Gary Medel

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Gary Medel

Post autor: Piekarz »

Czas najwyższy założyć mu temat, bo odszedł właśnie do Besiktasu po trzech latach w Interze. Co by o Medelu-piłkarzu nie mówić (miał swoje zalety, miał swoje ograniczenia, generalnie absolutnie ktoś taki nie powinien grać w podstawie Interu, natomiast trochę mnie zdziwiło, że za grosze pozbywamy się dobrego materiału na rezerwowego ŚO, no ale Spalletti raczej wie lepiej, pewnie zresztą sam Medel nie chciał siedzieć na ławie), to zasłużył na szacunek swoją postawą na boisku i poza nim. Miał być waleczny i zawsze dawać z siebie wszystko i tak też było, zwykle mało kto w drużynie wykazywał, że bardziej mu zależy na wyniku. A gdy przestał pasować do wizji trenera, odszedł bez słowa sprzeciwu i z szacunkiem do klubu. Myślę że gdyby każdy u nas miał taką mentalność, to gralibyśmy teraz w LM. Złoty pracownik, ma mój szacun, powodzenia w dalszej karierze. Zapamiętam zwłaszcza jedną z jego nielicznych jego jedyną bramkę, tę która dała nam zwycięstwo 1-0 z Romą.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Gary Medel

Post autor: Lopez »

Oznaką szacunku ze strony klubu była kwota,za którą pozwolono mu odejść.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Gary Medel

Post autor: Imrahil »

Ja tam Medela lubiłem. Pewnie za tą jego waleczność. Przychodził jako średniak i odszedł jako średniak. Nikt w klubie od niego nie wymagał grania na poziomie Cambiasso czy Pirlo ( choć na sb i tacy by się znaleźli.. =)
Zapamiętany zostanie pozytywnie, niech mu się widzie w nowym klubie jak i reprezentacji.
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Re: Gary Medel

Post autor: bobogol »

Przyszedł do nas zdaje się po tym jak spadł z ligi z Cardiff. Ale faktycznie na tle tego z czym grał w drużynie zawsze zależało mu najbardziej, a na koniec faktycznie bez telenowel wstał od stołu i podziękował za wspólny czas. Powodzenia Drwalu
Alabaa
Posty: 57
Rejestracja: 6 maja 2012, 21:41

Re: Gary Medel

Post autor: Alabaa »

Mały człwowiek sredni ppiłarz wielki walczak
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Gary Medel

Post autor: Klinsi64 »

mokry sen Morattiego ;) nie nadawał się do poważnej gry klubowej,jest to zawodnik wybitnie reprezentacyjny,otoczony dziesięcioma innym pitbullami w drużynie Chile wygląda świetnie,oglądać go co tydzień czy 3 dni jak biega na tych swoich krótkich nóżkach i niby gryzie po kostkach rywali,którzy w ostatecznym rozrachunku mijają go i biegną pod bramkę było dość męczące ;) mimo wszystko wyrazista postać w tej galerii nijakich osobowości
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Gary Medel

Post autor: Stachoo »

Już nie przesadzajmy, bo jak Pioli ustawił go jako obrońce, to każdy mówił, że wreszcie ktoś pomyślał, a po meczu z bilanem, każdy walił gruchę na grę Medela w obronie.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Gary Medel

Post autor: Odet »

Sympatyczny walczak, ale nie na te progi. Bardzo się cieszę, że odchodzi, że i on i my jesteśmy zadowoleni.
Zapamiętam te wkurzające wypowiedzi przed każdym sezonem (gramy o ligę mistrzów), piękną asystę do Miętusa (chyba z Napoli) i ten mecz z Violą, gdzie pokazał jakim zakichanym jest obrocą (bramka Babacara).
Pozdr.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Gary Medel

Post autor: Czarson »

Był jednym z nielicznych, którym się chciało zapierdalać. Niestety nic poza tym nie wnosił. Dobrze, że odchodzi, życzę mu powodzenia. Będę pamiętał jego trafinie z Romą, które dało nam trzy punktu oraz blamaż z Violą. Piłkarz wpisujący się poziomem w Inter z ostanich 5 lat, niestety.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Gary Medel

Post autor: Skepta »

ja go niestety zapamietam tylko i wylacznie z pójścia w śline ze swoim kilkuletnim synkiem, won.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Gary Medel

Post autor: Stachoo »

Pango1987 pisze:ja go niestety zapamietam tylko i wylacznie z pójścia w śline ze swoim kilkuletnim synkiem, won.
Nie wiem co ty oglądasz, ale współczuję twoich doświadczeń życiowych
KamilKamil
Posty: 4
Rejestracja: 5 lip 2017, 22:41

Re: Gary Medel

Post autor: KamilKamil »

Piłkarz z milionem wad, ale z zaletami których brakuje w obecnym Interze każdemu prócz Handanovicia, mianowicie z wolą walki i zaangażowaniem. Na pewno za 10 lat będe go wspominał cieplej, niż pewnego głupiutkiego murzynka o aparycji gwałciciela.
ODPOWIEDZ