Mercato

To co każdy kibic lubi...
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

Alfa pisze:wiekszosc lofcia kondogbie i wyjebuje brozowika, generalnie jest to zrozumiale patrzac na podejscie brozo, ALE kondogbia jest tu 2 lata i przez ten okres zaliczyl moze z 5 NIEZLYCH, nie mylic z wybitnymi spotkaniami...brozowik z kolei mimo ze kurewsko irytuje to jednak a to strzeli a to asystuje, miewal mecze w ktorych przesadzil o losach meczu, wiadomo jest takim guarinem v.2 jeden mecz bdb przeplata z 5-10 slabszymi, ale porownywanie go pod wzgledem przydatnosci do druzyny z kondogbia jest nie na miejscu
A jak dla mnie nie niezłych tylko świetnych i nie pięć tylko trochę więcej (głównie przełom 2016 i 2017 - seria zwycięstw Piolego imo w dużej mierze została ugrana na Kondogbii). Brozović gra wyżej, nieraz bywał ustawiany na jawnie ofensywnej pomocy, więc strzela i asystuje więcej i w tym aspekcie to rzeczywiście nie na miejscu jest porównywanie tych dwóch. Abstrahując już od tego, że Brozović mentalnie jest nie tylko porażką samą w sobie, ale i szkodliwym chujkiem, który na pewno psuje atmosferę i morale w drużynie. Nie będę jakoś bardzo płakał po Murzynie, ale myślę, że w NORMALNIE funkcjonującej drużynie może być znakomitym zawodnikiem. A Brozović po prostu jest zjebanym typkiem i trzeba się go pozbyć, bo zasmrodzi powietrze.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Mercato

Post autor: Raffal »

zgadzam się jak wyżej. Co by o KOndogbii nie powiedzieć to chłopak ma talent, ktoś kto do niego dotrze i Kondogbia bedzie grał jak na przełomie roku będzie mial bardzo duży pożytek z niego. Jedyne co tak bardzo mi w nim przeszkadza to jego powroty, zbyt jednostajny styl gry. Natomiast u Brozovica przeszkadza mi prawie wszystko.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mercato

Post autor: Alfa »

Piekarz pisze:
Alfa pisze:wiekszosc lofcia kondogbie i wyjebuje brozowika, generalnie jest to zrozumiale patrzac na podejscie brozo, ALE kondogbia jest tu 2 lata i przez ten okres zaliczyl moze z 5 NIEZLYCH, nie mylic z wybitnymi spotkaniami...brozowik z kolei mimo ze kurewsko irytuje to jednak a to strzeli a to asystuje, miewal mecze w ktorych przesadzil o losach meczu, wiadomo jest takim guarinem v.2 jeden mecz bdb przeplata z 5-10 slabszymi, ale porownywanie go pod wzgledem przydatnosci do druzyny z kondogbia jest nie na miejscu
A jak dla mnie nie niezłych tylko świetnych i nie pięć tylko trochę więcej (głównie przełom 2016 i 2017 - seria zwycięstw Piolego imo w dużej mierze została ugrana na Kondogbii). Brozović gra wyżej, nieraz bywał ustawiany na jawnie ofensywnej pomocy, więc strzela i asystuje więcej i w tym aspekcie to rzeczywiście nie na miejscu jest porównywanie tych dwóch. Abstrahując już od tego, że Brozović mentalnie jest nie tylko porażką samą w sobie, ale i szkodliwym chujkiem, który na pewno psuje atmosferę i morale w drużynie. Nie będę jakoś bardzo płakał po Murzynie, ale myślę, że w NORMALNIE funkcjonującej drużynie może być znakomitym zawodnikiem. A Brozović po prostu jest zjebanym typkiem i trzeba się go pozbyć, bo zasmrodzi powietrze.
moze i tak ale jakos nie widze u kondogbii checi poprawy czy tam utrzymania formy w naszych barwach
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Jeden jak i drugi to zakały, amatorzy i przygłupy leniwe. Na szczęście przybycie Vecino rozwiązuje problem pierwszego i sprawia, że Kondogbia nie ma czego tu już szukać zwłaszcza na rok przed mundialem, a wypowiedzi Spallettiego o Joao Mario jak dla mnie oznaczają, że będzie on w kolejnym sezonie piłkarzem podstawowym. Brozović może więc zacząć się pakować jeśli chce pojechać za rok do Rosji.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

Dajcie spokój z tą Kondogbią, gość potrzebuje regularnej gry żeby prezentować poziom co najmniej przyzwoity, a w next sezonie będzie co najwyżej 5 opcją po Gagli ,Valero, Joao Mario i Vecino. Brozovic najlepsze mecze notował jako zmiennik i kto wie, może ławka rezerwowych podziała na niego mobilizująco. Na murzyna na pewno nie i jestem jak najbardziej za tym, żeby go sprzedać.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: TomHardy »

Jak czytam wypowiedzi o świetnych występach i talencie murzyna Kondogbii to mnie śmiech ogarnia. Facet nie potrafi ustabilizować formy, jego wejścia na boisko i kontakt z piłką sprawa, że serce zamiera bo zdolny jest do wszystkiego. Do spieprzenia każdej najprostszej akcji.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

majonez87 pisze:Jak czytam wypowiedzi o świetnych występach i talencie murzyna Kondogbii to mnie śmiech ogarnia. Facet nie potrafi ustabilizować formy, jego wejścia na boisko i kontakt z piłką sprawa, że serce zamiera bo zdolny jest do wszystkiego. Do spieprzenia każdej najprostszej akcji.
Dokladnie. Przecież ten człowiek nie myśli, podejmuje najbardziej kretyńskie decyzje jakie kiedykolwiek widziałem na boisku. Dodatkowo te jego człapanie... Truchta po tym boisku jakby był Vieirą albo Thiago Mottą, no ale niestety nie ten rozmiar kapelusza. Do odstrzału natychmiast, bo można nadal sporo zarobić.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Mercato

Post autor: Raffal »

Motta w wieku Kondogbii był rezerwowym Barcelony którego chcieli się jak najszybciej pozbyć i to zrobili, w następnym roku był rezerwowym w przeciętnym Atletico. Kondogbia ma talent, problem w tym jak ktos to wyżej napisał że on do dobrej gry potrzebuje regularnych występów i wiary w niego. Tak czy inaczej pozbywanie sie go za 20 mlnE jest głupie.
Wydaje mi się że powinni go wypożyczyć bo choć jestem przeciwny wypożyczaniu 18 latków to on miejsce powinien sobie wywalczyć i spokojnie odbudować się, przełom roku miał świetny i taki Kondogbia byłby u nas potrzebny. Inna sprawa że poza kuriozalnym zagraniem z Chealse w meczach przed sezonowych wcale tak zle się nie spisywał.

Przypomnę 24 latek !! jak na def. pomocnika to nadal b. młody zawodnik.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Yascarr »

Kondogbia potrzebuje mózgu a nie regularnych występów. Nie jestem fanem ani murzyna ani Brozovica, ale z tych dwóch to już prędzej Brozovica bym zostawil który miewa przebłyski, niż Kondogbie którego przydatnosc dla drużyny jest moim zdaniem na poziomie Medela. Głupie zabawy z piłką i holowanie jej nie robi na mnie żadnego wrażenia, bo on nie ma opamiętania w tym co robi i w dodatku nie wyciąga żadnych wniosków. Do Muntariego a nie do Motty bym go porównał bardziej
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Raffal pisze:Motta w wieku Kondogbii był rezerwowym Barcelony którego chcieli się jak najszybciej pozbyć i to zrobili, w następnym roku był rezerwowym w przeciętnym Atletico. Kondogbia ma talent, problem w tym jak ktos to wyżej napisał że on do dobrej gry potrzebuje regularnych występów i wiary w niego. Tak czy inaczej pozbywanie sie go za 20 mlnE jest głupie.
Wydaje mi się że powinni go wypożyczyć bo choć jestem przeciwny wypożyczaniu 18 latków to on miejsce powinien sobie wywalczyć i spokojnie odbudować się, przełom roku miał świetny i taki Kondogbia byłby u nas potrzebny. Inna sprawa że poza kuriozalnym zagraniem z Chealse w meczach przed sezonowych wcale tak zle się nie spisywał.

Przypomnę 24 latek !! jak na def. pomocnika to nadal b. młody zawodnik.
Tak tak, ten amator Motta, spacerowicz i w ogóle gówniak. Pamiętam Twoje histerie w sezonie 09/10 doskonale. Na szczęście odszedł w styczniu 2012 do tego mega słabego PSG i łapał się tam na szczęście do pierwszego składu, stanowił o ich sile jeszcze do poprzedniego sezonu, przyfarcił mocno bo w Interze z Guarinem i Palombo nie miałby na to najmniejszych szans :hahaha: :lol:
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mercato

Post autor: sampam »

Raffal pisze:Motta w wieku Kondogbii był rezerwowym Barcelony którego chcieli się jak najszybciej pozbyć i to zrobili, w następnym roku był rezerwowym w przeciętnym Atletico.
Motta za rywala do skladu mial zdaje sie niejakiego Van Bommela. Dwa - trapily go kontuzje. W Atletico zlapal zima kolejna kontuzje, ktora wyluczyla do konca sezonu (stracil az 13 meczow). Swoja droga w tej druzynie gral niejaki Forlan, perspektywiczny Aguero i kilku innych zanych graczy. Zajeli wowczas 4 miejsce w lidze. To chyba powyzej sredniej.
Mnie transfer Kondogbii dziwil o tyle, ze trafil z druzyny cwiercfinalisty LM do 8 (podupadlej) druzyny ligi wloskiej. Rywalizowalismy o niego bodajze z Milanem i nie pamietam wlasnie czy jakies czolowe firmy w to weszly. To bylo bardzo znamienne. Troche jak transfery Pereiry i Guarina wlasnie. Nam sie udalo wyrwac takich rzekomo klasowych graczy, a tu klops. Oczywiscie we Francuzie mozna jeszcze pokladac nadzieje, ale na dobra sprawe ma na to pare miesiecy.
W ramach psioczenia - za 11 dni gramy 1 ligowy mecz. Moze jakis transfer?
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Mercato

Post autor: Minister »

Dostaniesz w czwartek Emre Mora :lol:
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Minister pisze:Dostaniesz w czwartek Emre Mora :lol:
i raka od czytania postów ministranta oraz mory.

Na tak ograniczony budżet jaki ma Inter to robimy same majstersztyki obecnie
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Mercato

Post autor: Minister »

Sorry panie ekspercie nic niewarty Coutinho.
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: Mercato

Post autor: DonDawido »

Ktoś odpowie mi na pytanie po co nam Schick? Rozumiem, że może być utalentowany, fajny, zdolny, że fan Juventusu, ale czy nie mamy na tej pozycji już Jovetica, Barbosy i Pinamontiego? Tej pozycji, tj. zmiennika Icardiego.
Aurier? Fajny do FM, ale w prawdziwym klubie raczej bym go nie chciał - taki Balotelli, tylko mniej utalentowany. ;)
Czytam o tym, że chcą ściągać kolejnego pomocnika, a ja się zastanawiam co w takim razie z Gagliardinim? Jako jeden z nielicznych w zeszłym sezonie pokazywał regularnie, że ma ochotę grać, a w dodatku grać potrafi.
Obecnie w środku pola mamy Joao Mario, Gagliardiniego, Valero, Vecino, Kondogbię, Brozovica - 6 zawodników na (optymalnie) 3 miejsca. Jeśli kogoś sprowadzać na tę pozycję, to albo klasę światową, albo najpierw wypchnąć Brozovica (w pierwszej kolejności) i Kondogbię (w pierwszej kolejności), ale pod żadnym pozorem nie pozbywać się Joao Mario.
Dalbert załatwia nam (mam nadzieję) lewą obronę, więc do obsadzenia pozostaje KONIECZNIE prawa strona, zarówno obrońca jak i skrzydłowy, bo nie chciałbym znowu patrzeć na Candrevę i jego kopnę-a-może-akurat-doleci.

Ustawiając to w priorytety:
1. Prawy obrońca (Cancelo? Mallo? Fernandes z CSK? Darmian? Jest ich sporo do wyboru, warto powalczyć).
2. Prawy skrzydłowy (Di Maria, Lucas Moura, Lamela, nawet Gaitan z Atletico).
3. Środkowy obrońca (Martinez, Sanchez).

Reszta to pudrowanie i nie miałbym nic przeciwko gdyby zajęli się tym nawet na 2 tygodnie przed zakończeniem okienka.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

DonDawido pisze:Ktoś odpowie mi na pytanie po co nam Schick? Rozumiem, że może być utalentowany, fajny, zdolny, że fan Juventusu, ale czy nie mamy na tej pozycji już Jovetica, Barbosy i Pinamontiego? Tej pozycji, tj. zmiennika Icardiego.
Aurier? Fajny do FM, ale w prawdziwym klubie raczej bym go nie chciał - taki Balotelli, tylko mniej utalentowany. ;)
Czytam o tym, że chcą ściągać kolejnego pomocnika, a ja się zastanawiam co w takim razie z Gagliardinim? Jako jeden z nielicznych w zeszłym sezonie pokazywał regularnie, że ma ochotę grać, a w dodatku grać potrafi.
Obecnie w środku pola mamy Joao Mario, Gagliardiniego, Valero, Vecino, Kondogbię, Brozovica - 6 zawodników na (optymalnie) 3 miejsca. Jeśli kogoś sprowadzać na tę pozycję, to albo klasę światową, albo najpierw wypchnąć Brozovica (w pierwszej kolejności) i Kondogbię (w pierwszej kolejności), ale pod żadnym pozorem nie pozbywać się Joao Mario.
Dalbert załatwia nam (mam nadzieję) lewą obronę, więc do obsadzenia pozostaje KONIECZNIE prawa strona, zarówno obrońca jak i skrzydłowy, bo nie chciałbym znowu patrzeć na Candrevę i jego kopnę-a-może-akurat-doleci.

Ustawiając to w priorytety:
1. Prawy obrońca (Cancelo? Mallo? Fernandes z CSK? Darmian? Jest ich sporo do wyboru, warto powalczyć).
2. Prawy skrzydłowy (Di Maria, Lucas Moura, Lamela, nawet Gaitan z Atletico).
3. Środkowy obrońca (Martinez, Sanchez).

Reszta to pudrowanie i nie miałbym nic przeciwko gdyby zajęli się tym nawet na 2 tygodnie przed zakończeniem okienka.
Coś mi tu nie gra, krytykujesz transfer Schicka i Auriera, twierdząc, że nadaje się do FM, a wymieniasz przeciętnego Lamele, No Name Mallo, bezpłciowego ostatnimi czasy Darmiana i Fernandesa, o którym mało kto słyszał hmmm...
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

Zamiast jeczec na braki w obronie nalezy sie cieszyc, ze sciagamy takiego goscia jak Schick. Tej gosc to bedzie kocur I Spalletti na bank bedzie na niego stawiac, nawet jesli na poczatku bedzie tylko rezerwowym. Eder I Jovetic notuja dobre wystepy w sparingach ale ostatnie dwa lata pikazaly, ze na bramki mozemy liczyc tylko ze strony Icardiego I Perisicia. Schick jest bardzo elastycznym zawodnikiem I Spall moze go uzyc w rozny sposob, nawet na skrzydle I ten transfer to bedzie duze wzmocnienie. Roznica miedzy Schickiem I Barbosa jest taka, ze ten pierwszy ma za soba wielki sezon, a ten drugi nie. Na litosc boska, obudzcie siesie - my mamy wejsc do Ligi mistrzow, musimy miec mocny zespol ze sprawdzinymi w serie a pilkarzami - tutaj nie bedzie czasu na eksperymenty z barbozami. Biech chlop idzie na wypozyczenie i jesli faktycznie jest taki dobry to w sportingu na pewno to pokaze.
Co do Kondogbii sprawa jest jadna - z joveticiem jako 10 mamy 6 opcji do srodka pola I jest to liczba wystarczajaca. Kondogbia startuje z przedostatniego lub ostatniego pola. Nie ma zadnych szans, zeby ten sezon byl przelomowym dla niego. Nie ma przeslanek, by gral duzo. To ostatnia szansa na jego sprzedaz, nie pamietam anI jednego jego wielkiego meczu I na pewno nie bedzie tak I w tym sezonie.
Odejscie Medela oceniam pozytywnie - pilkarzem jest przecietnym, otoczony byl podobnymi jego pokroju, a walecznosc sprawiala, ze na ich tle wypadal lepiej. Dobra decyzja zarzadu. Murillo chce odejsc I niech odchodzi, bo nie chcialbym go jako pierwszego dowejscia za kogos zz trojki miranda-skriniar. Sadze, ze Spalletti sciagnie kogos sprawdzonego z Serie A.
Nie znam zbyt dobrze tego Auriera, ale sadze ze musimy zaryzykowac. Na bank ma wieksze mozliwosci od D"Ambrosio I to mi wystarcza w sytuacji w jakiej znajduje se nasza defensywa. Podejrzewam, ze to nie jest jednak takie proste z jednego powodu - nikt nie chce sciagnac Santona/Nagatomo/Ansaldiego.
Transfer Emre Mora rozumiem tylko z powodu, ze jakas opcja na prawe skrzydlo musi byc. Podejrzewam, ze sam Spall predzej postawi na prawrj stronie Joao Mario anizeli da grac turkowi w miejsce Candrevy. Ot takie zalatanie dziury w skladzie.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Mercato

Post autor: maverik »

DonDawido pisze:Ktoś odpowie mi na pytanie po co nam Schick? Rozumiem, że może być utalentowany, fajny, zdolny, że fan Juventusu, ale czy nie mamy na tej pozycji już Jovetica, Barbosy i Pinamontiego? Tej pozycji, tj. zmiennika Icardiego.
Jovetic - cofnięty napastnik, czasem grający na 10
Barbose - tylko i wyłącznie skrzydłowy, na ataku się nie nadaje, to tak jakby postawic na szpice Giovinco albo Dybale, no dramat
Pinamonti - serio?

Na ten moment tylko i wyłącznie Eder jest zmiennikiem Icardiego. Zresza ilu byśmy nie mieli na ataku to i tak Schicka warto brać bo to będzie kocur.
To tak jakby teraz Nainggolan jednak się namyślił, że chce do Interu i by wystosował prośbę o transfer, to co też go nie weźmiemy bo mamy full i przyszli w tym okienku Valero z Vecino?
Trzeba myśleć przyszłościowo. Schick nam da wiele lat pociechy, gdzie za rok czy dwa już pewnie Edera nie ujrzymy, podobnie będzie z Jojo, ale to tylko przypuszczenia wiadomo.
Tylko, że za rok takiego Schicka już nie kupimy i wtedy byśmy mogli sobie pluć w brodę, że nam okazja przeszła koło nosa.
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Mercato

Post autor: PioFCI »

Wiele bym dal, zeby Spaletti ustawil Jojo za Icardiim. Ten pierwszy osiagnalby wreszcie 30 bramek a drugi 10 asyst minimum..
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: Mercato

Post autor: DonDawido »

Stachoo pisze:
DonDawido pisze:Coś mi tu nie gra, krytykujesz transfer Schicka i Auriera, twierdząc, że nadaje się do FM, a wymieniasz przeciętnego Lamele, No Name Mallo, bezpłciowego ostatnimi czasy Darmiana i Fernandesa, o którym mało kto słyszał hmmm...
Nie krytykuję transferu Schicka tylko zastanawiam się nad jego zasadnością. Mamy Icardiego, będziemy grać prawdopodobnie jednym napastnikiem, a Schick gra raczej na szpicy niż za plecami 9tki?
Aurier grać potrafi, tylko w głowie sieczka. Trochę mi się pod tym względem kojarzy Kondogbią.
Lamela przeciętny? Serio? W jakim zestawieniu?
Mallo to akurat bardzo solidny obrońca, Darmian przygasł w ManU, ale co grał w Serie A to chyba każdy pamięta. Fernandes to chyba najlepszy prawy obrońca w Rosji.
maverik pisze:To tak jakby teraz Nainggolan jednak się namyślił, że chce do Interu i by wystosował prośbę o transfer, to co też go nie weźmiemy bo mamy full i przyszli w tym okienku Valero z Vecino?
Zły przykład. Nainggolan już jest klasą światową, absolutna czołówka środka pola w Serie A. Schick to dopiero młody talent.

Dla jasności - nie jestem przeciwko temu transferowi. Tak samo nie byłem przeciwko ściąganiu Gabigola z Brazylii za €30mln. Jestem za to przeciwny wydawaniu €30mln na gracza na ławkę, podczas gdy w podstawowym składzie wciąż są pozycje, które wymagają natychmiastowego wzmocnienia.
I nie zapominajmy też, że Schick jeszcze przed chwilą szukał chaty w Turynie.;)
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Mercato

Post autor: maverik »

DonDawido pisze:
maverik pisze:To tak jakby teraz Nainggolan jednak się namyślił, że chce do Interu i by wystosował prośbę o transfer, to co też go nie weźmiemy bo mamy full i przyszli w tym okienku Valero z Vecino?
Zły przykład. Nainggolan już jest klasą światową, absolutna czołówka środka pola w Serie A. Schick to dopiero młody talent.

Dla jasności - nie jestem przeciwko temu transferowi. Tak samo nie byłem przeciwko ściąganiu Gabigola z Brazylii za €30mln. Jestem za to przeciwny wydawaniu €30mln na gracza na ławkę, podczas gdy w podstawowym składzie wciąż są pozycje, które wymagają natychmiastowego wzmocnienia.
I nie zapominajmy też, że Schick jeszcze przed chwilą szukał chaty w Turynie.;)
Spalletti w Romie dużo grał 3-4-1-2, ustawiając Perottiego za Dżeko, a za nimi Nainggollana, więc nie zdziwie się jakby u nas chciał też tak grać, Icardi - Schick, a za nimi J.Mario, pod warunkiem ściągnięcia ŚO rzecz jasna.
Poza tym to Lucek właśnie powiedział, że chce go teraz do składu, gdy Sampdoria proponowała pozostawienie go w Genui, więc chyba jakiś plany wobec niego ma. Sam chciałem, żeby został w Sampie, ale skoro taka wola trenera to się nie mieszam. Jeżeli przejdziemy na 2 napastników to zostanie tylko Eder na ławce, więc to nie tak dużo (Jojo liczę jako 10).
Wszyscy myślą, że powtórzy się sytuacja z Barbosą, bo podobna kwota, bo mamy już na tą pozycję kogoś. Tylko różnica jest taka, że taki Gabigol stoi dużo niżej z poziomem w porównaniu do Candrevy, a Schick to już jest wysoka półka, niewiele za Icardim, rozegrany sezon w Serie A, a jeśli się dobrze rozwinie to może być jeszcze lepszy niż Mauro, więc swoimi umięjetnościami na pewno się obroni i dużo minut dostanie.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Mercato

Post autor: VVujek »

@maverik
Pieprzysz głupoty ,Jovetic to żaden cofnięty napastnik /10 czy inna wymyślona pozycja to jest środkowy napastnik i najlepsze mecze w karierze rozgrywał właśnie na tej pozycji ,Proponuje wyłączyć FM,a i nie mieszać gry na pc z rzeczywistością .Owszem można wystawić go na 10 skrzydło itp tak samo jak edera ale karwasz to jest środkowy napastnik.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

DonDawido pisze:Dla jasności - nie jestem przeciwko temu transferowi. Tak samo nie byłem przeciwko ściąganiu Gabigola z Brazylii za €30mln. Jestem za to przeciwny wydawaniu €30mln na gracza na ławkę, podczas gdy w podstawowym składzie wciąż są pozycje, które wymagają natychmiastowego wzmocnienia.
Spall chyba przeczytał Twój wpis, bo zapytany o Schicka odparł:

To kapitalny gracz, ale w tym momencie wzmocnienie obrony jest naszym priorytetem.
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: Mercato

Post autor: DonDawido »

Jeśli uda się wymiana Cancelo - Kondogbia, to odetchnę z ulgą. Tak, jak wiązałem z typem pewne nadzieje, tak jego ostatnie wybryki od Samobója aż do teraz już jednoznacznie go przekreślają.
Chłopak ma talent w nogach, ale szkoda, że nie w głowie.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Mercato

Post autor: maverik »

VVujek pisze:@maverik
Pieprzysz głupoty ,Jovetic to żaden cofnięty napastnik /10 czy inna wymyślona pozycja to jest środkowy napastnik i najlepsze mecze w karierze rozgrywał właśnie na tej pozycji ,Proponuje wyłączyć FM,a i nie mieszać gry na pc z rzeczywistością .Owszem można wystawić go na 10 skrzydło itp tak samo jak edera ale karwasz to jest środkowy napastnik.
Podaj mi zatem gdzie gram sam na ataku. Bo z tego co pamiętam, czy to w Violi, czy w City, czy to u nas zawsze ktoś był wyżej ustawiony od niego.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Mercato

Post autor: VVujek »

To masz słaba pamięć w Violi był środkowym napastnikiem .Boże co za brak wiedzy...
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

No przyznam, że Wujek pojmuje trochę i Jovetic faktycznie grał wtedy na środku ataku w systemie 4-3-1-2, w Sevilli też nie bawili się w ustawianiu go na 10 tylko grał na środku i były z tego same pożytki, wiec Maverik niestety ale kompromitacja.

Co do końcówki mercato to pasjonuje mnie ona, Schick to będzie mega wzmocnienie, ten cały Cancelo może odpalić, umiejętności w ofensywie spore, zawsze to też opcja do gry na skrzydle i koniec zabawy w Emre Torów. Co do Mangali mam mieszane uczucia, ale zobaczymy.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Mercato

Post autor: maverik »

VVujek pisze:To masz słaba pamięć w Violi był środkowym napastnikiem .Boże co za brak wiedzy...
Doprawdy? w sezonie 09/10 gdy miał 10 asyst grał na środku napadu? xD tak z pewnością,a Gilardino to co robił?
Kolejny sezon miał z głowy przez kontuzję, a następny różnie, grał i na ataku i na skrzydle, więc nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bo czasem grał Ljajic, czasem Amauri, a czasem Cerci. 12/13 to już Viola z Tonim, więc tam też nie grał sam na ataku.
Więc dajmy na to, że Jovetić zagrał pół sezonu, no moze 3/4 na środku ataku 5 lat temu i tyle :D no to środkowy napastnik po chuju. Brak wiedzy to ty masz, a nie ja.
Mateusz_Dusinski pisze:No przyznam, że Wujek pojmuje trochę i Jovetic faktycznie grał wtedy na środku ataku w systemie 4-3-1-2, w Sevilli też nie bawili się w ustawianiu go na 10 tylko grał na środku i były z tego same pożytki, wiec Maverik niestety ale kompromitacja.
4-3-1-2 to nie jest środek ataku (szpica), a o to tutaj chodzi, że Jovetić nie nadaje się do grania na szpicy tak jak Icardi, więc Randama doczytaj najpierw posty, a potem pisz o kompromitacji, bo VVujek mi próbuje wmówić, że Jovetić grał na sam na ataku.
Dlatego Jovetić u nas za wiele nie grał bo zmuszał do grania 2 z przodu, a lepiej sobie radziliśmy z samym Icarem na szpicy. Jeżeli przejdziemy na 3 z tyłu to wtedy Jojo może pograć inaczej niech zapomni.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Mercato

Post autor: VVujek »

Karwa nawet jak grasz 442 czy jakąkolwiek inną taktykę z 2 napastnikami to wystawiasz 2 środkowych napastnikow.I po czym wznosisz że na grę 1 napastnikiem się nie nadaje ?
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Mercato

Post autor: VVujek »

Napisze jeszcze na koniec duzymi literami i kończę ta niepotrzebna dyskusje JOVETIC TO SRODKOWY NAPASTNIK
ODPOWIEDZ