Fifa 18 ultimate team

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: Orzeu »

slawkomir11 pisze:Ktoś jeszcze da sie dodać na originie? :D
składzik: http://screenshooter.net/103172345/byyihcf
a jak wasze?
już widzę mocarny skład.

ja tym co wstawiałem póki co rekord 8-3
slawkomir11
Posty: 94
Rejestracja: 30 lip 2011, 16:40
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: slawkomir11 »

Dziś pewnie nie jeden z was widział informa brozo po pierwszej połowie :D po tym wolnym strzały miałby ładnie podniesione, ale chyba reszta meczu przekreśliłą jego szanse.. co myślicie?
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: Orzeu »

bardzo prawdopodobne, że dostanie.

btw. Ja przez weekend 4 paczki otworzyłem, a w nich kolejno Arturo Vidal, Sigurdsson OTW, Martial i Arjen Robben.
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: Adriano_forever »

Czy komuś jeszcze w web app nie działa rynek transferowy? Chodzi mi o ps4. Zaczyna mnie to wkoorwiać.
slawkomir11
Posty: 94
Rejestracja: 30 lip 2011, 16:40
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: slawkomir11 »

orzeu nienawidze Cie... 200k w paczki i dostałem mase świetnych kart.. Herrera za 30k i na tym koniec.. :c
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: Ljarro »

Orzeu pisze:bardzo prawdopodobne, że dostanie.

btw. Ja przez weekend 4 paczki otworzyłem, a w nich kolejno Arturo Vidal, Sigurdsson OTW, Martial i Arjen Robben.
Zacząłem w to grać, ale to jednak jest gejoza. Z 40 paczek otworzyłem - najlepszy gracz SZNEJDERLIN!! I jeszcze mu takie coś z boku wyskakiwało, że niby świetny gracz. Opchnąłem go od razu :P
nagato3211
Posty: 76
Rejestracja: 22 sie 2013, 16:00

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: nagato3211 »

Otworzyłem ponad 50 paczek. Najlepsze karty to Curtois , Hamsik oraz Martinez z Bayernu, ale udało się zarobić 300k.z pozostałych kart :D
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: Ljarro »

A i jeszcze niewymienny KŁAREZMA!!!
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: Adriano_forever »

Ljarro pisze:A i jeszcze niewymienny KŁAREZMA!!!
No Quaresma jest kotem w tej fifie. Poluję na niego.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: Dzonyy »

Kto z was gra na PC ? Bo czytalem, ze fajna ta fifa i zastanwiam sie nad zakupem :)
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: Alfa »

Dzonyy pisze:Kto z was gra na PC ? Bo czytalem, ze fajna ta fifa i zastanwiam sie nad zakupem :)
ja gralem 2011-2017, w 2018 nie mam zamiaru, to jak zjebana firma majaca w dupie PC jest EA chyba wie kazdy, a najlepszym przykladem jest to ze od 5-6 lat nie sa w stanie badz maja w dupie usuniecie cheaterow z wersji na PC, czesto banujac, omylkowo ludzi ktorzy nic zlego nie zrobili, podczas gdy cziterzy farmia coiny sprzedaja za prawdziwy hajs i podbijaja ceny przez co cierpi caly rynek PCtowy, który i tak jest z 10x mniejszy niz na konsolach, na pc ilosc aukcji to zazwyczaj ok 300-400tys, na konsolach ostatnio widzialem 4 mln :D

takze ten, futa na pc nie polecam
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: Adriano_forever »

W dniu premiery na ps4 było średnio 4 mln aukcji, wczoraj po godzinie 20 minęło ponad 6 mln ;)
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: Alfa »

Adriano_forever pisze:W dniu premiery na ps4 było średnio 4 mln aukcji, wczoraj po godzinie 20 minęło ponad 6 mln ;)
no czyli tak jak mowilem 10x mniejszy market, moze i mniej graczy ale cziterzy jeszcze bardziej psuja rynek
Milo
Posty: 189
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:01
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: Milo »

Siema ktoś gra na box one ?
Taki mam skład :)
https://ibb.co/nEYZTw
slawkomir11
Posty: 94
Rejestracja: 30 lip 2011, 16:40
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: slawkomir11 »

fajny pomysł z Perisiciem na szpicy jak sie sprawdza? ja w 4-2-1-3 zrezygnowałem z icara na korzyść callejona ze względu na ruchliwość.. -_-
koniecznie hande na bramke kupuje ;) poleciłbym insigne za coste grałem oboma i włoch wypadał lepiej z kolei w pomocy widziałbym hamsika ma swietny strzał z dystansu i jak mu dasz kotwice to działa jako defensywny ;)
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: Adriano_forever »

Do tej pory grałem składem z portugalskiej ligi:

https://i.imgur.com/lcQlLuv.jpg

Skład ogólnie bardzo szybki i dynamiczny. Martins z Brumą/Brahimim na bokach z ich tempem są nie do zatrzymania przez bocznych obrońców. Z przodu czołg, po prostu czołg Doumbia. Zrobiony jest po prostu genialnie, niby tylko 79 overa ale jego fizyczność i wykończenie mi po prostu imponuje. Aboubakar mi służy bardziej do dostawiania nogi ale też sporo bramek strzelał. Na zmianę w ataku mam nie kogo innego niż...Barbose :D Skurczysyn zwrotny i szybki, Bulwa wie o co chodzi, strzeliłem mu nim dwie bramki :D Jednak przyszedł czas na zrobienie składu z Serie A. Zarobiłem trochę hajsików i myślę a co tam, co mi szkodzi. No i tak oto stworzyłem taki składzik:

https://i.imgur.com/oHU60vP.jpg

Awansowałem tym składem ligę wyżej i powoli przyszedł czas na podsumowanie. Donnarume trafiłem w paczce za sbc, jest wysoki i zasięg ma duży jeżeli chodzi o dośrodkowania. Dla mnie spoko. Ogólnie Cancelo szybki, i w porównaniu do Dalberta wytrzymałość ma dobrą. Dalbert dwa mecze i w okolicach 70 kondychy ma. Środek Koulibaly i Manolasem całkiem całkiem. Ten z Napoli jest nie do pokonania jeżeli chodzi o pojedynki główkowe, Manolasowi czasami brakuje kilku centymetrów. De Rossi taki neutralny, nie wyróżnia się ani pozytywnie ani negatywnie. Allan strzelił u mnie już kilka bramek przy kontrach wychodząc środkiem do piłek. Mario? Czasem strzelam z dystansu nim, ale ogólnie grajek jest wszędzie, za każdą akcją idzie i wraca. Perisić to chyba nie trzeba komentować, szybki na skrzydle dokładne podania ma i bez różnicy czy prawą czy lewą nogą strzela zawsze coś wejdzie. Callejon szybki ale czasem gram nim czasem Berardim, ogólnie nie są źli. Icara mam zwykłego, IF kosztuje 80-120k, obecnie wystarcza mi ten normalny ;)

Dużo ludzi chwali Mertensa ale on chodzi po 130 do 180k, cena mnie odrzuca obecnie bo pozostały blok ofensywny do tej pory całkiem dobrze się sprawuje.
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: Adriano_forever »

W tej chwili dysponuję takim oto składem:

https://i.imgur.com/oMqXOSW.jpg

Co o tym składzie mogę powiedzieć. Begović kot. Mimo noty 82 robi w bramce cuda. W tej fifie jest tak, że każdy bramkarz prędzej czy później dostanie wylewu. Czy to Lloris, Curtuła czy De Gea bronią podobnie. Także po co dawać blisko 1 mln coins za de Geę skoro mozna mieć za niecałe 2k Begovicia? :D W obronie jeden z najlepszych LO Rose, szybki zwrotny nie do zajechania. Na wyróżnienie zasługuje Van Dijk. Niby tylko nota 83 ale koleś jest nie do przepchnięcia w walce bark w bark. Kilka do kilkunastu odbiorów w meczu robi wrażenie mega. Drugi stoper to Kościelny, którym dużo lepiej mi się gra niż Bailylm.

W pomocy Kante robi robotę trafiony w paczce za sbc. Niski, zwrotny, krótko trzyma piłę przy nodze oraz wytrzymałość ma jedną z najlepszych w teamie. Walcott z TOTW też kot, szybkość zawrotna a strzały dużo lepsze niż Sterling czy Salah których mam na rezerwie.

W ataku ataku niezawodny Ibra. Skurwensyn najlepszy mój strzelec. Wali po 2-3 bramki na mecz mimo tylko 65 szybkości, jednak strzały jego to mistrzostwo w tej FIFIE. Drugi napadzior nadrabia szybkością. Czyli Mane w całej okazałości. Jeden napastnik szybki, drugi skuteczny.

Ktoś chętny zagrać na ps4? Wysyłać zaproszenia na nick Adriano_forever1
edek112
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2018, 08:17

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: edek112 »

Bardzo dawno ja w tą grę już nie grałem
puMba
Posty: 115
Rejestracja: 30 sie 2007, 22:28

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: puMba »

Ja lece na XOne.
Obecnie skleiłem coś takiego. Kluivert kozak niemiłosierny bardzo polecam.
http://i68.tinypic.com/nq8yvn.jpg
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: Orzeu »

również polecam, mam wersję 88 - trochę na początku musiało minąć zanim się nauczylem nim grać ale teraz strzela po 2 bramki w każdym meczu.
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: zemaria »

Pany, czy jest tu ktoś kto posiada w miarę bogatą drużynę na PS4 i byłby w stanie wypożyczyć mi konto na okres kwalifikacji do Mistrzostw Polski. Za wypożyczenie płacę żywą gotówą :D
Fifan
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2019, 15:22

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: Fifan »

Mam pytanie. Czy gra ktoś w drafta na FIFA 18?
ODPOWIEDZ