Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Claudio »

Bodzek moje komentarze odnosily sie rowniez do tego co ten typ wypisywal na SB. Niepotrzebnie sie wtracasz, jak zwykle zreszta. Piszesz o kompleksach, a chyba zapomniales jaki masz podpis.
PS nie wiedzialem ze czlowiek odczuwa kompleksy piszac z kims ponad godzine. Ciekawa teoria.

Gadaj do slupa a slup jak dupa - to do tego postu podemna
PS. lecisz z SB? To czemu ciagle tam siedzisz? Brak slow. Naprawde koniec z mojej strony.
Ostatnio zmieniony 4 sie 2012, 01:41 przez Claudio, łącznie zmieniany 2 razy.
marco24
Posty: 111
Rejestracja: 14 lip 2011, 13:45

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: marco24 »

claudio86 pisze:PS nie wiedzialem ze czlowiek odczuwa kompleksy piszac z kims ponad godzine. Ciekawa teoria.
Piszesz przez ponad godzinę na forum, że nie masz czasu, aby znaleźć te wypowiedzi, które pokazują jaki to z prezydenta Juventusu cham i prostak i których jest wiele (według Ciebie). Nazywaj to jak chcesz, ale wszyscy się z Ciebie śmieją jak to czytają, nie ze mnie.

No bo naprawdę. Nie wiem ile czasu zajmuje znalezienie czegoś takiego? Zakładając oczywiście, że coś takiego jest. 2? 3 minuty? Jednak zwycięża "nie chce mi się". Siedząc przy okazji ponad godzinę na forum i pisząc pierdoły. No bądźmy poważni.
MaroO
Posty: 6
Rejestracja: 29 lis 2010, 19:01

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: MaroO »

Jeśli chodzi o prezydenta Juve to prawdopodobnie kibicom Interu nie podoba się kilka tekstów o ilości mistrzostw i calciopoli ale i tam nie sądzę, żeby to był brak klasy/kultury. Natomiast warto zaznaczyć, że Andrea Agnelli w przeciwieństwie do Morattiego umie zarządzać klubem :)

claudio86, to istotnie jest zastanawiające, że nie masz ochoty szukać kilku wypowiedzi, co zrobiłbyś bez problemu w kilkadziesiąt sekund (no chyba, że nie umiesz posługiwać się google) ale chce Ci się dyskutować przez ponad godzinę dosłownie o niczym.
Klinsi64

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Klinsi64 »

kibice Juve po każdej wypowiedzi Morattiego jeżdżą go w komentach jak szmatę jakąś,a osobiście nie pamiętam by
jakoś strasznie mówił o Juventusie...co do kompleksów to raczej ma je osoba która wchodzi na forum wrogiego klubu
i jątrzy :)
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: yoda79 »

Tutaj pełna zgoda, to jak jadą juvki MM to hańba i wstyd dla tych "kibiców".
marco24
Posty: 111
Rejestracja: 14 lip 2011, 13:45

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: marco24 »

Klinsi64 pisze:kibice Juve po każdej wypowiedzi Morattiego jeżdżą go w komentach jak szmatę jakąś
Sugerujesz się opinią kibiców komentujących wypowiedzi Morattiego? Przecież to w większości dzieci, które dostały neta na gwiazdkę. To samo można powiedzieć o komentarzach kibiców Interu gdy wypowiada się Agnelli, ostatnio Lucio, a także o kibicach Milanu gdy na ich stronie pojawia się wypowiedź kogoś z obozu Interu czy Milanu, tak można mnożyć i mnożyć. Na tej podstawie mam twierdzić, że wszyscy, albo większość tak uważa? Nie sądzę.
Klinsi64 pisze:a osobiście nie pamiętam by jakoś strasznie mówił o Juventusie
Zdarzały mu się różne prowokacyjne wypowiedzi zwłaszcza po Calciopoli. Trudno pewnie wówczas polubić faceta, który opowiada, że dobrze się stało. Tak podejrzewam.
Klinsi64 pisze:...co do kompleksów to raczej ma je osoba która wchodzi na forum wrogiego klubu
Kibice Interu na forum Milanu, kibice Interu na forum Juventusu, kibice Milanu na stronie Juventusu to norma. Nie jest ich nigdy wielu, ale są. Rzadko kiedy spotykają się z tak ostrą krytyką za samo przywiązanie do barw jak to ma miejsce tutaj. Jak widzę jak traktowani są kibice Juve tutaj to trochę żałosne. Pomijam oczywiście marnych prowokatorów, ale mówię o tych, którzy naprawdę chcą podyskutować i to na poziomie.
Natomiast jeśli wchodzimy w pojęcie kompleksów to na różnych forach bywam, różne strony czytam, ale to kibice Interu ciągle piszą "juvki, judki". To są według mnie kompleksy. Tak jak gość, który ma w avatarze "Juve Merda".
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: interfann »

judki, juvki co w tym złego?? Nie widzę nic w tym złego tak samo jak w Porcelana, Uefacelona czy inne kluby. Na Inter też by się coś znalazło.
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
marco24
Posty: 111
Rejestracja: 14 lip 2011, 13:45

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: marco24 »

interfann pisze:judki, juvki co w tym złego?? Nie widzę nic w tym złego tak samo jak w Porcelana, Uefacelona czy inne kluby. Na Inter też by się coś znalazło.
No to są właśnie kompleksy. Musisz sobie w pewien sposób rekompensować to, że oni są lepsi. Chodzi mi o to, że tutaj takie rzeczy przechodzą, tam napiszesz "merdasy" i masz ostrzeżenie, bo rasizm klubowy.
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: interfann »

jeżeli Ciebie przezwę markosik albo inaczej to też znaczy że jesteś odemnie lepszy?? I mam kompleksy? Pamietaj że człowiek to istota indywidualna i ma prawo tego używać czy innego w swój indywidualny sposób a nie taki jak Ty uważasz.
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
marco24
Posty: 111
Rejestracja: 14 lip 2011, 13:45

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: marco24 »

interfann pisze:jeżeli Ciebie przezwę markosik albo inaczej to też znaczy że jesteś odemnie lepszy?? I mam kompleksy? Pamietaj że człowiek to istota indywidualna i ma prawo tego używać czy innego w swój indywidualny sposób a nie taki jak Ty uważasz.
To mnie nie obrazi. Trochę mylisz pojęcia i chyba nie rozumiesz na czym to polega. Gdybym był kibicem Juventusu to Judek by mnie obrażało, podobnie jak Ciebie chyba obraża na przykład merdas, czyż nie?
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: ZnawcaCalcio »

Też śmieszą was kibice tego podrzędnego i przebrzydłego klubu, a w szczególności Cabrini paskudna kreatura, która nie ma pojęcia o sytuacji w Interze, ale przez kompleksy ciągle pluje jadem na Inter?
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Piter »

IM99 pisze:Też śmieszą was kibice tego podrzędnego i przebrzydłego klubu, a w szczególności Cabrini paskudna kreatura, która nie ma pojęcia o sytuacji w Interze, ale przez kompleksy ciągle pluje jadem na Inter?
Aby śmieszyli mnie kibice juve to musiałbym zrobić 3 kroki w tył i się obrócić jeszcze, ale ja patrzę na przód i niestety nie dostrzegam ich hejtu na Inter Prześliczny.

Offtopic: Dziś na treningu mieliśmy dość skomplikowane ćwiczenie, które wymagało użycia nóg i rąk w odpowiednim momencie i niestety, ale kobiety nie dawały sobie z nim rady, a mężczyźni tak, dlatego rzuciłem hasło, że dziewczyny nie nadają się do tego ćwiczenia, po czym zostałem obsypany komentarzami w stylu "ty szowinistyczna świnio", lecz takie ataki nie zrobiły na mnie wrażenia, ponieważ wiem, że moja opinia bardzo poruszyła te dziewczyny i ich dumę. Gdyby one zaczęły mnie wyzywać pierwsze, to olałbym temat, ponieważ mam je w dupie. Pozdrawiam
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Stachoo »

IM99 pisze:a w szczególności Cabrini paskudna kreatura
Szczerze? To nawet nie wiem kto to jest kur...Cabrini, poza tym, że jest "paskudną kreaturą i generalnie mam wyjeb...na niego i resztę tych turyńskich tumanów

Piter propsuję Cię! Kobiety lubią łobuzów!

A to tak w temacie kobiet: https://www.youtube.com/watch?v=1oap0qLqeSs
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: IlCapitano »

Beka usuńcie ten podrzędny temat. Starczy, że na juvepoland najpopularniejszym tematem poza meczowymi jest "Wszystko o Interze". Jak dobrze pamiętam, to skasowali wszystkie posty napisane tam przed styczniem 2011, a i tak był najpopularniejszy, cóż za kompromitacja gigantyczna.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Minister »

Podpisuje się, temat tak samo skompromitowany jak ten syf o milanie lecz czy lubianym, ręce opadają.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Raffal »

a co złego w tym temacie ?
akurat fajnie mieć miejsce gdzie można coś takiego komentować ...
Natomiast jak zwykle więcej jakiś personalnych wycieczek( beka ludzie znający swoje pseudo z neta po sobie jadą zamiast skupić się na temacie i jakkolwiek próbować merytorycznie rozmawiać)

Temat lepszy od 50% innych tematów pod warunkiem że będzie się rozmawiało o Juventusie a nie rozmawiało o wszystkim co mało istotne(np kibicach z JuvePoland , narzekacie na nich a sami powyżej pokazujecie że lepsi nie jesteście)

-------------------------------------------------------------------

Co do tematu, niestety dla nas Juventus rok w rok wydaje się coraz mocniejsze, myślą perspektywicznie szukają zastepstw dla starszych piłkarzy.
Odejście Bonucciego to duża strata ale on ma 30 lat i ewidentnie coś nie grało w relacjach więc przy takiej ofercie nie można było powiedzieć nie, zwłaszcza że raczej nie postrzegają Milanu jako konkurenta do mistrza.
Szczęscny ? świetny transfer
bernardeschi - wg mnie przepłacony trochę ale kto bogatemu zabroni , na pewno będzie dobrym rezerwowym anspirującym do pierwszego składu - ja mimo wszystko nie jestem do niego zbyt przekonany.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: sampam »

Nie jest powiedziane, ze Bernardeschi bedzie rezerwowym. Zreszta nie wiem czy Juve moze sobie pozwolic na grzanie lawy przez 40 mln euro. Jego konkurent Cuadrado to na pewno blyskotliwy, ale tez chaotyczny gracz-szarpak i predzej jego widze na lawce. Uniwersalny Costa zawsze moze byc alternatywa chociaz na poczatku pewnie bedzie zmiennikiem Mandzukicia.
Wydaje sie, ze symbolem sily Juventusu jest nie tylko umiejetnosc zakupienia wlasciwych graczy, ale tez zatrzymania kluczowych pilkarzy. Na Sandro chrapke ma pare klubow, co zreszta nie dziwi. Jednak Juve mowi stanowcze "nie" (cociaz kazdy ma swoja cene...).
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Minister »

Lubicie dyskutować o złodziejach i kłamcach (scudetto) ?Nie kumam, ale umiarkowanie szanuje.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: sampam »

Zlo fascynuje...:D
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: maverik »

Oficjalnie prezydent Juventusu Andrea Agnelli został zawieszony na rok do tego musi zapłacić 300 tys. euro kary, za przekręty z biletami, polegające na sprzedawaniu po niższej cenie ultrasom powiązanym z grupami przestępczymi. :brawo:
Z tego co czytałem ze względu na to zawieszenie, nie będzie mógl pełnić fukncji prezydenta przez najbliższe 10 lat :hahaha:
11 lat temu Calciopoli z Moggim w roli głównej, a teraz sam prezydent poczuł się prawdziwym Juventinim :-D
Ciekawe co panowie z Turynu wymyślą za pare lat. Proponowałbym rozwiązanie klubu, przynajmniej piłka byłaby czystsza ;)
No ale według kibiców Juve to pewnie Moratti podał się za Agnellego i sam sprzedawał bilety :lol: bo przecież Juventus jest święty, a niedobry Inter to wszystko uknuł :oops:
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Hanys »

serio ktoś wspomniał że Inter miał coś z tym wspólnego? dno...
Zanetticwel
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2017, 14:56

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Zanetticwel »

Prawda jest taka, że wrobiliśmy juventus i Milan w calciopoli bo inaczej nie zdobyli byśmy scudetto. Zawsze byliśmy numerem 3 w serie a. 20 lat kibicowałem Interowi ale teraz jest mi wstyd bo bylismy zwykłymi oszustami tutaj jest cala prawda http://sport.tvp.pl/19507329/calciopoli ... -po-latach

Cala włoska liga to mafia i przekręty:(
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Stachoo »

Zanetticwel pisze:Prawda jest taka, że wrobiliśmy juventus i Milan w calciopoli bo inaczej nie zdobyli byśmy scudetto. Zawsze byliśmy numerem 3 w serie a. 20 lat kibicowałem Interowi ale teraz jest mi wstyd bo bylismy zwykłymi oszustami tutaj jest cala prawda http://sport.tvp.pl/19507329/calciopoli ... -po-latach

Cala włoska liga to mafia i przekręty:(
Jakim trzeba być desperatem, żeby jako kibic judentusu logować się na forach i pisać w osobie kibica Interu pod żenującym nickiem. Na to pytanie może odpowiedzieć jedynie jufek.

Jak widać zabieg wszem obecny w waszym gównianym klubie, co z reszta widać po m.in. fanpage typowej serie a, gdzie pełno was na fakowych kontach udawających kibiców Interu.
Zanetticwel
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2017, 14:56

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Zanetticwel »

Stachoo pisze:
Zanetticwel pisze:Prawda jest taka, że wrobiliśmy juventus i Milan w calciopoli bo inaczej nie zdobyli byśmy scudetto. Zawsze byliśmy numerem 3 w serie a. 20 lat kibicowałem Interowi ale teraz jest mi wstyd bo bylismy zwykłymi oszustami tutaj jest cala prawda http://sport.tvp.pl/19507329/calciopoli ... -po-latach

Cala włoska liga to mafia i przekręty:(
Jakim trzeba być desperatem, żeby jako kibic judentusu logować się na forach i pisać w osobie kibica Interu pod żenującym nickiem. Na to pytanie może odpowiedzieć jedynie jufek.

Jak widać zabieg wszem obecny w waszym gównianym klubie, co z reszta widać po m.in. fanpage typowej serie a, gdzie pełno was na fakowych kontach udawających kibiców Interu.
masz urojenia chłopaczku, swoją przygodę z interem zacząłem od transferu ronaldo do nerazurrich, później dostałem koszulkę po bracie vieri 32 który był moim idolem. Inter nigdy nie odnosił większych sukcesów aż do calciopoli gdzie juve spadło do serie b, a milan otrzymał karne punkty. nie cieszyły mnie zwycięstwa interu w tamtym okresie bo co to za sukces jak klepiemy ogórków zamiast największych rywali. Słowa idola z dzieciństwa otworzyły mi oczy

"Nie mogę dłużej trzymać tego wszystkiego dla siebie. Aferę Calciopoli wywołał Moratti. Za moich czasów każdy piłkarz Interu musiał podpisać dokument, który zabraniał wspominania o związkach Interu z Telecomem. 70 proc. mojego wynagrodzenia płacił klub, a resztę Telecom, któremu jak wszyscy piłkarze Interu musiałem świadczyć usługi reklamowe. Wszystko po to, aby obejść system podatkowy. Współczuję Juventusowi i Milanowi, cierpiałem razem z nimi, ale wtedy wszyscy chcieliśmy działać na rzecz naszego prezydenta, który okazał się kimś dwulicowym"

Przestałem oglądać moją ukochaną serie a, w ogóle futbol mi zbrzydł przez to wszystko. zobacz w jakim miejscu jest teraz inter a w jakim taki juventus, moratti był partaczem i zniszczył mój ukochany inter, doprowadził do tego że inter trzeba było oddać w ręce azjatyckich inwestorów a juventus, mimo ze był na dnie nadal jest włoski i odnosi sukcesy.

Forza Inter.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Piter »

to dziwne parobku, że piłkarze mówili o Morattim jak o drugim ojcu, a ty jakies farmazony wytrzasnąłeś, ależ gardzę pfu pfu
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Stachoo »

Zanetticwel pisze: masz urojenia chłopaczku
Skończ pierdolenie i wypierdalaj stąd z tymi swoimi bajkami.

Dziwie się, że nasza moderacja jeszcze trzyma tu gościa z takim nickiem.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Orzeu »

Stachoo pisze:
Zanetticwel pisze: masz urojenia chłopaczku
Skończ pierdolenie i wypierdalaj stąd z tymi swoimi bajkami.

Dziwie się, że nasza moderacja jeszcze trzyma tu gościa z takim nickiem.
masz rację. Już się tym trolem zajmuje.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Stachoo »

Orzeu pisze:
Stachoo pisze:
Zanetticwel pisze: masz urojenia chłopaczku
Skończ pierdolenie i wypierdalaj stąd z tymi swoimi bajkami.

Dziwie się, że nasza moderacja jeszcze trzyma tu gościa z takim nickiem.
masz rację. Już się tym trolem zajmuje.
Dzięki Orzełek
Strażnik Konstytucji

Wieczna beka z Juventusu

Post autor: Strażnik Konstytucji »

https://footroll.pl/newsy/7973,juventus ... iopoli-2-0

Oceńcie sytuacje na momencie, dobra beka może być w poniedziałek.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Wieczna beka z Juventusu

Post autor: Mora »

Strażnik Konstytucji pisze: 18 paź 2018, 16:04 https://footroll.pl/newsy/7973,juventus ... iopoli-2-0

Oceńcie sytuacje na momencie, dobra beka może być w poniedziałek.
Nie będzie żadnej beki ani Calciopoli 2. W poniedziałek może być co najwyżej solidny kac po zwycięskich derbach z Milanem.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
ODPOWIEDZ