Mercato

To co każdy kibic lubi...
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Mercato

Post autor: Hanys »

Jakby ci dwaj odeszli to byłby hajs na Pastore delofeu i coś tam jeszcze by zostało . Bo za Mario 30 plus Brozo 20 a za wzmocnienia koło 40
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Mercato

Post autor: Bart »

Byłem przekonany, że Rafinha to piłkarz z Bundesligi, a Lisandro Lopez to napastnik. No i w sumie tak jest. Pozostaje wierzyć, że wybraliśmy tych właściwych.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

mialem to samo Bart xD fejk Rafinha i Lisandro

ale tak szczerze to... patrzcie: https://www.transfermarkt.it/lisandro-l ... ler/125019

no trzeba przyznac że robi wrażenie, rozegrane całe 595 minut w ciągu tego sezonu (jak na obrońce, ktory z reguły gra po 90 minut) no naprawde widac ze na boisku to jest bardzo często. Ponadto wyceniany na 5 mln €, 28 lat... Teraz pytanie - nasz klub nazywa się Inter, czy Atalanta, żeby sciągać takich typowych poniżej przeciętnych kopaczy? bo to nawet śmieszne nie jest.

Już przemilcze tego Rafinhe, który piłki nie kopnął od kwietnia 2017, a mamy już połowe stycznia 2018.
Luciano
Posty: 17
Rejestracja: 13 lip 2017, 08:17

Re: Mercato

Post autor: Luciano »

Szczerze to wolę takich grajków na wypożyczenie, mimo, że mają słaby przebieg w tym sezonie ale to jest wypożyczenie do klubu który nie ma kasy żeby kupić zawodnika w zimowym okienku (czyt. Inter)
Zobacz takiego Kondogbie, u nas potykał się o własne nogi a po przejściu do Hiszpanii jak się nie mylę strzelił bramke Realowi w swoim debiucie, Dzisiaj jest podstawowym zawodnikiem.
Kolejny Joao Mario, u nas w tym sezonie nie widać nawet żeby chciał, po za tym mu nie wychodzi, rozegranych ma 615min. Założę się, że jak przejdzie czy to do Sevilli czy Atletico zacznie grać na poziomie 40 baniek które na niego wydaliśmy. Trochę więcej optymizmu

Żałuję tylko Pastore ale nie ma co narzekać.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

No na razie to kompromitujące okienko się szykuje, przychodzi jakiś ogór z Portugalii żeby przesiedzieć pół sezonu na ławce (bede zaskoczony jeśli zagra więcej niż 90 minut) i jakiś inwalida z Barcelony, który swego czasu uznawany był za duży talent. Generalnie 2/10, oby ten Ramires chociaż przyszedł, może odpali.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Mercato

Post autor: Bart »

Tak jeszcze pomyślałem, że ten Lisandro, skoro grał w reprezentacji Argentyny, to na pewno jakiś poziom reprezentuje. Ale potem przypomniałem sobie o Carrizo.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Spaletti chciał dodatkowego ŚO z doświadczeniem i takiego dostał,podstawa to Skriniar z Mirandą,pierwszy z ławki Ranocchia( 500 minut 1 gol stracony) Lisandro ma wejść w sytuacji awaryjnej,ot cała filozofia.Co do dalszych ruchów to nie mam zastrzeżeń,bo wiem,że nie dysponujemy budżetem na transfery.Cieszą mnie ostatnie plotki o wymianie Joao Mario,ktokolwiek za niego przyjdzie wniesie więcej choćby samą ambicją i zaangażowaniem.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Zgadzam się w 100 % z postem Klinsiego, ten obrońca z Benfici to jest opcja nr 4 dla Luciano tak więc nie widzę tutaj żadnego błędu. Jedynym innym logicznym wyjściem było wzięcie obrońcy, który wskoczy za Mirandę co wiązałoby się ze sporym wydatkiem na którego nie mamy hajsu. Już lepiej, żeby się dogadali i zgarnęli de Vrija po sezonie.

Tak samo jestem wielkim fanem wymiany Mario za kogokolwiek, najlepiej właśnie z La Liga bo ten gościu nie wnosi zupełnie NIC do naszej gry, więc to na 100% będzie wymiana na plus dla Interu. A nóż Portugalczyk odpali i jeszcze trochę hajsu na nim odzyskamy.

Co do Rafinhi czy Ramiresa to na razie lepiej wstrzymać konie i zaczekać na oficjale.

Ahh i dzisiaj jeszcze gazety w Italii rozpisały się, że "No Champions League = No Icardi" i w sumie nie miałbym nawet do niego pretensji. Inter ma obecnie wszelkie warunki by skończyć w top 4 i brak LM będzie kurestwem ostatecznym i niewybaczalnym. Tyle w tym temacie.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

Ściąganie piłkarzy pokroju Lisandro Lopeza jest profanowaniem koszulki Przenajświętszego Interu. Nie interesuje mnie, że to tylko opcja na ławkę. Ten piłkarz nie zasługuje na noszenie tych barw podobnie jak co najmniej 8 zawodników w obecnej kadrze. Dopóki będziemy powielać takie błędy, dopóty nie wrócimy na szczyt.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Podejrzewam, że ten Lisandro Lopez nawet nie zagra w koszulce Interu, a pewnie wcisnął nam go nasz kochany agnet Kia J.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Dobrze jest, czytam, że przez rok wypożyczenia w La liga 4 sezony temu L. Lopez rozegrał 27 spotkań i strzelił 4 bramki. Nie mam danych ile rozegrał w Benfie, w tym sezonie 4x. Niech będzie, cieszmy się, że w obecnej sytuacji wypożyczyliśmy go. Po prostu lepiej w razie potrzeby aby on był w rezerwie niż Santon, a w dalszej kolejności może nawet Nagatomo? :D
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Mercato

Post autor: Hanys »

Podobnie było z Sunisburym czy jak mu tam leciało , on chyba jeden mecz zagrał w jakimś meczu towarzyskim i nic więcej ;)
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Mercato

Post autor: SETE »

Sainsbury to była opcja marketingowa, aby otworzyć Inter na rynek australijski.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

SETE pisze:Sainsbury to była opcja marketingowa, aby otworzyć Inter na rynek australijski.
Sainsbury to był ukłon w stronę Jiangsu,które miało za dużo obcokrajowców
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

No ładnie polecialeś SETE
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Na obronę przybędzie jakiś murzyn z Zimbabwe i tym samym otworzymy się na rynek afrykański, SETE błagam nauczaj nas Calcio.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Mercato

Post autor: SETE »

Ciesze sie , ze wrzuciłem trochę ożywienia , chociaż na tyle przydal sie Trent Sainsbury.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Handa- Cancelo(DD'A), Miranda(Rano, Lopez), Skriniar, Santon - Vecino, Borja, Ramires- Perisić, Icardi (Colidio), Candreva(Rafinha)

Całkiem całkiem w teorii to wygląda, ale bardziej zastanawia mnie przyszły sezon, jeżeli uda się dostać do cl. Całe ofensywne trio stoi pod ?
Robota na lato (z optymizmem, że nie przeprowadzimy letniej wyprzedarzy) to partner dla Skriniara na stopie.
Kolejna sprawa, rozgrywający z prawdziwego zdarzenia i do tego takie moje ciche życzenie Joao Pedro. Do 3x sztuka z Joao :D
Nasza pomoc, wymaga ofensywy transferowe. Vecino i raczej Gaglia wydają się zawodnikami na dłużej, ale przy cl potrzeba 7/8 graczy do srodka pola. Mój typ: Vecino, Gaglia, Borja, Ramires, Joao Pedro, Torreira, Mkhitaryan(Rafinha, raczej Rafinha :-) ).
Atak. Chciałbym by cała podstawowa trójka pozostała. Trwa kryzys, ale nikt przy zdrowych zmysłach nie zaprzeczy że gdy są w gazie, jest zabawa :szal: Dlatego przy odpowiednim wsparciu zarówno zamienników jak i środka pola może być jeszcze gruubo. Nazwiska pewnie jeszcze się pojawia po MŚ ale jednak skupilbym się na Serie A, konkretnie Berrardi lub Politano i D. Perrotti :D .
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

"Nigdy nie narzekałem na klub ani nikomu w klubie. Mam jednak swoje przemyślenia. Od początku ten projekt miał ogromny potencjał, później był on jednak konsekwentnie ograniczany restrykcjami transferowymi. Pewnym było, że potrzeba nam wzmocnienia obrony i ściągnięcia gracza, który odmieni środek pola i pozwoli nam włączyć się do walki z najlepszymi w tej lidze."

Imponuje mi ten człowiek. Puentą tych ograniczeń jest niemożność przeprowadzenia transferu Ramiresa.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

On jest nietykalny. Jeśli go zwolnią, to ja to pierdole.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

dokładnie, poza nim nietylkani tylko Handa i Skriniar, jeśli ktoś z nich, zwłaszcza Spall, odejdzie, to zaorać. resztę jebać, na czele z ivanem, icarem i antkiem, tfu
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

Nie kompromituj się Maniek, w taki sposób to silnej drużyny zbudować się nie da. Handanovic z bramki, Skriniar i D'Ambrosio z obrony, Vecino i Perisic pomocy i Il Capitano Icardi to nasze filary, mają zostać bez względu na cenę, no chyba że wmówisz mi że ściągniemy lepszych
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

Mateusz_Dusinski pisze:Nie kompromituj się Maniek, w taki sposób to silnej drużyny zbudować się nie da. Handanovic z bramki, Skriniar i D'Ambrosio z obrony, Vecino i Perisic pomocy i Il Capitano Icardi to nasze filary, mają zostać bez względu na cenę, no chyba że wmówisz mi że ściągniemy lepszych
"filary" :lol: na tych filarach z waty budujemy drużynę któryś sezon z rzędu. jeśli oczekujesz poprawy wyników, nie dokonując zmian, to Ty chyba po wojaku jesteś
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Mercato

Post autor: Lopez »

Zaczynając w koło od nowa nigdy niczego nie zbudujemy.Mamy jakieś podstawy i "kręgosłup".Handa,Cancelo,Skriniar,DD(jako zmiennik)Vecino,Gaglia(wiem,że ostatnio gra gówno,ale to jeszcze młody zawodnik i licze ,że się ogarnie)Icar plus Perisic.Co okienko wzmacniać kadre 2-3 transferami i powinno być dobrze.
mathias
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2012, 20:32

Re: Mercato

Post autor: mathias »

Problem w tym, że tak nie zbudujemy kadry, bo bez LM w każdym okienku najlepsi gracze będą odchodzić - Icardi, Perisić, Skriniar. A też Handanović pierwszej młodości też nie jest. I tak zamiast wzmacniać drużynę paroma transferami, trzeba będzie jeszcze zastąpić tych odchodzących. Ostatnie parę lat i tak było dla nas "łaskawe" bo nikt z tych rzekomych filarów nie odszedł (pomijając Kovacicia, na którym swojego czasu miała być oparta pomoc)
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

maniekfci pisze:
Mateusz_Dusinski pisze:Nie kompromituj się Maniek, w taki sposób to silnej drużyny zbudować się nie da. Handanovic z bramki, Skriniar i D'Ambrosio z obrony, Vecino i Perisic pomocy i Il Capitano Icardi to nasze filary, mają zostać bez względu na cenę, no chyba że wmówisz mi że ściągniemy lepszych
"filary" :lol: na tych filarach z waty budujemy drużynę któryś sezon z rzędu. jeśli oczekujesz poprawy wyników, nie dokonując zmian, to Ty chyba po wojaku jesteś
No tak, caly zespol w gownianej formie to mozna wypierd olic wszystkich wlacznie z najlepsza 9 ligi I kapitanem. No ale to typowe dla emocjonalnych chlopakow
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

Mateusz_Dusinski pisze:
maniekfci pisze:
Mateusz_Dusinski pisze:Nie kompromituj się Maniek, w taki sposób to silnej drużyny zbudować się nie da. Handanovic z bramki, Skriniar i D'Ambrosio z obrony, Vecino i Perisic pomocy i Il Capitano Icardi to nasze filary, mają zostać bez względu na cenę, no chyba że wmówisz mi że ściągniemy lepszych
"filary" :lol: na tych filarach z waty budujemy drużynę któryś sezon z rzędu. jeśli oczekujesz poprawy wyników, nie dokonując zmian, to Ty chyba po wojaku jesteś
No tak, caly zespol w gownianej formie to mozna wypierd olic wszystkich wlacznie z najlepsza 9 ligi I kapitanem. No ale to typowe dla emocjonalnych chlopakow
Lada moment ten kapitan sam odejdzie, także nie wiem co Ty tam jeszcze sapiesz. Poza tym, jeśli jakaś drużyna walczy o LM, to nie ma czasu na czekanie kolejnego miesiącu na powrót formy jakiegoś kmiotka ze statusem gwiazdy.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

maniekfci pisze:
Mateusz_Dusinski pisze:
maniekfci pisze:
Mateusz_Dusinski pisze:Nie kompromituj się Maniek, w taki sposób to silnej drużyny zbudować się nie da. Handanovic z bramki, Skriniar i D'Ambrosio z obrony, Vecino i Perisic pomocy i Il Capitano Icardi to nasze filary, mają zostać bez względu na cenę, no chyba że wmówisz mi że ściągniemy lepszych
"filary" :lol: na tych filarach z waty budujemy drużynę któryś sezon z rzędu. jeśli oczekujesz poprawy wyników, nie dokonując zmian, to Ty chyba po wojaku jesteś
No tak, caly zespol w gownianej formie to mozna wypierd olic wszystkich wlacznie z najlepsza 9 ligi I kapitanem. No ale to typowe dla emocjonalnych chlopakow
Lada moment ten kapitan sam odejdzie, także nie wiem co Ty tam jeszcze sapiesz. Poza tym, jeśli jakaś drużyna walczy o LM, to nie ma czasu na czekanie kolejnego miesiącu na powrót formy jakiegoś kmiotka ze statusem gwiazdy.
Młodsza siostra włamała Ci się na konto czy po prostu lubisz robić z siebie błazna? Ten "kmiotek ze statusem gwiazdy" strzelił dla Interu prawie 100 goli, z czego 18 w tym sezonie. Ciekaw jestem ilu napastników na świecie miałoby taką skuteczność, mając w linii pomocy Gagliardiniego czy Vecino. Może w piłkę nigdy nie grałeś, ale ciężko jest samemu odebrać, rozegrać i strzelić.

Swoją drogą Icardi niech wypierdala, a ponad 30-letni Handa nie do ruszenia? Wyjmij głowę z dupy, łatwiej jest znaleźć dobrego bramkarza, niż jedną z najlepszych "9" na świecie.

PS. Oczywiście, że w przypadku braku LM Icar odejdzie, a co ma tu kurwa robić z tą bandą patałachów?
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Kondzik
Posty: 118
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Kondzik »

Sądzę że Mati pisał o Rafinhi nie Icardim.... Icar nie ma co odzyskiwac, po prostu ma kmiotow w pomocy. Brak 10, Ivana co po podwyżce został w domu, Antka myślami w PL, Valero myślami na emeryturze i Brozo z klapką na muchy w ręce.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Miał być Pastore, a jest...
Żaden problem nie rozwiązany.
Pozdr.
ODPOWIEDZ