16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
miszcz
Posty: 44
Rejestracja: 4 paź 2005, 19:55

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: miszcz »

maverik pisze:
miszcz pisze:W fazie defensywnej Cuadrado się cofał do obrony jako ten piąty. Nie da się go jak dla mnie porównać do Candrevy.
Poza tym zagra raczej Costa, a na prawej obronie podróbka piłkarza.
Akurat Candreva bardzo dużo pracuje w defensywie, w głównej mierze dzięki naszym skrzydłowym nasze boki obrony wyglądaja solidnie.
Costa jest w formie, ale Cuadrado również trzyma poziom. No i właśnie jeżeli chodzi o granie w defie to Cuadrado > Costa, także dla mnie Costa ława. Prędzej za Mandzukica wskoczy.
Zgadza się. W sumie zapomniałem, że on też z powodzeniem grywał jako wahadło. Costa oczywiście nie jest przydatny w obronie, ale Mandzukic już tak i raczej obaj zagrają.
Candreva jest w świetnej formie, nawiązuje do lepszych czasów z Lazio stąd dałem go wyżej do Fantasy ataku. W meczach najważniejszych zwykle pokazuje się z najlepszej strony nawet jak nie ma formy.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: IlCapitano »

Pan Candreva Antonio w poprzednim sezonie w Serie A 38 meczów, 6 goli i 10 asyst. W tym do tej pory w 15 meczach już zgromadził 7 asyst, ale w oczy razi brak gola. Może tak przełamanie na Juve? W końcu najważniejsze mecze to jego domena.
Początek sezonu miał słabiutki, ale począwszy od meczu z Genoą w którym został wygwizdany przez 60 tys ludzi na Meazza jest w formie WYBITNEJ. Zwłaszcza szybkościowo i kondycyjnie wygląda kapitalnie.
Pisaliśmy tu we wrześniu, że pewnie Spall korzystając z przerwy na reprezentacje i kilka meczów z ogórkami daje im ostro w dupe na treningach. Coś w tym musi być, bo wtedy wyglądaliśmy jak muchy w smole, graliśmy absolutne minimum byle wbić jedną bramkę więcej, a teraz fizycznie prezentujemy się wybornie i demolujemy rywali.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Kredence »

Klinsi zrozum , nie armenczyka tylko ormianina
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Dokladnie
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Czy ogladal ktos wczorajszy wystep orlow Allegriego? Jakie sa ich mocne strony, a jakie slabosci moze wykorzystac Luciano Pan Spalletti?
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Kredence »

Panowie, obserwujac tętniące życiem SB z perspektywy izolatki , widzę że turniej Nike i cudowny Andrew Sylwia stal sie juz legendarny niczym kompromitacja jeskera. Nie ukrywam iż moje zasługi w tym temacie są przeogromne . To w końcu ja jako Boczek Arnold rozkrecilem tam jakże efektowna borute czego efektem był jakże cudowny wpis niejakiego krysztianaxD . Myślę że jest to mocny argument przemawiajacy za tym aby nie czekać do 9 grudnia tylko z okazji Mikołajek zrobić kredensowi prezent i przywrócić go do świata żywych .
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: miniu86 »

Chcesz powiedzieć, że stroloweałeś gości na stronie milanu i efektem tego były ich debilne wpisy??
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

Nie wiem czy to jeszcze temat meczowy czy już nie?

W każdym razie jeśli mamy przywieźć 3pkt. do Mediolanu to faktycznie nie mogło być lepszego momentu. Paradoksalnie, bolesna porażka, która niestety w takich meczach również wchodzi w grę niesie ze sobą spore ryzyko. Mam nadzieję na dobry mecz, na normalnego arbitra i na walkę od pierwszej do ostatniej minuty. Powinno być dobrze. Remis nikomu krzywdy nie zrobi, ale liczę na to, że powalczymy o coś więcej. Jeśli jednak spełni się najgorszy scenariusz to liczę na to, że Spall nie pozwoli żeby ta dobrze naoliwiona maszyna zacięła się choćby na chwilę.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie obejrzę tego spotkania :( pozostanie jedynie powtórka. Oby zwycięskiego pojedynku. Forza Inter!
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Drughi a ty jak oceniasz szansze starej zdziry z Interem ocen
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: VVujek »

-Sprowadzić na ziemię
-Inter spuchnie
-Porównania do Interu Manciniego
-Zagrać na swoim poziomie i nic ponad to wystarczy
Tego typu komentarze piszą fani juve.
Już nie mogę się doczekać,liczę na 3 pkt ,porównania do Interu Manciniego są śmieszne ponieważ tamten Inter bronił się rozpaczliwie i praktycznie nie stwarzał sytuacji bramkowych.W tym momencie wygląda to zupełnie inaczej,widać że mamy drużynę i to my dyktujemy warunki na boisku.Zobaczymy jak to będzie wyglądało z juve,ale nie jesteśmy na straconej pozycji i szanse na wygranie tego meczu są duże.
Inter jest na tyle w komfortowej sytuacji,że żaden wynik nas nie skreśla.

@Miszczu
Skriniar miał już okazje grać przeciwko Gonzalo/Icardi(Sampdoria) po za tym,mamy w drużynie Icardiego wiec dodatkowo ma ku temu okazje na treningach

Skriniar jest obecnie najlepszym środkowym obrońcą w seriea i mówię do z czystym sumieniem.
Co ciekawe w reprezentacji gra defensywnego pomocnika,wygląda na to że mamy topowego obrońcę.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Wujek, a kto w ataku wedlug Ciebie? Eder czy Pinamonti ?
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: miniu86 »

BAGGIO! pisze:
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie obejrzę tego spotkania :( pozostanie jedynie powtórka. Oby zwycięskiego pojedynku. Forza Inter!

Mnie czeka to samo. Tak jak w przypadku meczu z Romą i Napoli, w sobotę wypada mi imprezka w rodzinie.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Klinsi64 »

miniu86 pisze:
BAGGIO! pisze:
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie obejrzę tego spotkania :( pozostanie jedynie powtórka. Oby zwycięskiego pojedynku. Forza Inter!

Mnie czeka to samo. Tak jak w przypadku meczu z Romą i Napoli, w sobotę wypada mi imprezka w rodzinie.
ściągasz Eleven na smartfona i oglądasz pod stołem ;)
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: miniu86 »

Już i tak się na mnie krzywo patrzą jak oglądam mecz podczas niedzielnego obiadu...
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Piekarz »

To nie lepiej w dobrej knajpie zjeść samotnie?

Dygresja: nie rozumiem tej wrodzonej większości ludzi awersji do jedzenia w samotności, a zwłaszcza do pójścia samemu do restauracji. Mówią często że to "smutne", chociaż nie widzą nic smutnego w samotnym bieganiu albo defekacji. Ja na przykład nawet wolę stołować się w pojedynkę, a tylko raz na jakiś czas biesiadować towarzysko - obecność innych osób nie rozprasza mnie wtedy i mogę wyciągnąć 100% przyjemności fizjologiczno-intelektualnej z aktu konsumpcji pysznego i ciekawego posiłku.
Ostatnio zmieniony 6 gru 2017, 22:03 przez Piekarz, łącznie zmieniany 1 raz.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Maciek, byłem w tym Piecu na Szewskiej ostatnio. Jadłem pizze, którą polecił mi Maniek. Kapitalna obsługa, a jedna kobieta miała pretensje, że pizza chujowa. Strasznie mi sie podobała kobieta z obsługi na moje oko 23 lata o czarnych włosach. Kojarzysz która?
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Kredence »

Byłem pewien że jesteśmy wstanie wywieźć dobry wynik z Torunia ale teraz to już sam nie wiem. Stąd moje pytanie , Icardi będzie grał w meczu ze złodziejami czy już jest na testach w Madrycie?
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Orzeu »

Idealny moment na spotkanie z Juventusem - cały zespół w formie i świetnych nastrojach. Nie będę bawił się w typowanie, ale podejrzewam, że będziemy zadowoleni z rezultatu tego meczu. O ile Napoli ze swoimi karakanami pokroju Mertensa czy Insigne było w meczu z Juve bezsilne, to dobry fizycznie atak Interu napsuje im dużo więcej krwi.

Icardi strzela bramkę za bramką, Candreva w formie jak za czasów Lazio, można by ponarzekać na Perisicia a ten pyk 3 brameczki w weekend i tak naprawdę nie mamy żadnych minusów na ten mecz - jedziemy z pełnym arsenałem, w idealnym momencie i w bardzo dobrej formie.

Na pewno czeka nas ciężki mecz, bo Juve to nadal bardzo klasowa drużyna. Trzeba będzie uważać na stałe fragmenty i kocura Higuaina, ale wydaje mi się, że to my będziemy groźniejsi.
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Michal_fci »

Jak mamy się przejmować takimi śmiesznymi zespołami, to nie ma co traktować nas powaznie. Nawet nie zdąży sędzia nic dowalić a już będzie 0-1 na tablicy wyniku. Oczekuje łatwego zwycięstwa 0-3 albo 1-3 mniejszy wynik sprawi, że będę czuł niedosyt. Gardzę zlodziejami
brk91
Posty: 16
Rejestracja: 9 kwie 2010, 16:14

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: brk91 »

miniu86 pisze:
BAGGIO! pisze:
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie obejrzę tego spotkania :( pozostanie jedynie powtórka. Oby zwycięskiego pojedynku. Forza Inter!

Mnie czeka to samo. Tak jak w przypadku meczu z Romą i Napoli, w sobotę wypada mi imprezka w rodzinie.
Nie ma to jak dekoder PVR. Mecz z Romą oglądałem od razu na powrocie z wesela, tylko ciężko się nie przełamać i nie sprawdzić wyniku. Mi się to udało..... a o drugiej w nocy dostałem MMS od znajomego z Icardim na tle wyniku 1-3 :-x :-x :ban: z Juve byłoby jeszcze ciężej, ale czego się nie robi dla tych emocji.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Piter »

Co do meczu to przewiduje obicie juve niczym Kliczko załatwił naszego Adamka, będzie to jednostronne spotkanie, a nokautujący strzał pośle Perisić ośmieszając Buffona luźniutko.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: VVujek »

Fascynuje mnie to,że kibice juve zamknęli mordy i praktycznie nie wymawiają słowa Inter.
Temat wszystko o Interze jakoś nieaktywny odkąd Inter wygrywa .
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: maniekfci »

VVujek pisze:Fascynuje mnie to,że kibice juve zamknęli mordy i praktycznie nie wymawiają słowa Inter.
Temat wszystko o Interze jakoś nieaktywny odkąd Inter wygrywa .
masz okazję się wykazać, wiesz o co chodzi mordo
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: IlCapitano »

VVujek pisze:Fascynuje mnie to,że kibice juve zamknęli mordy i praktycznie nie wymawiają słowa Inter.
Temat wszystko o Interze jakoś nieaktywny odkąd Inter wygrywa .
Pewnie jak wygramy to będziesz pierwszy który coś tam wysapie, tak myślę co
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: fcinter.pl »

No na bank wejdzie na jp I narobi smrodu, typowy broda.
1+8
Posty: 38
Rejestracja: 14 paź 2008, 12:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: 1+8 »

Mam pytanko,? Jest ktoś z Wawy i chciałby się wspólnie ustawić na oglądanie tego widowiska?
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Yoda to ty przyznaj sie.zrozum
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Nasir »

Wjezdzamy do Turynu na pelnej pizdzie, bez kalkulacji, niestety ale juz mam erekcje na mysl o sobocie i godzinie 20.45

PS. Randama kuzynku zadzwon
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Skepta »

powiem szczerze tak, jesli pojutrze bedzie Grunwald, to juventus jest krzyzakiem, pozdro
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Kredence »

srango ale po co spamujesz chłopakom temat o spotkaniu w Poznaniu? przecież ten cały mem nawet śmieszny nie jest. Nie musisz szukać atencji u mnie bo ja cie doskonale mam na uwadze i prędzej czy pozniej wpierdol wyłapiesz , to pewne . Następnie spełnię twoje najskrytsze marzenie i tego kałacha 'O Tracka z avatara zaaplikuje ci w dupsko . A tak generalnie to wypierdalaj już nowosądecki kurwiszonie bo męczący jesteś niczym morele.
ODPOWIEDZ