściu do meczów.
Jak nie będzie miał poważania w szatni jak poprzednicy to nic z tego nie będzie. Mam nadzieję, że Walter będzie aktywny w szatni Interu.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: Odet »

Pamiętam, że jak mu nie szło w Lazio (czytaj zeszły sezon do zwolnienia) to dalej nic nie zmieniał. Wcześniej szło mu dobrze, bo fenomenalną formą błyszczał Anderson, w pomocy wszystko trzymał Biglia, ostatnie chwile dobrej gry miał Mauri, a i Candreva grał b. dobrze.
Te doświadczenie z Serie A też takie nijakie.
Mnie nie przekonuje.
Pozdr.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: Orzeu »

Odet pisze:Pamiętam, że jak mu nie szło w Lazio (czytaj zeszły sezon do zwolnienia) to dalej nic nie zmieniał.
jak to możliwe, że nic nie zmieniał skoro przed zwolnieniem kontuzje mieli Konko, Radu i De Vrij, czyli podstawowi obrońcy Lazio :D?
Wcześniej szło mu dobrze, bo fenomenalną formą błyszczał Anderson, w pomocy wszystko trzymał Biglia, ostatnie chwile dobrej gry miał Mauri, a i Candreva grał b. dobrze.
Ja tam wolę myśleć, że Anderson, Biglia i Candreva grali dobrze m.in. dzięki niemu, a nie że trenerowi szło dobrze dzięki nim.
Te doświadczenie z Serie A też takie nijakie.
Trenował chyba z 5 albo 6 klubów w Serie A, więc tragedii nie ma.

Ciekawy artykuł http://www.italianfootballdaily.com/laz ... fan-pioli/
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: BAGGIO1 »

No cóż, nie sądzę, że Pioli to będzie nasz "zbawiciel". Ot kolejny trener po 2010, który przepadnie. Jeśli patrzeć na jego "osiągnięcia" to w sezonie 14/15 gdzie ugrał to 3 miejsce jak już ktoś zauważył przerżnął 11 spotkań (!). To sporo. Jakby się przyjrzeć miał niezłe serie w trakcie sezonu bez porażki (8 spotkań) czy nawet zwycięstw z rzędu (6 - licząc puchar). Co rzuca się tez w oczy, kosił raczej ogórków, a z mocnymi ekipami przegrywał. Kolejny sezon 15/16 to już (dobrze nam znana) sinusoida w wykonaniu Lazio. Coś tam wygrał, zremisował żeby za chwilę wtopić. Czego się zatem można spodziewać?

Niczego co pozwoliłoby mieć nadzieję, że coś się zmienia na lepsze.
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: BAGGIO1 »

Swoją drogą ciekawy start będzie miał nowy szkoleniowiec. Derby, Fiorentina i wyjazd do Neapolu. Jak będziemy bez punktu to o entuzjazm w szatni może być trudno...
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: Adriano_forever »

BAGGIO! pisze:Swoją drogą ciekawy start będzie miał nowy szkoleniowiec. Derby, Fiorentina i wyjazd do Neapolu. Jak będziemy bez punktu to o entuzjazm w szatni może być trudno...
W takim wypadku wtedy będziemy już szukać nowego trenera.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: Piter »

cipka jak nic, nie chce go tu
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: Odet »

Orzeu pisze:
Odet pisze:Pamiętam, że jak mu nie szło w Lazio (czytaj zeszły sezon do zwolnienia) to dalej nic nie zmieniał.
jak to możliwe, że nic nie zmieniał skoro przed zwolnieniem kontuzje mieli Konko, Radu i De Vrij, czyli podstawowi obrońcy Lazio :D?
Cóż, wiedzę swoją czerpię od kilku kibiców Lazio. Nie zmieniał stylu i sposobu gry i mam na myśli ofensywę gdzie tylu kontuzji co na tyłach nie było. Anderson błysnął przy Piolim i przy Piolim zgasł. Trener nic nie zrobił, żeby znowu zaświecił.
Gdyby wcześniej zmienił go gołowąs Inzaghi Lazio zakończyłoby wyżej sezon (w opinii wielu kibiców, w tym mojej).
I w nagrodę Pioli zostanie trenerem Interu.
Nie kupuję tego.
Pozdr.
Gambit
Posty: 68
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:30

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: Gambit »

Ja myślę że taki trener nikogo nie przekonuje. Dobry sezon w Lazio to właściwie wszystko. Drugi słaby choć to mogę zrozumieć. Brak wzmocnień, kontuzje. Zwłaszcza de Vrij który był jedynym klasowym obrońcą.
Tyle że do nas przychodzi w trakcie sezonu. Początek ma jak z najgorszego koszmaru. Tak jak mówię. Sezonu nie uratuje. Dociągnie do końca a potem kolejna zmiana mnie nie zdziwi.
kamil13216
Posty: 61
Rejestracja: 21 cze 2011, 17:16

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: kamil13216 »

Wolałem Marcelino, fakt to hiszpan więc pewnie na początku grąłby luźno i dostawał wpierdol od zdyscyplinowanych drużyn, ale jednak z Villarealem zajął 4 miejsce, a Villa na prawde grała ładna piłkę, żywą, szybką. Ale tak na dobrą sprawe to po żadnym z kandydatów nie spodziewam się czegoś wielkiego, po Piolim tez nie, pobawie się trochę we wróżbitę i powróżę 7 miejsce dla Interu na koniec sezonu.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: Odet »

Villareal grał właśnie zdyscyplinowaną i dojrzałą piłkę. Mimo że Hiszpan, wolę jego niż Pioliego.
Pozdr.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: Raffal »

MiRas. pisze:Tygodniowy cyrk na kółkach, brakowało mi Chylińskiej i Wojewódzkiego w jury. Nie wiem po co ta była ta szopka, skoro od początku wiadomym było, że trenerem będzie Pioli. Cieszę się z wyboru Piol'ego, bo przynajmniej teraz od Interu nie będę oczekiwał niczego (no może poza tym, ze znajdziemy się w TOP 17 ;) )... taki sobie kolejny, jałowy, przejściowe sezon.

To co mnie cieszy ze wkoncu ktos zaczal rozmawiac z trenerem(przyszlym) jak on zamierza prowadzic zespol, jaki styl, jaki sklad, jakie oczekiwania. A nie ze pozniej trener chce czegos innego niz zarzad oraz kibice.
Czasami wydaje mi sie ze u nas to bylo jak w Ekstraklasie.....
MM: Zbyszek potrenujesz nas chwile ? Dobrze zaplacimy
Z: No pewnie tylko dobrze zaplac...

Mnie taki casting nawet cieszy, szkoda ze uczestnicy tacy sa ale forma nawet mi odpowiada.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: Orzeu »

Cóż, wiedzę swoją czerpię od kilku kibiców Lazio. Nie zmieniał stylu i sposobu gry i mam na myśli ofensywę gdzie tylu kontuzji co na tyłach nie było. Anderson błysnął przy Piolim i przy Piolim zgasł. Trener nic nie zrobił, żeby znowu zaświecił.
No i po Piolim już nie zabłysnął ;). Spoko rozumiem, że Laziali byli niezadowoleni z tego jak kończył, ale pierwszy sezon miał w Lazio dobry i mam nadzieję, że w Interze też to poukłada. Trzeba czekać i trzymać kciuki
ODPOWIEDZ