Gazety sportowe

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
malar
Posty: 3
Rejestracja: 14 wrz 2008, 09:18

Odp: Gazety sportowe

Post autor: malar »

Dziękuję. Ja niestety nie spotkałem się z nią nigdzie, dlatego chciałem się upewnić. A może wiecię czy sprowadzają każdy numer, bo jednak chciałbym być pewny w 100%, że go będę miał. Bo zastanawiałem się też nad napisaniem do znajomego Włocha, ale nie chce go fatygować.

Widzę, że amatorów jest więcej. :P

:szal:
Ostatnio zmieniony 23 maja 2010, 16:21 przez malar, łącznie zmieniany 1 raz.
CzornyPM
Posty: 6
Rejestracja: 13 mar 2011, 00:43
Kontakt:

Odp: Gazety sportowe

Post autor: CzornyPM »

Temat zamarł, ale i ja dorzucę swoje 3 grosze, a przy okazjo odświeżę dyskusję.

Za najgorsze uważam ( nie wiem czy są nawet jeszcze wszystkie wydawane ) : Piłka Nożna Plus, Brawo Sport oraz Mega Sport. Pozycje dla dzieciaków, czyli dużo plakatów i ,,gadżetów''. Natomiast treści potrzebnej do rozwoju wiedzy w dziedzinie sportu, bardzo mało.

Natomiast te które czytam, to Przegląd Sportowy oraz dodatek sportowy do Gazety Wyborczej. Znajduję tam informacje, które mnie satysfakcjonują. Oczywiście nie uważam tego za idealne źródło, ale bardzo konkretne.

Era internetu nastała, więc wszystko możemy sprawdzić na bierząco, ale dla mnie gazeta papierowa nadal ma swój urok i nie mam zamiaru z niej zrezygnować.
Castellazzi
Posty: 436
Rejestracja: 4 wrz 2010, 20:54
Kontakt:

Odp: Gazety sportowe

Post autor: Castellazzi »

Ja tak samo chętnie kupuję, no i czytam Przegląd Sportowy. Zawsze na początku sezonu kupuję jeszcze jedno wydanie Piłki Nożnej, numeru gdzie są składy drużyn z najlepszych lig w Europie (+ polska Ekstraklasa). Fakt było tam parę plakatów, ale ja zostawiłem je w spokoju i nie zaśmiecałem ściany. Do tego tego wydania PN był dołączony także kalendarz Ligi Mistrzów, z którego chętnie korzystam ;)
Obrazek
Alvaro 8
Posty: 86
Rejestracja: 26 sty 2008, 19:41
Lokalizacja: Liszkowo
Kontakt:

Odp: Gazety sportowe

Post autor: Alvaro 8 »

Za dzieciaka oczywiście Bravo Sport i Giga Sport, później dość regularnie Piłka Nożna i Piłka Nożna Plus i okazjonalnie inne tytuły. Teraz już raczej tylko kupuję coś dla plakatów Interu, które kolekcjonuje z uporem maniaka nadal :-D
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Gazety sportowe

Post autor: Kusy »

ja to tylko przegląd sportowy :-) muszę kupić Bravo sport z ciekawości jak to teraz wygląda :D
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Gazety sportowe

Post autor: mikruzzo »

Kiedyś to się kupowało bravo sport, giga sport... z upływem paru lat przeniosłem się na piłkę nożną i PN plus. Ale teraz to tak jak koledzy wyżej napisali, ja też często sięgam po przegląd sportowy (i jest chyba najlepsza gazetka sportowa w naszym kraju) i jeszcze co roku  wrześniowe numery PN plus a konkretnie skarb kibica lig zagranicznych (co zresztą polecam).
Borowa
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2009, 00:19
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Odp: Gazety sportowe

Post autor: Borowa »

Ja od siebie polecę czasopismo Futbol. Ciekawe artykuły, które pisane są raczej w ramach ciekawostek i które rzadko poruszane są gdziekolwiek indziej. Niewiele miejsca poświęca się na te tematy, które wszyscy znamy z największych sportowych portali.
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Gazety sportowe

Post autor: Gunnar »

kusy pisze: ja to tylko przegląd sportowy :-) muszę kupić Bravo sport z ciekawości jak to teraz wygląda :D
Odkąd dowiedziałem się z BS, że Sneijder to lewy obrońca i przeczytałem te ich artykuły o niczym to przestałem to kupować.
Obrazek
Castellazzi
Posty: 436
Rejestracja: 4 wrz 2010, 20:54
Kontakt:

Odp: Gazety sportowe

Post autor: Castellazzi »

ja Brawo Sport nie czytałem za bardzo, choć kilka lat temu miałem taką chęć i kupiłem wtedy kilka numerów z rzędu. Ale tak jak poprzednicy pisali: mało tekstu, dużo obrazków. W dodatku nic ciekawego w tej gazecie jak dla mnie nie było, same pierdoły.  ;)
Obrazek
Helton
Posty: 223
Rejestracja: 27 lut 2010, 22:52

Odp: Gazety sportowe

Post autor: Helton »

Ja obecnie nic nie kupuję. PS od momentu przyjscia koltonia strasznie zszedł na psy. A jak juz sfabrykowali wywiad z mihailoviciem powiedzialem sobie ze nigdy tego czegos nie kupie. PN tez zeszla mocno na psy. Zwlaszcza po aferze z jankowski. Brakuje tam dziennikarzy pokroju romana hurkowskiego.Ciekawa byla kiedys gazeta w ktorej red.naczelnym byl zarzeczny , ale chyba juz jej niema.  A bravo sportach czy jakies tam giga to sie nie wypowiadam bo to nie sa gazety sportowe. Zreszta ciekawe czy tak jak w latach 2001-2005  cale bravo sport poswiecone bylo realowi ciekawe czy teraz jest to samo z barca.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Gazety sportowe

Post autor: Lamatico »

Ten nieszczęsny dodatek o klubach Ligi Mistrzów był w PS? Gdzie zawodnicy Juve i ich trofea przypisano Interowi i na odwrót?
Dla mnie po tym skandalu, bo tak to trzeba nazwać ta gazeta straciła na wartości.
Kiedyś, jako dziecko kupowałem seryjnie Bravo Sport i wszelkiego rodzaju dodatki do gazet związane z piłka nożną. Trochę tego mam. Trzy tygodnie w szpitalu byłem swego czasu to niezły pliczek Przeglądu Sportowego się zachował.
W czasach Internetu nie kupuję teraz żadnej gazety. W sieci jest mnóstwo świetnych felietonów, artykułów, na które i tak nie mam wystarczająco czasu.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Odp: Gazety sportowe

Post autor: hQ »

Ja przez lata 2003-2008 kupowałem KAŻDY numer BravoSport. Z czasem gdy wydoroślało się i spojrzało na gazetę doroślejszym okiem stwierdziłem, że to strata pieniędzy (jedynie dla plakatów naszych pociech). Poza tym widząc co numer na pierwszej stronie mordę Ronaldinho i Messiego, moja chęć kupowania tego zmalała do zera. Z czasem miałem manię kupowania PN, PN+, Futbol.pl, i jeszcze jakieś, lecz tytułu na szybkości sobie nie przypomnę.. Odkąd mam dostęp do internetu gazet nie kupuję, jedynie Skarby Kibica tradycyjnie.
Dominho
Posty: 549
Rejestracja: 13 sie 2010, 19:59

Odp: Gazety sportowe

Post autor: Dominho »

Kusy: Ostatnio będąc w kiosku (kupowałem zresztą Piłkę Nożną) widziałem Bravo Sport za 10 zł, bo z dodatkiem...
Tym dodatkiem była piosenka "Pamiętaj", z którą Adamek wychodzi na ring.

Co do tematu, kiedyś standardowo BS, Giga Sport, teraz dość często Piłka Nożna - choć fakt w internecie też jest tego bardzo dużo. A teraz zdarza mi się kupić BS czy GS, gdy jest jakiś fajny plakat Interu, jak ten gdy Nerazzurri wygrali Ligę Mistrzów :D
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
FORZA NERAZZURRI
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Gazety sportowe

Post autor: Lopez »

No ja zacząłem tak jak wszyscy(albo większość)też od "Bravo Sport",przez pare lat,dla wywiadów no i oczywiście dla plakatów.Później chciałem czegoś poważniejszego więc kupiłem "Piłke Nożną",która wtedy dla mnie była za mało poważna,ogólnie mówiąc nie zaspokajała moich potrzeb:D.Przyszedł czas na coś poważniejszego tzn ówczesne Tempo,które zmieniło się później w Przegląd Sportowy.Pierwsze przed kupieniem to było sprawdzenie czy warto wydać swoje zawsze ostatnie pieniądze na gazete.Patrzyłem czy jest coś o Wiśle Kraków i Interze.Jeśli nie było to nie kupowałem.Obowiązkowo to zawsze kupowałem jak był skarb kibica serie a i ligi polskiej.Do tej pory trzymam je w szafie:)
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Gazety sportowe

Post autor: Yascarr »

A taki Darek Szpakowski od lat tygodnik kibica tylko czyta a nikt inny o tym nie słyszał
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Gazety sportowe

Post autor: Klinsi64 »

CarlitosLopez pisze:No ja zacząłem tak jak wszyscy(albo większość)też od "Bravo Sport",przez pare lat,dla wywiadów no i oczywiście dla plakatów.Później chciałem czegoś poważniejszego więc kupiłem "Piłke Nożną",która wtedy dla mnie była za mało poważna,ogólnie mówiąc nie zaspokajała moich potrzeb:D.
Bravo Sport z plastrem na nos to był hit,człowiek nakleił,wyglądał jak idiota,ale czuł się na boisku jak Marcin Mięciel ;) Pierwszą "Piłkę Nożną" kupiłem w czasie mundialu we Włoszech,potem jak już byłem starszy to co tydzień,nie wyrzucałem tylko zbierałem kolejne numery.Moje potrzeby ten tytuł zaspokajał,może dlatego iż nie liczyłem,że będą żarcie dołączać do gazety. ;)
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Gazety sportowe

Post autor: Kusy »

Klinsi64 pisze:
CarlitosLopez pisze:No ja zacząłem tak jak wszyscy(albo większość)też od "Bravo Sport",przez pare lat,dla wywiadów no i oczywiście dla plakatów.Później chciałem czegoś poważniejszego więc kupiłem "Piłke Nożną",która wtedy dla mnie była za mało poważna,ogólnie mówiąc nie zaspokajała moich potrzeb:D.
Bravo Sport z plastrem na nos to był hit,człowiek nakleił,wyglądał jak idiota,ale czuł się na boisku jak Marcin Mięciel ;) Pierwszą "Piłkę Nożną" kupiłem w czasie mundialu we Włoszech,potem jak już byłem starszy to co tydzień,nie wyrzucałem tylko zbierałem kolejne numery.Moje potrzeby ten tytuł zaspokajał,może dlatego iż nie liczyłem,że będą żarcie dołączać do gazety. ;)
dokładnie Klinsi :) pamiętam ten plaster na nos, to były czasy :D
batka185
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2018, 11:16

Re: Gazety sportowe

Post autor: batka185 »

W dobie sprawnego wszędzie internetu - stawiam na niego jeżeli chodzi o nowinki i informacje sportowe. Gazet praktycznie wgl nie kupuje i nie czytam no chyba że jest już jakiś dodatek sportowy w innej.
ODPOWIEDZ