Skargi , prośby , zażalenia

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Skepta »

boruty wszczynacie jakbyscie dostali bany na co najmniej tyle co ja, wiecie ile ja musiałem siedzieć we Wronkach? no wlasnie. I to za niewinnosc, a wy zasluzone bany i jeszcze placzecie bo 3 dni
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Adriano_forever »

Ja pierdziele, zachowujcie się, to nie jest temat do waszych popisów które każdy z grubsza ma w dupie. Usunąłem wszystkie niepotrzebne wpisy nie na temat. Czekamy na Klinsiego nie robiąc syfu w temacie, proszę się do tego ustosunkować.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: ZnawcaCalcio »

Adriano_forever pisze:Ja pierdziele, zachowujcie się, to nie jest temat do waszych popisów które każdy z grubsza ma w dupie. Usunąłem wszystkie niepotrzebne wpisy nie na temat. Czekamy na Klinsiego nie robiąc syfu w temacie, proszę się do tego ustosunkować.
Dzięki ;)
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Klinsi64 »

ZnawcaCalcio pisze:Treści obrażające lub prowokujące inne osoby – 5-15 dni (w zależności od częstotliwości przewinień danego Użytkownika)
Jakim prawem ja dostałem bana na 5 dni, a majonez na 2? Albo przestrzegacie regulaminu, albo się go nauczcie, skoro odpowiadacie za porządek na SB. Nie dość, że pierwszy zostałem wyzwany i sprowokowany, to on dostał niższą karę, Nie twierdzę, że ban był niesłuszny, ale żeby być sprawiedliwym, to każdy powinien dostać tyle samo dni odpoczynku od sb.
Oczywiście pytanie przede wszystkim do Klinsiego, który nałożył na nas kary
Dobry wieczór ;) Moim zadaniem jest pilnowanie porządku na czacie zwanym również shoutboxem,dlatego po przeanalizowaniu tamtej wieczornej awantury wlepiłem takie bany jakie wlepiłem. ;) Ogniem zapalnym był użyszkodnik broda4991 za co dostał 5 dni,Ty ZnawcaCalcio przesadziłeś z epitetami w kierunku majoneza87 o czym sam dobrze wiesz,nawet napisałeś że i tak dostaniesz bana,więc przywaliłeś z grubej rury.Wspomniany tu osobnik majonez87,mimo że również brał udział w tym niechlubnym wydarzeniu był raczej w defensywie i trzeba mu przyznać starał się zachować odrobinę kultury.Jeśli chodzi o długości banów to kierowałem się klauzulą sumienia,niezłą znajomością wszystkich stron sporu i przede wszystkim dobrym serduszkiem,dlatego będziecie sie mogli cieszyć meczem z Benevento w gronie kolegów z fci.pl.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Ljarro »

wussies
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: ZnawcaCalcio »

Klinsi64 pisze:
ZnawcaCalcio pisze:Treści obrażające lub prowokujące inne osoby – 5-15 dni (w zależności od częstotliwości przewinień danego Użytkownika)
Jakim prawem ja dostałem bana na 5 dni, a majonez na 2? Albo przestrzegacie regulaminu, albo się go nauczcie, skoro odpowiadacie za porządek na SB. Nie dość, że pierwszy zostałem wyzwany i sprowokowany, to on dostał niższą karę, Nie twierdzę, że ban był niesłuszny, ale żeby być sprawiedliwym, to każdy powinien dostać tyle samo dni odpoczynku od sb.
Oczywiście pytanie przede wszystkim do Klinsiego, który nałożył na nas kary
Dobry wieczór ;) Moim zadaniem jest pilnowanie porządku na czacie zwanym również shoutboxem,dlatego po przeanalizowaniu tamtej wieczornej awantury wlepiłem takie bany jakie wlepiłem. ;) Ogniem zapalnym był użyszkodnik broda4991 za co dostał 5 dni,Ty ZnawcaCalcio przesadziłeś z epitetami w kierunku majoneza87 o czym sam dobrze wiesz,nawet napisałeś że i tak dostaniesz bana,więc przywaliłeś z grubej rury.Wspomniany tu osobnik majonez87,mimo że również brał udział w tym niechlubnym wydarzeniu był raczej w defensywie i trzeba mu przyznać starał się zachować odrobinę kultury.Jeśli chodzi o długości banów to kierowałem się klauzulą sumienia,niezłą znajomością wszystkich stron sporu i przede wszystkim dobrym serduszkiem,dlatego będziecie sie mogli cieszyć meczem z Benevento w gronie kolegów z fci.pl.
Odrobiną kultury nazywasz to, że wyzwał mi PIERWSZY rodziców po czym tak naprawdę zacząłem go mocno obijać? Gdyby nie zachował się jak szczeniak, to pewnie bym zaraz odpuścił. Poza tym w regulaminie jasno jest napisane, że 5 dni to MINIMUM.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Klinsi64 »

W porównaniu do tego co Ty pisałeś w jego kierunku wyglądało to całkiem kulturalnie ;) Piszesz o zachowaniu się jak szczeniak,a czy nie jest szczeniackim przejmowanie się obrażaniem rodziców ze strony osoby która nie zna Ciebie prywatnie,a co za tym idzie również Twoich rodziców? ;) Po za tym może już jestem stary i wzrok mi szwankuje,ale nie zauważyłem jakiegoś strasznego ataku w kierunku Twoich rodzicieli.Nie jest tak,że faworyzuję majoneza,po prostu tak oceniłem tamtą sytuację,niestety w tym dniu VAR zaszwankował i musiałem się zdać na siebie.Odnośnie regulaminu,to co by nie mówił i ile dni nie przewidywał dostałbyś więcej od swojego oponenta,więc proponuję byście na PW zakopali topór wojenny,bo przy kolejnej takiej sytuacji potraktuję to jak premedytację i taryfy ulgowej nie będzie.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Klinsi64 »

Imrahil Hitokiri pisze:Klinsi daje bany, koniec tej witryny jest bliski.. xD
to dopiero początek,dobra zmiana nadeszła :D
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Adriano_forever »

Nie umiecie się zachować to zamykam temat na tydzień. Ogarnijcie się bo posypią się bany na forum.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: fcinter.pl »

Witam,

Miałem bana do 31.12.2017 godzina 14:50, proszę mi wyjaśnić z jakich powodów został mi on wydłużony.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Klinsi64 »

Mateusz_Dusinski pisze:Witam,

Miałem bana do 31.12.2017 godzina 14:50, proszę mi wyjaśnić z jakich powodów został mi on wydłużony.
zmieniłem
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: fcinter.pl »

No dzięki mordeczko, bo już kupowałem bilet do Katowic i Krasnegostawu

Już tylko dwa tygodnie nie mogę się doczekać.

Tymczasem myślami 18.12 w Stargardzie/
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: IlCapitano »

Dokladnie

Ogólnie mówiąc laaajf is bruuuutaaaaaaaal, poza tym wszytko dooskoonaaaaaaleeeeee

Inter - Udinese 3:0

PS. Fascynuje mnie Klinsi w roli admina, ta strona potrzebowała tego. On jest dla tej strony niczym Pan Spalletti dla Interu, szanuję i doceniam niezwykle masakra jakas
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: fcinter.pl »

Dokładnie, Klinsi to lek na całe zło, a ja jestem nadzieją na przyszły rok, tak czuje to pewne.

Bobogol pozdrówki, nie oglądaj się za siebie.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: IlCapitano »

Osiągam spełnienie obserwując z jaką pasją Klinsi pracuje dla dobra wspólnego, jakim jest FCInter.pl a zwłaszcza ShoutBox.

Jedni potrzebują Viagry, Alaba problemów matematycznych, a mnie starczy Klinsi w roli moderatora, to coś niebywałego.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: fcinter.pl »

Klinsi to pojmuje potrzeby shoutboxa jakby spluwał
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: TomHardy »

Witam. Chciałbym poruszyć kwestie pewnego osobnika przez którego prowokacje zostałem zbanowany. Nie będę się wybielał bo bana otrzymałem słusznie. Posiadam jednak dowody, powtarzam DOWODY, ze nie jaki adriano_furewer zaczął jazde obrażając mnie i sugerując, że podobnie jak on zostalem poczęty z zabawy pt. "Słoneczko" w swój typowy prowokacyjny sposób. Jeśli owy pasożyt z tej strony, pruje sie w panelu, abym dostal bana (choć nie wiem z jakiej racji ma tam dostęp będąc tylko zwykłym użytkownikiem i do tego prowokatorem) to żądam sprawiedliwości aby ta miernota społeczna za swoje wyzwiska i ubliżanie również dostał bana. Nie jestem pojedyńczym uzytkownikiem ktoremu ubliża w jawny sposób, a nie zostaje ukarany tak jak inni.

http://www.tinypic.pl/kgkczwfd47gy

//

Nawet tutaj nie umiesz się wypowiedzieć bez wyzwisk. Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie na forum. - AF
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Adriano_forever »

Zwykły użytkownik mówisz :D a to dobre :D W dalszym ciągu jestem tu redaktorem jak i moderatorem także coś słabo z informacjami masz ;) Wtyka Randama nie przekazał wszystkiego? Ohh jak mi przykro ;)

OK dawajcie bana i mi, nie widzę problemu ;) tylko, że Ty nawet na tym skrinie co podałeś zasługujesz na jeszcze dłuższą karę :D

Temat zamykam na jakiś czas.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: maniekfci »

kusy pisze:Proszę szanowną admnistracje o usunięcie mojego konta. Byłem z Wami od 2007 r, czas na odejście z powodu nagonki na moją osobe. Mimo wszystko życzę Wam wszystkim Wszystkiego Najlepszego i szybkiego powrotu naszego kochanego Interu do LM. Żegnajcie, Trzymajcie się!

czekamy
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: fcinter.pl »

No właśnie, spełnijmy jego wolę. Tego pragnął, więc zróbmy to
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: IlCapitano »

Byłem na 99% przekonany, ale dla pewności sprawdziłem. Pisał tego posta 28 maja 2017 roku, a to była... zgadnijcie! Niedziela!

Zapewne odnawiał wówczas sobotnią banię szóstym Harnasiem. Kusy co czujesz w tym momencie, czekamy.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Kusy »

IlCapitano pisze:Byłem na 99% przekonany, ale dla pewności sprawdziłem. Pisał tego posta 28 maja 2017 roku, a to była... zgadnijcie! Niedziela!

Zapewne odnawiał wówczas sobotnią banię szóstym Harnasiem. Kusy co czujesz w tym momencie, czekamy.
Temat nieaktualny, bo kusy is back niestety, więc dalej musicie się ze mną męczyć. Ahoj
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Minister »

Ktoś z adminów ma pojęcie co się odwala na forum od jakiegoś czasu?
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Adriano_forever »

Minister pisze:Ktoś z adminów ma pojęcie co się odwala na forum od jakiegoś czasu?
Pytasz o zbyt wiele. Admin prawdopodobnie nie wie o tym, że coś tu się nie tak dzieje bo już tu nie zagląda.
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: emika »

Słuchajcie. Pospinałem się z jakimś kebą kebom kabom czy kimś tam i dostałem bana do 25. To żart chyba.
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: emika »

Jezus Maria znowu kraty.
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Adriano_forever »

emika pisze:Jezus Maria znowu kraty.
Piona ziomuś :D
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: emika »

Gołomp wyjaśnij dlaczego za zwykłego śmieszka dowaliłeś mi pół miesiąca bana.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Skepta »

emika pisze:Gołomp wyjaśnij dlaczego za zwykłego śmieszka dowaliłeś mi pół miesiąca bana.
bo cwaniakujesz i zgrywasz kozaka a wystarczy jedno kliknięcie kogos 'wyzej' i cie nie ma. Krotko i na temat pozdrawiam również z Choroszczy
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: emika »

Obrazek


Nowe zdjęcie odela.
ODPOWIEDZ