8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: ZnawcaCalcio »

4-4-2 to najlepsze wyjście z obecnej sytuacji i tyle w temacie
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Raffal »

Ogólnie derby to nie moment na taki ruch. Od 5 kolejek może 2-3 zawodników zasługuje na gre reszta powinna wylądować na ławce ale kadra jest bardzo wąska i nie należy zbytnio mieszać przed derbami.

Słaba gra drużyny bierze się zarówno ze słabej formy Icardiego jak i Candrevy czy Perisica.
Dodając Valero i Mario dostajemy całą prawie ofensywe.

Co do Edera to bylem wielkim zwolennikiem jego odejscia natomiast obecnie prezentuje naprawde dobrą formę i nalezy dać mu grać zwłaszcza że miał 2 tygodnie na przygotowanie a pozostali zrobili 3k km do ameryki.

442 lub 4231 z Ederem za Icardim. Potrzeba więcej ruchu w środkowej strefie bo Valero i Mario to raczej zawodnicy grający w jednym tęmpie. Eder zapewnia mobilność.

Swoją drogą co sie stało ze sposobem gry z turnieju w Azji , więm że to tylko sparingi ale styl druzyny był całkowicie inny..
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Orzeu »

Co do Edera to bylem wielkim zwolennikiem jego odejscia natomiast obecnie prezentuje naprawde dobrą formę i nalezy dać mu grać zwłaszcza że miał 2 tygodnie na przygotowanie a pozostali zrobili 3k km do ameryki.
Eder był na zgrupowaniu reprezentacji. Zresztą, grał wczoraj z Albanią.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Raffal »

Orzeu pisze:
Co do Edera to bylem wielkim zwolennikiem jego odejscia natomiast obecnie prezentuje naprawde dobrą formę i nalezy dać mu grać zwłaszcza że miał 2 tygodnie na przygotowanie a pozostali zrobili 3k km do ameryki.
Eder był na zgrupowaniu reprezentacji. Zresztą, grał wczoraj z Albanią.
Wstyd mi :)
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Minister »

Najlepsze jest to, że nie ma trenera na świecie, który przed takim meczem posadziłby tego typu zawodnika na ławce( w jakiejkolwiek drużynie). Takich rzeczy po prostu najzwyczajniej w świecie się nie robi, ale chuj tam, jest wujek co zawraca kijem Wisłę i chętnie jebnalby ikarem o ławkę.

Ja osobiście czekam az sprawdzi się ta teoria, że nasi z premedytacja dostali od spalla po dupie na treningach, a teraz nogi puszczą i wreszcie zobaczymy gości sprzed sezonu.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: TomHardy »

Minister pisze: Ja osobiście czekam az sprawdzi się ta teoria, że nasi z premedytacja dostali od spalla po dupie na treningach, a teraz nogi puszczą i wreszcie zobaczymy gości sprzed sezonu.
AMEN.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: VVujek »

TomHardy pisze:
Minister pisze: Ja osobiście czekam az sprawdzi się ta teoria, że nasi z premedytacja dostali od spalla po dupie na treningach, a teraz nogi puszczą i wreszcie zobaczymy gości sprzed sezonu.
AMEN.
Zazwyczaj taka zagrywkę stosował juventus i z tego co pamiętam w poprzednim sezonie Roma też na początku nie wyglądała zbyt dobrze .
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: maverik »

Nie zdziwię się jak wyjdziemy 4-3-3 z Valero Gagliardinim i Vecino w pomocy, bo Milan wyjdzie na 99% 3-4-2-1, więc będzie walka o środek którego nie możemy oddać, więc występ Edera obok Icardiego kategorycznie odpada. Nie możemy polec od strony taktycznej, czego wiem, że Luciano na pewno nie zrobi. Pytanie pozostaje na kogo zdecyduje się Spalletti, skoro wypadł mu Brozović, czy Gaglia czy Mario. Z jednej strony wolałbym Gaglie bo jest chyba w trochę lepszej formie, a z drugiej Mario gra bardziej do przodu, tylko pytanie czy będzie umiał, czy będzie naszym hamulcem :/

Na koniec ciekawostka:
Po raz ostatni ekipa Rossonerich wygrała z drużyną Spallettiego w 2006 roku na San Siro 2:1. Od tamtej pory Spalletti odniósł 8 zwycięstw i zanotował 2 remisy z klubem z via Aldo Rossi.
:inter: :smile:
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: VVujek »

Absolutnie Gaga nie jest w lepszej formie,ostatnio kiepsko u nas w ofensywie a ty wolałabyś Gage ?
Kto by w środku napędzał akcje ?
433 nie wchodzi w grę moim zdaniem myślę że będzie 4231 ,ewentualnie chciałbym 442 z ederem i PINAMONTi w ataku haha ;)
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: IlCapitano »

Ludzie lekarza dajcie! Czy jest na forum lekarz?!
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Odet »

Lekarza??
strajkuje na pewno, wszak pracuje za głodowe stawki i o zgrozo jego zawód stał się nieatrakcyjny !!! :):):)

Pozdr.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: VVujek »

Chyba nikt nie brał pinamontiego na poważnie haha ,jak tak to faktycznie przydałby się jakiś lekarz.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Minister »

Wystarczy "Eder" żeby stwierdzić ciężkie zaburzenia.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: ZnawcaCalcio »

Minister pisze:Wystarczy "Eder" żeby stwierdzić ciężkie zaburzenia.
Chcesz powiedzieć, że Eder w 1 składzie, to jakieś ciężkie zaburzenie?
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: VVujek »

Beka bo tak niech gra tylko dlatego że jest kapitanem a cuj że od pięciu męczy wgl bez formy i nie istnieje na boisku ,gra totalna kupę ale niech gra,kto obserwował edera wie że gość jest taki że jak nie ma sytuacji to sam potrafi coś wykombinować. Strzeli w derbach to będziesz się puszył ,a jak nie to co powiesz graj dalej w 1 składzie mimo takiej gry? Icardi jako jedyny ma zawodnika który może go zastąpić w słabszej formie albo cobajmniej wchodzić za niego z ławki ,ale dalej gość gra po 90 ma minut mimo że gówno gra i dla mnie to jest nieakceptowalne ,a dla was święta krowa wiadomo.Mozna sądząc na ławce candreva czy kogokolwiek tylko nie jego.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: miniu86 »

5 stron dyskusji przedmeczowej - tego nie było tutaj już dawno :D
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Minister »

ZnawcaCalcio pisze:
Minister pisze:Wystarczy "Eder" żeby stwierdzić ciężkie zaburzenia.
Chcesz powiedzieć, że Eder w 1 składzie, to jakieś ciężkie zaburzenie?
Chodzi mi raczej o zastąpieniu Icardiego. Osobiście ich obu chętnie zobaczyłbym w pierwszej 11.

Gość, który wymyśla nowe pozycje na boisku, usilnie próbuje przeciwstawić się jakiejkolwiek logice piłkarskiego rzemiosła i sadza Icardiego na ławce w meczu derbowym- wujek ty na prawdę nie pojmujesz, że pisząc takie bzdury dobitnie przekonujesz nas, że w sferach "piłkarskich" nie ma z Tobą o czym rozmawiać?

Czasami mam wrażenie, że na siłe chcesz być na przekór wszystkim i jak dzisiaj 99% forum zacznie pisać o Icardim na ławce, to będziesz szczekał " chyba was pojebało!?"

Zrozum kolego, że są pewne złote zasady na świecie i tak jak : nie pożycza się butów, żony i samochodu, nie rucha się dupy przyjacielowi( to akurat słaby przykład w przypadku Mauro) tak w świecie piłki nożnej, w jej podstawach, które sięgają ery jeszcze sprzed czasów dinozaurów takich zawodników, w takich meczach nie odpala się ze składu!!
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: VVujek »

Jakie nowe pozycje ? Hahaha
Moje rozumowanie jest takie że gość gra już 5 meczy gówno i bym go posadził na ławce.
Twoje jest takie że ma grać cały czas bez względu na to jak gra .Tylko dlatego że jest kapitanem ? Przecież to nie jest zawodnik nie do zastąpienia ,eder też może zacząć od początku i strzelić bramkę .
A teraz pomyśl trochę nad tym.

Jak graliśmy że słabszym rywalem to pierdolili że musi grać bo to świetna okazja do przełamania się ,jak gramy z mocniejszym rywalem to "takich zawodników się nie sadza"

Karwa rozumiem gdyby nie było kim go zastąpić ale jest.

Dla mnie wasze rozumowanie jest idiotyczne i tyle .Zrobili Messiego z Icardiego :D

Jak z Milanem znowu źle zagra to co ,dalej nie sadzać na ławkę ?? Haha beka Amen i Maryja zawsze dziewica
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Minister »

Jak to, już zapomniałeś o najlepszym obrońcy ligi DD i że Zapata to nie boczny obrońca tylko wahadłowy?

Panie, ale tak się składa, że Icardi to nasz najważniejszy zawodnik, tak jak Messi dla Barcelony.

Fakt Icardi gra od pięciu meczów piach, idąc tym tokiem rozumowania w derbach powinniśmy zagrać:

Bez Candrevy, trójki ze środka pola, może poza Vecino,Perisic ława, Candreva ława i oczywiście Icardi ława. O twoim bogu na prawej obronie nawet nie wspominam.

Skończ waść, wstydu sobie oszczędź.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: IlCapitano »

miniu86 pisze:5 stron dyskusji przedmeczowej - tego nie było tutaj już dawno :D
No bo VVujek po spożyciu bliżej nieokreślonej liczby Wojaków wypisuje tutaj swoje fanaberie, żądając m.in. abyśmy w Derbach Mediolanu zagrali bez najważniejszego zawodnika, bo jest obecnie w gorszej dyspozycji, ale to są właśnie te detale niestety.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: VVujek »

IlCapitano pisze:
miniu86 pisze:5 stron dyskusji przedmeczowej - tego nie było tutaj już dawno :D
bo jest obecnie w gorszej dyspozycji
Delikatnie to ująłeś ,Icardi jest w fatalnej dyspozycji.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Saff »

W sumie to samo można powiedzieć o Tobie, a jednak dalej się udzielasz. Na ławę z VVujkiem!
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Jaszczu91 »

Saff pisze:W sumie to samo można powiedzieć o Tobie, a jednak dalej się udzielasz. Na ławę z VVujkiem!
:brawo: TKO na piątej stronie :-D
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: TomHardy »

Jaszczu91 pisze:
Saff pisze:W sumie to samo można powiedzieć o Tobie, a jednak dalej się udzielasz. Na ławę z VVujkiem!
:brawo: TKO na piątej stronie :-D
Na szóstej. Poza tym on ma horom curke więc dajcie mu spokój.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: VVujek »

Minister pisze:Jak to, już zapomniałeś o najlepszym obrońcy ligi DD i że Zapata to nie boczny obrońca tylko wahadłowy?

Panie, ale tak się składa, że Icardi to nasz najważniejszy zawodnik, tak jak Messi dla Barcelony.

Fakt Icardi gra od pięciu meczów piach, idąc tym tokiem rozumowania w derbach powinniśmy zagrać:

Bez Candrevy, trójki ze środka pola, może poza Vecino,Perisic ława, Candreva ława i oczywiście Icardi ława. O twoim bogu na prawej obronie nawet nie wspominam.



Skończ waść, wstydu sobie oszczędź.
Jaki Zapata ? Haha wez ty minister może sobie tornister kup
Jeśli chodzi o pozycję wahadłowy to myślę że z 90 % strony wie o co chodzi tylko biedny ministrem nie wie .
Jaki moj Bóg haha ja tylko stwierdziłem fakt że jest jednym z najlepszych w lidze i takie są fakty więc ...

Valero ,Vecino ,Perisic, grają raz przeciętnie raz trochę lepiej niż przeciętnie ,a Icardi ma 5 fatalnych meczy za sobą więc to ty karwa porównuje..
I jeszcze jedna istotna sprawa Tylko Icardi ma zawodnika który może go godnie zastąpić .Cały okresy przygotowawczy graliśmy z ederem na szpicy i gra wyglądała świetnie ,eder strzelał i wszystko było cacy .
"Bog na prawej obronie "ostatnio bramka na wagę 3 pkt i asysta w meczu wcześniej więc nie dziwi że nie wspominasz xd


Oszczędź sobie wstydu i nie porownuj icardiego do Messiego bo ten drugi jest nie do zastąpienia
Dla ciebie Icardi jest najważniejszy dla mnie nie i taka jest różnica między nami ,zrozum że ktoś może mieć inne z da nie od ciebie i to nie znaczy że nie ma racji .Dla mnie Icardi wcale nie jest ważniejszy od Perisicia ,handanoovicia...
Niemcu
Posty: 11
Rejestracja: 28 sie 2006, 18:47

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Niemcu »

widzę, ze Wujek dalej walczy :D prawda jest taka, ze zly moment sobie wybrales na dojebanie sie do Icardiego. Po pierwsze nikt o zdrowych zmyslach nie posadzi na lawce naszego kapitana w derbach. Po drugie - Twoje argumenty mialyby moze sens, ale po meczu z milanem(o ile zagra zle, a moim zdaniem, Icar szybciutko wyjasni milan w niedziele) Po trzecie to jakby nie gral to i tak bym go lawce nie posadzil... chyba, ze mialby zmiennika na odpowiednim poziomie.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Bart »

A ja po raz kolejny z serii "ale to już było".

2006 rok, zbliżają się derby pod koniec października. Wtedy jeszcze nikt nie sądził, że Inter zaliczy rekordowy sezon, Milan odgrażał się że 8 karnych punktów straty do Interu zostanie odrobione do końca roku. Było mnóstwo transferów, między innymi Zlatan. Tylko że Zlatan strzelił 2 bramki w debiucie, a potem nic. Niektórzy domagali się Recoby albo Cruza w derbach. Ja też, nie do końca rozumiałem czemu Zlatan gra w każdym meczu. No i zagrał, a jak ktoś nie pamięta jak wyglądał tamten mecz oraz kolejne mecze po nim, może sprawdzić.

Icardiego w niedzielnym meczu wystawiłoby 99% trenerów, a ten 1% to ewentualnie ktoś pokroju Zemana.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Stachoo »

VVujek pisze: Jeśli chodzi o pozycję wahadłowy to myślę że z 90 % strony wie o co chodzi tylko biedny ministrem nie wie .
Jaki moj Bóg haha ja tylko stwierdziłem fakt że jest jednym z najlepszych w lidze i takie są fakty więc ...

Valero ,Vecino ,Perisic, grają raz przeciętnie raz trochę lepiej niż przeciętnie ,a Icardi ma 5 fatalnych meczy za sobą więc to ty karwa porównuje..
I jeszcze jedna istotna sprawa Tylko Icardi ma zawodnika który może go godnie zastąpić .Cały okresy przygotowawczy graliśmy z ederem na szpicy i gra wyglądała świetnie ,eder strzelał i wszystko było cacy .
"Bog na prawej obronie "ostatnio bramka na wagę 3 pkt i asysta w meczu wcześniej więc nie dziwi że nie wspominasz xd
Nie sposób się nie zgodzić z Vvujek w kilku kwestiach:

- D'Ambrosio jest w bardzo dobrej formie i fakt na tę chwilę aspiruje to czołówki włoskiej ligi, jeśli chodzi o jego pozycję,

- Vecino, Perisić, a szczególnie Valero grają bardzo w kratkę,

- Icardi od meczu z Romą [nie wliczając tego meczu] jest w fatalnej formie.

Ale z jednym się nie zgodzę. Icardiego nie można nie wystawić w tym meczu - to pewne.

Na Napoli może bym obstawiał za Ederem, ale nie Derby. To byloby jak spory policzek dla niego, co mogłoby się odbić nam czkawką.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Raffal »

dobre podsumowanie.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Klinsi64 »

Icardi jest u nas już 5 sezon,a niektórzy nadal nie przyzwyczaili się do tego,że zdarza mu się kilka meczów słabszych,by w następnych zamknąć mordy wszystkim którzy coś sapią w jego kierunku.Lewy mógłby coś na ten temat powiedzieć,bo gdy zdarzy mu się mecz lub dwa bez gola to pojawiają sie głosy,że nie pasuje do Bayernu,po czym strzela 2 gole i znowu jest Weltklassespieler.
ODPOWIEDZ