Transfery Serie A

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
ODPOWIEDZ
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: hbk »

miniu86 pisze:Czas nie jest naszym sprzymierzeńcem. Dzisiaj pierwszagazeta już napisała "s.o.s. spalletti" porażka z Norymberga i stagnacja w mercato. Dodatkowo Nainggolan i Vidal są bardzo blisko odnowienia kontraktów. Niena taki obrót spraw wszyscy liczyli. Oprócz zatrudnienia Spalla Inter nie zrobił jeszcze poważnego kroku do przodu.
Ktoś wierzy w tego Vidala? Zasada Interu i mercato jest prosta, najpierw podobno mamy kupić gwiazdę, poźniej skupiamy się na alternatywie, a następnie kupujemy alternatywe alternatywy.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: MiRas. »

Przecież mamy... "wyrafinowany gust"... :hold:
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery Serie A

Post autor: miniu86 »

W sumie LGDS też dzisiaj nas pojechała:

http://www.gazzetta.it/primapagina/

A ten wyrafinowany gust może się skończyć na Vecino z Fiorentiny, który stał się chyba alternatywą dla powyższej dwójki.

Na chwilę obecną, zamiast wejść w mercato z przytupem i jasnym sygnałem dla innych piłkarzy Inter kupił Skrinara, przez miesiąc czasu sprowadzał Valero i dalej obserwuje sobie rynek. Spoko.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery Serie A

Post autor: miniu86 »

Walter Sabatini robi sobie przerwę na papierosa podczas konferencji:

https://twitter.com/tvdellosport/status ... 5823154176

Oby ten kloszard był rzeczywiście tak dobry jak mówią.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Transfery Serie A

Post autor: Alfa »

kurwa zrozumcie w koncu ze nie mamy 300mln na transfery i nie mozemy tak szastac jak milan bo mamy zobowiazania z uefa, ktorych milan jeszcze nie ma, ale od pazdziernika do kwietnia beda negocjowac z uefa

przez ostatnie kilkanascie lat szastalismy na lewo i prawo i nie dalo to rezultatow za wyjatkiem Mourinho kiedy transfery byly przemyslane pod trenera. Teraz jak tez robia przemyslane i konieczne ruchy to kurwa placz i zgrzyt, gdyby milan tak nie zaszalal to nikt by nie plakal ze Inter powoli kupuje, jak wam kurwa nie pasuje to na druga strone mediolanu daleko nie jest
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery Serie A

Post autor: miniu86 »

Tu nikt im nie każe szastać, ale właśnie to nam grozi jeśli te powolne kupowanie zaprowadzi nas do ostatniego tygodnia sierpnia. Po prostu każdy już się nauczył czym pachnie takie zachowanie Interu.

Szczególnie, że nie widać w tym żadnego pomysłu. Sabatini negocjuje po czym gracze odnawiają kontrakty ze swoimi dotychczasowymi klubami, aż tu nagle czytamy, że Inter sięga jeszcze dalej w odmęty fantazji i z obłędem w oczach pyta o Toniego kurwa Kroosa. Co tam się wyrabia?
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Transfery Serie A

Post autor: sampam »

Naiwnie zatem spytam ile Inter moze wydac??? Jesli Sabat oglada kazdego eurocenta to mowy o naprawde powaznym transferze nie ma. No chyba, ze rzeczywiscie druzyna zlozona jest z mistrzow (czy tez czujecie zgrzytanie zebami gdy to slyszycie?), a Spal bedzie tylko szlifowac nasze perelki z koncowym sukcesem (awans do LM). To byloby cos rewolucyjnego w nowozytnej historii Interu.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Transfery Serie A

Post autor: Alfa »

miniu86 pisze:Tu nikt im nie każe szastać, ale właśnie to nam grozi jeśli te powolne kupowanie zaprowadzi nas do ostatniego tygodnia sierpnia. Po prostu każdy już się nauczył czym pachnie takie zachowanie Interu.

Szczególnie, że nie widać w tym żadnego pomysłu. Sabatini negocjuje po czym gracze odnawiają kontrakty ze swoimi dotychczasowymi klubami, aż tu nagle czytamy, że Inter sięga jeszcze dalej w odmęty fantazji i z obłędem w oczach pyta o Toniego kurwa Kroosa. Co tam się wyrabia?

przypominam po raz nie pamietam ktory juz, to MEDIA pytaja o kroosa, to media uwazaja ze skladamy 60mlnowe oferty za naingolanow vidalow i innych, nie lykaj wszystkiego jak pelikan, bo wystarczy ze sabat czy spal powiedza ze naingolan to mistrz kazdy by go chcial u siebie a nastepnego dnia niby skladamy oferty i roma odrzuca, no blagam przeciez 95% tych wymysłów jest totalnie wyssane z palca
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery Serie A

Post autor: miniu86 »

Przecież Spalletti wyraźnie wczoraj powiedział, że staramy/liśmy się o rzymianina, ale mniejsza o to. Wg mnie szykuje się wielkie sranie ełrasami na koniec sierpnia i wzmocnienia piłkarzami pokroju Szakiri czy Podolski.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Transfery Serie A

Post autor: Piekarz »

Chciałbym umieć zachować spokój, ale coraz trudniej. Póki co wygląda to jak bardzo, bardzo typowy Inter. Ospałe mercato, nędzna postawa drużyny w sparingach, głodne kawałki od zarządu, dwa śmiecie ranocchia i nagatomo JAK ZAWSZE na boisku. Mniejsza już o pomoc i atak, ale trenujemy od dziewięciu dni i nasza śmierdząca obrzydliwym gównem obrona została wzmocniona jedynie Skriniarem, który nie daje gwarancji niczego.

Perełka sprzed chwili z fcinternews:

"Nainggolan e Vidal difficili, Kroos irraggiungibile: c'è l'idea Duncan."

xD

Nie śmieszyłoby mnie to, gdyby nie było tak bardzo prawdopodobne, patrząc na Inter ostatnich lat.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Transfery Serie A

Post autor: Minister »

Jeżeli wczorajszy News o Blade to prawda, to na chwile Sabatini zamknie buzie malkontentom. Przyznać szczerze, że ja również się do nich zaliczałem, w głowie tworzyłem już czarne scenariusze..
Z przodu coś tam nam się ułoży prędzej czy później, bo rynek jest dość bogaty, niech oni wreszcie zaskoczą nas w obronie, a nawet musza zrobić to przynajmniej 3 razy, bo tam będziemy mieli największy problem żeby to poukładać.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery Serie A

Post autor: miniu86 »

http://www.gazzetta.it/Calciomercato/16 ... 1826.shtml

To niebywałe, ale najczęściej używanym zwrotem w kontekście transferów Interu jest to kurewskie "FFP". Podobno ten stalinowski wynalazek w dalszym ciągu wpływa na nasze poczynania na rynku i jest powodem różnicy w okienkach Interu i Milanu.
Jak znam życie to Milan się z tego za rok wykpi większymi wpływami z biletów, koszulek i awansu do LM.
Swoją drogą to przerażające jak szybko oni tam domykają transakcje. Dzisiaj pojawił się news o Moracie i do wieczora pewnie będzie oficjal :D 27 zawodnik sprowadzony w to okienko.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Transfery Serie A

Post autor: IlCapitano »

A ten transfer Keity jest jakiś wybitny aby zamykał usta malkontentom? Przecież to przygłup i gwiazdeczka, wprawdzie nie taka jak Balotelli, ale jego kupno to jest spore ryzyko.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: Orzeu »

IlCapitano pisze:A ten transfer Keity jest jakiś wybitny aby zamykał usta malkontentom? Przecież to przygłup i gwiazdeczka, wprawdzie nie taka jak Balotelli, ale jego kupno to jest spore ryzyko.
już nie gadaj Cap, bo za taką cenę to prawie żadne ryzyko. Przygłup i gwiazdeczka, ale w piłkę grać potrafi.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Transfery Serie A

Post autor: Alfa »

miniu86 pisze:http://www.gazzetta.it/Calciomercato/16 ... 1826.shtml

To niebywałe, ale najczęściej używanym zwrotem w kontekście transferów Interu jest to kurewskie "FFP". Podobno ten stalinowski wynalazek w dalszym ciągu wpływa na nasze poczynania na rynku i jest powodem różnicy w okienkach Interu i Milanu.
Jak znam życie to Milan się z tego za rok wykpi większymi wpływami z biletów, koszulek i awansu do LM.
Swoją drogą to przerażające jak szybko oni tam domykają transakcje. Dzisiaj pojawił się news o Moracie i do wieczora pewnie będzie oficjal :D 27 zawodnik sprowadzony w to okienko.
niestety ale milan ma sporo wieksza marke niz my, chociazby widac to w wartosci klubu za jaka ich sprzedali bo jakos 740mln z czego 220 poszlo na pokrycie dlugow, u nas byla mowa o 300mln, czasami o 500 z czego 200 na pokrycie dlugow ale nigdzie na ten temat zadnych oficjalnych info jednak nie ma.

z drugiej strony milan zostal zakupiony na kredyt i sa glosy ze jesli jednak do LM sie nie zalapia to beda mieli ogromne problemy finansowe, a ich kwestia FFP ma byc omawiana bodajze od pazdziernika do kwietnia

IlCapitano pisze:A ten transfer Keity jest jakiś wybitny aby zamykał usta malkontentom? Przecież to przygłup i gwiazdeczka, wprawdzie nie taka jak Balotelli, ale jego kupno to jest spore ryzyko.
wybitny nie, ale za cene 20 mln na pewno lepszy deal niz 40+ za bernarderskiego np, a kto nie ryzykuje nie pije szampana
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Transfery Serie A

Post autor: Saff »

IlCapitano pisze:A ten transfer Keity jest jakiś wybitny aby zamykał usta malkontentom?
Odnoszę wrażenie, że kogo byśmy nie zakontraktowali w tym okienku, to i tak część osób tutaj zgromadzonych będzie narzekać i płakać, bo Milan, bo Bonucci, itd.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Transfery Serie A

Post autor: Minister »

Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu, ale...

Keita będzie strzałem w "10" jeśli reszta drużyny odpali tak jak powinna. Śmiem twierdzić, że Antonio(wrzutka) Candreva straci miejsce na rzecz młodego gniewnego. O jego charakter akurat bym się nie obawiał, Spaletti to nie ogórek i słynie z tego, że potrafi trzymać szatnie za jaja.


Saff
Wydaje Ci się ;)
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: ZnawcaCalcio »

Minister pisze:Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu, ale...

Keita będzie strzałem w "10" jeśli reszta drużyny odpali tak jak powinna. Śmiem twierdzić, że Antonio(wrzutka) Candreva straci miejsce na rzecz młodego gniewnego. O jego charakter akurat bym się nie obawiał, Spaletti to nie ogórek i słynie z tego, że potrafi trzymać szatnie za jaja.


Saff
Wydaje Ci się ;)
A kto będzie grał na drugim skrzydle skoro transfer Perisicia do MU jest pewny?
Poza tym Candreva grał na prawej stronie, a Keita na lewej
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Transfery Serie A

Post autor: Alfa »

IM99 pisze:
Minister pisze:Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu, ale...

Keita będzie strzałem w "10" jeśli reszta drużyny odpali tak jak powinna. Śmiem twierdzić, że Antonio(wrzutka) Candreva straci miejsce na rzecz młodego gniewnego. O jego charakter akurat bym się nie obawiał, Spaletti to nie ogórek i słynie z tego, że potrafi trzymać szatnie za jaja.


Saff
Wydaje Ci się ;)
A kto będzie grał na drugim skrzydle skoro transfer Perisicia do MU jest pewny?
Poza tym Candreva grał na prawej stronie, a Keita na lewej
jesli ivan odejdzie za 50, keita przyjdzie na ivana za 20, to zostaje jeszcze 30 na kolejnego skrzydlowego, tymbardziej ze byla mowa ze jak tylko Ivan odejdzie przyjdzie 2 na jego miejsce
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Transfery Serie A

Post autor: Czarson »

Placac 25mln za Keite robimy dobry interes z Lazio, cale szczescie, ze ma tylko rok kontraktu bo bylby dla nas nieosiagalny. Chlopak ma 22lata strzelil 16bramek w poprzednim sezonie. Czego chciec wiecej od skrzydlowego? Ze Spalettim mozemy liczyc, ze poprawi jeszcze swoja gre. Nie pasuje tylko to, ze w okolicach stycznia-lutego bedzie wyjezdzal na to nieszczesne PNA.

Perisic odejdzie za okolo 50mln wiecej zostanie nam jeszcze troche na drugiego skrzydlwego. Czy tym transferem bedzie Di Maria? Oby.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: ZnawcaCalcio »

Jedyny minus Keity, że ma sieczkę w głowie, oby tylko się ogarnął, to będzie to świetne wzmocnienie.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Transfery Serie A

Post autor: Odet »

IlCapitano pisze:A ten transfer Keity jest jakiś wybitny aby zamykał usta malkontentom? Przecież to przygłup i gwiazdeczka, wprawdzie nie taka jak Balotelli, ale jego kupno to jest spore ryzyko.

Zupełnie mnie głupkowaty Balde Keita nie przekonuje. To już może lepiej wyciągnąć z Barcy Gerarda Deulofeu (choć tez głupkowaty), wiosną w Milanie prezentował się przyzwoicie.

Oby jednak następcą Perisica był Bernardeschi.

Pozdr.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Transfery Serie A

Post autor: Piekarz »

Transfer Keity byłby całkiem imponujący, ale gdybyśmy nie sprzedawali Perisicia. W obecnej sytuacji to jest ruch na poziomie zwyczajnego minimum przyzwoitości, który nie dodaje nam jakości, a jedynie być może pozwala ją zachować na dotychczasowym poziomie. Moja buzia się nie zamknie, dopóki nasza obrona będzie wyglądać jak obrzygane gówno na chodniku. Do roboty Sabatini papierosiarzu.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Transfery Serie A

Post autor: Minister »

IM99 pisze:
Minister pisze:Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu, ale...

Keita będzie strzałem w "10" jeśli reszta drużyny odpali tak jak powinna. Śmiem twierdzić, że Antonio(wrzutka) Candreva straci miejsce na rzecz młodego gniewnego. O jego charakter akurat bym się nie obawiał, Spaletti to nie ogórek i słynie z tego, że potrafi trzymać szatnie za jaja.


Saff
Wydaje Ci się ;)
A kto będzie grał na drugim skrzydle skoro transfer Perisicia do MU jest pewny?
Poza tym Candreva grał na prawej stronie, a Keita na lewej
Akurat w większości klubów boczni pomocnicy/napastnicy nie mają ściśle przypisanej strony i często się wymieniają, tylko u nas są oni przyspawani od 1 do 90 minuty w jednym miejscu.

Odet
Keita Cię nie przekonuje z 16 trafieniami, a proponujesz Deulofeu z czterema?
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Transfery Serie A

Post autor: Odet »

Minister pisze: Odet
Keita Cię nie przekonuje z 16 trafieniami, a proponujesz Deulofeu z czterema?

Tak, dokładnie.
I myślę, że nie tylko mnie.
Pozdr.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: ZnawcaCalcio »

Odet pisze:
Minister pisze: Odet
Keita Cię nie przekonuje z 16 trafieniami, a proponujesz Deulofeu z czterema?

Tak, dokładnie.
I myślę, że nie tylko mnie.
Pozdr.
Keita to zagadka, ale z tym Deulofeu to nieźle pojechałeś Odet ;)
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: MiRas. »

Cieszy mnie transfer Keity Balde, piłkarz nietuzinkowy. Dobry technicznie, z dobrymi statystykami Oczywiście, można wybrzydzać jeśli żyje się w sferze marzeń, gdzie mówi się o Di Marii, Kroosie, czy Nainggolanie.

Oczywiście, to przesądza odejście Perisica. Mówi się trudno i żyje się dalej, z niewolnika nie ma pracownika. Krzyżyk na drogę, bo tak łatwo jak w Interze, to mu tam nie będzie.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Transfery Serie A

Post autor: Klinsi64 »

Odet odleciał :D Keita o ile przyjdzie to będzie transferem niegorszym od tych jakie przeprowadza mocarny milanek,młody chłopak z przeszłością w Barcelonie(skąd my to znamy?) po dobrym sezonie w Lazio,nie jakiś pokemon z Brazylii tylko ktoś kto już zaistniał w Serie A,młodzi interiści będą się mieli kim jarać :)
PepeBergomi
Posty: 377
Rejestracja: 13 wrz 2006, 18:04
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: PepeBergomi »

Dla mnie transfer na plus. Dobrze ze zapłaciliśmy te 20 pare baniek bo znając Lotito to potrafi upierać sie przy swoim. Myślę ze Keita jest nie zależnym transferem w stosunku do Perisicia a w miejsce Chorwata przyjdzie Di Maria :). Do tego ktoś z dwójki Berardi lub Bernardeschi i lecimy po scudetto :P
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: ZnawcaCalcio »

PepeBergomi pisze:Dla mnie transfer na plus. Dobrze ze zapłaciliśmy te 20 pare baniek bo znając Lotito to potrafi upierać sie przy swoim. Myślę ze Keita jest nie zależnym transferem w stosunku do Perisicia a w miejsce Chorwata przyjdzie Di Maria :). Do tego ktoś z dwójki Berardi lub Bernardeschi i lecimy po scudetto :P
Twierdzisz, że przyjdzie Keita, Di Maria i jeszcze ktoś z dwójki Berardi-Bernardeschi?
Przecież to niemożliwe. Po Keicie przyjdzie max 1 skrzydłowy i to koniec wzmocnień na tej pozycji i nie zdziwię się jak będzie to Berardi
ODPOWIEDZ