25. kolejka: Genoa - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Gość

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Gość »

Przecież wyraźnie Spalletti mówił w zeszłym tygodniu, że Rafinha nie jest gotowy na grę w pierwszej jedenastce i że wówczas inni muszą harować podwójnie za niego.

Wynik był do przewidzenia, słaba forma, słabe morale, kontuzje i betonowa pomoc. Czekam dalej, teraz Benevento i seria bardzo trudnych spotkań. Ja tu widzę Inter is back, ale niejeden zapewne się nie zgodzi.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Mora »

Meczu nie oglądałem, więc o samej grze ciężko mi się wypowiadać. Spodziewałem się wpierdolu na trudnym terenie i nasi kopacze "nie zawiedli". Sezon jest niby długi, ale forma (zwłaszcza mentalna) tych skórokopów oraz ciężki terminarz sprawiają, że powoli musimy się oswajać z LE, a Icardi może powoli szukać domu w Madrycie...

Teraz Benevento, z tymi amatorami pewnie wygramy, schody zaczną się później...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Adriano_forever »

Gość pisze:Przecież wyraźnie Spalletti mówił w zeszłym tygodniu, że Rafinha nie jest gotowy na grę w pierwszej jedenastce i że wówczas inni muszą harować podwójnie za niego.

Wynik był do przewidzenia, słaba forma, słabe morale, kontuzje i betonowa pomoc. Czekam dalej, teraz Benevento i seria bardzo trudnych spotkań. Ja tu widzę Inter is back, ale niejeden zapewne się nie zgodzi.
Kim Ty k@#$a jesteś co?!
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Dzyl »

Przeciez Benevento nam wpier**li, już nie pamiętacie jaka była męczarnia z nimi na wyjeździe? Dać Icara i Rafinhe do wyjściowej 11 to może jakieś piłki ładne brazylijczyk zagra do Icardiego a ten zrobi swoi. Inaczej tego nie widzę.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: TomHardy »

Karamoh ma chęci do gry ale z kim on ma grać z przewracającym się, podającym do tyłu spowalniaczem Valero? Rafinha chce grać, to siedzi na ławie, a jak wejdzie na 30 min to biega za innych po ich pozycjach, podaje, a gwiazdy fiorentiny i przyszłość włoskiej piłki stoją jakby pierwszy raz na oczy piłkę widzieli. Pierdoleni statyści i pożal sie boże trener z 1 sezonem życia. Nowy Naingollan i mózg Valero, jego wybrańcy.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Piekarz »

Rozumiem że Spalletti kłamie odnośnie fizycznej dyspozycji Rafinhi? Czy może po prostu nie potrafi trenując codziennie zespół jej prawidłowo ocenić, w przeciwieństwie do majoneza siedzącego na kanapie w pierdziszewie dolnym? Skrytykuj go jeszcze za to że Icardiego nie wystawia bo kontuzja w telewizji się nie wydawała ciężka.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: TomHardy »

Piekarz pisze:Rozumiem że Spalletti kłamie odnośnie fizycznej dyspozycji Rafinhi? Czy może po prostu nie potrafi trenując codziennie zespół jej prawidłowo ocenić, w przeciwieństwie do majoneza siedzącego na kanapie w pierdziszewie dolnym? Skrytykuj go jeszcze za to że Icardiego nie wystawia bo kontuzja w telewizji się nie wydawała ciężka.
Staraj sie bardziej. Spalletti sam mówił, że Rafinia jest gotowy na 60 minut, a więc nie wiem w czym problem żeby wyszedł w 1 składzie. Jak nie masz argumentów to po co z Icardim wyskakujesz? Udowodnił już tyle razy, że nie potrafi ocenić właściwie drużyny, a ty dalej dajesz się nabierać na jego kunszt i ślepo mu ufasz, ale cóż nie mój problem. Nie rozumiem jednak po co walczysz z wiatrakami, skoro twój mentor mówił o 60 minutach Rafy, a nie Majonez siedzący na kanapie w pierdziszewie dolnym.


Ja rozumiem, że wasz świat legł w gruzach po tym jak wasz trener, do którego latem waliliście konika okazał się zwykłym amatorem, ale ta wasza obrona jego osoby za wszelką cene to już zakrawa na kpinę i jakąś abstrakcje.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Piekarz »

Dasz link do tej wypowiedzi o 60 minutach?
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Yascarr »

TomHardy pisze:Wspolczuje wam a zwlaszcza Capitanowi ktory zwala wszystko na pilkarzy a przed meczem z juve porownywal obie jedenastki piszac ze mamy pilkarzy ma wszystkich pozycjach prawie rownorzednych, a dzis sa dla niego i wielu z was gownem
Z tym to akurat nie wypada się nie zgodzić. Ile było jesienią zachwytów nad naszym składem, który niby jest spokojnie na TOP3? Teraz nagle można się dowiedzieć, że jest to mieszanka piłkarzy klasy światowej z resztą na poziomie Crotone.

Co do Rafinhii - skoro nie jest gotowy na całe spotkanie, to pewnie w przerwie albo na początku drugiej połowy Spalletti i tak musiałby wpuścić Valero za niego. Ten facet nie jest tak okrzesany taktycznie jak Hiszpan i mamy odpowiedź na to dlaczego gra Borja. Spalletti to taki trochę tchórz, bo on nie lubi ryzykować, zawsze woli postawić na bardziej bezpieczne rozwiązanie od początku niż podjąć troche ryzyka. Już samo to, że dał szanse Karamohowi w dwóch spotkaniach wywołało u mnie spore zdziwienie i nie będę zaskoczony jak powoli młody Francuz pójdzie w odstawkę gdy w pełni sił będą Perisić i Candreva. Występ z Genoą zaliczył pewnie tylko dlatego z powodu braku Chorwata
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: TomHardy »

Piekarz pisze:Dasz link do tej wypowiedzi o 60 minutach?
A szukaj sobie jak chcesz coś udowadniać za wszelką cenę byle by go bronić, ja nie muszę tego robić.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Piekarz »

Nie musisz, co najwyżej wyjdziesz na gołosłownego klauna, no ale skoro jesteś dumny z bycia chamem to i z tego możesz być ;)
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Stachoo »

Piekarz pisze:Nie musisz, co najwyżej wyjdziesz na gołosłownego klauna, no ale skoro jesteś dumny z bycia chamem to i z tego możesz być ;)
Fascynują mnie te wasze dyskusje :)

P.s. https://fcinter.pl/news/31007-gds-4-3-3 ... m-skladzie
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Piekarz »

Spalletti zamiast wymyślać nowe składy traci czas na pisanie artykułów dla LGdS no i potem wygląda to jak wygląda ;/
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: TomHardy »

Stachoo pisze:
Piekarz pisze:Nie musisz, co najwyżej wyjdziesz na gołosłownego klauna, no ale skoro jesteś dumny z bycia chamem to i z tego możesz być ;)
Fascynują mnie te wasze dyskusje :)

P.s. https://fcinter.pl/news/31007-gds-4-3-3 ... m-skladzie
Chcesz jeszcze coś napisać? najpierw to przemyśl dobrze, bo znów zostaniesz wyjaśniony. A teraz grzecznie przeproś i podkul ogon.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Piekarz »

TomHardy pisze:
Stachoo pisze:
Piekarz pisze:Nie musisz, co najwyżej wyjdziesz na gołosłownego klauna, no ale skoro jesteś dumny z bycia chamem to i z tego możesz być ;)
Fascynują mnie te wasze dyskusje :)

P.s. https://fcinter.pl/news/31007-gds-4-3-3 ... m-skladzie
Chcesz jeszcze coś napisać? najpierw to przemyśl dobrze, bo znów zostaniesz wyjaśniony. A teraz grzecznie przeproś i podkul ogon.
XDDD

Widzę że nie zrozumiałeś nawet mojego poprzedniego posta, ironicznie komentującego link od Stacha. Poprosiłem Cię o pokazanie linka do wypowiedzi Spallettiego, a nie do prasowych domysłów, czy to jest naprawdę takie trudne? Nie wykluczam, że taka wypowiedź istnieje, ale nie widziałem jej i póki nie zobaczę, jesteś mitomanem.

Chamstwo, agresja, analfabetyzm - czego jeszcze potrzebujesz żeby się czuć męsko?
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: TomHardy »

Piekarz pisze:
TomHardy pisze:
Stachoo pisze:
Piekarz pisze:Nie musisz, co najwyżej wyjdziesz na gołosłownego klauna, no ale skoro jesteś dumny z bycia chamem to i z tego możesz być ;)
Fascynują mnie te wasze dyskusje :)

P.s. https://fcinter.pl/news/31007-gds-4-3-3 ... m-skladzie
Chcesz jeszcze coś napisać? najpierw to przemyśl dobrze, bo znów zostaniesz wyjaśniony. A teraz grzecznie przeproś i podkul ogon.
XDDD

Widzę że nie zrozumiałeś nawet mojego poprzedniego posta, ironicznie komentującego link od Stacha. Poprosiłem Cię o pokazanie linka do wypowiedzi Spallettiego, a nie do prasowych domysłów, czy to jest naprawdę takie trudne? Nie wykluczam, że taka wypowiedź istnieje, ale nie widziałem jej i póki nie zobaczę, jesteś mitomanem.

Chamstwo, agresja, analfabetyzm - czego jeszcze potrzebujesz żeby się czuć męsko?

Jesteś żałosny, chyba nawet bardziej niż klinsi i kusy po 2 setkach i 4 wojakach. Argumentów brakło, merytorycznej wypowiedzi brak to wycieczki personalne. Piszesz byle pisać i nic z tego nie wynika. No tak na tyle przecież tylko cie stać. Współczuję ograniczenia umysłowego, no ale i tacy muszą żyć na tym świecie. Wklej sobie jeszcze kilka "XDD" to będziesz mógł się bardziej dowartościować.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Saff »

TomHardy pisze:Ja rozumiem, że wasz świat legł w gruzach po tym jak wasz trener, do którego latem waliliście konika okazał się zwykłym amatorem, ale ta wasza obrona jego osoby za wszelką cene to już zakrawa na kpinę i jakąś abstrakcje.
Tak z ciekawości - ktoś tu się latem aż tak podniecał Spallettim? Bo z tego co pamiętam, to dominowalo przekonanie, że jest on zwyczajnie najrozsądniejszą opcja, a nie jakims wielkim wybawicielem.

Inna sprawa, że skoro jest kolejnym trenerem, u ktorego Inter zalicza taki regres zimą, to pytanie czy jest to wyłącznie wina poszczegolnych szkoleniowców, czy jednak nasze gwiazdeczki i pseudo-liderzy mają już dość grania po połowie sezonu.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: KoBa »

Saff pisze: Inna sprawa, że skoro jest kolejnym trenerem, u ktorego Inter zalicza taki regres zimą, to pytanie czy jest to wyłącznie wina poszczegolnych szkoleniowców, czy jednak nasze gwiazdeczki i pseudo-liderzy mają już dość grania po połowie sezonu.
To raczej wiadome, Spall swoje za uszami ma, tak jak i Pioli i Mancini mieli, ale w takie zbiegi okoliczności ja osobiście nie wierze. Nie wiem, czy Chińczycy też przypadkiem zorientowali się, gdzie tkwi problem i nasze gwiazdy czują zbliżającą się w lecie czystkę, stąd ta "motywacja".
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Orzeu »

Powtórzę to co kilku osobom już mówiłem: Skoro od 2 miesięcy nie strzelamy bramek, cały czas wałkując w pomocy Vecino, Valero i Gagliardiniego, to może czas zaryzykować? Zaryzykować wystawiając pomoc bardziej ofensywną tj. np. Gagliardini, Brozović, Rafinha? Na pewno poskutkowałoby to większą ilością stworzonych okazji w meczu. W Genoi nie można było na to patrzeć, gdy naszym głównym pomysłem było wrzucanie piłek na niewysokiego Edera.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: miniu86 »

No wyjście z Valero na 10 w tym meczu wiązało się niestety z ukręceniem sobie własnych jaj i tak też wyglądała nasza ofensywa. Mecz z Benevento jest istotny bo jeżeli nam wyjdzie i wygramy wysoko to jest szansa, że morale i pewność siebie przed Milanem i Napoli podskoczy do góry. Bez tego to nie widzę nas w tych meczach.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Klinsi64 »

TomHardy pisze:
Jesteś żałosny, chyba nawet bardziej niż klinsi i kusy po 2 setkach i 4 wojakach. Argumentów brakło, merytorycznej wypowiedzi brak to wycieczki personalne. Piszesz byle pisać i nic z tego nie wynika. No tak na tyle przecież tylko cie stać. Współczuję ograniczenia umysłowego, no ale i tacy muszą żyć na tym świecie. Wklej sobie jeszcze kilka "XDD" to będziesz mógł się bardziej dowartościować.
Rozumiem,że wycieczki personalne dotyczą tylko ciebie?Od kilku miesięcy rzucasz się jak wesz na grzebieniu próbując udowodnić wszystkim,że kiedyś tam miałeś rację.Najpierw napierdalałeś jak katarynka,że Candreva to drewno,obecnie,że Spal to idiota i beton,nie przyjmując żadnych,nawet najbardziej logicznych argumentów.Liczy się tylko twoje zdanie reszta won.Współczuję ograniczenia umysłowego, no ale i tacy muszą żyć na tym świecie
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: fcinter.pl »

No ja też bym chciał żebyś przytoczył wypowiedź Spallettiego, że Rafinha jest gotowy na 60 minut, bo coś mnie chyba ominęło. Przytocz nam proszę tą wypowiedź.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Odet »

Orzeu pisze:to może czas zaryzykować? Zaryzykować wystawiając pomoc bardziej ofensywną tj. np. Gagliardini, Brozović, Rafinha?
Czuję to samo. Właściwie to jest jedyna poważna rzecz o którą osobiście mogę się przyczepić do Spalla za mecz z Genoa.
Ja bym od razu na II połowę, już od 46min wystawił Rafinię i (mimo wszytko - bo nie ma innej opcji) Brozovica (za Valero i Vecino - Gaglia ma zadania defensywne i wg mnie musi zostać), a potem dał Pinamontiego za Edera.
Ważne że Brozo i Rafinia od razu, kiedy było jeszcze 1-0 i szansa na cokolwiek. Potem już za późno.
Pozdr.

ps. dlaczego nasi sowicie opłacani kopacze nie strzelają z 2 lini???
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

Pozostaje wierzyć jedynie w cud tj. w to, że Spall da wreszcie grać Rafhini od początku, że Icardi się przebudzi i będzie z nim dobrze współpracował, wreszcie w to, że Perisic wróci na swój optymalny poziom, który prezentował do grudnia, a na drugiej stronie będzie biegał Karamoh, a nie Candreva. Trochę za dużo tych cudów nam potrzeba to raz, dwa, żeby w nie wierzyć musiałbym nie znać Interu z ostatnich kilku sezonów. Seria kilku łatwych meczy się kończy w najbliższą sobotę, tylko Inter mógł tego nie wykorzystać i wpie***ć się w szambo. To jest chyba kur*a jakieś przekleństwo, klątwa, która nad nami ciąży
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: miniu86 »

Generalnie to mamy powtórkę z rozrywki z ubiegłych sezonów.

A więc na obecnym etapie nadzieja na udział w LM jeszcze do końca nie wygasła, ale przebieg zdarzeń, postawa na boisku czy takie rarytaski jak pół sytuacji potrzebnej na gola dla rywali karzą zakładać, że skończy się jak zawsze, że po prostu musi się skończyć failem.
że te nasze nerwy idą znowu na marne.

Jest też druga opcja. Czynnik Spallettiego będzie decydujący i ledwo bo ledwo, ale jednak zapunktujemy na miarę to 4. Ogramy kilka ogórków i zdobędziemy trochę cennych punktów z czołówką.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: TomHardy »

Klinsi64 pisze:
TomHardy pisze:
Jesteś żałosny, chyba nawet bardziej niż klinsi i kusy po 2 setkach i 4 wojakach. Argumentów brakło, merytorycznej wypowiedzi brak to wycieczki personalne. Piszesz byle pisać i nic z tego nie wynika. No tak na tyle przecież tylko cie stać. Współczuję ograniczenia umysłowego, no ale i tacy muszą żyć na tym świecie. Wklej sobie jeszcze kilka "XDD" to będziesz mógł się bardziej dowartościować.
Rozumiem,że wycieczki personalne dotyczą tylko ciebie?Od kilku miesięcy rzucasz się jak wesz na grzebieniu próbując udowodnić wszystkim,że kiedyś tam miałeś rację.Najpierw napierdalałeś jak katarynka,że Candreva to drewno,obecnie,że Spal to idiota i beton,nie przyjmując żadnych,nawet najbardziej logicznych argumentów.Liczy się tylko twoje zdanie reszta won.Współczuję ograniczenia umysłowego, no ale i tacy muszą żyć na tym świecie
I najlepsze jest to, ze kiedy napieprzałem jak katarynka o drewnianym Candrevie to wasze kółeczko różańcowe miało beke, a czas pokazał, że miałem racje. Tak jak teraz. Tylko przez klawiature wam nie przejdzie żeby to napisać bo wasz świat całkiem by sie rozleciał. Nie było by co zbierać.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Piekarz »

TomHardy pisze: Jesteś żałosny, chyba nawet bardziej niż klinsi i kusy po 2 setkach i 4 wojakach. Argumentów brakło, merytorycznej wypowiedzi brak to wycieczki personalne. Piszesz byle pisać i nic z tego nie wynika. No tak na tyle przecież tylko cie stać. Współczuję ograniczenia umysłowego, no ale i tacy muszą żyć na tym świecie. Wklej sobie jeszcze kilka "XDD" to będziesz mógł się bardziej dowartościować.
Bla bla bla, to masz tę wypowiedź Spallettiego czy wymyśliłeś sobie ją żeby Twoja krytyka decyzji trenera miała jakieś podstawy?
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: TomHardy »

Masz problemy ze zrozumieniem tekstu, który czytasz?
A szukaj sobie jak chcesz coś udowadniać za wszelką cenę byle by go bronić, ja nie muszę tego robić.
tzn. że musisz PO - SZU - KAĆ.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: Piekarz »

Czyli w tłumaczeniu z jaskiniowego na polski: wymyśliłeś sobie, dzięki.

Btw nie wiem czy wiesz ale Zhang junior powiedział, że Candreva, Perisić i Gagliardini mają w kontrakcie zapisaną liczbą gwarantowanych minut na boisku, więc cała Twoja krytyka Spallettiego jest bezpodstawna. Jak nie wierzysz że taka wypowiedź istnieje to musisz sobie poszukać, elo xD
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25. kolejka: Genoa - Inter

Post autor: TomHardy »

Piekarz pisze:Czyli w tłumaczeniu z jaskiniowego na polski: wymyśliłeś sobie, dzięki.

Btw nie wiem czy wiesz ale Zhang junior powiedział, że Candreva, Perisić i Gagliardini mają w kontrakcie zapisaną liczbą gwarantowanych minut na boisku, więc cała Twoja krytyka Spallettiego jest bezpodstawna. Jak nie wierzysz że taka wypowiedź istnieje to musisz sobie poszukać, elo xD
Na szczęście internet nie jest dla mnie wyzwaniem przekraczającym moje zdolności i nie sprawia mi trudności, potrafię się w nim poruszać i SZUKAĆ informacji, które mnie interesują. Polecam korepetycje skoro ty masz z tym problemy. Widocznie jeszcze nie każdy ogarnia technologie XXI wieku, elo xD
ODPOWIEDZ