25. kolejka: Genoa - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: domin98 »

Jest wtorek, godzina 15.35, czas założyć temat meczowy.

Karuzela o nazwie Serie A nie zwalnia tempa. Inter już w sobotni wieczór zmierzy się na wyjeździe z Genoą. Nerazzurri w końcu przełamali swoją indolencję i po passie 8 spotkań bez zwycięstwa w końcu nadeszła wygrana. Szczęśliwie przez ten czas gracze Spallettiego nie wylecieli z hukiem poza strefę gwarantującą Ligę Mistrzów i w dalszym ciągu powrót do elitarnych rozgrywek jest możliwy. Trzeba tylko, a może aż, wpaść w wir wygrywania

W portowym mieście nie ma innej opcji niż 3 punkty. Ekipa Grifone jak na razie plasuje się na 12. miejscu w tabeli. W ostatnich pięciu spotkaniach 3 razy wygrali (w tym z Lazio) i 2 razy przegrali.

Jaki skład? Wypada Miranda, osobiście widziałbym w jego miejsce Ranocchię, bo LL w drugiej połowie meczu z Bologną kilka razy dał się objechać jak amator. Z kolei inny amator, Brozovic, w końcu wyląduje na ławce rezerwowych - chyba wszyscy na to czekali. No i Karamoh, który musi zagrać od pierwszej minuty, najlepiej razem z Rafinhą.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: IlCapitano »

domin98 pisze:Jest wtorek, godzina 15.35, czas założyć temat meczowy.
Święte słowa, kuzynku.

Co do meczu, najpewniej przegramy, niestety. Grunt aby zagrał Rafinha, gdyż pasjonuje mnie jakość jaką prezentuje, a jego sposób prowadzenia piłki, technika, drybling, wprowadzają mnie w stan ekstazy.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Orzeu »

masakra jakaś, kolejny mecz zagadka.

Te spotkanie da nam odpowiedź gdzie jesteśmy: nadal tam gdzie słońce nie zagląda, czy też może morale trochę się podniosły i powoli żegnamy kryzys.

Bez Mirandy, pewnie bez Perisicia, liczę że zagra Ranocchia (zamiast Lopeza którego występ mnie nie przekonał), Karamoh i Rafinha.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Odet »

Oby bez Perisica, oby bez Brozovica. Też wolę zobaczyć Ranocchie niż L.Lopeza.

Normalnie taką Genoę powinniśmy zjeść, tyle że u nas nie jest normalnie.

Pozdr.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Piter »

Normalnie to jak wyjdziemy w podstawowym Karamohem Cancelo i Rafinhą to nasze szanse rosną o 200% w porównaniu do żelaznej 11 Spala.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Dzonyy »

Jesli zagramy bez chorwatow w skladzie to bedzie zwyciestwo!
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: miniu86 »

Za często to my tam nie wygrywamy, tak więc będę zaskoczony jeśli się uda. Zagrać na zero z tyłu, a z przodu może Icardi z Karamoh coś strzelą.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Alfa »

Piter9702 pisze:Normalnie to jak wyjdziemy w podstawowym Karamohem Cancelo i Rafinhą to nasze szanse rosną o 200% w porównaniu do żelaznej 11 Spala.
podpisuje sie pod tym, ciekawe czy perisic bedzie zdrowy, bo miranda niestety ale out... i chyba wole rano niz lopeca
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Minister »

Nie sądziłem, że z tak słabą kadra kiedykolwiek to napiszę, ale mam nadzieje, że Ivana wykluczy z gry kontuzja. Nikt kto czuje choć odrobine sympatii do Interu nie może już patrzeć na to, co on obecnie odpierdala.

O ranokki możecie już zapomnieć, znając jego silna psyche, to przez to, że ostatnio nie wszedł ma rozwalony mózg na przynajmniej pół roku i zasypia przy zapalonym świetle. Swoją droga czym się łysy kierował wpuszczając nieogarnietego lopeza majca na ławce Ranokkie po dość przyzwoitym meczu ?!

O meczu już można napisać, że się odbędzie i tyle. Remis będzie cudem cudów.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: fcinter.pl »

No ja to nie myślę o niczym innym i pragnę tego meczu, masakra.

Ciekawe co ten diabeł Spalletti wymyśli pod nieobecność Mirindy.

Rafinha mam nadzieje, że jest gotowy na 60 minut, pragnę go w 1 składzie.

Atak raczej Eder - Icardi. Przeczuwam, że Karamoh na ławce. Bo skoro wyszło nam 4-3-1-2 z Bolonią, to pewnie Spall nie zmieni systemu.

0:3
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Dzyl »

Mateusz_Dusinski pisze:No ja to nie myślę o niczym innym i pragnę tego meczu, masakra.

Rafinha mam nadzieje, że jest gotowy na 60 minut, pragnę go w 1 składzie.
Skonsultowałem się z ekspertem Tomaszem Hajto i jego zdaniem Rafinha jest gotowy dokładnie na 57 minut i 25 sekund gry. Przy 60 minutach gry straci niestety 32% swoich umiejętności. Chodź i tak byłby wtedy lepszy od pozostałych naszych pomocników.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: TomHardy »

Piter9702 pisze:Normalnie to jak wyjdziemy w podstawowym Karamohem Cancelo i Rafinhą to nasze szanse rosną o 200% w porównaniu do żelaznej 11 Spala.
Jezusie Nazariański nie znam chyba człowieka, który bardziej pojmuje calcio od Ciebie. Ja się zgadzam z tym w 200%. Matko Bosko jestem tym nawet przerażony. I pomyśleć, że kiedyś były między nami niesnaski. Mordko ależ Cię obecnie szanuję.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Speaker »

Rano za Mirandę, Gagliardini do środka, a Rafinha za Pero. Reszta jak było, zwycięskiego składu się nie zmienia. :szal:
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Będę bardzo zaskoczony jeśli tam wygramy. Czuje nosem kolejną kompromitację i 1:0 po golu Laxalta.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Stachoo »

Ostatnie 9 meczy tych 2 zespołów to przeplatanka. Raz Genoa, raz Inter.

Liczę na przełamanie tych statystyk, ale obawiam się, że będzie dziś wtopa.

Typ: Genoa 1 - 0 Inter
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: miniu86 »

Jak mamy przegrać to już lepiej zremisujmy 0-0.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: maniekfci »

to tylko genoa, a Inter w gazie, stawiajcie 2 leciutko. essa
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Czarson »

Jesteśmy słabi ale gdyby Genoa nie wygrała dwukrotnie za sprawą Laxalta w końcówkach to nic by nie zdobyli. Trzeba to wygrać, Roma wygrała, nie ma wymówek.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Minister »

Wiemy, że nie będzie Icara, Ivna i Brozovicia. Można by rzec, Instagramowa Święta Trójca. Ostatnie mecze pokazują, że po żadnym z nich płakać nie powinniśmy, chociaż żałuję, że nie dane mi będzie zobaczyć pary Icardi-Eder.

Jak powinien wyglądać nasz środek pola to każdy chyba doskonale wie, a dzisiaj niejaki Pan Under z Romy pokazał za to, jak powinny wyglądać nasze boki. Większość topowych klubów grających jednym wysuniętym napastnikiem, który dodatkowo lubi mieszać się w linię pomocy i schodzić po piłkę, gra na prawej lewonożnym i analogicznie na lewej... Oprócz tego, że takie przestawienie zmusza do szukania sobie pozycji i zwiększa wymienność w tej strefie, dodatkowo daje możliwość strzału z dystansu po złamaniu do środka.

To, że: "zrozumcie, candreva nie jest lewym pomocnikiem/napastnikiem", szczerze jebie mnie niezmiernie.Skoro nie jest też lewonożny to mamy nie wymagać od niego żeby używał lewej nogi do czegoś więcej niż tylko podpierania się? Litości. Na dzień dzisiejszy on nie jest żadnym pomocnikiem/napastnikiem i nawet w naszej primaverze by się nie załapał, czy to z prawej, czy z lewej strony. Gorzej już być nie może, więc co za problem żeby spróbować przestawić betonowego Antonio i wybić mu z głwowy choć na chwile te jebane wrzutki? Dodatkowym atutem takiej zamiany jest fakt, że najprawdopodobniej zagra Rafinha, który potrafi grać kombinacyjnie, a to przy ruchliwym Ederze da nam kolejne możliwości w konstruowaniu akcji. Następny plus to dobry występ Karamoha, jaki sens jest na siłę robić miejsca dla niepewnego Antonio, skoro czarny na tej pozycji w ostatnim meczu czuł się naprawdę dobrze, a jak to wyjdzie po przesunięciu go na lewą? Wielka niewiadoma.

Proszę Łysa Glaco spełnij moje życzenie.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Minister pisze:

To, że: "zrozumcie, candreva nie jest lewym pomocnikiem/napastnikiem", szczerze jebie mnie niezmiernie.Skoro nie jest też lewonożny to mamy nie wymagać od niego żeby używał lewej nogi do czegoś więcej niż tylko podpierania się? Litości. Na dzień dzisiejszy on nie jest żadnym pomocnikiem/napastnikiem i nawet w naszej primaverze by się nie załapał, czy to z prawej, czy z lewej strony. Gorzej już być nie może, więc co za problem żeby spróbować przestawić betonowego Antonio i wybić mu z głwowy choć na chwile te jebane wrzutki? Dodatkowym atutem takiej zamiany jest fakt, że najprawdopodobniej zagra Rafinha, który potrafi grać kombinacyjnie, a to przy ruchliwym Ederze da nam kolejne możliwości w konstruowaniu akcji. Następny plus to dobry występ Karamoha, jaki sens jest na siłę robić miejsca dla niepewnego Antonio, skoro czarny na tej pozycji w ostatnim meczu czuł się naprawdę dobrze, a jak to wyjdzie po przesunięciu go na lewą? Wielka niewiadoma.

Proszę Łysa Glaco spełnij moje życzenie.
Jak dla mnie to Candreva jest tak wybitnie ograniczonym piłkarzem, że wystawienie go na lewej stronie skończyło by się wielką kompromitacją. Antonio królem dryblingu nie jest. Gra wolno i schematycznie i według mnie stawianie go na lewej stronie kompletnie nie ma sensu. Coś na zasadzie Cancelo na lewej obronie.
Karamoah też jest prawonożny ale on już o wiele bardziej pasuje mi do lewoskrzydłowego. Candrevę prędzej bym widział na 10 czy nawet na prawej obronie niż na lewej pomocy.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: fcinter.pl »

No fascynująca jest ta dyskusja o Candrevie na lewej stronie. Chłop całe lata bazuje na dynamice, dośrodkowaniach i silnym strzale, technicznie jest dość przeciętny i miałby schodzić do środka na prawą nogę :D Chłop jest po 30-tce, niczego nowego się nie nauczy, jedynie na co możemy liczyć to powrót do dobrej dyspozycji, żadne zmiany pozycji nie wpłyną dobrze ani na niego, ani na zespół. Na szczęście Spalletti nawet takiej opcji pewnie nie rozważa, a zresztą myśle, że Candreva może wogóle dzisiaj nie zagrac.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: TomHardy »

Dlatego powinniśmy zrezygnować z wystawiania go w pierwszej 11 do końca sezonu. Widziałbym jego oraz Perisraka siedzących 3 msce na ławeczce, a latem wypierdolić obu w pakiecie z brozo za miarę przyzwoite pieniądze. To nie są zawodnicy, na których można budować Inter.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Minister »

Mateusz_Dusinski pisze:No fascynująca jest ta dyskusja o Candrevie na lewej stronie. Chłop całe lata bazuje na dynamice, dośrodkowaniach i silnym strzale, technicznie jest dość przeciętny i miałby schodzić do środka na prawą nogę :D Chłop jest po 30-tce, niczego nowego się nie nauczy, jedynie na co możemy liczyć to powrót do dobrej dyspozycji, żadne zmiany pozycji nie wpłyną dobrze ani na niego, ani na zespół. Na szczęście Spalletti nawet takiej opcji pewnie nie rozważa, a zresztą myśle, że Candreva może wogóle dzisiaj nie zagrac.
Technika jest potrzebna do schodzenia do środka na strzał? :hold: Pomijając fakt, że chłop grający w SerieA nie posiada odpowiedniej techniki żeby zejść do środka? Wytłumacz, bo nie ogarniam.
Na czym on bazuje? Dynamice? :-D

Chłop zarabia grube miliony za sezon, jest jakąś tam postacią we włoskiej piłce i chcecie mi powiedzieć, że nie można wymagać od niego żeby prezentował się równie dobrze na lewej jak i prawej stronie, bo ma 30 lat? Ciekawie...

Ale niech będzie:
-Dynamika...nie komentuje
-dośrodkowania: tragiczne
-strzał: w okolicach San Siro od kilku miesięcy nie stwierdzono żadnego gołębia

Zmiana strony da możliwości różnych wariantów po ziemi, a nie napierdalania bezsensownego w pole karne, na samotnego Edera, gdyż tak jak wspomniałem Rafinha powinien zagwarantować nam kombinacyjną wymianę piłki. Czy tego od Antonio też nie powinniśmy wymagać?
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Minister pisze:
Mateusz_Dusinski pisze:No fascynująca jest ta dyskusja o Candrevie na lewej stronie. Chłop całe lata bazuje na dynamice, dośrodkowaniach i silnym strzale, technicznie jest dość przeciętny i miałby schodzić do środka na prawą nogę :D Chłop jest po 30-tce, niczego nowego się nie nauczy, jedynie na co możemy liczyć to powrót do dobrej dyspozycji, żadne zmiany pozycji nie wpłyną dobrze ani na niego, ani na zespół. Na szczęście Spalletti nawet takiej opcji pewnie nie rozważa, a zresztą myśle, że Candreva może wogóle dzisiaj nie zagrac.
Na czym on bazuje? Dynamice? :-D

Chłop zarabia grube miliony za sezon, jest jakąś tam postacią we włoskiej piłce i chcecie mi powiedzieć, że nie można wymagać od niego żeby prezentował się równie dobrze na lewej jak i prawej stronie, bo ma 30 lat? Ciekawie...

Ale niech będzie:
-Dynamika...nie komentuje
-dośrodkowania: tragiczne
-strzał: w okolicach San Siro od kilku miesięcy nie stwierdzono żadnego gołębia

Zmiana strony da możliwości różnych wariantów po ziemi, a nie napierdalania bezsensownego w pole karne, na samotnego Edera, gdyż tak jak wspomniałem Rafinha powinien zagwarantować nam kombinacyjną wymianę piłki. Czy tego od Antonio też nie powinniśmy wymagać?
No tak ekspercie, człowiek ogląda już trochę tą ligę i wypowiedziach przedstawia fakty na przestrzeni ostatnich lat, a nie tylko 2 miesięcy. Faktem jest, że jest bez formy i grać nie powinien.

Tak, powinniśmy też wymagać od Icardiego żebby oprócz strzelania bramek także potrafil grać na prawym skrzydle i dokładnie dośrodkowywać, a także na lewym żeby schodził z prawą nogą do środka i strzelał w okienko. No kurwa :lol:
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Minister »

No i klasyczny ekspert, słynny forumowy znawca calcio w pełnej krasie. Ja o jednym, a ten mi wyjeżdża z Icardim. Gadka jak z babą.

Jeżeli zmiana skrzydła to według Ciebie zbyt duże wymagania na tym poziomie piłkarskim żeby przytaczać mi tu Icardiego, to przepraszam, nie mam więcej pytań.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Nie, ja po prostu nie tworzę NIEREALNYCH OCZEKIWAŃ.

Candreva i Perisic nie są wszechstronnymi graczami, są to zawodnicy którzy potrzebują JASNEGO przekazu, nie są stworzeni do gry kombinacyjnej. Nie zmienia to faktu, że nawet będąc nieco ograniczonymi BĘDĄC W FORMIE posiadają swoje atuty, które przez jakiś czas sprawiały, że graliśmy bardzo dobrą piłkę. To samo jest z Icardim.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Minister »

No taką merytoryke jestem w stanie zaakceptować. Nawet się z tym zgodzić. Tylko w obecnej sytuacji pragnę zaznaczyć: a co nam szkodzi spróbować? Jak się nie sprawdzi, to i tak nic nie stracimy, bo gorzej wyglądać najzwyczajniej w świecie już chyba nie potrafimy.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: zoniek »

No cóż, h2h musi się zgadzać :D
Obrazek
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Skończymy ten sezon za Milanem i poza Liga Europy.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: sampam »

Mozemy dokonac wielkich rzeczy, ale tylko gdy zachowamy spokoj.
ODPOWIEDZ