Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

nie jest niezbędna karta kibica - wchodzicie na inter.it /tickets , wybieracie miejsce i zamawiacie bilet. po uzupełnieniu danych i płatności drukujecie sobie w domu i z tym idziecie na stadion.

można też pod stadionem kupić, na innych stronach nie polecam.
Maszynista
Posty: 2
Rejestracja: 6 lis 2017, 13:08

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Maszynista »

Przepyszne dzięki!
Adasko4
Posty: 1
Rejestracja: 6 lis 2017, 20:23
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Adasko4 »

Ja kupiłem bilety parę dni temu a nie mam karty kibica. Może odrzuciło Ci kartę kredytową?
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: PioFCI »

Właśnie co wróciłem z meczu z Torino i już myślę o kolejnych.
Czy ktokolwiek posiada pewne info, kiedy dokładnie będzie ogłoszony terminarz na styczeń/luty/marzec?
Na razie ostatnia pewna data to 16grudnia Inter - Udinese.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Bart »

Zazwyczaj jest to zaraz po losowaniu LM i LE w grudniu.
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: PioFCI »

Ok losowanie chyba 11 grudnia, a więc jeszcze przed świętami będzie wszystko jasne. Dzięki Bart!
Yoss83
Posty: 4
Rejestracja: 3 gru 2017, 17:37
Lokalizacja: Konin

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Yoss83 »

Wczoraj kupiłem bilet na mecz z Romą na 21/01. Jakby ktoś się wybierał do Mediolanu na ten sam mecz to możemy połączyć siły. Wylatuję 19/01 z Modlina, a powrót w 22/01 poniedziałek o 23:15. Lot Ryanairem.
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: PioFCI »

To dlugi pobyt, ja lece z dziewczyna w dzien meczu w niedziele z Krakowa i wracam w poniedzialek do Krakowa. Ogolnie ceny na mecz zabijaja ale na Rome mozna sie szarpnac :)
Yoss83
Posty: 4
Rejestracja: 3 gru 2017, 17:37
Lokalizacja: Konin

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Yoss83 »

Bilet dostałem jako łączony pod choinkę i urodziny od żony, więc tylko bilet lotniczy mnie wyniesie 230 złotych. Nocleg też chcę za darmo ogarnąć.
Berki
Posty: 107
Rejestracja: 13 sty 2011, 04:36

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Berki »

Za darmo czyli jak? Chcesz spać na lotnisku? :)

Leci ktoś na Udine? Będę w Mediolanie w dzień meczu, w sobotę.
Yoss83
Posty: 4
Rejestracja: 3 gru 2017, 17:37
Lokalizacja: Konin

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Yoss83 »

Koleżanka mieszka w Mediolanie, a jak nie u niej (często wyjeżdża) to skorzystam z http://Couchsurfing.com - jest to portal dla osób poszukujących noclegu za darmo. Sami w u siebie gościliśmy różne osoby z całego Świata. Użytkownicy dostają recenzje, rekomendacje, więc wiesz kogo przyjmujesz do domu i do kogo jedziesz. Polecam.
vojteks
Posty: 1
Rejestracja: 6 gru 2017, 22:09

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: vojteks »

też będę w dzień meczu z romą (21.01) w mediolanie, ale bez karty kibica bilety od 60euro :/
Valrin
Posty: 11
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Valrin »

Witam. Jadę na narty do Włoch w marcu i zupełnie przypadkowo mój pobyt trafia w termin meczu Interu z Napoli. Z racji tego, że do Mediolanu będę miał ok 100 km, grzechem każdego szanuącego się kibica Interu byłoby nie skorzystać z okazji i nie pójść na ten arcyciekawy mecz. Biorąc pod uwagę frekwencję kibiców na meczach w tym sezonie, chciałbym w okresie miedzyświątecznym załatwić już sobie bilet na ten mecz. Może ktoś bardziej doświadczony w tych sprawach wytłumaczyć skąd to kupić? Dodam, że nie byłem nigdy na San Siro, nie posiadam też karty kredytowej ani karty kibica.

Z góry dziękuję, pozdrawiam. ;)
Interista since 1997
Balu
Posty: 159
Rejestracja: 11 lut 2007, 15:41
Lokalizacja: Dębica

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Balu »

Valrin pisze:Witam. Jadę na narty do Włoch w marcu i zupełnie przypadkowo mój pobyt trafia w termin meczu Interu z Napoli. Z racji tego, że do Mediolanu będę miał ok 100 km, grzechem każdego szanuącego się kibica Interu byłoby nie skorzystać z okazji i nie pójść na ten arcyciekawy mecz. Biorąc pod uwagę frekwencję kibiców na meczach w tym sezonie, chciałbym w okresie miedzyświątecznym załatwić już sobie bilet na ten mecz. Może ktoś bardziej doświadczony w tych sprawach wytłumaczyć skąd to kupić? Dodam, że nie byłem nigdy na San Siro, nie posiadam też karty kredytowej ani karty kibica.

Z góry dziękuję, pozdrawiam. ;)
Witaj

Także razem z bratem i jego synem lecimy do Mediolanu na mecz z Napoli. Nie mamy karty kibica. Zaraz po losowaniu terminarzu Serie A na najbliże 3 miesiące bookujemy bilety lotnicze. My mamy zamiar kupić bilety na mecz przez stronę oficjalną inter.it jakieś 3 tygodnie przed meczem- chyba, że będą bilety dostępne wcześniej. Śledząc frekwencję na Meazza w tym sezonie, lepiej się pośpieszyć z zakupem biletu- im wcześniej tym lepiej. Nie mam pojęcia czy karta kredytowa jest niezbędna do kupna biletu poprzez stronę Interu- może ktoś bardziej doświadczony się wypowie ?
Miazga12
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2017, 22:46

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Miazga12 »

Witam
Wybieram się na mecz Inter - Lazio, bilety chce kupić przed meczem na stadionie czy istnieje możliwość że wszystkie bilety zostaną sprzedane na kilka dni przed meczem ?
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Bart »

Pojawiły się terminy meczów:

http://www.inter.it/it/news/85169/serie ... 9-giornata

Inter-Napoli niedziela, 11 marca, 20.45
galer
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2018, 12:24

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: galer »

Witam,

Mam pytanie odnośnie meczu Inter - Napoli, 11 marca godz 20:45

Otrzymałem w prezencie od żony bilety na lot do Mediolanu i pobyt w hotelu, wiec pozostało mi tylko kupić bilet na mecz. Nigdy nie byłem na meczu Interu wiec proszę o podpowiedz osób bardziej doświadczonych.

Chciałbym kupić bilet na stronie klubu tylko z tego co wiem to mecz z Napoli jest zaliczany do spotkań o podwyższonym ryzyku, co za tym idzie mam kilka pytań:

- kiedy klub rozpocznie sprzedaż na swojej stronie inter.it?
- czy sprzedaż biletów będzie dla wszytkich czy tylko dla posiadaczy Siamo Noi Card?
- Jeśli wyrobię kartę Siamo Noi online to czy to wystarczy do zakupu biletu? Czytałem że trzeba ją aktywować w Mediolanie aby byla aktywna, a nie wybieram się.

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi i pomoc.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

czekaj na otwartą sprzedaż na inter.it
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Hanys »

Na sto procent trzeba aktywować kartę Siamo Noi w Mediolanie w specjalnych punktach. Więc w tym momencie nic ci to nie da. Musisz tylko liczyc na otwartą sprzedaż ( nie wiem kiedy się zaczyna )
nagato3211
Posty: 76
Rejestracja: 22 sie 2013, 16:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: nagato3211 »

Bilety na Napoli na bank będą dostępne w otwartej sprzedaży. Wystarczy poczekać.
and
Posty: 185
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:05
Lokalizacja: Szczecin

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: and »

Ja byłem z synem 2 lata temu na Inter-Milan. Mecz też podwyższonego ryzyka, ale udało mi się bez problemów kupić bilety w otwartej sprzedaży (przez klub) i to bez żadnej karty.
Być może dla osób nie posiadających karty nie wszystkie bilety były dostępne (z tego co pamiętam nie było tych najtańszych).
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: PioFCI »

Dokładnie. Na Romę na razie jest ledwo 50tys...na Napoli będzie podobnie, więc tylko czekać na otwartą sprzedaż.
kubek1994
Posty: 10
Rejestracja: 28 lut 2009, 09:24
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: kubek1994 »

Dla zainteresowanych - na stronie inter.it pojawiła się otwarta sprzedaż na Napoli :)

Tu macie link : http://www.inter.it/en/biglietteria
Paolo_
Posty: 254
Rejestracja: 30 sie 2005, 12:20
Lokalizacja: Wrocław

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Paolo_ »

Hejka,
Pytanie, może ktoś się orientuje. Będę w Mediolanie służbowo, niestety nie ma w tym czasie meczu, ale chce zaliczyć chociaż zwiedzanie stadionu z muzeum. Problem w tym, że z tego co widzę zwiedzanie jest do 18:00 a ja podejrzewam, że najwcześniej przy korzystnych wiatrach dałbym rade dojechać na 17:00. Jest w ogóle sens się spinać i jechać na niecałą godzine? Jak był ktoś to jakie wrażenia?
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Stachoo »

Paolo_ pisze:Hejka,
Pytanie, może ktoś się orientuje. Będę w Mediolanie służbowo, niestety nie ma w tym czasie meczu, ale chce zaliczyć chociaż zwiedzanie stadionu z muzeum. Problem w tym, że z tego co widzę zwiedzanie jest do 18:00 a ja podejrzewam, że najwcześniej przy korzystnych wiatrach dałbym rade dojechać na 17:00. Jest w ogóle sens się spinać i jechać na niecałą godzine? Jak był ktoś to jakie wrażenia?
Hmm...stadion zawsze robi wrażenie, więc jeśli nie miałeś okazji być na nim to przejdź się chociaż po stadionie, bez wizyty w muzeum, wtedy godzina Ci starczy spokojnie.

Muzeum jak muzeum. Osobiście, kiedy byłem tam pierwszy raz spodziewałem się czegoś znacznie lepszego, ale nie ukrywam, że wrażenie jako takie na mnie zrobiło. W końcu sporo historii w tym budynku się mieściło.

Zawsze muzeum możesz ogarnąć osobno podczas kolejnej wizyty.

Tu masz sporo zdjęć z wizyty w muzeum:

https://www.facebook.com/pg/LucaBoboOnT ... 2321328111
kadrian89
Posty: 10
Rejestracja: 2 paź 2009, 17:29

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: kadrian89 »

Witam.

Wybieram się na spontaniczny weekend do Mediolanu stąd moje pytanie.

Czy bez problemów zdobędę bilety na mecz z Hellasem na miejscu i bez karty kibica kilka godzin przed spotkaniem?

Z góry dzięki za odp. :)
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

tak
Kfjat
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2017, 19:30

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Kfjat »

Witam.

W grudniu byłem na meczu Inter - Udinese i spokojnie na takie meczyki mozecie zakupic bilety w dniu meczu na miejscu (sklepik klubowy Galleria Passarella) bez zadnej spinki.

Teraz 28.04 lece na Inter - Juventus i tutaj nie chcac ryzykowac zabukowalem bilet w dniu dzisiejszym poprzez inter.it. Na miejsce w pierwszym pierscieniu na wysokosci pola karnego za 165 euro. Stanowczo nie kupujcie u zadnych dystrybutorow typu stubhub, viagogo etc. Jak mi wyswietlili te same bilety za 1050 zł + 232 zł oplaty transakcyjnej + 32 zł opłaty PTU to mi sie słabo zrobiło. Bez mała dwa razy drożej.

W razie pytan piszcie. Jesli bede potrafił, pomogę.
Loon
Posty: 9
Rejestracja: 3 sie 2009, 14:27

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Loon »

Wybieram się na mecz z Genuą i Barceloną. Jak sądzicie, czy będzie problem ze zdobyciem biletów na te mecze? Szczególnie mam na myśli Barcelonę, bo to pewnie będzie rozchwytywane spotkanie.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

będzie problem na pewno. Chyba że jesteś gotów dobrze zapłacić u konia.
ODPOWIEDZ