33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: maverik »

Już jutro, zaledwie 3 dni po spotkaniu w Bergamo podejmiemy u siebie Cagliari. Drużynę, która jako jedyna w Serie A stawia na elastycznego trenera spoza Włoch.
Tutaj nie ma za bardzo czego analizować, tylko po prostu musimy wyjść, zdominować rywala i ten mecz wygrać. Goście na pewno będą musieli sobie poradzić bez pauzujących za kartki Barelli i Cigariniego, zawieszonego za doping Joao Pedro. Niepewny występ także Fariasa, Desseny i Deioli. W Interze natomiast wiele wskazuje na to, że zabraknie ponownie Vecino. Do kadry po zawieszeniu wraca Brozović. Candreva natomiast powinien już w pełni wyleczyć uraz z ostatniego tygodnia. Także wychodzimy na 99% najmocniejszą jedenastką na ten moment.
Zagrożeni pauzowaniem w meczu w Weronie z Chievo nadal pozostają: Candreva, Perisić, D'Ambrosio, Eder, Ranocchia. Tutaj jestem ciekaw czy wpadnie jakieś "przypadkowe" żółtko jak to było przy okazji poprzedniego meczu z Cagliari, co by się wyczyścić na Juventus.

Przewidywane składy:
Inter (4-2-3-1): Handanović - Cancelo Skriniar Miranda D'Ambrosio - Gagliardini Brozović - Candreva Rafinha Perisić - Icardi
Cagliari (3-5-2): Cragno - Pisacane Cepitelli Castan - Farago Ionita Cossu Padoin Miangue - Pavoletti Sau

Jak to wygramy, a nie ma innej możliwości, to przeskakujemy na 3. miejsce mając 2 punkty przewagi nad drużynami z Rzymu. Roma gra u siebie z Genoą, a Lazio jedzie do Florencji na mecz z Violą. Oba mecze w środę.

:inter:
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: miniu86 »

No cholerka wypadałoby zmienić w końcu to nasze slimacze tempo na znacznie szybsze.

W ostatnich 7 meczach Inter stracil 1 gola i to po bardzo nieszczęśliwym zagraniu Perisicia. Obrona daję radę czas więc by koledzy z przednich formacji się wykazali.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: KoBa »

Wygrać, byle skromnie.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: fcinter.pl »

Po wykonaniu matematycznych obliczeń wyszło mi, że zdobędziemy 16 punktów do końca sezonu:

Inter - Cagliari 1:0
Chievo - Inter 0:2
Inter - Juventus 2:1
Udinese - Inter 1:3
Inter - Sassuolo 1:0
Lazio - Inter 6:5
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: Orzeu »

Już to widzę jak Inter wygrywa 5 meczów pod rząd :D
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: Klinsi64 »

Orzeu pisze:Już to widzę jak Inter wygrywa 5 meczów pod rząd :D
Dokładnie.Ekipa którą z równowagi potrafią wyprowadzić wysokie zwycięstwa,w ostatniej fazie sezonu,ze spętanymi nogami zesra się na bank.Chciałbym wierzyć,że będzie inaczej,ale jakoś tego nie widzę.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: Skepta »

Haha z tych 6 meczy wygramy moze 1 albo 2 z sasulo i csgliari bo na wyjazdach jestesmy gownami.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: Orzeu »

Ja to widzę mniej więcej tak:
Inter - Cagliari 1
Chievo - Inter 2
Inter - Juventus 2
Udinese - Inter X
Inter - Sassuolo 1

myślę, że Lazio też pogubi i wtedy jedziemy do Rzymu bić się o LM
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: miniu86 »

LGDS podaje dzisiaj, że Spalletti znowu chce zagrać 3-4-2-1:

PROBABILE Inter (3-4-2-1): Handanovic; Skriniar, Miranda, D'Ambrosio; Cancelo, Gagliardini, Brozovic, Santon; Rafinha, Perisic; Icardi
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: Odet »

Czuję, że wygramy, choć nie czuję w jakim stylu. Z Brozo i miejmy nadzieję z Candrevą będzie łatwiej.
Czuję też bramkę Pavogola :)
Pozdr.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: Dzonyy »

Czas na pewne zwycięstwo. Przewiduje 4:0 leciutko!
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: Orzeu »

Dzonyy pisze:Czas na pewne zwycięstwo. Przewiduje 4:0 leciutko!
Dzony Ty już skończ z tymi przewidywaniami bo patrząc na nie to własnie jesteśmy po piątym zwycięstwie z rzędu xD
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: Dzyl »

Większość powinniśmy wygrać bo mamy mecze z samymi ogórkami oprócz Juve i Lazio z którymi to remisik by był ok, chodź Lazio byśmy mogli w końcu oklepać i pokazac, że to my zasługujemy na LM
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: Minister »

Santon nie potrafi grać z 4 w linii, a gdzie go pchać w takie ustawienie? Chłop i bez tego, pół piłkarskiej kariery biega bez mapy.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: TomHardy »

Dzyl pisze:Większość powinniśmy wygrać bo mamy mecze z samymi ogórkami oprócz Juve i Lazio z którymi to remisik by był ok, chodź Lazio byśmy mogli w końcu oklepać i pokazac, że to my zasługujemy na LM
I to właśnie z nimi gubimy najwięcej punktów. A znając życie Udinese przełamie się właśnie na Interze.

Ja to nic nie wiem, bo Spalletti najpierw mówi, że jesteśmy gotowi, a później, że nie mamy jakości także tego...
Gość

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: Gość »

Orzeu pisze:
Dzonyy pisze:Czas na pewne zwycięstwo. Przewiduje 4:0 leciutko!
Dzony Ty już skończ z tymi przewidywaniami bo patrząc na nie to własnie jesteśmy po piątym zwycięstwie z rzędu xD
Czułem, że w końcu ktoś to zauważy :D
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: maniekfci »

Gość pisze:
Orzeu pisze:
Dzonyy pisze:Czas na pewne zwycięstwo. Przewiduje 4:0 leciutko!
Dzony Ty już skończ z tymi przewidywaniami bo patrząc na nie to własnie jesteśmy po piątym zwycięstwie z rzędu xD
Czułem, że w końcu ktoś to zauważy :D

zoniek jakie typy na ten mecz
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: Dzyl »

TomHardy pisze:
Dzyl pisze:Większość powinniśmy wygrać bo mamy mecze z samymi ogórkami oprócz Juve i Lazio z którymi to remisik by był ok, chodź Lazio byśmy mogli w końcu oklepać i pokazac, że to my zasługujemy na LM
I to właśnie z nimi gubimy najwięcej punktów. A znając życie Udinese przełamie się właśnie na Interze.

Ja to nic nie wiem, bo Spalletti najpierw mówi, że jesteśmy gotowi, a później, że nie mamy jakości także tego...
Masz rację, lecz teoretycznie nie powinni nam sprawić problemów, ale w praktyce może być tak jak mówisz. Po naszych piłkarzach można się wszystkiego spodziewać.
Kuurla jak wyjdziemy jakimś śmiesznym 3-4-2-1 z Santonem (!!) to czarno to widzę, jak już Spal chce grać takim ustawieniem to niech gra Dalbert, który ma jakieś zadatki w ofensywie. Mam jednak nadzieję, że zagramy sprawdzonym 4-2-3-1
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: Odet »

maniekfci pisze:
Gość pisze:
Czułem, że w końcu ktoś to zauważy :D

zoniek jakie typy na ten mecz

10/10 :hold:
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: Czarson »

No niestety ale trzeba to wygrać i zagrać w tej śmierdzącej LM w przyszłym sezonie. Nie ma już miejsca na błędy. Gramy u siebie, pełny skład, Cagliari osłabione.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: zoniek »

maniekfci pisze:
zoniek jakie typy na ten mecz[/quote]

Takie, że ciągniesz druta na koniec meczu :)
Do spółki z odetem :)
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: fcinter.pl »

zoniek pisze:
maniekfci pisze:
zoniek jakie typy na ten mecz
takie, że ciągniesz druta na koniec meczu :)
Do spółki z odetem :)
xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: Odet »

zoniek pisze:
maniekfci pisze:
zoniek jakie typy na ten mecz
Takie, że ciągniesz druta na koniec meczu :)
Do spółki z odetem :)
Jezu zoniek żyjesz, bałem się, że coś się stało... tak mało typów było ostatnio...
Pozdr. :)

ps. Twój typ się nie sprawdzi.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: maniekfci »

zoniek pisze:
maniekfci pisze:
zoniek jakie typy na ten mecz
Takie, że ciągniesz druta na koniec meczu :)
Do spółki z odetem :)[/quote]


bolesna szpilka, nie wiem czemu taki dotkliwy atak, ale ok
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: zoniek »

maniekfci pisze:
zoniek pisze:
maniekfci pisze:
zoniek jakie typy na ten mecz
Takie, że ciągniesz druta na koniec meczu :)
Do spółki z odetem :)

bolesna szpilka, nie wiem czemu taki dotkliwy atak, ale ok[/quote]

Było nie świrować na początku. Wielce zdziwiony :D
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: miniu86 »

4-0, a mogło być i 14-0.

Szkoda Karamoh'a bo w pierwszej połowie miał okazję za okazją. W ogóle to Cagliari niesamowicie zdominowane. 19-0 w strzałach, podobno to pierwszy raz od 2014 kiedy drużyna nie oddała chociaż jednego. Straszna masakra.

Cieszy 7. czyste konto na osiem ostatnich meczy, nie cieszy kontuzja Gagliardiniego bo wyglądała na poważną.
Fajnie, że znowu strzelił Perisic, który potrzebuje tych bramek, dobrze, że odblokował się Cancelo, a gol Brozovica to potwierdzenie jego świetnej formy!!
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: KoBa »

Czy jakiś statystyk orientuje się jak na ten moment prezentuje się klasyfikacja czystych kont w tym sezonie? Nasz Samir ma szansę na złotą rękawicę.

Co do meczu, to wynik i statystyki mówią wszystko, Spall po meczu obiecał że popracuje nad skutecznością Karamoh'a, jeżeli dotrzyma słowa to będziemy mieć mega pożytek, bo urywa się obrońcom genialnie.

Czy może mi ktoś wytłumaczyć, co się odwaliło z tym rzutem karnym? Przecież to był tak ewidentny karniak, a sędzia oglądnął sobie jeszcze do tego powtórki. Piłka zmierzała w światło bramki a Andreolli zmienił jej tor lotu za pomocą ręki.

No i czekamy na info co z Gaglią, ale źle to wyglądało, z Chevo na pewno nie zobaczymy go w kadrze.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: IlCapitano »

Dzonyy pisze:Czas na pewne zwycięstwo. Przewiduje 4:0 leciutko!
Święte słowa mordeczko mediolańska.

Szybko, łatwo i przyjemnie, tak się powinno rozjeżdżać na Meazza takich ogórków.

Teraz najważniejsza sprawa, co z Gagliardinim. Obawiam się, że wyleciał do końca sezonu i będzie to dla nas ogromne osłabienie. Pan Spalletti musi ogarnąć Borje i Vecino na końcówkę.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: fcinter.pl »

Mecz podobny do tego z Hellasem. Szybko strzelony gol i zamknięty mecz.

Indywidualne oceny po takim meczu nie są konieczne. Wszyscy zagrali co najmniej dobrze.

Kontuzja Gagliardiniego to lekki dramat, o ile z Chievo Valero da rade tak z Juve Vecino musi wrócić do gry.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 33. kolejka Serie A: Inter - Cagliari

Post autor: Dzonyy »

Jak zwykle mój typ sprawdził sie w 100%. Możecie mnie nazywać mistyczny Dzonyy bo nigdy sie nie mylę.
Łatwie zwycięstwo, chociaż piłkarze powinni poprawić skuteczność bo może sie to zemścić jak z Torino. Teraz czas na wyjazd do Chievo, które jest tuż nad strefą spadkową i będa walczyli do końca. Forza Inter!
ODPOWIEDZ