Komentarz w telewizorni

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Komentarz w telewizorni

Post autor: Bart »

Gdyby nie Biglia, to po dzisiejszym komentarzu komuś tylko zerkającemu na ekran trudno byłoby się połapać, że w ekipie Milanu coś szwankuje, tak generalnie to kolejny wyrównany mecz rossonerich, w którym zadecydowały detale.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Komentarz w telewizorni

Post autor: Ljarro »

I jeszcze mają czelność mówić że Tomaszewski jest od rzeczywistości oderwany, a im tak naprawdę najbliżej właśnie do niego
miszcz
Posty: 44
Rejestracja: 4 paź 2005, 19:55

Re: Komentarz w telewizorni

Post autor: miszcz »

Święcicki to fan Milanu. Kapica jest za Juve i jest najgorszy z nich wszystkich. Po kolejce kiedy ledwo pokonali Benevento, to szydził z każdego klubu jak się da. Gdy przyszedł temat Juve, to tylko pochwały.
Zresztą na pewno go uwielbiacie, bo co chwilę przypomina o Kondogbii...
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Komentarz w telewizorni

Post autor: Klinsi64 »

miszcz pisze:Święcicki to fan Milanu. Kapica jest za Juve...
hmm...to ciekawe dlaczego ten pierwszy na twitterze pisze praktycznie tylko o juve,a drugi gra w Fifę...milanem? ;)
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Komentarz w telewizorni

Post autor: Stachoo »

Klinsi64 pisze:
miszcz pisze:Święcicki to fan Milanu. Kapica jest za Juve...
hmm...to ciekawe dlaczego ten pierwszy na twitterze pisze praktycznie tylko o juve,a drugi gra w Fifę...milanem? ;)
może jest słaby i woli przegrywać milanem niż jude... :P
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Komentarz w telewizorni

Post autor: Minister »

Ja nie wiem czy ktoś z Was uważnie "słuchał" derbów Rzymu, ale:

Dośrodkowanie na Dżeko, strzał głową, kiepski, bo kiepski i piękne podsumowanie jednego z tych wybitnych amatorów, którzy nawet nie zasługują na zapamiętanie ich z imienia, a co dopiero nazwiska:

" no, Edin potwierdza, że gra głową nigdy nie była jego mocną stroną".

Ogólnie zespół eleven jest stosunkowo młody, zapewne jeszcze z biegiem czasu wielu rzeczy się nauczą, jednak obawiam się, że z tej dziecinnej stronniczości nigdy nie wyrosną i zawsze ich komentarz będzie przyprawiał nas o mdłości.
miszcz
Posty: 44
Rejestracja: 4 paź 2005, 19:55

Re: Komentarz w telewizorni

Post autor: miszcz »

Klinsi64 pisze:
miszcz pisze:Święcicki to fan Milanu. Kapica jest za Juve...
hmm...to ciekawe dlaczego ten pierwszy na twitterze pisze praktycznie tylko o juve,a drugi gra w Fifę...milanem? ;)
Święcicki pojechał na mecz z Austrią Wiedeń w koszulce Savicevica, a po meczu z Romą redaktor w Eleven Gol Live pytał się to czy ma siłę gadać o tym, bo może jednak za bardzo boli.

Z Kapica akurat strzelam, ale jego arogancja i stronniczość mi podpowiada, że jest za Juve. Poza tym nikt was bardziej nie lubi niż kibice Juve, a on dalej ciśnie z samobója Kondogbi w pre-campionato.
Gość jest też zwyczajnie niesmaczny, za niektóre komentarze mógłby spokojnie dostać porządny pozew... gdyby kogoś w Italii obchodziło jego zdanie.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Komentarz w telewizorni

Post autor: Odet »

Minister pisze: " no, Edin potwierdza, że gra głową nigdy nie była jego mocną stroną".
Przecież to akurat jest prawda.
Pozdr.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Komentarz w telewizorni

Post autor: Minister »

Niekoniecznie się z tym zgodzę, ale ciężko tu o „namacalne” argumenty ;) Pozdro!

Co by nie było marzy mi się na koniec sezonu usłyszeć załamane głosy tych dwóch parchów! Juve za nami, milan poza pucharami.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Komentarz w telewizorni

Post autor: Ljarro »

"nie mamy sympatii" xD
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Komentarz w telewizorni

Post autor: Chuchu »

Gdyby ktoś włączył dzisiaj w drugiej połowie sam dźwięk z meczu nie znając wyniku to doszedłby do wniosku, że Juventus wygrał jakieś 4:0.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Komentarz w telewizorni

Post autor: Skepta »

Juz nawet nie chodzi o to komu sympatyzują, ale komentatorzy tak obrzydliwie słodzili Juventusowi na każdym kroku, że myślę że nawet kibice Juve oglądajacy mecz na tym kanale robiło się nie dobrze...
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Komentarz w telewizorni

Post autor: ZnawcaCalcio »

Komentatorzy ze znanej nam stacji właśnie podczas meczu Napoli powiedzieli, że najsłabszy zespół jest liderem xD
Chyba kogoś mocno piecze dupa po wczorajszym meczu xDDD
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Komentarz w telewizorni

Post autor: Ljarro »

Źle zrozumiałeś, powiedział, że jeśli Napoli wygra i będzie na 1 miejscu to wtedy trzeba będzie powiedzieć, że najgorszy zespół jest liderem.

Nie zmienia to faktu, Fiorentina=Inter wczoraj, Napoli=Juventus wczoraj i jakże odmienne zdanie na temat obu stron.
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Re: Komentarz w telewizorni

Post autor: Blablarzynca »

Widzę, że komentatorzy Eleven są tutaj mocno krytykowani. Ja tam ich lubię, widać, że kochają Serie A i się nią pasjonują. Nie widzę u nich stronniczości. Może troszeczkę wczoraj przesadzali z domniemanym miażdżeniem nas przez Juve. Chyba po prostu trochę się wczoraj zawiedli na naszej grze do przodu, bo znowu hit ligi włoskiej zawiódł przeciętnego widza ;)
miszcz
Posty: 44
Rejestracja: 4 paź 2005, 19:55

Re: Komentarz w telewizorni

Post autor: miszcz »

Blablarzynca, szanuje mocno z avatar. :)

Sorry za OT. Jeżeli chodzi o temat, to zgadzam się z krytyką i oburzeniem. Jak dla mnie ewidentna stronniczość i arogancja, głownie ze strony Kapicy. Na waszym miejscu nie dokładałbym nawet złotówki do tego kanału.
Pisałem zresztą tutaj gdzie leżą sympatię tych panów. Teksty o "miażdżeniu" to dla mnie parodia, ale ocena meczu to inny temat. Z wiadomych względów mi to jednak nie przeszkadza (:P), ale rozumiem oburzenie. Cisną bekę lub deprecjonują wasz klub co najmniej od zeszłego sezonu.
Gdy komentują inni, jak np. Guziak czy Kowalski, to pod względem obiektywizmu jest dużo lepiej.

Oczywiście też zgodzę się, że panowie Święcicki i Kapica kochają Calcio i fajnie czasami posłuchać ciekawostek lub obejrzeć reportaże na YT. Wywiad z Gattuso czy Esposito (odtwórca roli Gennaro Savastano) to świetne materiały.
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Komentarz w telewizorni

Post autor: emika »

Komentarz na eleven jest chujowy i stronniczy, nie oszukujmy się.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Komentarz w telewizorni

Post autor: Lopez »

Komentatorzy Eleven dzisiaj podczas meczu Juve-milan :

"milan pokazał po 5 minutach więcej w turynie niż Inter w całym meczu" :D

Chwile później Dybala ładuje bramke :brawo:
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Komentarz w telewizorni

Post autor: fcinter.pl »

https://igol.pl/szpakowski-slucham-kome ... -wyciszam/

W sumie to rzadko słucham ich komentarza, ale dzisiaj się zdecydowałem przy Juve - Milan i po przerwie juz ich nie włączę. Żałosny poziom prowadzenia relacji. Nie wyobrażam sobie płacenia pięniędzy za wysłuchiwanie tych przygłupow
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Komentarz w telewizorni

Post autor: Stachoo »

Czarodziej Czasu pisze:https://igol.pl/szpakowski-slucham-kome ... -wyciszam/

W sumie to rzadko słucham ich komentarza, ale dzisiaj się zdecydowałem przy Juve - Milan i po przerwie juz ich nie włączę. Żałosny poziom prowadzenia relacji. Nie wyobrażam sobie płacenia pięniędzy za wysłuchiwanie tych przygłupow
Ja płacę, ale odłączam głos, bo to co wczoraj wysłuchiwałem podczas meczu w Turynie woła o pomstę do nieba. Komentatorzy to chyba cały mecz mieli wzwoda mówiąc o milanie
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Komentarz w telewizorni

Post autor: IlCapitano »

"milan pokazał po 5 minutach więcej w turynie niż Inter w całym meczu"

Jezu ten Milan to jest tak wielki że ja to już nie wiem, po prostu poskramiam mongoła pod nich niebywale i notorycznie, jakaś masakra totalna i tyle.

- 8 może co

PS. Dalej płaćcie tym amatorom, beka z was.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Komentarz w telewizorni

Post autor: Lopez »

No wczoraj to z podniety nad jednymi i drugimi to musieli ładnie monitor sobie zachlapać.

"Gatuso trenerem roku/sezonu"
"Pjanic na liście zawodników nominowanych do Złotej Piłki"
"Andre Silva Baby Face Killer"

A to wszystko tylko w pierwszej połowie,w drugiej to już oglądałem bez głosu.Pewnie mnie ominęły kolejne cytaty,ale pewnie jeszcze je powtórzą do końca sezonu z milion razy.
Kondzik
Posty: 118
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:39

Re: Komentarz w telewizorni

Post autor: Kondzik »

Najlepszy byl komentarz Kapicy zaraz po meczu, ze Balloteli wolalby wrocic do Interu niz Milanu gdzie Milan prezentuje o wiele wiele lepszy futbol. Beka w huj... Albo Swiecicki mowi: Przy stanie 2-1, jeszcze Milan napewno cos pokaze w tym meczu a tu minela minuta jeb na 3-1 xD.
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Komentarz w telewizorni

Post autor: Claudio »

Ciekaw jestem czy te dwa gnomy z Eleven wiedzą, że na każdym kroku się kompromitują?
Najlepsze jest to, że rzutuje to na całą stację i później Eleven ma opinie amatorskiej stacji.
No ale co się dziwić, skoro mecze komentowane są przez "kolegów z podwórka".
adi1908
Posty: 350
Rejestracja: 5 sie 2007, 11:59
Lokalizacja: Radomsko

Re: Komentarz w telewizorni

Post autor: adi1908 »

Ilcapitano: " dalej płaćcie tym amatorom beka z Was"
Chwała dla Eleven chwała ze jest ta stacja ja nie pamietam kiedy nasz mecz nie był transmitowany w TV to przepaść w porównaniu do C+.
Komentarz : mam wyjebane dla mnie ważny jest INTER
Zzzz
Posty: 175
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:42
Lokalizacja: HollyŁódź

Re: Komentarz w telewizorni

Post autor: Zzzz »

Te placki z eleven to jednek dobre eksperty, przy tym gamoniu z polsatu co wczoraj komentował.
A mianowicie, bodajże niejaki Piotr Przybysz. Gościu twierdzi że Nainggolan jest szwajcarem, zamiast Candrzewa widział Politano, którego nie było już na boisku. I pare innych gaf i baboli zapodawał. Ale najlepsze było przed meczem, jak pokazywali trybuny i jakąś fajną blondyne. O wiele ładniejszą niż koński ryj Nary. A Pan Przybysz z kosmosu wali taki werset: "To jest chyba żona i agentka yyy napastnika Interu Mauro Icardiego, yyy niejaka Wanda Łonda" :o

Dobrze że nie Wanda metropolitano haha :hahaha:
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Komentarz w telewizorni

Post autor: Stachoo »

Nie no komentatorzy to dramat. Darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, bo akurat Polsaty moja kablówka dołożyła mi bezpłatnie do pakietu, no ale tego się słuchać nie dało. Eleven ich miażdży. Niby takie wielkie przygotowanie do LM przez Polsat, a wzięli takich amatorów do komentowania.
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: Komentarz w telewizorni

Post autor: magneto86 »

Fakt, też mnie to wczoraj irytowało, po co gadać głupoty jak się czegoś nie wie na 100 procent, o ile Wandzie można wybaczyć, tak bzdury o Radji są czystą głupotą. Jeszcze były tam inne kwiatki, ale nie mogę sobie przypomnieć, chłopaki z eleven są kilka poziomów wyżej, też nie są idealnie ale widać u nich pasję, zaangażowanie i sporą wiedzę.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Komentarz w telewizorni

Post autor: Chuchu »

Tym razem pod lupą TVP.

Skróty Ligi Mistrzów. Zaczyna się nasz mecz, komentator przedstawia składy i mówi, że Antonio Conte najchętniej wystawiłby taką samą jedenastkę jak w meczu na Camp Nou, jednak kontuzjowanego Candrevę zastąpił D'Ambrosio. Gdyby pan redaktor sprawdził składy z meczu w Barcelonie to dostrzegłby, że grali wówczas jeszcze Asamoah, Sensi, Barella i Sanchez. Ale widocznie poświęcenie 2 minut na wygooglowanie i porównanie jedenastek z obu meczów przekracza możliwości ludzi z TVP.

Dalej po skrócie, o meczu dyskutują Rafał Patyra i Maciej Szczęsny. Ten drugi to ma jakiś kompleks Interu chyba, co program to do nas coś sapie. Tym razem dowiedzieliśmy się, że Inter ciężko w ogóle nazwać drużyną, jest to bardziej zbieranina piłkarzy i poza Martinezem nie ma tam nikogo kto przykuwałby jakąkolwiek uwagę.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Komentarz w telewizorni

Post autor: Mora »

Chuchu pisze: 12 gru 2019, 21:36 Dalej po skrócie, o meczu dyskutują Rafał Patyra i Maciej Szczęsny. Ten drugi to ma jakiś kompleks Interu chyba, co program to do nas coś sapie. Tym razem dowiedzieliśmy się, że Inter ciężko w ogóle nazwać drużyną, jest to bardziej zbieranina piłkarzy i poza Martinezem nie ma tam nikogo kto przykuwałby jakąkolwiek uwagę.
Synek broni dla Krętaczy, może dlatego się tak pruje.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
ODPOWIEDZ