Mercato

To co każdy kibic lubi...
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Kujon pisze:Ja bym to widział tak (4-2-3-1)

Handanović - Clichy,Skriniar,Rudiger,Danilo - Gagliardini, Borja - Bernadeschi, Joa Mario, Di Maria/Lucas- Icardi,

Krótko: klasa na boki, młodość i pupil trenera na środek obrony, Borja aby dodać jakości w ofensywie do środka, Bernadeschi jako Włoch i gwiazda na atak.
Jeśli klepniemy Rudigera i Bernardeschiego to reszta pójdzie już z górki. Dobry skład, ale bez tego danilo tylko Zappacosta/Darmian i Skriniar bardziej do rotacji niż 1-wszy skład, ale przy tempie jego rozwoju nic mnie nie zdziwi.
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Mercato

Post autor: PioFCI »

Dzisiaj miałem okazję w Tychach obserwować na żywo kilku ciekawych grajków. Każdy wie, że na stadionie widać dużo więcej niż w TV.
Napiszę tak: Conti ma niesamowite możliwości i chęci do gry, czuje akcje w ofensywie nieprawdopodobnie. Widać jednak, że jest jeszcze nieokrzesany bo niekiedy się przypala i zapomina o obronie. Ktokolwiek go ściągnie, zrobi zajebisty interes. Walczak!
Bernardeschi, Berardi..oni chyba nie wiedzą po co im prawa noga. Niekiedy to komicznie wyglądało jak grali między sobą lewymi a na koniec podawali na najsłabszego i najgrubszego i także lewonożnego ułomnego Petagni :) Dla mnie potwierdziło się tylko, że oboje zasługują na naszą koszulkę..jeśli przyjdą za jakieś 15mln-tyle są warci.
Nasz Gagliardini wszedł i był jeszcze słabszy od wszystkich, chyba mocno zmęczony sezonem.

PS: Donnarumma jest najsłabiej grającym nogami bramkarzem jakiego znam, jego panika z piłką przy nodze na żywo jest wyczuwalna jeszcze bardziej niż w TV. Mam nadzieję, że odejdzie i słuch o tym przereklamowanym grajku zaginie - wspomnicie moje słowa:)
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mercato

Post autor: sampam »

Mysle, ze wycena ktoregokolwiek z ww. skrzydlowych na poziomie 15 mln po takim meczu moze byc zrozumiala:) Co do Gigiego pelna zgoda, ale nie wierze, ze nie opanuje takiego elementu. On nawet nie jest mlokosem jeszcze:)
Gdybym mial obstawiac to najblizej do Berardiego ma Roma, a Bernardeschi...chyba Juve.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Obrazek

to tak odnosnie Berny w Interze.. [*] :-x
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Kujon »

Swoją drogą kupili Pjace rok temu, teraz dopinają transfer Douglasa Costy więc gdzie On tam ma grać?

Po dzisiejszym meczu Berardi>Bernadeschi, i nie chodzi mi o bramkę tylko samą grę.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Cuadrado odpalają albo na ławie posadzą. Przeciez nie beda grac Mandzukiciem i Dani Alvesem na skrzydlach?

Nie ma sie co sugerowac tym wesołym turniejkiem, berna to kot i szkoda ze wyladuje w jude
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Trochę przyciąga się ten transfer B. Valero i nie zdziwi mnie jeśli nic z tego nie wyjdzie bo z Fiorentina zawsze mamy pod górkę.

Nie wiem ile prawdy było w tym że Inter chciał Bernardeschiego i/lub Berarrdiego, ale wyjdzie śmiesznie jeśli jeden trafi do Juve a drugi do Romy.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

Sevilla zaoferowała nam 20 mln € za... Jojo i Banegę.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

KoBa pisze:Sevilla zaoferowała nam 20 mln € za... Jojo i Banegę.
I jest to cena bardzo dobra,jeśli ktoś myśli inaczej jest durniem
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Yascarr »

Klinsi64 pisze:
KoBa pisze:Sevilla zaoferowała nam 20 mln € za... Jojo i Banegę.
I jest to cena bardzo dobra,jeśli ktoś myśli inaczej jest durniem
Lubisz chyba udawać takiego dziwoląga
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Mercato

Post autor: Minister »

Yascarr pisze:
Klinsi64 pisze:
KoBa pisze:Sevilla zaoferowała nam 20 mln € za... Jojo i Banegę.
I jest to cena bardzo dobra,jeśli ktoś myśli inaczej jest durniem
Lubisz chyba udawać takiego dziwoląga
Wystarczy zerknąć na awatar.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Beka Klinsi co Ty tam marudzisz znowu, 20 mln za Jojka i Banege to dobra cena? Rany boskie opamiętaj się, przecież ten amator Niang z Milanu idzie do Evertonu za 19 mln, zastanów się błagam.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Banega poszedł za free do nas i grał gówno z przebłyskami w 5 meczach,Joveticem gardzimy,ale kurwa liczmy że komuś tak na nim będzie zależało iż rzuci 15 :D zejdzcie na ziemię ludzie
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Yascarr »

Sam zejdź na ziemię. Jedna z gwiazd reprezentacji Argentyny, mózg Sevilli z którą wygrał LE dwa razy... po jednym przeciętnym sezonie jest wart te 20-25mln spokojnie. To że przychodził za darmo ma jakieś znaczenie?
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Yascarr pisze:Sam zejdź na ziemię. Jedna z gwiazd reprezentacji Argentyny, mózg Sevilli z którą wygrał LE dwa razy... po jednym kiepskim sezonie jest wart te 20-25mln spokojnie.
Wart według kogo?Kibiców Interu myślących życzeniowo i śliniących się na pierwsze lepsze głośniejsze nazwisko.Wszyscy w Europie wiedzą jakie wady ma Banega i znają jego charakter,po za tym Ever należy do wymierającego gatunku piłkarzy,teraz inny typ piłkarzy jest w cenie.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Yascarr »

Mnie on rozczarował strasznie, bo w reprezentacji i w Sevilli miał ogromny wpływ na grę, a u nas nic totalnie, ale kto u nas grał dobrze? Może odchodzić, ale zawodnikiem jest naprawdę dobry, miał średni sezon. Ta oferta Sevilli jest po prostu śmieszna biorąc pod uwagę że jojo poradził sobie na wypożyczeniu i nieźle pasuje do ich stylu gry
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Yascarr pisze:Mnie on rozczarował strasznie, bo w reprezentacji i w Sevilli miał ogromny wpływ na grę, a u nas nic totalnie, ale kto u nas grał dobrze? Może odchodzić, ale zawodnikiem jest naprawdę dobry, miał średni sezon. Ta oferta Sevilli jest po prostu śmieszna biorąc pod uwagę że jojo poradził sobie na wypożyczeniu i nieźle pasuje do ich stylu gry
Zgoda,tylko Sevilla głupia nie jest i wie,że dla Interu Jojo jest zbędny,po za tym jak zwykle przeszkodą są duże zarobki interistów.Dlatego moim zdaniem powinno się z pocałowaniem ręki przyjąć realną propozycję,stawiać żądania można przy Perisiciu,a nie gościach których nie widzimy w składzie.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: ZnawcaCalcio »

1 lipca wszystko się okaże, należy zachować spokój
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Yascarr »

Ale 20 to za mało. Dla mnie Jojo 15 jest wart, Banega 20 i w pakiecie za 30 możnaby ich opylić. Chyba że pilnie chcemy kasę żeby wyrobić się z ffp, a Perisica zatrzymujemy. Tylko czy 20mln nas ratuje?
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mercato

Post autor: Czarson »

Yascarr ratuje. Podobno te 30mln brakujace do zamknieca okresu ffp zgodnie z zaleceniami skutkowaly by kara finansowa w wysokosci 21 czy tam 24 mln € dla kryminalistow z UEFY. 10 mln analogicznie kosztowalo by nas 10 czy 8mln. W Pucharach i tak nie gramy. Jesli Chinczycy sa tacy majetni to powinni pierdolic te kary oraz juz teraz przed otwarciem mercato aktywnie uczestniczyc w rynku. Coraz bardziej mnie niepokoja. Pojawiaja sie juz alternatywy alternatyw jako opcje do wzmocnien, To nie moze nikogo cieszyc.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Mercato

Post autor: Raffal »

człowiek majętny przede wszystkim potrafi liczyć....24mlnE kary to BARDZO DUŻO i nie dziwi że wolą uniknąć takiej kary.
Natomiast szkoda że nie wolą się pozbyć Brozovica za 15 a wolą Banege.


DAlberto do wczoraj był miernotą ale od dziś to nasi są już denni że go nie brali. Dziwny jest kibic Interu.
mathias
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2012, 20:32

Re: Mercato

Post autor: mathias »

Jestem ciekawy jak rozwiążą kwestie FFP nasze geniusze Piero i Walter, bo zostało 7 dni.
Obym się mylił, ale mam przeczucie że parę godzin przed otwarciem okienka nasi opchną Ivana za jakieś grosze typu 30mln+bonusy. Wtedy zostaniemy bez podstawowego gracza, bez kasy i bez godnego następcy.

Ostatnio mocno interesujemy się Skriniarem i mam nadzieję, że nie będzie on naszym podstawowym celem do obrony. Ten transfer ma sens tylko wtedy gdy oprócz niego przyjdzie dobry i doswiadczony już ŚO. Jeśli rzucimy Skriniara na głęboką wodę to istnieje duże prawdopodobieństwo, że wyrośnie nam drugi Ranocchia.
Gejt
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2017, 15:02

Re: Mercato

Post autor: Gejt »

Jeszcze kilka dni i się zacznie, jednak myślę że największe transfery będą pod koniec okienka :)
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

Podniosę Wam ciśnienie:
Sevilla, która zaoferowała 20 mln euro za Jojo i Banegę (kolejno 11 i 9), tłumacząc się trudną sytuacją finansową, złożyła właśnie Sampdorii ofertę za Muriela - 22 mln + 6 mln w bonusach.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

A my im oddajemy Banegę za 9mln, śmiech na sali, 20mln za takiego gracza to powinno być minimum, gość jest dobry, potrafi wykreować gre a my go sprzedajemy i jak zostanie Brozo a Banega odejdzie to potwierdzi głupotę naszych działaczy
r-nadir
Posty: 9
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: r-nadir »

Inter przez lata pracował na swoją reputację na rynku transferowym i niestety stąd takie oferty jak dla idiotów (które, starym zwyczajem, przyjmujemy)
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Mercato

Post autor: PioFCI »

Wydaje mi się, że większość nas w dalszym ciągu żyje historią.
Panowie, od 22maja2010r minęło ponad 7lat! Od tego czasu jesteśmy pośmiewiskiem Europy, dlatego też jesteśmy takim a nie innym graczem na rynku transferowym. Z Interu została tylko nazwa, chociaż i to już nie robi wrażenia.

PS: Jeśli przyjdzie Skriniar to z miejsca staje się naszym najlepszym obrońcą. Nie wiem tylko czy to dobrze czy nie :)
zabat
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2017, 11:39
Lokalizacja: Chełm

Re: Mercato

Post autor: zabat »

Poczekajmy do 1 lipca - wtedy będziemy wiedzieć o wiele więcej informacji :)
Sprawdź, jak oczyścić jelita z kamieni jelitowych - https://fibravitale.pl/jak-oczyscic-jel ... -kalowych/
Interos
Posty: 4
Rejestracja: 27 cze 2017, 23:15
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Interos »

A to już prawie, ciekawo jak to się wszystko potoczy na następny sezon
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

No i jakoś się udało uciec spod topora FFP.

Z innej beczki, czy jest może biografia Vieriego w polskim wydaniu?
ODPOWIEDZ