Transfery Serie A

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
ODPOWIEDZ
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Transfery Serie A

Post autor: IlCapitano »

Przecież ja nie piszę, że Roma usunie się nam z drogi do LM bo to właśnie z nimi i Milanem powalczymy o miejsca 3-4. Tylko, że jak ktoś pisze, że rzymianie będą jeszcze mocniejsi niż w poprzednim sezonie po takich roszadach w kadrze i przede wszystkim na ławce trenerskiej to mam z tego niesłychaną beke i gardzę wręcz takim pojmowaniem Calcio, a raczej jego brakiem taka prawda.
A z Milanem to jest inna sprawa, spodziewam się już kubła zimnej wody w Crotone na rozpalone główki milanistów to pewne.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Transfery Serie A

Post autor: Piter »

IlCapitano pisze:Przecież ja nie piszę, że Roma usunie się nam z drogi do LM bo to właśnie z nimi i Milanem powalczymy o miejsca 3-4. Tylko, że jak ktoś pisze, że rzymianie będą jeszcze mocniejsi niż w poprzednim sezonie po takich roszadach w kadrze i przede wszystkim na ławce trenerskiej to mam z tego niesłychaną beke i gardzę wręcz takim pojmowaniem Calcio, a raczej jego brakiem taka prawda.
A z Milanem to jest inna sprawa, spodziewam się już kubła zimnej wody w Crotone na rozpalone główki milanistów to pewne.
dokl
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Transfery Serie A

Post autor: Odet »

Klinsi64 pisze:
IlCapitano pisze:Zamienili Spallettiego na Di Francesco, Salaha na sezonowca Mahreza, Rudigera na Moreno, do tego jakiś szrot typu Karsdorp czy Under, o Defrelu to za 20 mln plus bonusy to nawet nie ma sensu gadać bo dramat niesłychany, a on pisze, że będą mieli mocniejszą drużynę niż w poprzednim sezonie? No to jak nie odleciał, przecież tu wjechał jakiś mocarz albo mefedron najwyraźniej i wypluwa taki bełkot z siebie niestety. Powodzenia w takim razie, na bank poprawią te 87 pkt Spalla, bo to on był największym problemem, przecież nie dawał grać Tottiemu XD no a Sabatini taki amator, ufoludki zbudowały tę Romę co rok w rok podium ugrywała XD ależ beka
e

No tak ;) ironią i beką nie sprawisz,że Roma czy Milan z którego też szydzisz ;) usuną sie z naszej drogi do LM
W dupie mam osobiście 87 punktów Spala i to co Sabat zbudował w Romie,to już historia po za tym inny klub i inne okoliczności przyrody.Też liczę,że jeszcze kogoś wartościowego ściągniemy,na razie te nasze wielkie plany powrotu do LM są rysowane palcem na wodzie,dużo pierdolenia mało konkretów.

Teraz Klinsi64 odleciał i to konkretnie. IlCapitano trafnie wszystko podsumował.
Ciekawe czy Juve powalczy na poważnie o Manolasa.

A dla nas najważniejszym transferem jest Luciano Spalletti. Reszta to dodatki :)

Pozdr.
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Transfery Serie A

Post autor: Claudio »

Faktem jest, że transfery nie "kreują" się na takie jakie oczekiwaliśmy. Mimo wszystko jestem ciekaw co to na koniec nasi wymyślą, bo na pewno coś się wydarzy.
Borja i Skriniar to solidne transfery, ale czekamy na naprawdę mocne uderzenie.

Milan pokupował zawodników, ale to nie są zawodnicy gwarantujący wysoką jakość. SerieA wszystko zweryfikuje.
Roma się osłabiła, ale to nadal mocniejsza ekipa od drużyn z Mediolanu ( Radja;( ).
Juve wciąż poza zasięgiem mimo straty DA i Bonucciego. W SerieA te straty nie będą bardzo odczuwalne. Jak kupią klasowego środkowego pomocnika to jeszcze bardziej odskoczą.
Napoli? Nie ma tam większych ruchów transferowych, ale mają zgraną mocną ekipę i mogą pomieszać bianconerim szyki.

P.S.
Ależ będzie płacz jak przegramy z Bayernem w sparingu, a kumulacja jak Milan ogra mocarną "krajową"(taka gówniana wódka chyba jest ;) ).
Płacz niesłychany...strach, strach, rany boooskie...
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery Serie A

Post autor: miniu86 »

Dobrze by było gdyby Juve wyjelo Manolasa z Romy. Ich oslabianie leży w naszym interesie. Szkoda, że nie udało się nam podkupic Nainggolana bo to byłby dla Interu transfer rewolucyjny.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Transfery Serie A

Post autor: Odet »

miniu86 pisze:Dobrze by było gdyby Juve wyjelo Manolasa z Romy. Ich oslabianie leży w naszym interesie. Szkoda, że nie udało się nam podkupic Nainggolana bo to byłby dla Interu transfer rewolucyjny.
Manolasa to powinniśmy wyjąć my :)
plus Nainggolan :)
Pozdr.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: hQ »

'Milan pokupował zawodników, ale to nie są zawodnicy gwarantujący wysoką jakość. SerieA wszystko zweryfikuje.' - no proszę Was. Jakby do nas przyszedł Bonucci, Rodriguez i Conti to już byśmy mówili o Scudetto :D Nie mówiąc o Calhanoglu, Biglii, Andre Silvie (w końcu konkretna 9 w Portugalii) czy młodym Kessie.

Jeśli chodzi o Romę to ok, nazwiska szału nie robią, ale kto słyszał o Manolasie czy Rudigerze nim przyszli do Romy? Tam sobie wyrobili nazwiska. Następnymi w kolejce ma być reprezentant Holandii i mistrz z Feyenoordem Karsdorp oraz Under (ponoć mega talent z Turcji, w debiutanckim sezonie strzelił 7 goli i miał 5 asyst, w kadrze 4 mecze i dwie bramki) itd.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Transfery Serie A

Post autor: Stachoo »

hQ pisze:'Milan pokupował zawodników, ale to nie są zawodnicy gwarantujący wysoką jakość. SerieA wszystko zweryfikuje.' - no proszę Was. Jakby do nas przyszedł Bonucci, Rodriguez i Conti to już byśmy mówili o Scudetto :D
Amen.
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Transfery Serie A

Post autor: Claudio »

Bonucci? Jak nakbardziej. Jedyny klasy swiatowej zawodnik który przyszedł do Milanu. Conti? Jak na razie zawodnik zagral jeden dobry sezon, a RR od 2 lat przecietnie sobie radził w VFL. Więc spokojnie.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Transfery Serie A

Post autor: IlCapitano »

hQ pisze:'Jakby do nas przyszedł Bonucci, Rodriguez i Conti to już byśmy mówili o Scudetto :D Nie mówiąc o Calhanoglu, Biglii, Andre Silvie (w końcu konkretna 9 w Portugalii) czy młodym Kessie.
No chyba tacy eksperci jak Ty, a takich na SB nie brakuje. Wręcz powiedziałbym, że nawałnica jakaś przybyła wraz z tym "oszałamiającym" okienkiem Milanu i podniecają się gównianymi zakupami piłkarzy, którzy jeśli przybyliby do nas to zostaliby okrzyknięci średniakami vide Valero rzekomy emeryt i dziad czy Skriniar nieopierzony talent.

Calhanoglu? Kto to kurwa jest?
Biglia? Jak rok temu pisałem aby go kupić do Interu, to darliście mordy na mnie, że emeryt za 20 mln i znowu Lotito nas wydoi.
Andre Silva? Brawo, wyśmienity talent. Zobaczymy czy na Serie A, czy jedynie na ligę portugalską. Już wielu takich tu widziano.
Rodriguez? Od dwóch sezonów absolutny średniak, omal nie spierdolił się z ligi z VFL. Czy w Serie A da radę? Mamy dopiero 27 lipca ale znawcy już okrzykneli go drugim po Sandro LO ligi, ależ beka.
Conti? Sraliście się, że dajemy 20 mln na Gagliardiniego, na szczęście odpalił i jest kozakiem. Czy Conti odpali tak samo? Nie wiadomo, ale wy na SB okrzykneliście go już drugim Zambrottą mimo, że do rozpoczęcia sezonu miesiąc.
Bonucci? To jest klasa transfer, ale biorąc pod uwagę wszelkie okoliczości jemu towarzyszące i 10 mln na rok, to ja tego nie kupuję. Ponadto, warto zauważyć, że w Juve miał za sobą Buffona, a obok siebie Chielliniego i Barzaglego. W Milanie będzie miał za sobą gówniarza bez szałowych umiejętności nie potrafiącego grać nogami i który już szantażuje klub i ugrywa dla siebie 6 mln(!) rocznie plus dla swego braciszka który nie wiadomo w zasadzie skąd się wziął, oraz Romagnolego i Musacchio. No życzę powodzenia.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: hQ »

No powiedz, że nie cieszyłbyś się z Rodrigueza i Contiego za DD i Yuto.
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Transfery Serie A

Post autor: Claudio »

Conti niczym wielkim się nie wyróżnia poza tym, że sporo biega. Widząc go na żywo tylko utwierdziłem się w tym przekonaniu.
Może się rozwinie w Milanie? Być może, ale na pewno nie płakałbym że do nas nie przyszedł.
Za Nagatomo to każdy byłby dobry, ale to nie znaczy, że każdego trzeba brać. Lubię dynamicznych i szybkich bocznych obrońców. Ale oczywiście ogarniętych.
Podpisuje się pod tym co napisał Capitano. Jakby większość tych transferów była do Interu to byłby płacz "co to za przeciętniacy do nas przychodzą".
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Transfery Serie A

Post autor: Klinsi64 »

Conti,Kessie,Biglia,Bonucci,Rodriguez czy nawet Musacchio i Calhanoglu,każdy z tych piłkarzy byłby mile widziany w Interze przez dużą część kibiców,to że gardzimy ogólnie Milanem i nie wiemy czy im to wypali czy nie nic w tej kwestii nie zmienia.Przecież nikt się Wam jarać nimi nie każe ;) Serio jak w polityce,albo czarne albo białe,nic po środku :D
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Transfery Serie A

Post autor: IlCapitano »

Klinsi64 pisze:Conti,Kessie,Biglia,Bonucci,Rodriguez czy nawet Musacchio i Calhanoglu,każdy z tych piłkarzy byłby mile widziany w Interze przez dużą część kibiców
Na SB wypowiada się spore grono oszołomów, zgadzam się.
Conti? No dobra, za DD może być, ale ja zawsze wolałem Zappacoste czy Darmiana.
Kessie? Beka, za kogo? Za Gagliardiniego czy Valero? Tego typa Kondogbia spożył i wysrał w pamiętnym meczu, nie ta liga niestety.
Biglie to chciałem rok temu, co pisaliście opisałem post wyżej.
Bonucci wiadomo, do pary z Mirandą wręcz idealny, ale postawiliśmy na młodziaka Skriniara i coś czuję, że nie będziemy zawiedzeni.
Rodriguez? Mając Nagatomo to nawet Wawrzyniak byłby lepszy, aczkolwiek nie wiadomo co u Spalla pokaże Ansaldi, który ma dość poważne CV.
Musacchio i Calhanoglu to traktuję w formie żartu raczej, więc się nie wypowiem bo beka sięgnie zenitu niestety.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Transfery Serie A

Post autor: Piter »

O transferach Milanu powiem tyle, że obecnie nie kupili skrzydłowego, a w planach mają kupno napastnika lub Renato sanchesa. Trener montella gra 4-3-3, więc Milan będzie musiał grać na skrzydłach niangiem, borinim czy suso, ależ mam bekę obecnie, Krajowa nie zawiodła i sprowadziła Milan na ziemię, mimo że merdy wygrali, ale po słabym spotkaniu.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Transfery Serie A

Post autor: maverik »

IlCapitano pisze:
Klinsi64 pisze:Conti,Kessie,Biglia,Bonucci,Rodriguez czy nawet Musacchio i Calhanoglu,każdy z tych piłkarzy byłby mile widziany w Interze przez dużą część kibiców
Na SB wypowiada się spore grono oszołomów, zgadzam się.
Conti? No dobra, za DD może być, ale ja zawsze wolałem Zappacoste czy Darmiana.
Kessie? Beka, za kogo? Za Gagliardiniego czy Valero? Tego typa Kondogbia spożył i wysrał w pamiętnym meczu, nie ta liga niestety.
Biglie to chciałem rok temu, co pisaliście opisałem post wyżej.
Bonucci wiadomo, do pary z Mirandą wręcz idealny, ale postawiliśmy na młodziaka Skriniara i coś czuję, że nie będziemy zawiedzeni.
Rodriguez? Mając Nagatomo to nawet Wawrzyniak byłby lepszy, aczkolwiek nie wiadomo co u Spalla pokaże Ansaldi, który ma dość poważne CV.
Musacchio i Calhanoglu to traktuję w formie żartu raczej, więc się nie wypowiem bo beka sięgnie zenitu niestety.
Zgadzam się z powyższym. U nas to by tylko RR i Conti znaleźli miejsce w pierwszym składzie, ale to nie dlatego, że są przekotami, tylko dlatego, że u nas boki obrony kuleją, no i rzecz jasna Bonucci.
Samo to, że w poprzednim sezonie to chyba Milan miał dwóch poważnych piłkarzy (Bonaventura i Romagnoli). Teraz się wzmocnili, ale przyjdzie środek sezonu, zaczną się kontuzje/zawieszenia i już nie będzie tak kolorowo, bo Milan jak ławki nie miał tak nie ma. Nie zdziwię się jeżeli zimą Milan będzie zajmował 5-6 miejsce, z balonika trochę zejdzie powietrza, a to dlatego, że Milan nie ma poważnego trenera.
My też od przejęcia klubu przez Thohira zaczeliśmy robić poważniejsze transfery, czy teraz po przyjściu Suning, ale co z tego jak na ławce nie mieliśmy solidnego trenera. Tutaj większość sie zachwyca transferami Milanu, nie patrząc głównie na jakość tylko na ilość. Nam nie trzeba robić tylu transferów co Milan, żeby pokazać, że też tak możemy, bo my mamy w większości kadrę zbudowaną, potrzeba kilku uzupełnień. Sytuacja w tabeli z ostatniego sezonu tu nic nie zmienia, bo Milan miał jednego trenera, a my pięciu :oops: (Mancini-De Boer-Vecchi-Pioli-Vecchi) czy nawet sześciu bo w sumie Spalletti przyszedł w czerwcu. Tak samo ta LE nie byłaby nam do szczęścia potrzebna, bo mniej byśmy mogli działac na rynku, kasa marna (więcej dostaliśmy za tournee w Azji), a do tego trzeba byłoby jeździć na zadupia i rotować składem.
Jeżeli miałbym typować teraz jak Milan skończy sezon, to obstawiałbym 5 miejsce przegrane na finiszu z Romą.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Transfery Serie A

Post autor: Odet »

IlCapitano pisze:
Klinsi64 pisze:Conti,Kessie,Biglia,Bonucci,Rodriguez czy nawet Musacchio i Calhanoglu,każdy z tych piłkarzy byłby mile widziany w Interze przez dużą część kibiców
Na SB wypowiada się spore grono oszołomów, zgadzam się.
Conti? No dobra, za DD może być, ale ja zawsze wolałem Zappacoste czy Darmiana.
Kessie? Beka, za kogo? Za Gagliardiniego czy Valero? Tego typa Kondogbia spożył i wysrał w pamiętnym meczu, nie ta liga niestety.
Biglie to chciałem rok temu, co pisaliście opisałem post wyżej.
Bonucci wiadomo, do pary z Mirandą wręcz idealny, ale postawiliśmy na młodziaka Skriniara i coś czuję, że nie będziemy zawiedzeni.
Rodriguez? Mając Nagatomo to nawet Wawrzyniak byłby lepszy, aczkolwiek nie wiadomo co u Spalla pokaże Ansaldi, który ma dość poważne CV.
Musacchio i Calhanoglu to traktuję w formie żartu raczej, więc się nie wypowiem bo beka sięgnie zenitu niestety.

Amen.
Pozdr.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Transfery Serie A

Post autor: Yascarr »

Milan kręci najdroższe okienko w historii, a tutaj na niektórzy na siłę starają się umniejszyć ich super prace w to mercato. Jak czytam, że tylko RR i Conti mieliby szanse na pierwszy skład u nas i to tylko dlatego że u nas te pozycje kuleją, to nie dowierzam. Według mnie to każdy ich transfer za wyjątkiem Boriniego byłby tutaj przywitany z wielkim entuzjazmem i ja sam chętnie widziałbym każdego u nas. Jeszcze bardziej śmieszą mnie opinie, że skoro mają tylu nowych graczy to pół sezonu będą się zgrywać :D Jak można na coś takiego wpaść w ogóle? Czy jak Roma w 2013 wymieniła praktycznie cały podstawowy skład + trenera na Rudiego to zgrywali się pół sezonu, czy wygrali pierwsze 10 kolejek i bili się o Scudetto? Też się mogę pochwalić, że wtedy pisałem na sb, że Roma będzie dużo mocniejsza od nas, a większość ekspertów kazała mi się pukać w czoło, bo przecież Inter ściągnął Taidera i Mvile, Juve coraz słabsze (pamiętam te wyliczenia pensji Teveza w Juve, ile będą musieli mu zapłacić i jaki to beznadziejny transfer z ich strony) i w ogóle jest szansa na mistrza. Co roku jest tutaj za duża podnieta naszym składem pełnym szrotu. Podniecenie było gdy kupowaliśmy Taidera czy Belfodila za Mazzara i dalej jest to samo po transferach typu Vecino. Nie twierdzę, że jesteśmy teraz na tym samym poziomie co wtedy, ale inne drużyny też się rozwijają, do tego lepiej i szybciej niż Inter. Kolejny raz powtórze, że chciałbym aby to Inter zrobił taką rewolucje jak Milan i takie całkowite wietrzenie naszej zgniłej szatni wyszłoby nam na dobre. Niestety, nie stać nas na to. Podsumowując, to kibice Milanu patrzą teraz z wielkim optymizmem w przyszłość, a ja dalej nie widzę wielkiej szansy na Ligę Mistrzów, a już na pewno nie jestem pewien tego, że powalczymy o to czwarte miejsce. Dalej za dużo przeciętniaków i za mało jakości w składzie.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Transfery Serie A

Post autor: Saff »

Yascarr pisze:Podniecenie było gdy kupowaliśmy Taidera czy Belfodila za Mazzara i dalej jest to samo po transferach typu Vecino.
Nie przypominam sobie, aby ktokolwiek tutaj podniecał się transferami Taidera czy Belfodila, tak samo jak nie widzę, żeby ktoś się ekscytował przyjściem Vecino.

Póki co Milan sprowadził dwóch dobrych zawodników - Bonucciego i Biglię. Można zazdrościć skuteczności w ich działaniach, że szybko udało im się skompletować piłkarzy na konkretne pozycje, ale bądźmy poważni i nie zaklinajmy rzeczywistości twierdząc, że Bóg wie jak wzmocnili skład i zaraz będą równorzędnym partnerem dla Juve.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Transfery Serie A

Post autor: Yascarr »

Nie chodzi o podniecenie konkretnie Taiderem i Belfodilem ale o ogólny wygląd zespołu z tymi nazwiskami w składzie. Taka prawda, że wtedy z nimi mieliśmy powalczyć o LM i teraz też kupując Skriniara i Vecino piszę się tutaj, że żaden z nowych nabytków Milanu nie miałby szans na pierwszy skład u nas. Prędzej Milan do tej LM wejdzie niż my z naszym super składem potrzebującym "kosmetycznych zmian"
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Transfery Serie A

Post autor: IlCapitano »

Ależ beka z typa mocna XD
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: Imrahil »

Nie od dziś wiadomo, że nasza słaba dyspozycja w lidze nie wynikała z siły kadry, a z braku stabilizacji w zarządzie, ławce trenerskiej oraz braku chemii między piłkarzami. Mówił o tym Pioli, mówi teraz o tym Spalletti. Pod koniec sezonu było widać, że u nas wystarczą 2-3 dobre nazwiska do składu. Nie potrzeba więcej. Był moment gdzie coś zaczęło iskrzyć między piłkarzami, ale skutecznie zniszczył to Mancini w meczu ( i po ) z Lazio w grudniu, oraz przez kilka tygodni kadencji Pioliego.

Co do Milanu. Na ten moment można tylko wróżyć z fusów. Wypali ten remont, albo i nie. Raczej to drugie, gdyż - tak jak u nas wcześniej - nie ma tam poważnego lidera(ów).
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Transfery Serie A

Post autor: maverik »

Yascarr pisze:Milan kręci najdroższe okienko w historii, a tutaj na niektórzy na siłę starają się umniejszyć ich super prace w to mercato. Jak czytam, że tylko RR i Conti mieliby szanse na pierwszy skład u nas i to tylko dlatego że u nas te pozycje kuleją, to nie dowierzam. Według mnie to każdy ich transfer za wyjątkiem Boriniego byłby tutaj przywitany z wielkim entuzjazmem i ja sam chętnie widziałbym każdego u nas.
Yascarr to w takim razie przedstaw wyjściowy skład mając obecną kadrę Milanu i Interu. Skoro mówisz, że Milan zrobił takie mega transfery to zapewne 3/4 składu będzie z Milanu właśnie. Ja przedstawię swoją:

Handanovic - Conti Bonucci Miranda Rodriguez - Gagliardini Valero Mario - Candreva Icardi Perisic.

Ewentualnie tu mógłby się znależc Biglia, ale Valero powinien dać radę. Kessie ponad Gaglię nie widzę, a co do Calhanouglu to też nie wydaję mi się by był lepszy od Mario (tutaj jeżeli miałbym wątpliwości to tylko o forme Joao, ale u Spalla powinno być dobrze), ale to sezon zweryfikuję. Także 3-4 z 11 graczy to piłkarze Milanu.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Transfery Serie A

Post autor: Sempre_Inter »

Milanowi to można zazdrościć Bonu. Względnie RR, ale primo facet od dwóch lat gra średnio, secondo podnieta tym gościem wynika bardziej z braku jakości naszych bocznych obrońców. DD to poziom CHievo, z cały szacunkiem do latających osłów, o Nagamotor to już w ogóle nie wspiminam.
Biglia ok też go chciałęm ale dwa lata temu. W zeszłym sezonie przyszedł do nas Banega dwukrotny winner z Sevilla w europ. pucharach, aleIMO szały nie zrobił. A wyszydzany przez większośc Valero to bije na głowę Biglie, który też dość często się leczy.
Reszta transferów milanu nie robi na mnie wrażenia.

Skrinar> Musacchio
Gaglia> Kessie
Valero> Biglia


btw nikt nie podnieca się Vecino, którego Pioli ocenił, że to nowy Matiudi.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Transfery Serie A

Post autor: Yascarr »

Dobrze, wiecie swoje. Na siłę próbujecie udowodnić, że Valero jest lepszy od Biglii, Gagliardini od Kessiego, Skriniar czy Miranda od Musacchio itd. Nie wiem skąd takie wnioski, no ale dobrze. Równie dobrze ja sobie mogę coś takiego stworzyć: Donnaruma - Bonucci Musacchio Romagnoli - Conti Valero Biglia Kessie Rodriguez - Cahlanoglu - Icardi. I co teraz? Bez sensu według mnie są takie porównania. Zasadnicza różnica jest taka, że nasi piłkarze pokazali ile są warci w naszych barwach w ostatnim sezonie, czyli wielkie gówno a Milanu jeszcze nie, więc ja bardziej wierzę w nowe niestety
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Transfery Serie A

Post autor: fcinter.pl »

Yascarr widze mocno naćpany
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Transfery Serie A

Post autor: Piekarz »

Yascarr pisze:Dobrze, wiecie swoje. Na siłę próbujecie udowodnić, że Valero jest lepszy od Biglii, Gagliardini od Kessiego, Skriniar czy Miranda od Musacchio itd. Nie wiem skąd takie wnioski, no ale dobrze. Równie dobrze ja sobie mogę coś takiego stworzyć: Donnaruma - Bonucci Musacchio Romagnoli - Conti Valero Biglia Kessie Rodriguez - Cahlanoglu - Icardi. I co teraz?
Ja wiele rozumiem, nawet stawianie Donnarummy nad Handanovicem, ale jeśli ktoś mając do dyspozycji obie kadry mediolańskie układa pierwszy skład bez Perisicia, to bardzo ciężko to brać na poważnie.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Transfery Serie A

Post autor: Yascarr »

To jest właśnie to o czym mówiłem. Pilkarz pokroju Perisića jest dla kibiców Interu jakimś super ekstra zawodnikiem... Ja nawet Candreve cenie wyżej. Widocznie jestem niepoważny. Także poczekajmy kilka miesięcy i zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądało.
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Transfery Serie A

Post autor: Piekarz »

Od razu niepoważny... może po prostu nie oglądasz Serie A
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Transfery Serie A

Post autor: Czarson »

Rozumiem, ze wyznaczyles sobie za cel bycie ambasadorem Milanu na tej stronie. Negowanie ich pracy na rynku transferowym jest przesadne to fakt ale ty przeginasz w druga strone. Handa gorszy od Donnarummy? Smieszne. Odnosnie Perisicia to odleciales nawet bardziej niz ILC mieszajac z gownem ich nowe nabytki. Trzeba zachowac umiar, Zrobili pare transferow ale czy to robi naprawde, az takie wrazenie? Chyba nie.
ODPOWIEDZ