Aliekspres

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Aliekspres

Post autor: Piter »

Witam. Temat związany z chińskim allegro. Przeglądając skarpety bawełniane szukając zadowalających mnie par natrafiłem na bardzo luksusowe socks'y. Oceńcie błagam was.

https://pl.aliexpress.com/item/New-Clas ... 4ef12faa5f
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Aliekspres

Post autor: maniekfci »

dzieło sztuki stworzone dla wyższej rasy sterującej tym światem. spodziewaj się jednak agresji i szkalowania ze strony prawicowych narodowskich śmieci. oceniam 10/10
Czarodziej Czasu

Re: Aliekspres

Post autor: Czarodziej Czasu »

O kurczę. Nie ma lipy
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Aliekspres

Post autor: Odet »

maniekfci pisze:spodziewaj się jednak agresji i szkalowania ze strony prawicowych narodowskich śmieci. oceniam 10/10
Skąd u Ciebie ten język nienawiści??
Nie wiem co mogą mieć np moje prawicowe przekonania do wyglądu skarpet !! Oświeć mnie :)
Zgodnie z życzeniem Pitera oceniam: bardzo ładne i pewnie ciepłe skarpety, cena też w porządku.
Pozdr.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Aliekspres

Post autor: Orzeu »

wyglądają na solidne, a jedna para waży tylko 55 gram.

te też spoko https://ae01.alicdn.com/kf/HTB19GDYQFXX ... ash=337930
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Aliekspres

Post autor: maniekfci »

Odet pisze:
maniekfci pisze:spodziewaj się jednak agresji i szkalowania ze strony prawicowych narodowskich śmieci. oceniam 10/10
Skąd u Ciebie ten język nienawiści??
Nie wiem co mogą mieć np moje prawicowe przekonania do wyglądu skarpet !! Oświeć mnie :)
bez szpilki mordko, to cytat, mówię tutaj o środkowiskach kibolskich, ONR-owskich itd. dla których Izrael jest wrogiem :-D
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Aliekspres

Post autor: Odet »

maniekfci pisze:
bez szpilki mordko, to cytat, mówię tutaj o środkowiskach kibolskich, ONR-owskich itd. dla których Izrael jest wrogiem :-D

A to nie jest tak, że największym wrogiem Izraela są Palestyńczycy i cały świat arabski (dla których syjonizm = rasizm) ??
Myślisz że zarejestrują się tutaj żeby nas szkalować ? :P

Pozdr.
morela43
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2017, 23:14

Re: Aliekspres

Post autor: morela43 »

Ja to sie szczerze mówiąc boje zamawiać rzeczy z takich serwisów
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Aliekspres

Post autor: Orzeu »

morele nie świruj :D
jasiek
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2017, 22:40

Re: Aliekspres

Post autor: jasiek »

Moim zdaniem korzystanie z tego jest niezłym pomysłem :)
TLMaro
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2017, 10:44

Re: Aliekspres

Post autor: TLMaro »

Ja zamawiałem koszulki z nadrukiem Interu Mediolan na Aliexpress, nie były jakieś bardzo tanie ale jakościowe, nawet się zdziwiłem. Innym razem kupowałem buty to była masakra, po miesiącu nie nadwały się do użycia. Zależy, na jaką aukcję trafisz.
lucjanZ
Posty: 4
Rejestracja: 12 gru 2017, 18:58

Re: Aliekspres

Post autor: lucjanZ »

Na dobra sprawe to ali jest lepiej zorganizowane od naszego giganta. Tam mozna bez problemu przeczytac opinie na temat zakupowanych przedmiotow .. a nie szukac w komentarzach czegos co nas interesuje, a ktos to kupil miesiac temu. Niektorzy uzytkownicy nawet wstawiaja zdjecia i pisza krotkie recenzje .. dla mnie to duzy plus. Mam tylko pewne zastrzezenie do najtanszej opcji wysylki, paczki czesto po prostu nie docieraja do adresata, sam mialem tak 2 czy 3 razy ale nie bylo problemow z odzyskaniem pieniedzy. Mam nadzieje, ze co raz wiecej osob zacznie z tego serwisu korzystac .. konkurencja zawsze bedzie czyms dobrym dla nas :) Jakbyscie szukali jakichs kodow rabatowych to na biezaco sa dodowane na tej stronie http://alerabat.com/kod-rabatowy/aliexpress Moze przed Swietami nie rzucalbym sie za bardzo na zakupy bo nawet kurierzy w krauju maja pelne rece roboty .. ale na poczatku przyszlego roku jak najbardziej.
ODPOWIEDZ